Ranking Partits Suplent en una Temporada - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PS Equips Temporada
1
Torres Francisco Javier Torres Huéscar
23/05/1990 Madrid 32 2012-13 San Sebastián de los Reyes
2
Tariq Tariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 31 2002-03 Cacereño
3
Fran Álvarez Francisco Álvarez Alonso
08/09/1976 Oviedo 30 1997-98 Real Madrid B
4
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 30 2006-07 Real Unión
5
Uribe Carlos Luis Uribe del Prado
23/02/1978 Bilbao 29 1998-99 Bermeo
6
Ayoze Ayoze Baussou Rodríguez
18/04/1980 Santa Cruz de Tenerife 29 1999-00 Mensajero
7
Ruiz Antonio Ruiz González
23/11/1963 Zaragoza 28 1982-83 Logroñés
8
Izarra Jon Ander Izarra Allica
10/09/1979 Bermeo 28 1998-99 Bermeo
9
Humberto Humberto José Ramírez Santiago
19/07/1985 Vecindario 28 2008-09 Las Palmas Atlético
10
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Florentino
13/10/1975 Donostia/San Sebastián 27 1997-98 Athletic Club B
11
Raúl Calle Raúl Calle Vicente
10/11/1976 Santurtzi 27 1999-00 Motril
12
Esaú Esaú Francisco Gómez Gómez
11/03/1977 Madrid 27 2001-02 RSD Alcalá
13
Pedro Garcia Pedro Garcia Delgado
03/08/1984 Santa Coloma de Gramenet 27 2005-06 Gramanet
14
Sergio Sergio Arias Rodríguez
12/09/1985 Portomarín 27 2006-07 Lugo
15
Chirri Carlos Monje Serrano
06/06/1990 Mérida 27 2011-12 Teruel
16
Luisfer Luis Fernando Fernández Bermejo
11/03/1972 Jaraíz de la Vera 26 1993-94 Cacereño
17
Ramón Francesc Xavier Ramón Matas
03/08/1967 Vilassar de Mar 26 1995-96 Figueres
18
Canito Antonio Cano Lucas
02/02/1967 Fuenlabrada de los Montes 26 1998-99 Talavera
19
Josué Josué Fuentes Sánchez
07/11/1982 Talavera de la Reina 26 2002-03 Talavera
20
Apraiz Oxel Apraiz Gallastegi
04/12/1976 Arrasate 26 2003-04 Amurrio
21
Asurmendi Xabier Asurmendi Villaverde
19/12/1981 Pamplona 26 2004-05 Alfaro
22
Borja Prieto Borja Prieto Ruiz
10/02/1987 Barakaldo 26 2006-07 Marino de Luanco
23
Deus José Luis Deus Rodríguez
12/01/1977 Lausanne 26 2007-08 Terrassa
24
Berrocal Jesús Berrocal Campos
05/02/1988 Córdoba 26 2009-10 Granada
25
Montes Miguel Ángel Montes Cruz
10/10/1989 Pozo Alcón 26 2012-13 Jaén
26
Querol David Querol Blanco
25/02/1989 Reus 26 2013-14 Gimnàstic de Tarragona
27
Dalmau Adrián Dalmau Vaquer
23/03/1994 Palma 26 2014-15 Racing de Ferrol
28
Mínguez José Javier Mínguez Carpio
31/03/1988 Alcázar de San Juan 26 2014-15 Trival Valderas
29
Adri Rivas Adrián Rivas Sánchez
24/05/1997 Santa Perpètua de Mogoda 26 2016-17 Espanyol B
30
Hugo Díaz Antonio Luis Díaz Sánchez
09/02/1988 Almodóvar del Río 26 2018-19 Atlético Baleares
31
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero
27/03/1972 Donostia/San Sebastián 25 1995-96 Deportivo de La Coruña B
32
Cárcel Enrique Cárcel Ferrer
13/06/1974 Barcelona 25 1997-98 Cádiz
33
Alfredo Alfredo Prieto Alonso
11/10/1979 León 25 1998-99 Valladolid B
34
Espadas Iban Espadas Zubizarreta
04/08/1978 Tolosa 25 1999-00 Cartagonova
35
Francis Francisco José López Jiménez
18/01/1979 Melilla 25 2001-02 Melilla
36
José Carlos José Carlos Fernández Compan
31/01/1973 Málaga 25 2002-03 Melilla
37
Urrutia Javier Urrutia Ruiz
07/08/1976 Bilbao 25 2002-03 Lleida
38
Acorán Acorán Barrera Reyes
31/01/1983 Santa Cruz de Tenerife 25 2002-03 Burgos CF
39
Mikel Rico Mikel Rico Moreno
04/11/1984 Arrigorriaga 25 2004-05 Conquense
40
Rojas Antonio Domingo Rojas Melero
22/03/1984 Villarrobledo 25 2007-08 Lleida
41
Cascón Diego Cascón Sandoval
07/06/1984 León 25 2008-09 Poli Ejido
42
Romay Jorge Manuel Romay Santiago
29/07/1990 Malpica de Bergantiños 25 2009-10 Montañeros
43
Chema José Manuel Jiménez Sancho
09/05/1976 Pamplona 25 2009-10 Cultural Leonesa
44
Juanje Juan Jesús Torrejón Quintana
10/08/1984 San Fernando 25 2010-11 San Roque de Lepe
45
Cheikh Cheikh Saad Bouh Diagne
20/09/1990 Nouadibhou 25 2010-11 Lleida
46
Pierrick Aser Pierrick Dipanda Dicka
01/02/1989 Douala 25 2011-12 La Roda
47
Sanginés Iago Sanginés Francisco
15/11/1988 Ourense 25 2012-13 Ourense
48
Gilardoni Lucas Nicolás Gilardoni Contreras
28/02/1987 Mar del Plata 25 2015-16 Talavera de la Reina
49
Ramiro Ramiro Guerra Pereyra
21/03/1997 Montevideo 25 2015-16 Villarreal B
50
Alfredo Alfredo Gutiérrez Carrillo
27/03/1998 Olot 25 2017-18 Olot
51
Juli Julián Cerdà Vicente
09/08/1981 Alcoi 25 2018-19 Hércules
52
Veloso
24 1984-85 Balompédica Linense
53
Ramiro José Ramiro Iglesias Covelo
01/09/1963 A Coruña 24 1986-87 Lugo
54
Jorge Jorge Barco Zorita
11/07/1973 24 1995-96 San Sebastián de los Reyes
55
Oribe Ángel Oribe Pageo
19/09/1963 Reus 24 1995-96 Gimnàstic de Tarragona
56
Reverte Pedro Luis Reverte Carrión
29/08/1976 Lorca 24 1995-96 Lorca CF
57
San Nazario Miguel Ángel San Nazario Marcos
11/09/1971 Pamplona 24 1996-97 Figueres
58
Abreu José Manuel Abreu Villegas
17/01/1970 Lepe 24 1996-97 Jaén
59
Santamaría Unai Santamaría Mendía
01/05/1975 Beasain 24 1996-97 Beasain
60
Alvero Rubén Alvero Yanguas
26/09/1973 Tudela 24 1996-97 Osasuna B
61
Molist Xavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 24 1997-98 Barcelona B
62
Puado Francisco Javier Puado Carrascosa
30/03/1970 Alcalá de Henares 24 1997-98 Hospitalet
63
Pitu José Barkero Sierra
30/04/1977 Ermua 24 2000-01 Amurrio
64
Salillas Francisco Javier García Ruiz
07/01/1966 Alagón 24 2002-03 Castellón
65
Gorostiza Mariano Lucini Gorostiza
