Ranking Jugats Consecutius Titular - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PT Temporada
1
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 686 1976-96
2
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 629 1980-98
3
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 608 2002-20
4
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 562 1999-20
5
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 499 1990-07
6
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 478 2000-17
7
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 474 1990-10
8
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 470 1999-13
9
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 465 1962-80
10
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 455 2000-14
11
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 447 1982-99
12
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 437 1952-71
13
Cudi Javier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 429 1989-03
14
Pepín José Luis Salcedo Nieto
15/09/1959 Aranjuez 424 1983-95
15
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 421 1950-68
16
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 420 1996-12
17
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 418 1987-01
18
Iriarte Clemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 417 1966-79
19
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 414 2001-18
20
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 414 1975-89
21
Iborra Vicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 412 1953-71
22
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 412 1996-14
23
Cruchaga César Cruchaga Lasa
26/01/1974 Ezkaroze 411 1992-06
24
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 410 2003-20
25
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 405 1958-75
26
Millán José Millán González
19/02/1920 Granada 405 1939-57
27
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 404 1979-91
28
César César Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 404 1939-60
29
Guillamón Fernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927 Sevilla 403 1945-63
30
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 397 1968-84
31
Fernando Fernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 392 1980-97
32
Casuco Juan Manuel Martínez Martínez
26/09/1955 Lorca 392 1977-90
33
Arza Juan Arza Íñigo
18/06/1923 Estella 390 1941-60
34
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 388 1986-98
35
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 387 1950-68
36
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 386 2006-20
37
Zoco Ignacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 386 1959-74
38
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 384 1991-04
39
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 383 1978-95
40
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 380 1947-64
41
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 380 1940-59
42
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 379 1975-88
43
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 379 1961-75
44
Martínez José Martínez García
18/08/1940 Regumiel de la Sierra 378 1960-75
45
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 376 1992-07
46
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 374 1973-87
47
Germán Germán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 373 1962-77
48
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 371 1949-66
49
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 370 1997-15
50
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 367 1979-91
51
Craviotto Carlos Craviotto Martos
07/05/1983 Lleida 367 2006-19
52
López Francisco López Cardosa
18/06/1933 Alcazarquivir 365 1953-69
53
Lesmes Francisco Lesmes Bobed
04/03/1924 Ceuta 364 1943-61
54
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 364 1991-05
55
Iñaki Ignacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 364 1987-98
56
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 363 1939-57
57
Vallejo José Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 362 1953-69
58
Matito Román Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 361 1949-63
59
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 357 1982-93
60
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 357 1974-86
61
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 356 1984-01
62
Epi Epifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 354 1935-55
63
Collar Enrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 353 1953-70
