Ranking Jugats Consecutius Titular - 1ª + 2ª + 2ªB

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PT Temporada
1
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 686 1976-96
2
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 629 1980-98
3
MoralesJosé Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 608 2002-20
4
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 562 1999-20
5
MolinaJosé Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 499 1990-07
6
IraizozGorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 478 2000-17
7
NotarioAntonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 474 1990-10
8
CasillasIker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 470 1999-13
9
IribarJosé Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 465 1962-80
10
Víctor ValdésVíctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 455 2000-14
11
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 447 1982-99
12
GentoFrancisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 437 1952-71
13
CudiJavier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 429 1989-03
14
PepínJosé Luis Salcedo Nieto
15/09/1959 Aranjuez 424 1983-95
15
OrúeJosé María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 421 1950-68
16
MaestroFernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 420 1996-12
17
CeballosJosé María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 418 1987-01
18
IriarteClemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 417 1966-79
19
ArconadaLuis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 414 1975-89
20
RobertoRoberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 414 2001-18
21
IborraVicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 412 1953-71
22
OterminXabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 412 1996-14
23
CruchagaCésar Cruchaga Lasa
26/01/1974 Ezkaroze 411 1992-06
24
AulestiaOinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 410 2003-20
25
MillánJosé Millán González
19/02/1920 Granada 405 1939-57
26
AmancioAmancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 405 1958-75
27
JiménezManuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 404 1979-91
28
CésarCésar Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 404 1939-60
29
GuillamónFernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927 Sevilla 403 1945-63
30
CastroJesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 397 1968-84
31
CasucoJuan Manuel Martínez Martínez
26/09/1955 Lorca 392 1977-90
32
FernandoFernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 392 1980-97
33
ArzaJuan Arza Íñigo
18/06/1923 Estella 390 1941-60
34
WilfredJosé Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 389 2006-21
35
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 388 1986-98
36
CastelJordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 388 1974-86
37
Campanal IIMarcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 387 1950-68
38
ZocoIgnacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 386 1959-74
39
AlbertoAlberto López Fernández
20/05/1969 Irun 384 1991-04
40
CedrúnAndoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 383 1978-95
41
GainzaAgustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 380 1940-59
42
CanitoNicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 380 1947-64
43
FenoyCarlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 379 1975-88
44
TononoAntonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 379 1961-75
45
MartínezJosé Martínez García
18/08/1940 Regumiel de la Sierra 378 1960-75
46
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 376 1992-07
47
CamachoJosé Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 374 1973-87
48
GermánGermán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 373 1962-77
49
CraviottoCarlos Craviotto Martos
07/05/1983 Lleida 373 2006-21
50
GarayJesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 371 1949-66
51
Toni GarcíaJosé Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 370 1997-15
52
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 367 1979-91
53
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 366 2005-21
54
LópezFrancisco López Cardosa
18/06/1933 Alcazarquivir 365 1953-69
55
LesmesFrancisco Lesmes Bobed
04/03/1924 Ceuta 364 1943-61
56
IñakiIgnacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 364 1987-98
57
ValenciaJuan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 364 1991-05
58
OntoriaSebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 363 1939-57
59
VallejoJosé Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 362 1953-69
60
MatitoRomán Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 361 1949-63
61