03/02/1983 Alejo Ledesma 24 2004-05 Alcoyano
66
Jorge Fernández Jorge Ramón Fernández López
26/11/1977 Vigo 24 2006-07 Ourense
67
Luis Bouza Luis Bouza Cerecedo
05/05/1984 Riotorto 24 2006-07 Gimnástica de Torrelavega
68
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 24 2007-08 Barakaldo
69
Matamala Roger Matamala Font
03/04/1988 Granollers 24 2007-08 Gavà
70
Rubén Pardo Rubén Pardo López
14/04/1986 Ortigueira 24 2008-09 Lugo
71
Perujo Daniel Fernández Gutiérrez
02/06/1988 Cabezón de la Sal 24 2009-10 Gimnástica de Torrelavega
72
Agudo David Agudo Pérez
12/11/1988 Lobón 24 2009-10 Lucena
73
Tano Manuel Asencio Terrero
14/02/1992 Dos Hermanas 24 2011-12 Sevilla Atlético
74
Diego García Diego García Menéndez
10/04/1991 Avilés 24 2011-12 Sporting de Gijón B
75
Guillem Guillem Martí Misut
05/09/1985 Mercadal 24 2012-13 Tenerife
76
Javi Ballesteros Javier Ballesteros Tomás
21/08/1984 Montamarta 24 2013-14 Guijuelo
77
Asier Arranz Asier Arranz Martín
28/03/1987 Segovia 24 2014-15 Atlético Astorga
78
Rahmani Yanis Mouloud Rahmani Cordeiro
13/05/1995 Champigny-sur-Marne 24 2014-15 Sestao River
79
Arturo Arturo Molina Tornero
18/07/1996 Abarán 24 2015-16 Murcia
80
Madrazo Jon Madrazo Gutiérrez
15/01/1993 Ortuella 24 2015-16 Arenas de Getxo
81
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 24 2016-17 Villanovense
82
Luis Suárez Luis Javier Suárez Charris
02/12/1997 Santa Marta 24 2016-17 Granada B
83
Dieng Ibrahima Dieng
18/09/1997 Thiaroye 24 2016-17 Amorebieta
84
Eloy Eloy Jiménez Sánchez
30/01/1995 Hellín 24 2017-18 CD Badajoz
85
Orozco Iñigo Orozco Andonegi
16/07/1993 Donostia/San Sebastián 24 2018-19 Amorebieta
86
Ángel Ángel Fernández Navarro
26/02/1963 Sant Gregori 23 1988-89 Palamós
87
Sequeiros Antonio Sequeiros Montes
16/06/1966 Ourense 23 1993-94 Orense
88
Barselleta José Jordà Ferrandiz
14/11/1974 Cocentaina 23 1995-96 Alcoyano
89
Torres Juan Antonio Torres Álvarez
25/09/1974 Astrada 23 1997-98 As Pontes
90
Quero Juan Carlos Quero Porras
12/08/1972 Fuengirola 23 1998-99 Córdoba
91
Bidaurrazaga Gorka Bidaurrazaga Rebolleda
20/09/1972 Barakaldo 23 1999-00 Gimnástica de Torrelavega
92
Pedro Díaz Pedro Díaz Muñoz
18/06/1977 Talavera de la Reina 23 2000-01 Talavera
93
Héctor Héctor Vicente Quintanilla Alfaraz
24/01/1981 Avilés 23 2000-01 Siero
94
Esaú Esaú Francisco Gómez Gómez
11/03/1977 Madrid 23 2002-03 RSD Alcalá
95
Diego Carrillo Diego Carrillo Pendas
25/09/1982 Barcelona 23 2003-04 Sabadell
96
Pedro José Pedro José Lorenzo Galán
19/11/1967 Torremejía 23 2003-04 Extremadura
97
Eloi Eloi Fontanella Bonjoch
04/12/1980 Girona 23 2004-05 Levante B
98
Vaquero Alejandro Vaquero Lafuente
