Ranking Jornades Consecutives Titular - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PT Temporada
1
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 173 2005-10
2
Aguilera Javier Aguilera Gumpert
31/01/1963 Madrid 150 1988-92
3
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 139 1989-93
4
Artigas José Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 138 1987-91
5
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 130 2004-08
6
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 128 2006-10
7
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 123 1988-92
8
Pascual Bartomeu Pascual Rosselló
24/07/1965 Capdepera 122 1987-91
9
Rodolfo Rodolfo Gómez Jiménez
23/08/1952 Aguilar de Campoo 115 1980-84
10
Boix Francesc Boix Cubiña
03/04/1958 Banyoles 114 1983-86
11
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 114 1989-92
12
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 111 2014-17
13
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 108 1991-94
14
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 103 1991-94
15
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 100 1983-86
16
Luna Eslava Juan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 100 1989-93
17
Iñaki Ignacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 99 1987-90
18
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 98 2003-07
19
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 97 2017-20
20
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 97 2017-20
21
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 93 2000-03
22
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 91 2007-10
23
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 91 1990-93
24
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 90 2011-15
25
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 90 1992-96
26
Maciá Alberto Maciá Poveda
31/01/1984 Alicante 89 2009-12
27
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 88 2008-11
28
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 87 1991-94
29
Higes José Luis Higes Casalengua
09/08/1959 El Sotillo 87 1988-91
30
Roggero Miguel Ángel Roggero González
1954 86 1981-84
31
Santisteban José Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 86 1999-02
32
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 84 1989-92
33
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 83 2008-11
34
Pedro Díaz Pedro Díaz Muñoz
18/06/1977 Talavera de la Reina 82 2003-07
35
Pita Jesús García Pérez
05/03/1957 La Puebla de Arganzón 82 1981-84
36
Joselu José Luis Gómez Pérez
10/06/1987 Ribeira 81 2014-17
37
Carlos Carlos Martínez Rodríguez
27/06/1986 Barcelona 80 2013-16
38
Gerardo Gerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 80 1980-83
39
Orlando Quintana Orlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 79 2008-11
40
Peri Pere Ventura Garcia
21/07/1969 Anglès 79 1991-95
41
Tinoko Juan Antonio Tinoko Sagayo
16/01/1963 Amorebieta-Etxano 79 1991-94
42
Armando Armando Gil Sanjuán
14/12/1955 La Almunia de Doña Godina 79 1983-86
43
Pagès Josep Maria Pagès Carol
20/11/1975 Barcelona 78 1999-02
44
Alberto Alberto Manuel Domínguez Rivas
11/02/1988 Santiago de Compostela 78 2017-20
45
Angelín Ángel Martínez Izquierdo
03/06/1966 Madrid 78 1991-94
46
Dorado José Antonio Dorado Ramírez
10/07/1982 Córdoba 77 2001-04
47
Carolo Jesús Rodríguez Muiños
03/05/1965 Padrón 77 1987-90
48
España Miguel Ángel España Rosado
14/06/1973 Madrid 77 2001-04
