Ranking Jornades Consecutives Titular - 1ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PT Temporada
1
LarrañagaJon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 192 1986-93
2
ArconadaLuis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 188 1977-84
3
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 184 1984-89
4
Di StéfanoAlfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 171 1953-59
5
IpiñaJuan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 165 1940-48
6
AlbertoAlberto López Fernández
20/05/1969 Irun 151 1995-99
7
OrtegaJuan Antonio Ortega Lara
22/12/1922 Lopera 150 1948-54
8
TononoAntonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 144 1967-73
9
FalitoRafael García Vázquez
09/03/1947 La Felguera 136 1971-75
10
CastellanoFrancisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 134 1971-76
11
CarnevaliDaniel Alberto Carnevali Spurchesi
04/12/1946 Rosario 133 1975-79
12
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 132 1952-57
13
LoscoAlfonso Losco Contreras
13/11/1925 Madrid 128 1952-57
14
Enrique MartínEnrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 128 1980-84
15
QuincocesJuan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 126 1953-59
16
LlompartBartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 124 1964-69
17
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 123 1990-94
18
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 121 2007-12
19
IgoaSilvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 121 1948-54
20
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 119 1984-88
21
JuanínJuan García Díaz
22/05/1940 Nerva 115 1964-69
22
AntónAntonio Sánchez Valdés
02/07/1914 Oviedo 114 1942-47
23
CarmeloCarmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 112 1988-92
24
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 108 1985-89
25
FranFrancisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 108 1991-94
26
BatallaManuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 107 1965-70
27
AbelardoAbelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 105 1989-92
28
GarayJesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 104 1950-54
29
MolinaJosé Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 104 1994-97
30
JoaquínJoaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 104 1978-82
31
AlconeroPedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 103 1943-48
32
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 103 1981-85
33
TorresAntonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 102 1969-73
34
ManoloManuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas do Morrazo 101 1969-73
35
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 100 1992-95
36
RomeroJuan Ángel Romero Isasi
27/12/1934 Campo Grande 100 1961-66
37
GonzálezJosé Manuel González López
26/05/1943 Granada 100 1966-70
38
CoboJosé María Cobo Elosua
18/04/1937 Muskiz 99 1966-70
39
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 99 1974-77
40
CasillasIker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 99 2008-11
41
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 98 1959-63
42
JiménezManuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 98 1984-87
43
CedrúnAndoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 98 1990-93
44
BiurrunJosé Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 96 1989-93
45
GlaríaJesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 95 1965-69
46
ArnauJosé Arnau Serrano
06/06/1917 Valencia 95 1943-48
47
JenaroJenaro Roig Tramoyeres
12/05/1947 Benimàmet 95 1970-73
48
UrquiagaSantiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 94 1981-85
49
BiurrunJosé Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 94 1984-87
50
TiniAgustín García Braceras
31/12/1930 Sodupe 92 1954-58
51
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 92 1980-83
52
UnzuéJuan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 92 1993-96
53
MarigilJulio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 92 1958-62
54
MonzóSalvador Monzó Cros
20/08/1921 Valencia 92 1948-52
55
GuedesJuan Guedes Rodríguez
02/10/1942 Las Palmas de Gran Canaria 91 1965-69
56
SimonetSimeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 91 1963-67
57
MéndezManuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 91 1957-61
58
TirapuFernando Tirapu Arteta
07/11/1951 Pamplona 90 1974-77
59
MarculetaMartín Marculeta Barbería
24/09/1907 Donostia/San Sebastián 89 1928-33
60
SalgueroJosé Antonio Salguero García
25/01/1960 Fuente de Piedra 88 1989-92
61
QuiniEnrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 88 1978-81
62
UnzuéJuan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 87 1990-94
63
SeguíVicente Seguí García
13/12/1927 Valencia 87 1951-55
64
MarcetFrancisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928 Terrassa 87 1950-53
65
CeballosJosé María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 87 1993-96
66
BenegasJuan María Benegas Sánchez-Aguirre
28/12/1934 Donostia/San Sebastián 86 1962-65
67
GermánGermán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 86 1971-74
68
BaenaJuan Baena Ruiz
18/05/1950 Ceuta 86 1974-78
69
DeustoJuan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 85 1971-75
70
Campanal IIMarcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 85 1950-54