14/03/1986 Madrid 23 2006-07 Valencia Mestalla
99
Rudy Rudy Alberto Manso Torres
16/03/1984 Marbella 23 2006-07 Huesca
100
Asurmendi Xabier Asurmendi Villaverde
19/12/1981 Pamplona 23 2006-07 Alfaro
101
David Lago David Lago Rodríguez
26/10/1979 Mieres 23 2006-07 Palencia
102
Ederra Daniel Ederra Elso
17/11/1985 Pamplona 23 2007-08 Logroñés CF
103
Nacho Matador Ignacio Matador Aguilera
11/09/1986 Gijón 23 2007-08 Deportivo de La Coruña B
104
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 23 2007-08 Girona
105
Solano José Antonio Solano Moreno
04/02/1985 Cartagena 23 2007-08 Écija
106
Ortiz Juan Carlos Ortiz Padilla
28/06/1985 Córdoba 23 2008-09 Puertollano
107
Simón Javier Simón León
31/01/1984 Barcelona 23 2008-09 Gramanet
108
Comini Federico Comini Gianasi
26/01/1987 Córdoba 23 2009-10 Barakaldo
109
Pita Carlos Pita González
08/12/1984 A Coruña 23 2009-10 Guadalajara
110
Pituli Alberto de las Heras Rodelgo
04/05/1988 Leganés 23 2010-11 Getafe B
111
Pedro Marques Pedro Alexandre Mendes Marques
31/03/1988 Figueira da Foz 23 2010-11 San Roque de Lepe
112
Antoñito Antonio Ramiro Pérez
02/02/1978 Sevilla 23 2012-13 San Fernando CD
113
Chema Jose María Iñigo Vega
09/06/1992 Maoño 23 2012-13 Gimnástica de Torrelavega
114
Haro David Haro Iniesta
17/07/1990 L'Ametlla del Vallès 23 2012-13 Gimnàstic de Tarragona
115
Carlos Ruiz Carlos Ruiz Muñoz
13/05/1989 Barcelona 23 2012-13 Prat
116
Paulino Paulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 23 2012-13 Villanovense
117
Pineda José Antonio Pineda Jiménez
12/06/1980 Lucena 23 2012-13 Lucena
118
Mario Barco Mario Barco Vilar
23/12/1992 Estella 23 2013-14 Bilbao Athletic
119
Miguel Ramos Miguel Ángel Ramos García
09/03/1984 Quart de Poblet 23 2013-14 Toledo
120
Pan José María Pan Fernández
07/06/1994 Vitoria-Gasteiz 23 2013-14 Amorebieta
121
Barca David Barca Moreno
24/09/1992 Madrid 23 2014-15 Rayo Vallecano B
122
Adeva Francisco Adeva de Lucas
15/09/1995 Talavera de la Reina 23 2014-15 La Roda
123
Cala Sergio Calatayud Lebrón
02/03/1990 Antequera 23 2015-16 Jaén
124
Isi Isaac Palazón Camacho
27/12/1994 Cieza 23 2015-16 Murcia
125
Cristo Cristopher Sebastián Chávez Medina
07/02/1997 Asunción 23 2016-17 Espanyol B
126
Dopi Jon Ander González Dopico
18/03/1995 Erandio 23 2017-18 Bilbao Athletic
127
Pablo Fernández Pablo Fernández Blanco
17/09/1996 Candás 23 2017-18 Sporting de Gijón B
128
Berto Alberto González García
02/04/1998 Avilés 23 2017-18 Sporting de Gijón B
129
Rebollo
22 1988-89 Pegaso
130
Iñaki Iñaki Martínez Sánchez
04/04/1969 Barakaldo 22 1990-91 Santurtzi
131
Crespín Juan Antonio Crespín Rodríguez
31/07/1961 Avellaneda 22 1995-96 Xerez
132
Ibon Ibon Zurbano Zunzunegui