49
Paco Francisco José Fernández Mas
15/03/1979 Valencia 77 2013-16
50
Arrastia Miguel Ángel Arrastia Arricibita
19/04/1968 Pamplona 77 1991-94
51
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 76 1992-95
52
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 76 1991-94
53
Matías Matías Ramis Mas
01/06/1964 Maria de la Salut 76 1984-86
54
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 76 1994-96
55
Cudi Javier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 76 1989-91
56
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 75 2017-19
57
Ricardo Ricardo Sanz Hernandorena
12/03/1965 Valencia 75 1987-90
58
Torras Jaume Torras Planas
07/10/1968 Folgueroles 75 1990-92
59
Brais Pereiro Brais Pereiro Troncoso
15/05/1991 Porriño 75 2017-19
60
Iricibar Julio Iricibar Bayarri
24/10/1993 Valladolid 74 2017-19
61
Gaitán Carlos Javier Gaitán Vargas
03/11/1971 Madrid 74 1994-97
62
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 74 1987-89
63
Torras Jaume Torras Planas
07/10/1968 Folgueroles 74 1992-94
64
Montes Juan Carlos Montes Blanco
17/01/1961 La Línea de la Concepción 73 1990-92
65
De Navas David de Navas Alcalá
07/12/1976 Alcobendas 73 2008-10
66
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 73 2007-10
67
Coto Fernando Coto Aragonés
30/12/1960 Barcelona 73 1983-86
68
Sandro Sandro Marques Santos
31/10/1971 Porto Velho 73 2005-07
69
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 73 2015-18
70
Miramón Jorge Miramón Santagertrudis
02/06/1989 Zaragoza 73 2013-15
71
Emilio
73 1987-90
72
Ramírez Antonio Ramírez Muñoz
07/03/1967 Terrassa 73 1987-90
73
Eduardo Eduardo Navarro Soriano
28/01/1979 Zaragoza 72 2002-04
74
Ciaurriz Enrique Ciaurriz López
24/08/1964 Pamplona 72 1987-90
75
Rubio Manuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 72 2002-04
76
Texeira Antonio Texeira Muñoz
27/07/1986 Barcelona 72 2012-14
77
Carmona Francisco José Carmona Torres
07/05/1968 Santa Coloma de Gramenet 72 1996-99
78
Fierro Fernando Fierro López
21/04/1966 Salas de los Infantes 72 1990-92
79
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 72 2014-16
80
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 72 1992-94
81
Mackay Juan Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 72 2016-19
82
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 71 2006-08
83
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 71 2017-19
84
Arumí Rafael Arumí Cebrián
05/02/1962 Barcelona 71 1991-93
85
Lekumberri Juan José Lekumberri Sesma
16/08/1961 Pamplona 71 1984-87
86
Amigó Vicente Amigó Navarro
01/10/1954 Silla 70 1982-84
87
Morgades Josep Morgades Amargos
21/07/1956 Barcelona 70 1982-84
88
Salvatierra Jesús Antonio Salvatierra Ciria
14/06/1953 Tudela 70 1983-86
89
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 70 2012-14
90
Moure Jesús Moure Vieiro
26/08/1961 Santiago de Compostela 70 1984-87
91
Luis Luis Ernesto Paños Tórtola
10/09/1960 El Provencio 70 1987-90
92
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 70 2014-16
93
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 69 1980-82
94
Niza Miguel Niza Peña
11/02/1957 Sevilla 69 1980-82
95
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 69 2017-19
96
Carrasco Juan Carrasco
1954 69 1982-85
97
Sancho Víctor Manuel Sánchez Sancho
19/01/1969 Madrid 69 1990-93
98
Craviotto Carlos Craviotto Martos
07/05/1983 Lleida 69 2012-15
99
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 69 1980-82
