Ranking Jugats Consecutius Titular - 2ªB

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PT Temporada
1
MoralesJosé Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 547 2000-20
2
WilfredJosé Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 403 2006-21
3
AulestiaOinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 401 2003-20
4
OterminXabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 398 1996-14
5
CraviottoCarlos Craviotto Martos
07/05/1983 Lleida 395 2006-21
6
MaestroFernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 373 1996-11
7
CudiJavier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 368 1989-03
8
MarcosMarcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 364 2008-21
9
Toni GarcíaJosé Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 361 1997-15
10
DomínguezJosé Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 347 1987-00
11
EchevarríaLaureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 345 1984-01
12
DorronsoroPedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 335 1998-14
13
MiguelMiguel Martínez de Corta
25/11/1981 Logroño 333 2003-21
14
RamónRamón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 327 1999-15
15
MelgarJosé Joaquín Melgar García
13/01/1968 Oviedo 319 1993-02
16
CeballosPedro Ceballos Castón
21/03/1961 Badajoz 316 1979-93
17
EspínJuan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 312 1986-00
18
Iván CrespoIván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 310 2006-21
19
RangelDavid Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 303 1998-15
20
Raúl MorenoRaúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 303 2004-17
21
IñakiIgnacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 293 1987-98
22
MackayIan Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 290 2006-20
23
ÁvilaAlejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 284 1997-11
24
ValeroAlejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 284 1977-87
25
Pau TorresPau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 284 2008-21
26
Ismael GilIsmael Gil Broncano
23/01/1989 Madrid 282 2010-21
27
Santi LampónSantiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 282 1993-12
28
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 282 1999-16
29
LimonesJesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 274 2010-19
30
Kike RoyoEnrique Royo Herranz
14/06/1991 Logroño 267 2011-21
31
GuillermoGuillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 264 2001-09
32
ChicoFrancisco Pérez Pérez
12/02/1973 Lupión 264 1999-16
33
NúñezAlfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 261 1988-99
34
ArévaloJosé Antonio Arévalo Aguilar
24/09/1952 Madrid 261 1978-89
35
ArrueJuan Sergio Arrue Gude
28/10/1974 Errenteria 261 1997-06
36
FelipeFelipe Ramos Sánchez
10/01/1988 Madrid 257 2008-21
37
Álvaro CamposÁlvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 257 2009-20
38
AlviteJosé Antonio Pérez Alvite
15/12/1962 Negreira 255 1989-99
39
ModestoModesto Martínez Pillado
09/06/1965 Cambados 254 1987-97
40
BernalSalvador Bernal Núñez
24/08/1967 Fuengirola 254 1989-98
41
PitaJesús García Pérez
05/03/1957 La Puebla de Arganzón 253 1978-88
42
PedroPedro Miguel Clavijo Reina
31/08/1958 Santiponce 252 1981-92
43
VargasPablo Alberto Vargas Pérez
16/02/1984 Sevilla 251 2003-16
44
RuedaFrancisco Rueda Lucio
24/07/1955 Puertollano 251 1978-86
45
Santi CalvoSegundo Santiago Calvo Pizarro
09/02/1969 L'Hospitalet de Llobregat 251 1987-03
46
ArumíRafael Arumí Cebrián
05/02/1962 Barcelona 248 1980-96
47
AguirreoaPeio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 248 1977-92
48
PagolaMikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 246 2012-20
49
Santi SantosSantiago Santos Andrés
01/03/1984 La Virgen del Camino 245 2004-15
50
NotarioAntonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 245 1990-00
51
AngelínÁngel Martínez Izquierdo
03/06/1966 Madrid 244 1987-94
52
PacoFrancisco José Fernández Mas
15/03/1979 Valencia 242 2004-16
53
TinokoJuan Antonio Tinoko Sagayo
16/01/1963 Amorebieta-Etxano 241 1987-97
54
QuicoFrancisco de Asís Álvarez Fernández
04/10/1955 Avilés 241 1977-90
55
VillenaJuan Villena Corcobado
08/12/1961 Hornachos 239 1987-98
56
CallejaNoé Calleja García
05/11/1979 Gijón 237 2001-10
57
Luis CésarLuis Ángel César Sampedro
03/05/1966 Vilagarcía de Arousa 236 1987-98
58
MoralesAntonio Morales Solís
29/03/1967 Antequera 235 1996-03
59
José AlbertoJosé Alberto Rodríguez García
17/05/1970 Gijón 234 1996-05
60
BeaJesús Bea Martínez
11/09/1950 Portonovo 232 1980-89
61
Félix CampoFélix Campo Alonso
18/11/1979 Salamanca 230 2001-09
62
LeturiaAitor Leturia Intxausti
22/05/1972 Segura 228 1990-98
63
LusarretaPablo Lusarreta Zabalza
04/09/1976 Pamplona 225 1999-08
64
MillánJesús González Sanisidro
02/02/1955 Cambados 223 1977-92
65
Raúl ArribasRaúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 223 1988-09
66
PagolaMikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 222 2002-13
67
Ivan AlonsoIván Alonso López
15/09/1974 Valladolid 222 1993-02
68
AlbertoAlberto González Pérez
31/03/1983 Ruente 221 2005-14
69
AguileraJavier Aguilera Gumpert
31/01/1963 Madrid 220 1987-93
70
EduardoEduardo Pérez Morán
02/12/1976 Madrid 219 2001-11
71
Javi DelgadoJavier Delgado Prada
10/04/1960 Dehesas 219 1979-93
72
San RománJuan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 218 1991-01
73
MoncaleánAgapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 218 1982-93
74
RotetaMiguel Ángel Roteta Lopetegui
16/01/1970 Donostia/San Sebastián 217 1984-06
75
OlivaXavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 217 1995-05
76
Rubén PérezRubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 215 1999-14
77
PonzoRafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 215 2000-15
78
José ÁngelJosé Ángel Ferrera Nevado
12/03/1975 Talavera de la Reina 214 1994-06
79
SaizarMikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 213 2007-21
80
MerinoVicente Merino Barragán
11/03/1952 Soguillo del Páramo 212 1978-86
81
NavarroAntonio Navarro Soriano
05/08/1983 Novelda 212 2003-12
82
José JuanJosé Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 212 1998-21
83
AntonioAntonio José González Santos
28/12/1972 Sevilla 212 1992-98
84
AlbertoAlberto Díaz de Olarte Vicario
21/04/1975 Vitoria-Gasteiz 212 1997-04
85
Javi MuñozJavier Muñoz Arévalo
27/01/1982 Sevilla 211 2002-13
86
MontoyaJavier Montoya Monente
16/04/1991 Logroño 209 2012-21
87
MatxonPedro María Matxon Franco
23/01/1969 Portugalete 209 1991-03
88
IruFrancisco Javier Iruarrizaga Amarika
04/10/1962 Areatza 209 1981-97
89
OjedaJosé Manuel Ojeda Sarmiento
03/12/1973 Las Palmas de Gran Canaria 206 2002-08
90
SolaunJon Solaun Akarregi
03/12/1974 Bilbao 206 2004-11
91
GüembeJosé María Güembe Torrecilla
15/07/1965 Obanos 205 1989-96
92
PatxiFrancisco Javier Arteagabeitia Velasco
1954 Barakaldo 203 1977-83
93
BordaAritz Borda Etxezarreta
03/01/1985 Lasarte-Oria 203 2005-19
94
CóleraJosé Antonio Cólera Miguel
21/12/1967 Fuentes de Ebro 203 1988-96
95
Rubén FalcónRubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 203 2003-13
96
MontesJosé Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 202 1980-93
97
TrujilloJosé Carmelo Trujillo Socorro
17/06/1965 Las Palmas de Gran Canaria 201 1992-02
98