71
OlmoAntonio Olmo Ramírez
18/01/1954 Sabadell 85 1976-79
72
GeñupiEugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 83 1975-78
73
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 83 1970-73
74
ZarraPedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Erandio 83 1947-51
75
LasalaIsidoro Lasala Casajús
02/04/1923 Tauste 82 1949-53
76
De la CruzJesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 82 1970-73
77
QuiniEnrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 82 1971-75
78
CastellanoFrancisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 82 1968-72
79
JoaquínJoaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 82 1986-89
80
JiménezManuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 82 1979-82
81
Filipe LuísFilipe Luís Kasmirski
09/08/1985 Jaraguà Do Sul 82 2007-10
82
ChanchoSantiago García Blanco
28/10/1932 Santiago de Compostela 81 1962-66
83
IribarJosé Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 81 1968-72
84
VenancioVenancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 81 1950-53
85
IturrinoLuciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 81 1991-94
86
PratsAntoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 80 1995-97
87
De LuisFermín de Luis Marín
22/01/1964 Pamplona 80 1986-88
88
PasieguitoBernardino Pérez Elizarán
21/05/1925 Hernani 80 1952-56
89
FernandoFernando Gómez Colomer
11/09/1965 Valencia 80 1994-97
90
WolffEnrique Ernesto Wolff dos Santos
21/02/1949 Victoria 80 1976-79
91
ClaramuntJosé Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 80 1971-75
92
MesaManuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 79 1980-83
93
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 79 1950-53
94
García CastanyJosé Pablo García Castany
30/08/1948 Girona 78 1973-76
95
JaroPedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 78 1994-96
96
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 77 1998-01
97
AsensiVicente Asensi Albentosa
28/01/1919 L'Alcúdia de Crespins 77 1949-52
98
Arsenio IglesiasArsenio Iglesias Pardo
24/12/1930 Arteixo 77 1954-57
99
PuchadesAntonio Puchades Casanova
04/06/1925 Sueca 76 1947-51
100
CamarasaFrancisco José Camarasa Castellar
27/09/1967 Rafelbunyol 76 1990-93
101
EnriqueEnrique Romero Barco
19/09/1929 Coria del Río 76 1950-53
102
Rubén AyalaRubén Hugo Ayala Zanabria
08/01/1950 Humboldt 76 1974-78
103
ReinaJosé Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 76 2003-05
104
CasillasIker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 76 2005-08
105
EmilioEmili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 76 1990-92
106
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 76 1956-60
107
OblakJan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 76 2019-21
108
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 76 1988-90
109
CedrúnAndoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 76 1984-87
110
BallesterFrancisco Ballester Enguix
16/09/1946 Xàtiva 76 1967-70
111
CésarCésar Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 76 1997-99
112
SansónFrancisco Bao Rodríguez
20/04/1924 Vigo 76 1945-49
113
AlonsoJesús Alonso Fernández
24/04/1917 La Habana 76 1940-44
114
BizzarriAlbano Benjamín Bizzarri
09/11/1977 Etruria 76 2002-04
115
SantolariaAntonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 75 1941-45
116
GordilloRafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 75 1979-82
117
CésarCésar Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 75 1944-47
118
TononoAntonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 75 1965-68
119
CasillasIker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 75 2002-04
120
ReinaMiguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 74 1971-74
121
OlaizolaJulio Antonio Olaizola Rodríguez
25/12/1950 Lasarte-Oria 74 1978-81
122
PiniMario Rolando Pini Stagi
25/10/1938 Fray Bentos 74 1968-72
123
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 74 1977-81
124
FelipeJuan Felipe Martín Martín
04/02/1954 La Orotava 74 1977-81
125
PazosManuel Pazos González
17/03/1930 Cambados 74 1964-68
126
Andrés FernándezAndrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 74 2011-13
127
ArgilaFernando de Argila Pazzaglia
26/12/1920 Barcelona 73 1951-54
128
GórrizAlberto Górriz Echarte
16/02/1958 Irun 73 1984-87
129
JoaquínJoaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 72 1984-87
130
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 72 1993-96
131
AlbaPedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 72 1984-87
132
ChurrucaJosé Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 72 1972-75
133
AlconeroPedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 72 1941-44
134
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 72 1996-98
135
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 72 1968-71
136
Víctor ValdésVíctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 71 2006-08
137
AparicioErnesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 71 1966-69
138
UfarteJosé Armando Ufarte Ventoso
17/05/1941 Pontevedra 71 1968-72
139
FernandoFernando Gómez Colomer
11/09/1965 Valencia 71 1991-94
140
EstebanEmilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 70 1973-76
141
AmadorAmador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 70 1987-89