27/09/1974 Pamplona 22 1996-97 Izarra
133
Pino Antonio del Pino Chica
21/07/1969 Cádiz 22 1997-98 Gavà
134
Puntas José Puntas Hidalgo
11/09/1976 Córdoba 22 1997-98 Recreativo de Huelva
135
Fali Rafael Salas Velázquez
01/04/1971 Sevilla 22 1998-99 Xerez
136
Fran Francisco Manuel Fernández García
01/01/1970 Oviedo 22 1998-99 Melilla
137
Gorka López Gorka López Hernández
02/05/1978 Gernika 22 1999-00 Gernika
138
Enrique Enrique Fernando Ortiz Moruno
02/07/1977 Zafra 22 2000-01 Motril
139
Pina Jorge Pina Roldán
28/02/1983 Zaragoza 22 2001-02 Zaragoza B
140
Paco Esteban Francisco Esteban Granado
21/08/1981 Loja 22 2002-03 Málaga B
141
Coca Óscar Miguel Tapiador
06/02/1973 Laredo 22 2002-03 Noja
142
Marcelino Marcelino Díaz Suárez
08/10/1973 Las Palmas de Gran Canaria 22 2003-04 Vecindario
143
Isaac Isaac Jové Rubí
21/02/1980 Barcelona 22 2003-04 Lorca Deportiva
144
Pacheta Héctor Carrasco Rojo
09/09/1981 Salas de los Infantes 22 2004-05 Burgos CF
145
Santaella Juan Antonio Santaella Rando
03/06/1974 Ceuta 22 2004-05 Arteixo
146
Ismael Ismael Martín Sobrino
19/09/1981 Talavera de la Reina 22 2005-06 Talavera
147
Asurmendi Xabier Asurmendi Villaverde
19/12/1981 Pamplona 22 2005-06 Alfaro
148
Manu José Manuel Rodríguez Morgade
22/06/1984 Wädenswil 22 2007-08 Lugo
149
Isidro Díaz Isidro Díaz Bernabé
16/05/1972 Valencia 22 2007-08 Barakaldo
150
Juvenal Juvenal Edjogo-Owono Montalbán
03/04/1979 Sabadell 22 2007-08 FC Cartagena
151
Juan Juan García Gandara
07/01/1988 Santander 22 2008-09 Racing de Santander B
152
Sufian Sufian Mimun Enbark
24/09/1986 Melilla 22 2008-09 Melilla
153
Caperucho Eric Herrera Barrionuevo
04/08/1990 Castelldefels 22 2009-10 Gavà
154
Masini Gerardo Masini
31/12/1982 Cipolletti 22 2009-10 Zamora
155
Sanou Youssouf Sanou
03/02/1987 Bobo-Dioulasso 22 2009-10 Gavà
156
Imaz Jesús Imaz Ballesté
26/09/1990 Lleida 22 2010-11 Lleida
157
Isaac Isaac Jové Rubí
21/02/1980 Barcelona 22 2010-11 Murcia
158
Cheryshev Denis Dmitriyevich Cheryshev
26/12/1990 Nizhni Nóvgorod 22 2010-11 Real Madrid Castilla
159
Masó Jordi Masó Ribas
19/09/1992 Fontcoberta 22 2011-12 Llagostera
160
Cristian Cristian Martínez San Emeterio
07/04/1981 Santander 22 2011-12 Gimnástica de Torrelavega
161
Suárez Daniel Suárez Etxebarría
16/04/1990 Logroño 22 2011-12 Lemona
162
Gorka Gorka Bernardos Bueno
17/01/1990 Alcalá de Henares 22 2011-12 RSD Alcalá
163
Ortuño Alfredo Ortuño Martínez
21/01/1991 Yecla 22 2011-12 Getafe B
164
Trujillo Antonio Trujillo Díaz
11/10/1987 Palma 22 2011-12 Reus
165
Sergio Fernández Sergio Fernández Tamayo
28/03/1991 Logroño 22 2012-13 SD Logroñés
166
Toni Antonio Moreno López
08/07/1981 Cáceres 22 2012-13 Arroyo