64
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 351 2005-20
65
Toni Cuervo José Antonio Cuervo Fernández
10/05/1932 Oviedo 351 1950-67
66
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 350 1998-15
67
González José Manuel González López
10/10/1917 Madrid 350 1939-56
68
Rivilla Feliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 348 1953-68
69
Llompart Bartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 345 1963-77
70
Hugo Sánchez Hugo Sánchez Márquez
11/07/1958 Ciudad de México 344 1981-94
71
Rueda Francisco Rueda Lucio
24/07/1955 Puertollano 343 1975-86
72
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 342 1982-93
73
Sañudo Juan Antonio Sañudo Herrero
13/06/1956 Serdio 340 1979-91
74
Tensi Hortensio Fernández Extravis
22/12/1946 Sama de Langreo 340 1965-78
75
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 338 2008-20
76
Quincoces Juan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 338 1952-66
77
Santamaría Francisco Santamaría Mirones
08/09/1936 Santander 338 1955-69
78
Mestre Manuel Mestre Torres
07/01/1935 Oliva 337 1955-69
79
Panizo José Luis López Panizo
12/01/1922 Sestao 336 1939-56
80
Adelardo Adelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939 Badajoz 336 1957-72
81
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 336 2006-20
82
Glaría Jesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 336 1960-73
83
Pérez José María Pérez Medrano
02/05/1920 Lapuebla de Labarca 335 1941-56
84
Vili Evilasio Sánchez Ibargüen
24/05/1956 Llanes 334 1978-88
85
Muñoz Luis Muñoz Grau
10/11/1935 Sabadell 333 1954-70
86
Casto Casto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 333 2001-20
87
Violeta José Luis Violeta Lajusticia
25/02/1941 Zaragoza 333 1963-76
88
Sanchis Manuel Sanchis Martínez
26/03/1938 Alberic 330 1957-71
89
Rubio Manuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 330 1995-08
90
Zarra Pedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Asua 329 1939-57
91
Di Stéfano Alfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 329 1953-66
92
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 328 1993-12
93
Doro Blas Armero Gallego
17/02/1936 Socuéllamos 328 1957-70
94
León Lasa León Lasa Múgica
17/02/1933 Beasain 327 1951-65
95
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 327 1979-90
96
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 327 1968-83
97
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 327 1999-15
98
Miguel Miguel González Pérez
27/04/1927 Santa Cruz de La Palma 326 1949-64
99
Valle Francisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 324 1976-86
100
Navarro Joaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 324 1941-57
101
Uribe Jesús Uribesalgo Uribechevarría
02/01/1938 Aretxabaleta 322 1956-69
102
Aguado Xavier Aguado Companys
05/06/1968 Badalona 322 1991-02
103
Ponte Enrique Ponte Veira
28/07/1925 A Coruña 322 1945-61
104
Santos Fernando Santos Serna
20/08/1931 Albatera 322 1951-65
105
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 321 1939-55
106
Claramunt José Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 321 1965-78
107
Melgar José Joaquín Melgar García
13/01/1968 Oviedo 319 1993-02
108
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 317 1986-03
109
Lolín Manuel García Adán
25/07/1925 Monforte de Lemos 317 1948-61
110
Mackay Ian Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 317 2006-20
111
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 316 2006-20
112
Schuster Bernhard Schuster
22/12/1959 Augsburg 316 1980-93
113
Arévalo José Antonio Arévalo Aguilar
24/09/1952 Madrid 315 1976-89
114
Alarcón Esteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 315 1951-64
115
Tanco José Francisco Gómez Tanco
22/04/1953 Valverde de Leganés 315 1975-85
116
Bolea Adolfo Bolea Sanz
24/03/1933 Poble Sec 315 1951-64
117
Calleja Eduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 315 1958-71
118
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 314 1976-92
119
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 314 1988-03
120
Pahiño Manuel Fernández Fernández
21/01/1923 San Paio de Navia 314 1943-57
121
Chancho Santiago García Blanco
28/10/1932 Santiago de Compostela 313 1953-66
122
Ayala II Eduardo Ayala Callejón
05/04/1934 La Línea de la Concepción 313 1954-68
123
Molinucu Manuel Rodríguez Torre
07/12/1925 Sama de Langreo 312 1944-58
124
González José Manuel González López
26/05/1943 Granada 312 1964-76
125
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 311 1987-00