LarrañagaJon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 357 1982-93
62
EchevarríaLaureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 356 1984-01
63
EpiEpifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 354 1935-55
64
CollarEnrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 353 1953-70
65
Toni CuervoJosé Antonio Cuervo Fernández
10/05/1932 Oviedo 351 1950-67
66
GonzálezJosé Manuel González López
10/10/1917 Madrid 350 1939-56
67
RangelDavid Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 350 1998-15
68
CuéllarIván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 348 2006-21
69
RivillaFeliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 348 1953-68
70
LlompartBartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 345 1963-77
71
Hugo SánchezHugo Sánchez Márquez
11/07/1958 Ciudad de México 344 1981-94
72
RuedaFrancisco Rueda Lucio
24/07/1955 Puertollano 343 1975-86
73
MarcosMarcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 343 2008-21
74
N'KonoThomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 342 1982-93
75
TensiHortensio Fernández Extravis
22/12/1946 Sama de Langreo 340 1965-78
76
SañudoJuan Antonio Sañudo Herrero
13/06/1956 Serdio 340 1979-91
77
CastoCasto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 339 2001-21
78
QuincocesJuan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 338 1952-66
79
SantamaríaFrancisco Santamaría Mirones
08/09/1936 Santander 338 1955-69
80
MestreManuel Mestre Torres
07/01/1935 Oliva 337 1955-69
81
PanizoJosé Luis López Panizo
12/01/1922 Sestao 337 1939-56
82
AdelardoAdelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939 Badajoz 336 1957-72
83
GlaríaJesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 336 1960-73
84
PérezJosé María Pérez Medrano
02/05/1920 Lapuebla de Labarca 335 1941-56
85
ViliEvilasio Sánchez Ibargüen
24/05/1956 Llanes 334 1978-88
86
EspínJuan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 334 1986-00
87
VioletaJosé Luis Violeta Lajusticia
25/02/1941 Zaragoza 333 1963-76
88
MuñozLuis Muñoz Grau
10/11/1935 Sabadell 333 1954-70
89
VidañaJosé Sánchez Vidaña
03/12/1956 Padules 330 1975-87
90
SanchisManuel Sanchis Martínez
26/03/1938 Alberic 330 1957-71
91
RubioManuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 330 1995-08
92
MackayIan Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 330 2006-21
93
TrasanteJosé Carlos Trasante Martínez
09/09/1953 Progreso 330 1976-88
94
Di StéfanoAlfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 329 1953-66
95
ZarraPedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Erandio 329 1939-57
96
DoroBlas Armero Gallego
17/02/1936 Socuéllamos 328 1957-70
97
Santi LampónSantiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 328 1993-12
98
RamónRamón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 327 1999-15
99
León LasaLeón Lasa Múgica
17/02/1933 Beasain 327 1951-65
100
MoraPere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 327 1968-83
101
SeñorJuan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 327 1979-90
102
MiguelMiguel González Pérez
27/04/1927 Santa Cruz de La Palma 326 1949-64
103
NavarroJoaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 324 1941-57
104
ValleFrancisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 324 1976-86
105
AguadoXavier Aguado Companys
05/06/1968 Badalona 322 1991-02
106
PonteEnrique Ponte Veira
28/07/1925 A Coruña 322 1945-61
107
UribeJesús Uribesalgo Uribechevarría
02/01/1938 Aretxabaleta 322 1956-69
108
SantosFernando Santos Serna
20/08/1931 Albatera 322 1951-65
109
Iván CrespoIván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 321 2006-21
110
AcuñaJuan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 321 1939-55
111
ClaramuntJosé Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 321 1965-78
112
MelgarJosé Joaquín Melgar García
13/01/1968 Oviedo 319 1993-02
113
LolínManuel García Adán
25/07/1925 Monforte de Lemos 317 1948-61
114
UnzuéJuan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 317 1986-03
115
SchusterBernhard Schuster
22/12/1959 Augsburg 316 1980-93
116
ArévaloJosé Antonio Arévalo Aguilar
24/09/1952 Madrid 315 1976-89
117
AlarcónEsteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 315 1951-64
118
CallejaEduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 315 1958-71
119
TancoJosé Francisco Gómez Tanco
22/04/1953 Valverde de Leganés 315 1975-85
120
BoleaAdolfo Bolea Sanz
24/03/1933 Poble Sec 315 1951-64
121
Miguel RecioMiguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 314 1976-92
122
PahiñoManuel Joaquín Fernández Fernández
21/01/1923 San Paio de Navia 314 1943-57
123
EmilioEmilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 314 1988-03