Marc MartínezMarc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 201 2009-20
99
TorrasJaume Torras Planas
07/10/1968 Folgueroles 201 1989-96
100
PepínJosé Tortosa Sanchis
20/04/1983 Moixent 200 2007-14
101
MoyanoJorge Moyano Peñas
28/04/1962 Traspinedo 198 1984-92
102
David ValleDavid Valle Millán
22/05/1978 Barcelona 197 2003-14
103
PalomoJosé Joaquín Palomo Mallol
27/09/1954 Ribesalbes 197 1979-85
104
EduardoEduardo Navarro Soriano
28/01/1979 Zaragoza 197 1999-08
105
SalasJaime Salas Sureda
06/06/1963 Manacor 197 1986-94
106
ViñaAvelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 196 1992-98
107
GaitánCarlos Javier Gaitán Vargas
03/11/1971 Madrid 196 1994-01
108
Toni LaoAntonio Lao Doña
17/01/1984 Barcelona 196 2007-17
109
ArtigasJosé Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 196 1985-93
110
Edu SousaEduardo Sousa Iglesias
15/07/1991 Tui 194 2015-21
111
Álvaro IglesiasÁlvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 194 1996-10
112
AtxabalIker Atxabal Martín
26/11/1975 Donostia/San Sebastián 194 2001-09
113
GartzenGartzen Telletxea Goienetxea
03/07/1972 Bermeo 193 1996-06
114
Yago AlonsoYago Yao Alonso-Fueyo Sako
19/08/1979 Abidjan 192 1997-14
115
Pato GuillénPatricio Damián Guillén Gandini
28/12/1984 Montevideo 192 2010-21
116
BasauriGarikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 192 1999-09
117
SamaniegoFrancisco Xabier Samaniego Okeranza
16/12/1969 Urduña/Orduña 191 1993-00
118
IgnacioIgnacio Galindo García
04/03/1963 Madrid 191 1984-96
119
FloresRicardo Rodríguez Flores
25/10/1956 Val de Santo Domingo 191 1983-91
120
DiegoDiego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 191 1979-02
121
Raúl GarcíaRaúl García Fernández
30/06/1976 Hernani 190 1997-04
122
GardeJuan Carlos Garde Álvarez
23/02/1957 Donostia/San Sebastián 189 1978-91
123
BravoFrancisco Javier López Bravo
06/04/1974 Málaga 189 1993-07
124
ÁlexAlexander José Pinilla Estévez
05/01/1965 Sevilla 188 1991-98
125
LledóFrancisco Javier Lledó Llano
11/07/1979 Coria del Río 188 1999-12
126
ElolaFrancisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 188 1984-96
127
RodriFrancisco Ruiz Valbuena
03/12/1971 Reus 188 1994-03
128
MarínSantiago Marín El Busto
23/01/1956 Alfaro 187 1983-92
129
QuecoJuan Carlos Fraile Benito
27/05/1965 Salamanca 187 1991-98
130
AlcaldeAitor Alcalde Caballero
22/05/1985 Erandio 187 2004-12
131
Luis ÁngelLuis Ángel Martínez Domínguez
10/12/1958 Bilbao 187 1979-92
132
ÓscarÓscar Villarón Casales
07/09/1961 Zaragoza 187 1984-92
133
GerardoGerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 185 1977-83
134
SomavillaJosé Javier Gómez Somavilla
07/10/1968 Erandio 185 1992-99
135
ManuManuel Martínez García
06/01/1976 Premià de Mar 185 1995-09
136
DaniDaniel Barroso Alcubilla
03/06/1966 Barakaldo 184 1988-96
137
CésarRicardo César Riverola Campo
20/08/1956 Almudévar 184 1978-84
138
RicardoRicardo Pérez Baldó
26/10/1970 Jacarilla 184 1989-00
139
RuizManuel Ruiz Pérez
03/12/1962 Jerez de la Frontera 184 1979-96
140
IricibarJulio Iricibar Bayarri
24/10/1993 Valladolid 184 2014-21
141
David MínerDavid García Cortés
09/11/1972 Gijón 184 1990-03
142
VázquezAlejandro Vázquez Palacio
04/11/1976 Gijón 184 2006-12
143
LekumberriJuan José Lekumberri Sesma
16/08/1961 Pamplona 183 1982-90
144
CastillaJuan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 183 2001-09
145
MosoJoaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 182 1999-14
146
HortasFermín Hortas Vidal
17/05/1953 Cesantes 182 1985-91
147
BlasBlas García González
03/06/1962 Soto del Barco 181 1984-94
148
TenorioJuan José Tenorio González
23/06/1971 Balaguer 181 1992-97
149
JuanviJuan Vicente Peinado Fernández