126
Aouate David Aouate
17/10/1977 Haifa 311 2003-14
127
Martínez José María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 311 1964-76
128
Medina Armando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 310 1951-66
129
Sandro Sandro Marques Santos
31/10/1971 Porto Velho 310 1996-08
130
Doménech Manuel Doménech Pinto
04/12/1925 Castelló de la Plana 310 1942-61
131
Araujo Juan Araujo Pino
24/11/1920 La Carolina 309 1943-58
132
Modesto Modesto Martínez Pillado
09/06/1965 Cambados 309 1987-97
133
Alconero Pedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 308 1939-52
134
Sendra Francisco Sendra Corbera
05/02/1931 Sueca 308 1947-65
135
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 308 1980-93
136
Juanín Juan García Díaz
22/05/1940 Nerva 308 1958-70
137
Cristóbal Cristóbal Parralo Aguilera
21/08/1967 Priego de Córdoba 307 1992-01
138
Méndez Manuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 307 1948-62
139
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 307 2010-20
140
Ortiz José Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 307 1949-63
141
Igoa Silvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 306 1941-57
142
Simonet Simeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 305 1957-70
143
Fuertes Antonio Fuertes Pascual
03/12/1929 Benimàmet 305 1947-61
144
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 305 1985-01
145
Marcos Alberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 305 1996-07
146
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 305 2004-17
147
Asensi Vicente Asensi Albentosa
28/01/1919 L'Alcúdia de Crespins 303 1939-54
148
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 302 1967-77
149
Rubio Miguel Ángel Rubio Buedo
31/08/1961 Cuenca 302 1985-94
150
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 302 2003-14
151
Roberto José Roberto Santamaría Calavia
12/03/1962 Pamplona 302 1986-97
152
Tomás Pedro Tomás Reñones Crego
09/08/1960 Santiago de Compostela 302 1982-92
153
Silvi Silvino Fernández Lozano
13/09/1956 Peñarroya-Pueblonuevo 301 1978-88
154
Larrauri José Ramón Martínez Larrauri
12/02/1940 Bilbao 301 1961-74
155
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 301 1989-04
156
Miguel Muñoz Miguel Muñoz Mozún
19/01/1922 Madrid 301 1944-58
157
García Verdugo Francisco Javier García Verdugo Garrido
06/07/1934 Madrid 301 1953-67
158
Argilés Antonio Argilés Antón
31/12/1931 Terrassa 301 1950-64
159
Calleja Isacio Calleja García
06/12/1936 Valle de Cerrato 300 1958-72
160
Areta II Esteban Areta Vélez
14/04/1932 Pamplona 299 1950-65
161
Tendillo Miguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 299 1979-89
162
Suárez Ricardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 299 1944-58
163
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 299 2006-17
164
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 298 1961-74
165
Justo Gilberto Justo Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 298 1961-73
166
Segarra Joan Segarra Iracheta
15/11/1927 Barcelona 297 1950-64
167
Echeberria Luis María Echeberria Igartua
24/03/1940 Asua 296 1959-72
168
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 296 1986-96
169
Vidaña José Sánchez Vidaña
03/12/1956 Padules 296 1975-87
170
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 295 1988-99
171
Uceda Miguel Uceda Redondo
02/02/1952 Madrid 295 1974-84
172
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 295 1979-89
173
Pauet Vicente Pascual Sebastiá
15/05/1926 Castelló de la Plana 295 1946-63
174
González Antonio González Sanromán
02/11/1934 Zamora 295 1955-68
175
Pepillo José García Castro
10/06/1933 Melilla 294 1951-67
176
Txetxu Rojo José Francisco Rojo Arroitia
28/01/1947 Bilbao 292 1965-77
177
Trasante José Carlos Trasante Martínez
09/09/1953 Progreso 292 1976-88
178
Arsenio Iglesias Arsenio Iglesias Pardo
24/12/1930 Arteixo 291 1951-65
179
Rifé Joaquim Rifé Climent
04/02/1942 Barcelona 291 1962-75
180
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 291 1977-87
181
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Lasarte-Oria 291 1955-70
182
Cáceres Fernando Gabriel Cáceres Zaya
07/02/1969 Buenos Aires 290 1993-03
183
Babiloni Jesús Pascual Babiloni Soler
13/11/1946 Castelló de la Plana 290 1970-81
184
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 290 1933-49
185
Guimerans Manuel Guimerans Correa
18/12/1918 Vigo 290 1939-53
186
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 289 1984-94
187
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 289 1955-69