167
Diop Matar Diop Martins
04/04/1985 Dakar 22 2012-13 Albacete
168
Matías Fernández Matías Fernández Granado
08/05/1988 Riaño 22 2013-14 Avilés
169
Que Javier del Jesús Que Delgado
06/05/1995 Campeche 22 2014-15 Celta de Vigo B
170
Juliá Jorge Juliá Obarti
18/12/1993 Valencia 22 2014-15 Huracán
171
Samanés Santiago Samanés Bonito
28/07/1995 Berriozar 22 2015-16 Tudelano
172
Joselu José Luis Muñoz Calderón
01/05/1991 Talarrubias 22 2015-16 Algeciras
173
Nuno Silva Nuno Miguel Moreira Da Cunha Ribeiro e Silva
15/07/1986 Matosinhos 22 2015-16 Jaén
174
Lara Luis Lara Roa
03/03/1996 Torreperogil 22 2016-17 Linares Deportivo
175
Agus Medina Agustín Medina Delgado
08/09/1994 Barberà del Vallès 22 2016-17 Celta de Vigo B
176
Ortí Jorge Ortí Gracia
28/04/1993 Zaragoza 22 2016-17 Cultural Leonesa
177
Roberto Roberto García Cabello
04/02/1980 Madrid 22 2016-17 Toledo
178
Montero Álvaro Montero Fernández
28/08/1988 Madrid 22 2016-17 Burgos CF
179
Romagnoli Juan Bautista Romagnoli
20/06/1996 Buenos Aires 22 2017-18 Toledo
180
Landeta
21 1980-81 Sestao
181
Martín Monteagudo Martín Monteagudo Monteagudo
10/05/1963 Tarazona de la Mancha 21 1982-83 Albacete
182
Aitor Aguirre Aitor Martín Aguirre Uriarte
11/11/1949 Sondika 21 1983-84 Sestao
183
Choquet Rafael López Choquet de Isla
25/01/1957 Jerez de la Frontera 21 1986-87 Poli Almería
184
Melo Carmelo Rodríguez López
19/02/1960 Huelva 21 1987-88 Alzira
185
Félix Félix García Herrero
1963 21 1988-89 Tomelloso
186
Rojo Fernando Rojo Abellán
12/12/1968 Miranda de Ebro 21 1990-91 Mirandés
187
Indias José María Indias Tello
20/09/1971 Donostia/San Sebastián 21 1991-92 Atlético de Madrid B
188
Igartua Joseba Igartua Oña
28/04/1972 Elgoibar 21 1992-93 Elgoibar
189
Lalo Orealdo Simón Rodríguez
03/05/1969 Los Llanos de Aridane 21 1992-93 Mensajero
190
Estévez Roberto Estévez Hernáez
06/03/1973 Bilbao 21 1992-93 Basconia
191
Pichi Miguel Ángel Martín Encinar
10/05/1975 21 1993-94 Ávila
192
Llario Rafael Llario Espí
03/01/1965 Benigànim 21 1995-96 Lorca CF
193
Jiménez José Alberto Jiménez San José
12/02/1976 Madrid 21 1995-96 Atlético de Madrid B
194
Pedrete Pedro Villora Moreno
11/07/1967 Munera 21 1996-97 Mar Menor
195
Checa Aurelio Anguita Checa
08/10/1975 Jamilena 21 1996-97 Talavera
196
Juancho Juan Francisco Lucio Vicente
17/01/1966 Puertollano 21 1997-98 Manchego
197
Agirre Asier Agirre Bilbao
27/10/1977 Bermeo 21 1997-98 Bermeo
198
Pablo Niño Juan Pablo Niño Castellano
15/05/1978 Rota 21 1997-98 Betis B
199
Raset Sergi Raset Reguero
14/01/1975 Barcelona 21 1998-99 Terrassa
200
Igor Igor Platas Hurtado
25/06/1975 Bilbao 21 1998-99 Tropezón
En actiu la temporada 2019-20