26/06/1973 Madrid 181 1993-02
150
DennisDennis Díaz Fernández
08/08/1992 Mieres 180 2011-21
151
RubénRubén Martínez Caballero
04/03/1977 Paterna 180 1998-05
152
RamónRamón Ruiz Fernández
15/05/1973 Gijón 180 1990-03
153
MandalunizJavier Mandaluniz Renteria
15/01/1987 Maruri-Jatabe 180 2008-18
154
NavarroRoberto Navarro Juárez
23/07/1970 Pamplona 179 1995-02
155
ParraManuel Parra Gutiérrez
20/10/1967 Badajoz 179 1988-97
156
MalloIgnacio García Mallo
20/02/1960 Vigo 179 1980-92
157
GutiJosé Ignacio Gutiérrez Ruiz
12/11/1959 Bilbao 179 1981-90
158
EscalonaMiguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 178 2007-16
159
ManoloManuel Rodríguez Descalzo
30/06/1983 Linares 178 2009-17
160
GonzaloGonzalo López de Mesa
01/05/1976 Oviedo 178 2002-08
161
AlbertoAlberto González Marín
14/03/1993 Gijón 178 2015-21
162
MaciáAlberto Maciá Poveda
31/01/1984 Alicante 177 2009-15
163
CaballeroPedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 177 1987-92
164
EutiquioEutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 177 1990-95
165
TeteAlfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 177 1997-03
166
BautistaJosé María Bautista Monente
17/08/1958 Donostia/San Sebastián 176 1980-87
167
AbadalEduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 176 1984-94
168
IñigoIñigo Mardones Oca
29/12/1972 Vitoria-Gasteiz 176 1995-04
169
Unai AlbaUnai Alba Pagadizabal
19/02/1978 Oiartzun 176 2000-14
170
OsaFrutos Osa Muñoz
19/04/1964 Paris 175 1988-94
171
Rubén SanzRubén Sanz Alonso
30/04/1980 Valladolid 175 2004-10
172
ZabalIgnacio Zabal Almazán
14/02/1987 Logroño 175 2009-20
173
Víctor IbáñezVíctor Ibáñez Pascual
21/04/1989 Barcelona 175 2007-17
174
IrazustaJon Irazustabarrena Lizarralde
30/04/1986 Usurbil 174 2012-21
175
SanchoVíctor Manuel Sánchez Sancho
19/01/1969 Madrid 174 1990-96
176
CastroverdeJosé Castroverde Prieto
13/08/1957 Aspe 174 1985-91
177
RubioManuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 174 1995-08
178
ÁlvaroÁlvaro José Viña Rodríguez
12/10/1967 Gijón 173 1987-99
179
TapiaJuan Bautista Tapia Escobí
21/10/1962 Valencia 173 1987-93
180
GasparGaspar Rodríguez Llaneza
09/06/1968 Oviedo 172 1993-98
181
ManolínManuel Francisco Sirviente Prius
08/05/1961 San Fernando 172 1979-86
182
Xisco CamposFrancisco Javier Campos Coll
10/03/1982 Binissalem 172 2006-18
183
Dani BarrioDaniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 172 2013-19
184
AlejandroAlejandro García Torre
13/01/1984 Gijón 171 2007-17
185
Juli FerrerJulián Sánchez Romero
27/06/1983 Talavera de la Reina 171 2007-13
186
RubénRubén Zubiaga Jauregui
10/06/1969 Gernika-Lumo 171 1994-00
187
QuintínRoberto Quintín Ferri
21/07/1962 Alagón 171 1983-91
188
IturriozUrtzi Iturrioz Urkiza
12/01/1988 Bilbao 170 2012-21
189
RevueltaJosé Antonio Revuelta Estévez
10/01/1963 Montilla 170 1989-94
190
ZabalaIñaki Zabala Goiburu
15/08/1970 Hernani 170 1989-96
191
PortelaJosé Manuel Rodríguez Portela
05/10/1962 A Coruña 170 1984-96
192
BalbuenaSalvador Balbuena Teruel
03/02/1978 Melilla 170 1997-06
193
AmigóVicente Amigó Navarro
01/10/1954 Silla 170 1978-87
194
ChemaJosé María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 170 2003-17
195
Dani RoizDaniel Roiz Múgica
24/06/1980 San Vicente de la Barquera 169 2000-08
196
UrbietaImanol Urbieta Illarramendi
10/02/1963 Zarautz 169 1983-95
197
Orlando QuintanaOrlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 169 2001-12
198
ValverdeJosé Antonio Valverde García
20/01/1960 Badajoz 169 1983-91
199
AlbertoAlberto Manuel Domínguez Rivas
11/02/1988 Santiago de Compostela 168 2013-21
200
MuñozJosé Muñoz Sarasola
17/11/1949 Donostia/San Sebastián 168 1977-82
201