188
Vázquez Juan Vázquez Toledo
05/03/1930 La Línea de la Concepción 289 1949-65
189
Iriondo Rafael Iriondo Aurtenetxea
24/10/1918 Gernika-Lumo 289 1940-56
190
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 288 1939-54
191
Murillo Joaquín Murillo Pascual
27/02/1932 Barcelona 288 1952-65
192
Sócrates Sócrates Belenguer Pérez
15/07/1928 Losa del Obispo 288 1948-63
193
Reija Severino Reija Vázquez
25/11/1938 Lugo 288 1957-69
194
Iñigo Martínez Iñigo Martínez Berridi
17/05/1991 Ondarroa 288 2010-20
195
Escudero Adrián Escudero García
24/11/1927 Madrid 287 1945-58
196
Seguí Vicente Seguí García
13/12/1927 Valencia 287 1946-60
197
Gordejuela Fermín Gordejuela Roncal
26/08/1933 Pamplona 286 1950-64
198
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 286 2010-20
199
Martín Esperanza Ignacio Martín-Esperanza Tejada
05/06/1936 Verín 286 1956-70
200
Lalo Eduardo Gómez García-Barbón
14/03/1936 Oviedo 286 1953-68
201
Bea Jesús Bea Martínez
11/09/1950 Portonovo 286 1979-89
202
Jacquet César Mario Jacquet Martínez
29/07/1946 Asunción 285 1971-81
203
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 284 1994-03
204
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 284 1997-11
205
Juan Ramón Juan Ramón Santiago
08/03/1912 Erandio 284 1930-52
206
Isasi Santiago Isasi Salazar
25/04/1936 Madrid 283 1955-66
207
Domínguez Ernesto Domínguez Hernández
09/03/1941 Móra d'Ebre 283 1959-71
208
Dos Santos Jorge Domingo Álvarez dos Santos
04/08/1954 Asunción 282 1977-86
209
Antoniet Antonio Ivorra Ivorra
29/08/1933 Alicante 282 1953-68
210
Ribera José Luis Ribera Uranga
11/06/1965 Azkoitia 282 1984-96
211
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 282 1940-57
212
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 282 1976-85
213
Roberto Carlos Roberto Carlos da Silva Rocha
10/04/1973 Garça 282 1996-05
214
Bartolí Juan Bartolí Figueras
30/10/1935 Molins de Rei 281 1954-67
215
Fradera Esteve Fradera Serrat
07/05/1963 Santa Coloma de Farners 281 1986-96
216
Isidro Isidro Sánchez García-Figueras
17/12/1936 Barcelona 280 1957-71
217
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 280 1974-84
218
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 280 1971-81
219
Julito Julio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 279 1950-62
220
Tamayo Mauro Álvarez Álvarez
21/12/1918 Gijón 279 1940-55
221
Vázquez Santiago Vázquez Díez
02/03/1924 Irun 279 1944-59
222
Aznar José Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 279 1953-68
223
Mañó Daniel Mañó Villagrasa
27/02/1932 Sueca 279 1950-65
224
Albesa Albert Albesa Gasulla
06/03/1965 Gavà 279 1984-95
225
Gajate Agustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Donostia/San Sebastián 279 1982-92
226
Borredá Gonzalo Borredá Donat
31/07/1931 Ontinyent 278 1953-65
227
Ernesto Ernesto Llobregat Mas
10/11/1924 Alicante 278 1946-58
228
Imanol Etxeberria Imanol Etxeberria Egaña
27/03/1973 Bergara 278 1995-06
229
Cerrillo Agustín García Cerrillo
03/07/1928 Córdoba 278 1952-63
230
Bosch Andrés Bosch Pujol
22/02/1931 Barcelona 277 1951-65
231
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 277 1996-10
232
Castañeda Javier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 276 1982-91
233
Artetxe José Luis Artetxe Muguire
28/06/1930 Getxo 276 1950-64
234
Tino Marcelino Fernández Sánchez
14/02/1925 San Pedro de Nós 276 1944-58
235
Antón Antonio Sánchez Valdés
02/07/1914 Oviedo 276 1935-51
236
Sánchez Francisco Sánchez Puente
02/08/1926 Gijón 275 1945-59
237
Felipe Felipe García Álvarez
21/01/1921 El Astillero 275 1940-56
238
Paz Ángel Paz Domínguez
01/04/1932 Pasaia 275 1950-63
239
Vargas Pablo Alberto Vargas Pérez
16/02/1984 Sevilla 275 2003-16
240
Campos Francisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 275 1939-52
241
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 275 1929-47
242
Sampedro Francisco Sampedro Lluesma
28/01/1934 Canet d'en Berenguer 275 1954-68
243
Vall José María Vall Cancer
14/08/1939 Barcelona 275 1957-69
244
Xirau Miguel Xirau Borrell
06/10/1930 Mataró 274 1949-60
245
Monzó Salvador Monzó Cros
20/08/1921 Valencia 273 1942-55
246
Pereda Jesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 273 1955-70
247
Chico Francisco Pérez Pérez
12/02/1973 Lupión 273 2001-16
248
Zárraga José María Zárraga Martín
15/08/1930 Getxo 272 1949-62
249
Sergio Ramos Sergio Ramos García
30/03/1986 Camas 272 2010-20
250
Batalla Manuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 272 1959-70
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error