100
Rodri Francisco Ruiz Valbuena
03/12/1971 Reus 68 1996-98
101
Javi Díaz José Javier Díaz Gómez
11/05/1960 Reinosa 68 1981-84
102
Mallo Ignacio García Mallo
20/02/1960 Vigo 67 1980-82
103
Calle Kevin Calle Ochoa
04/04/1993 Vitoria-Gasteiz 67 2015-18
104
Márquez Argimiro Márquez Peñarrubia
15/02/1958 Ossa de Montiel 67 1984-87
105
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 67 1996-99
106
Blázquez Manuel Ángel González Blázquez
21/02/1967 Quart de Poblet 67 1987-90
107
Jordi Ortega Jordi Ortega Alcalá
27/01/1995 Mataró 66 2016-18
108
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 66 2005-07
109
Conde Florencio Conde Camarós
17/10/1969 Barcelona 66 1990-92
110
De la Fuente José Ramón de la Fuente Morató
22/12/1970 Castell d'Aro 66 2000-02
111
Bautista José María Bautista Monente
17/08/1958 Donostia/San Sebastián 66 1980-82
112
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 66 2005-07
113
Albístegui Alexander Albístegui Revilla
01/07/1987 Eibar 66 2012-15
114
Adolfo Adolfo Romero León
15/09/1958 Sevilla 66 1984-86
115
Luisito Luis Mayor Vega
28/04/1962 Madrid 65 1989-91
116
Coria Antonio Calvo Coria
03/06/1961 Zamora 65 1984-86
117
Kike Royo Enrique Royo Herranz
14/06/1991 Logroño 65 2014-16
118
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 65 2011-13
119
Melgar José Joaquín Melgar García
13/01/1968 Oviedo 65 1994-96
120
Paco Soler Francisco Manuel Soler Atencia
05/03/1970 Palma 65 1989-91
121
Jandri Alejandro Arenales Marchena
09/02/1968 Laguna de Duero 65 1991-93
122
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 65 1989-91
123
Herrera Francisco Herrera Lorenzo
02/12/1953 Barcelona 64 1980-82
124
Ballester Bartolomé Ballester Mulet
01/07/1965 Campos 64 1987-89
125
Munir Munir Mohand Mohamedi El Kajoui
10/05/1989 Melilla 64 2012-14
126
Ricardo Ricardo José Barreda González
23/11/1974 Gijón 64 2000-03
127
David Malo David Malo Azagra
21/08/1980 Marcilla 64 2005-07
128
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 64 2004-06
129
Guillén Aurelio Guillén García
16/09/1961 Barcelona 63 1989-92
130
Verdejo Vicente Verdejo Coloma
19/01/1980 Villena 63 2000-02
131
González Silvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 63 1987-89
132
Aketxe Isaac Aketxe Aranceta
19/06/1956 Getxo 63 1980-82
133
Miguel Ángel Miguel Ángel Trenado Prieto
09/06/1985 Madrid 63 2011-13
134
Boris Boris Garrós Torrent
22/06/1988 Barcelona 63 2016-18
135
Fernando Fernando Guzón Fernández
10/07/1966 Palencia 63 1992-94
136
Raúl Polo José Raúl Polo Mangut
22/04/1972 Cáceres 63 1993-95
137
Puig Solsona Joan Ramon Puig Solsona
31/10/1952 Puigverd de Lleida 62 1980-82
138
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 62 2017-19
139
Chechu José Luis Díaz de Corcuera Valdivieso
08/12/1959 Vitoria-Gasteiz 62 1982-84
140
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 62 2014-16
141
Moso Joaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 62 2008-10
142
Rueda Antonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 62 1994-96
143
Igoa Jon Igoa García
14/10/1966 Arrasate 62 1986-89
144
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 62 2013-15
145
Ramos José Ramos Cascallana
05/01/1961 Cubillos del Sil 61 1989-92
146
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 61 2005-08
147
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 61 1994-96
148
Manolín Manuel Francisco Sirviente Prius
08/05/1961 San Fernando 61 1980-83
149