AmarillaÁngel Roberto Amarilla Nescano
27/07/1981 Eusebio Ayala 168 2009-15
202
IsidoroIsidoro Agudo Villarroel
23/02/1963 Villapadierna 168 1988-94
203
DoradoJosé Luis Dorado Chala
26/07/1962 Los Yébenes 168 1989-97
204
AriasJuan Arias González
24/01/1961 La Carolina 168 1986-93
205
LinaManuel Molina García
21/02/1962 Granada 168 1981-89
206
MartínezJuan Martínez López
28/10/1958 Caravaca de la Cruz 167 1981-91
207
PeredaJosé Ignacio Pereda Gómez
07/09/1960 Valle de Trápaga-Trapagaran 167 1979-85
208
PelegrínSergio Pelegrín López
18/04/1979 Barcelona 167 2001-07
209
UrigoitiaJosé Luis García Urigoitia
04/08/1965 Zaragoza 167 1983-98
210
Javi SuárezFrancisco Javier Suárez Lizano
31/01/1976 Zaragoza 167 1999-04
211
FuentesJosé Antonio Fuentes Carrión
09/10/1982 Mérida 166 2006-17
212
RelañoDavid Relaño Luque
22/04/1982 Andújar 166 2003-12
213
Germán SuárezGermán Suárez Gutiérrez
24/05/1974 Fuerteventura 165 1997-04
214
BengoetxeaJavier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 165 1984-96
215
Óscar RamírezÓscar Ramírez Martín
01/03/1984 La Bisbal d'Empordà 165 2006-19
216
Ismael SantanaIsmael Santana Sánchez
09/11/1975 Las Palmas de Gran Canaria 165 2004-09
217
GarridoLuis Miguel Garrido Santos
18/06/1972 Valladolid 165 1991-99
218
LeandroLeandro Montagud Balaguer
28/02/1989 Albalat de la Ribera 164 2013-21
219
SantiSantiago Martínez Ramos
23/12/1968 Vitoria-Gasteiz 164 1991-97
220
TorresJosé Miguel Torres Orenga
31/03/1962 La Vall d'Uixó 164 1980-95
221
ReyFrancisco Domínguez Rey
19/05/1964 Marín 164 1986-95
222
MarinoMarino Bacallado Alfonso
26/09/1974 Santa Cruz de Tenerife 164 1995-08
223
DuroJosé Andrés Duro Romero
24/09/1972 Valencia 164 1997-03
224
RodriJosé Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 163 1987-96
225
César CanedaCésar Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 163 1995-11
226
Raúl GarcíaRaúl García Fernández
30/06/1976 Hernani 163 2004-12
227
ZigorZigor Goikuria Garmendia
16/06/1979 Arrigorriaga 163 2004-13
228
IturraldeRaúl Iturralde Narváiz
08/12/1980 Pamplona 163 2007-12
229
BocanegraVíctor Joaquín Bocanegra Vázquez
15/01/1986 Sevilla 162 2011-16
230
Diego RivasDiego Rivas Rego
27/05/1987 Narón 162 2010-21
231
ToniAntonio Joaquín Sánchez López
06/03/1968 Guadix 162 1987-92
232
SeguraSergio Segura Álvaro
01/02/1978 Madrid 162 1999-13
233
HorcajadaJavier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 162 1996-02
234
JaviJavier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 162 1989-96
235
CherinoGuillermo Joaquín Gutiérrez Cherino
03/06/1956 Ceuta 162 1979-85
236
NúñezFernando Núñez Mínguez
01/10/1957 Osorno 162 1983-88
237
CámaraAlbert Cámara Tortajada
14/06/1973 Barcelona 161 1996-01
238
Rafa SáezRafael Carlos Sáez Aboal
02/04/1962 Pontevedra 161 1988-93
239
José Carlos SoriaJosé Carlos Soria Gil
06/11/1975 Alcázar de San Juan 161 1998-09
240
De NavasDavid de Navas Alcalá
07/12/1976 Alcobendas 160 2005-11
241
TarsiTarsicio Aguado Simón
04/03/1968 Murchante 160 1990-97
242
CañizaresPedro Cañizares Rocamora
07/09/1972 Dolores 159 1997-04
243
FalcónIsmael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 159 2004-21
244
AlmagroJosé Almagro Beltrán
20/08/1955 Ceuta 159 1977-83
245
BernadJuan Carlos Bernad Esteban
20/10/1960 Zaragoza 159 1986-94
246
AlemanyRicardo Martínez Vilar
16/11/1953 Vigo 159 1979-86
247
EspinosaManuel Espinosa Cano
14/10/1956 Cádiz 159 1979-91
248
MontesJuan Carlos Montes Blanco
17/01/1961 La Línea de la Concepción 159 1988-94
249
SotresDaniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 159 2013-21
250
IruretaXabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 159 2004-20
En actiu la temporada 2020-21