124
Ayala IIEduardo Ayala Callejón
05/04/1934 La Línea de la Concepción 313 1954-68
125
ChanchoSantiago García Blanco
28/10/1932 Santiago de Compostela 313 1953-66
126
MolinucuManuel Rodríguez Torre
07/12/1925 Sama de Langreo 312 1944-58
127
GonzálezJosé Manuel González López
26/05/1943 Granada 312 1964-76
128
MartínezJosé María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 311 1964-76
129
LimonesJesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 311 2010-21
130
AouateDavid Aouate
17/10/1977 Haifa 311 2003-14
131
DoménechManuel Doménech Pinto
04/12/1925 Castelló de la Plana 310 1942-61
132
SandroSandro Marques Santos
31/10/1971 Porto Velho 310 1996-08
133
MedinaArmando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 310 1951-66
134
ModestoModesto Martínez Pillado
09/06/1965 Cambados 309 1987-97
135
AraujoJuan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 309 1943-58
136
MoncaleánAgapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 308 1980-93
137
SendraFrancisco Sendra Corbera
05/02/1931 Sueca 308 1947-65
138
JuanínJuan García Díaz
22/05/1940 Nerva 308 1958-70
139
AlconeroPedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 308 1939-52
140
MéndezManuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 307 1948-62
141
CristóbalCristóbal Parralo Aguilera
21/08/1967 Priego de Córdoba 307 1992-01
142
OrtizJosé Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 307 1949-63
143
IgoaSilvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 306 1941-57
144
Claudio BravoClaudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 306 2006-21
145
FuertesAntonio Fuertes Pascual
03/12/1929 Benimàmet 305 1947-61
146
LopeteguiJulen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 305 1985-01
147
Raúl MorenoRaúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 305 2004-17
148
SimonetSimeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 305 1957-70
149
MarcosAlberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 305 1996-07
150
AsensiVicente Asensi Albentosa
28/01/1919 L'Alcúdia de Crespins 303 1939-54
151
ChurrucaJosé Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 302 1967-77
152
TomásPedro Tomás Reñones Crego
09/08/1960 Santiago de Compostela 302 1982-92
153
RobertoJosé Roberto Santamaría Calavia
12/03/1962 Pamplona 302 1986-97
154
RubioMiguel Ángel Rubio Buedo
31/08/1961 Cuenca 302 1985-94
155
DorronsoroPedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 302 2003-14
156
García VerdugoFrancisco Javier García Verdugo Garrido
06/07/1934 Madrid 301 1953-67
157
DiezmaJosé Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 301 1989-04
158
Miguel MuñozMiguel Muñoz Mozún
19/01/1922 Madrid 301 1944-58
159
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 301 2010-21
160
ArgilésAntonio Argilés Antón
31/12/1931 Terrassa 301 1950-64
161
LarrauriJosé Ramón Martínez Larrauri
12/02/1940 Bilbao 301 1961-74
162
SilviSilvino Fernández Lozano
13/09/1956 Peñarroya-Pueblonuevo 301 1978-88
163
CallejaIsacio Calleja García
06/12/1936 Valle de Cerrato 300 1958-72
164
SuárezRicardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 299 1944-58
165
TendilloMiguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 299 1979-89
166
Areta IIEsteban Areta Vélez
14/04/1932 Pamplona 299 1950-65
167
Justo GilbertoJusto Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 298 1961-73
168
GallegoFrancisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 298 1961-74
169
Iñigo MartínezIñigo Martínez Berridi
17/05/1991 Ondarroa 298 2010-21
170
ValeroAlejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 297 1977-87
171
SegarraJoan Segarra Iracheta
15/11/1927 Barcelona 297 1950-64
172
EcheberriaLuis María Echeberria Igartua
24/03/1940 Erandio 296 1959-72
173
DiegoDiego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 296 1986-96
174
UcedaMiguel Uceda Redondo
02/02/1952 Madrid 295 1974-84
175
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 295 1979-89
176
PauetVicente Pascual Sebastiá
15/05/1926 Castelló de la Plana 295 1946-63
177
NúñezAlfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 295 1988-99
178
GonzálezAntonio González Sanromán
02/11/1934 Zamora 295 1955-68
179
PepilloJosé García Castro
10/06/1933 Melilla 294 1951-67
180
Txetxu RojoJosé Francisco Rojo Arroitia
28/01/1947 Bilbao 292 1965-77
181
RiféJoaquim Rifé Climent
04/02/1942 Barcelona 291 1962-75
182
Arsenio IglesiasArsenio Iglesias Pardo
24/12/1930 Arteixo 291 1951-65
183
IruleguiJosé Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Lasarte-Oria 291 1955-70
184
GordilloRafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 291 1977-87
185
GuimeransManuel Guimerans Correa
18/12/1918 Vigo 290 1939-53