Belanche Miguel Ángel Belanche Prados
26/07/1956 Villahermosa del Campo 61 1990-92
150
Pozo Rafael Pozo Reinoso
25/04/1967 Barcelona 61 1989-91
151
Vila José Luis Lago Vila
02/02/1958 Pontevedra 61 1980-82
152
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 61 2009-11
153
Melero Tomás Melero Martínez
27/10/1954 Ripoll 61 1980-82
154
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 61 1991-93
155
Luis Alonso Luis Alonso Cebada
16/01/1955 Vigo 60 1980-82
156
Sabin Bilbao Sabin Bilbao Bolumburu
16/01/1960 Loiu 60 1981-83
157
Quico Francisco Javier Rey García
14/06/1967 Viveiro 60 1991-93
158
Rubén Rubén Zubiaga Jauregui
10/06/1969 Gernika 60 1996-98
159
Rubén Anuarbe Rubén Anuarbe Martín
18/06/1981 Madrid 60 2006-09
160
Melo José Luis Gutiérrez Delgado
02/04/1970 Plasencia 60 1997-99
161
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 60 2004-06
162
Pikabea José Antonio Pikabea Larrarte
26/09/1970 Donostia/San Sebastián 59 1989-92
163
Antonio López Antonio López Ameijenda
11/06/1982 A Coruña 59 2014-17
164
Raúl Ruiz Raúl Ruiz Benito
20/12/1962 Logroño 59 1989-92
165
Luna Manuel Luna Navarro
04/02/1973 Barcelona 59 1993-95
166
Lasaosa Agustín Lasaosa Laliena
02/12/1958 Huesca 59 1980-82
167
Luis Ángel Luis Ángel Martínez Domínguez
10/12/1958 Bilbao 59 1990-92
168
Valero Vicente Javier Valero Verchili
28/02/1973 Castelló de la Plana 59 2000-02
169
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 59 2002-04
170
Museros Antonio José Museros Vinuesa
05/02/1960 Castelló de la Plana 59 1987-89
171
Luis César Luis Ángel César Sampedro
03/05/1966 Vilagarcía de Arousa 59 1993-96
172
Revuelta José Antonio Revuelta Estévez
10/01/1963 Montilla 59 1989-91
173
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 59 2008-10
174
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 59 1987-89
175
Patino Juan Patino Pavón
02/05/1965 Rota 58 1984-86
176
Luisito José Luis Míguez Iglesias
07/08/1966 Teo 58 1990-93
177
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 58 1996-98
178
Toto Antonio Cruz Cruz
21/01/1959 Jaén 58 1980-82
179
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 58 1982-84
180
Ignacio Ignacio Sánchez Griñón
31/01/1969 Ciempozuelos 58 1994-96
181
Pato Guillén Patricio Damián Guillén Gandini
28/12/1984 Montevideo 58 2014-16
182
Javi Porrón Francisco Javier Fernández Porrón
13/06/1987 Oviedo 58 2014-16
183
Lekumberri Juan José Lekumberri Sesma
16/08/1961 Pamplona 58 1982-84
184
Arrue Juan Sergio Arrue Gude
28/10/1974 Errenteria 57 1997-99
185
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 57 2002-04
186
Navarro Luis Navarro López
18/12/1964 Valencia 57 1988-90
187
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 57 1989-91
188
Javier Francisco Javier Molero Caminero
09/06/1956 Sestao 57 1988-90
189
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 57 1989-91
190
Rivera Antonio José Rivera Mínguez
24/02/1959 Algeciras 57 1987-89
191
Patri Patricio González Fernández
29/04/1963 Donostia/San Sebastián 57 1990-93
192
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 57 1989-91
193
Cudi Javier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 57 2000-03
194
Javi Salero Francisco Javier Lloret Martínez
27/02/1987 Altea 57 2010-12
195
Moner Esteve Moner Écija
31/01/1972 Orrius 57 1998-00
196
León Vicente León Pérez
16/08/1955 Zamora 57 1980-82
197
Vicente Vicente Fuensalida García
21/08/1969 Niebla 57 1990-92
198
Luismi Luis Miguel Domínguez de los Ríos