186
CáceresFernando Gabriel Cáceres Zaya
07/02/1969 Buenos Aires 290 1993-03
187
IpiñaJuan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 290 1933-49
188
BabiloniJesús Pascual Babiloni Soler
13/11/1946 Castelló de la Plana 290 1970-81
189
MarigilJulio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 289 1955-69
190
IriondoRafael Iriondo Aurtenetxea
24/10/1918 Gernika-Lumo 289 1940-56
191
BiurrunJosé Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 289 1984-94
192
VázquezJuan Vázquez Toledo
05/03/1930 La Línea de la Concepción 289 1949-65
193
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 288 1939-54
194
ReijaSeverino Reija Vázquez
25/11/1938 Lugo 288 1957-69
195
MurilloJoaquín Murillo Pascual
27/02/1932 Barcelona 288 1952-65
196
SócratesSócrates Belenguer Pérez
15/07/1928 Losa del Obispo 288 1948-63
197
SeguíVicente Seguí García
13/12/1927 Valencia 287 1946-60
198
EscuderoAdrián Escudero García
24/11/1927 Madrid 287 1945-58
199
GordejuelaFermín Gordejuela Roncal
26/08/1933 Pamplona 286 1950-64
200
Martín EsperanzaIgnacio Martín-Esperanza Tejada
05/06/1936 Verín 286 1956-70
201
LaloEduardo Gómez García-Barbón
14/03/1936 Oviedo 286 1953-68
202
BeaJesús Bea Martínez
11/09/1950 Portonovo 286 1979-89
203
JacquetCésar Mario Jacquet Martínez
29/07/1946 Asunción 285 1971-81
204
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 284 1994-03
205
ÁvilaAlejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 284 1997-11
206
Juan RamónJuan Ramón Santiago
08/03/1912 Erandio 284 1930-52
207
DomínguezErnesto Domínguez Hernández
09/03/1941 Móra d'Ebre 283 1959-71
208
IsasiSantiago Isasi Salazar
25/04/1936 Madrid 283 1955-66
209
RiberaJosé Luis Ribera Uranga
11/06/1965 Azkoitia 282 1984-96
210
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 282 1976-85
211
Dos SantosJorge Domingo Álvarez dos Santos
04/08/1954 Asunción 282 1977-86
212
AlonsoGabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 282 1940-57
213
AntonietAntonio Ivorra Ivorra
29/08/1933 Alicante 282 1953-68
214
Roberto CarlosRoberto Carlos da Silva Rocha
10/04/1973 Garça 282 1996-05
215
FraderaEsteve Fradera Serrat
07/05/1963 Santa Coloma de Farners 281 1986-96
216
BartolíJuan Bartolí Figueras
30/10/1934 Molins de Rei 281 1954-67
217
Sergio RamosSergio Ramos García
30/03/1986 Camas 280 2010-21
218
IsidroIsidro Sánchez García-Figueras
17/12/1936 Barcelona 280 1957-71
219
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 280 1974-84
220
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 280 1971-81
221
GajateAgustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Donostia/San Sebastián 279 1982-92
222
VázquezSantiago Vázquez Díez
02/03/1924 Irun 279 1944-59
223
AznarJosé Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 279 1953-68
224
AlbesaAlbert Albesa Gasulla
06/03/1965 Gavà 279 1984-95
225
JulitoJulio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 279 1950-62
226
TamayoMauro Álvarez Álvarez
21/12/1918 Gijón 279 1940-55
227
MañóDaniel Mañó Villagrasa
27/02/1932 Sueca 279 1950-65
228
CerrilloAgustín García Cerrillo
03/07/1928 Córdoba 278 1952-63
229
Imanol EtxeberriaImanol Etxeberria Egaña
27/03/1973 Bergara 278 1995-06
230
ErnestoErnesto Llobregat Mas
10/11/1924 Alicante 278 1946-58
231
BorredáGonzalo Borredá Donat
31/07/1931 Ontinyent 278 1953-65
232
SaizarMikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 277 2007-21
233
Álvaro IglesiasÁlvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 277 1996-10
234
BoschAndrés Bosch Pujol
22/02/1931 Barcelona 277 1951-65
235
AntónAntonio Sánchez Valdés
02/07/1914 Oviedo 276 1935-51
236
TinoMarcelino Fernández Sánchez
14/02/1925 San Pedro de Nós 276 1944-58
237
ArtetxeJosé Luis Artetxe Muguire
28/06/1930 Getxo 276 1950-64
238
CastañedaJavier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 276 1982-91
239
GorostizaGuillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 275 1929-47
240
VallJosé María Vall Cancer
14/08/1939 Barcelona 275 1957-69
241
SánchezFrancisco Sánchez Puente
02/08/1926 Gijón 275 1945-59
242
PazÁngel Paz Domínguez
01/04/1932 Pasaia 275 1950-63
243
CamposFrancisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 275 1939-52
244
VargasPablo Alberto Vargas Pérez
16/02/1984 Sevilla 275 2003-16
245
SampedroFrancisco Sampedro Lluesma
28/01/1934 Canet d'en Berenguer 275 1954-68
246
FelipeFelipe García Álvarez
21/01/1921 El Astillero 275 1940-56
247
XirauMiguel Xirau Borrell
06/10/1930 Mataró 274 1949-60
248
ChicoFrancisco Pérez Pérez
12/02/1973 Lupión 273 2001-16
249
PeredaJesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 273 1955-70
250
MonzóSalvador Monzó Cros
20/08/1921 Valencia 273 1942-55
En actiu la temporada 2020-21