09/02/1967 Zamora 56 1988-91
199
Iñaki Ignacio Javier Saiz González
13/08/1965 Ortuella 56 1990-92
200
Germà Josep Maria Germà Galí
15/05/1962 Castellar del Vallès 56 1987-89
201
Gorka García Gorka García Zubikarai
08/02/1975 Antzuola 56 1997-99
202
Pinki José García Juárez
11/12/1963 Madrid 56 1989-91
203
Villar Iosu Villar Vidal
16/02/1987 Cangas 56 2011-14
204
Darnés Isidre Darnés Vila
15/11/1963 Banyoles 56 1989-91
205
Reguero Antonio Reguero Chapinal
04/07/1982 Madrid 56 2008-10
206
Petón José Antonio Martín Otín
20/09/1956 Madrid 56 1981-83
207
Caneda David Caneda Pérez
30/01/1970 Pontevedra 56 1991-94
208
Caballero Juan Carlos Caballero Marín
29/09/1978 Zaragoza 55 2010-13
209
Unai Alba Unai Alba Pagadizabal
19/02/1978 Oiartzun 55 2005-07
210
Ríos
55 1981-83
211
Iván Iván González Veiras
09/10/1978 Noia 55 2009-11
212
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 55 1999-01
213
Javi López Javier López Rodríguez
10/07/1982 Bilbao 55 2002-05
214
Antonio Antonio José González Santos
28/12/1972 Sevilla 55 1992-94
215
Bañuz Miguel Bañuz Antón
26/06/1993 Elx 55 2017-19
216
Arévalo Juan Carlos Arévalo Aguilar
09/12/1961 Madrid 55 1991-93
217
Núñez Manuel Núñez Carapeto
21/01/1959 Olivenza 55 1980-82
218
Ríos José Manuel Ríos Martín
08/02/1972 Málaga 55 1991-93
219
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 55 1995-97
220
Miguel Ángel Miguel Ángel Seijo Ramos
11/02/1962 Vigo 55 1988-90
221
Cruz Heredia Pedro Ángel Cruz Heredia
08/05/1961 Ciudad Real 55 1989-91
222
Pedro Tapia Pedro Tapia Rodríguez
1956 Foz 55 1984-86
223
Gonzalo Gonzalo Pascual Jiménez
1959 Madrid 54 1981-83
224
Domingo Domingo Moreno Carretero
04/12/1957 Sevilla 54 1983-85
225
Josu Jesús Martínez Rebé
12/06/1959 Bilbao 54 1981-84
226
Macías José Díaz Macías
20/11/1946 Madrid 54 1981-84
227
Merino Vicente Merino Barragán
1952 Soguillo del Páramo 54 1983-85
228
Puga Ione Puga Doreste
07/08/1986 Las Palmas de Gran Canaria 54 2015-17
229
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 54 2013-15
230
Bikandi Imanol Bikandi Sagarminaga
29/03/1968 Galdakao 54 1995-98
231
Ricardo Ricardo Pérez Baldó
26/10/1970 Jacarilla 54 1995-97
232
Olmo Aitor Olmo Ibáñez
28/06/1978 Sabadell 54 2002-04
233
Ismael Gil Ismael Gil Broncano
23/01/1989 Madrid 54 2014-17
234
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 54 1997-00
235
Sabin Bilbao Sabin Bilbao Bolumburu
16/01/1960 Loiu 54 1982-85
236
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 53 2003-05
237
Villalba José Villalba Arana
06/07/1949 Puerto Real 53 1982-84
238
Santos Luis Miguel Santos Crespo
25/08/1964 Sevilla 53 1987-89
239
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 53 1989-91
240
Marcos Fernando Marcos Santiago
04/12/1968 Felanitx 53 1999-01
241
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 53 1987-89
242
Basilio Basilio Sancho Agudo
02/01/1984 Madrid 53 2012-14
243
David David Díaz-Guerra Lorenzo
08/07/1967 Portillo de Toledo 53 1990-93
244
Cristóbal Cristóbal Juncal Fervenza
29/03/1981 Moaña 53 2008-10
245
Jaraiz Juan Gabriel Jaraiz Borreguero
19/01/1981 Almoharín 53 2009-11
246
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 53 2009-11
247
Merino Vicente Merino Barragán
1952 Soguillo del Páramo 53 1980-82
248
Fornés Óscar Fornés López
02/03/1983 Benicarló 53 2007-09
249
Bandera David Bandera Vázquez
14/02/1989 León 53 2014-17
250
Unai Alba Unai Alba Pagadizabal
19/02/1978 Oiartzun 53 2011-13
En actiu la temporada 2019-20