142
Justo GilbertoJusto Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 70 1967-70
143
Ter StegenMarc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 70 2016-18
144
CardeñosaJulio Cardeñosa Rodríguez
27/10/1949 Valladolid 70 1980-83
145
CasillasIker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 70 2004-06
146
Claudio BravoClaudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 69 2010-12
147
Manolo DíazManuel Díaz Sánchez
11/09/1950 San Vicente de la Barquera 69 1975-78
148
VitiVíctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 69 1992-94
149
ArconadaLuis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 69 1975-78
150
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 69 1984-87
151
José LuisJosé Luis Pérez Álvarez
27/10/1940 Getxo 69 1961-65
152
EgañaPedro María Egaña Urdiroz
15/04/1933 Villava 69 1956-59
153
LiañoFrancisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 69 1992-95
154
SuárezRicardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 69 1949-52
155
AlexAl-Lal Mohamed Amar
25/12/1957 Melilla 69 1982-85
156
VelázquezManuel Velázquez Villaverde
24/01/1943 Madrid 69 1968-71
157
VillarJosé Villar Fernández
20/08/1928 Vigo 69 1955-59
158
ValeroAntonio Valero Yubero
31/03/1932 Madrid 69 1958-62
159
VázquezJuan Vázquez Tenreiro
14/07/1912 Ferrol 69 1939-43
160
SantacatalinaNicolás Santacatalina Ferreres
10/08/1919 Canet d'en Berenguer 68 1949-52
161
Mikel RicoMikel Rico Moreno
04/11/1984 Arrigorriaga 68 2011-13
162
FranciscoFrancisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 68 1984-87
163
LolínManuel García Adán
25/07/1925 Monforte de Lemos 68 1948-52
164
Martín MarreroMartín Marrero de la Cruz
04/09/1945 Santa Cruz de Tenerife 68 1972-75
165
DiestroJosé Luis Diestro Saiz
19/03/1919 Santander 68 1944-47
166
KempesMario Alberto Kempes Chiodi
15/07/1954 Bell Ville 68 1976-78
167
Justo GilbertoJusto Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 68 1969-73
168
IborraVicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 68 1967-71
169
José ManuelJosé Manuel Fernández García
14/09/1946 Gijón 68 1972-74
170
IribarJosé Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 68 1965-68
171
LeónJosé Manuel León Talavera
15/05/1944 Las Palmas de Gran Canaria 68 1968-71
172
AmadorAmador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 67 1978-81
173
TrompiJosé Sánchez Pérez
16/04/1920 Madrid 67 1941-45
174
CoqueGerardo Coque Benavente
09/03/1928 Valladolid 67 1949-53
175
SantamaríaFrancisco Santamaría Mirones
08/09/1936 Santander 67 1960-63
176
José MaríaJosé María García La Villa
23/05/1942 Pola de Siero 67 1966-69
177
IriarteClemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 67 1972-74
178
HerreroJuan Carlos Herrero Duo
10/08/1961 Gernika-Lumo 67 1992-95
179
ParraJosé Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 67 1951-54
180
VioletaJosé Luis Violeta Lajusticia
25/02/1941 Zaragoza 67 1968-71
181
MeloFrancisco Delgado Melo
13/11/1943 Plasencia 67 1968-71
182
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 67 2017-20
183
BetancortAntonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 67 1964-67
184
AsensiVicente Asensi Albentosa
28/01/1919 L'Alcúdia de Crespins 66 1946-49
185
MarañónRafael Carlos Marañón González
23/06/1948 Olite 66 1977-80
186
KameniIdriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 66 2014-16
187
DjukićMiroslav Djukić Micić
19/02/1966 Šabac 66 1991-94
188
MigueliMiguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 66 1974-77
189
CerveróJosé Cerveró San Braulio
03/09/1949 Real 66 1973-76
190
Gerard MorenoGerard Moreno Balagueró
07/04/1992 Santa Perpètua de Mogoda 66 2016-19
191
GórrizAlberto Górriz Echarte
16/02/1958 Irun 65 1980-83
192
ZamoraJesús María Zamora Ansorena
01/01/1955 Donostia/San Sebastián 65 1978-80
193
MatitoRomán Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 65 1954-57
194
SantosSantos Bedoya López
03/11/1939 Madrid 65 1969-72
195
CamachoJosé Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 65 1980-82
196
MartínezJosé Martínez García
18/08/1940 Regumiel de la Sierra 65 1972-75
197
GajateAgustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Donostia/San Sebastián 65 1986-89
198
AparicioAlfonso Aparicio Gutiérrez de la Fuente
14/08/1919 Santander 65 1939-42
199
UrreistiDionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 65 1968-71
200
GermánGermán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 65 1966-70
201
VitiVíctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 65 1990-92
202
ValenciaJuan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 65 1992-94
203
PolsterAnton Polster
10/03/1964 Wien 64 1990-93
204
MíchelJosé Miguel González Martín del Campo
23/03/1963 Madrid 64 1990-93
205
GiulianoCarmelo Héctor Giuliano González
14/06/1951 Avellaneda 64 1977-79
206
BañónJosé Bañón Gonzálbez
19/04/1922 Alicante 64 1943-46
207
HerreraMartín Horacio Herrera
13/09/1970 Córdoba 64 1999-01
208
OrúeJosé María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 64 1953-56
209
OblakJan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 64 2014-17
210
AdroverMiguel Adrover Torregrosa
25/04/1922 Alicante 64 1940-44
211
CamposFrancisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 64 1939-42
212
EguiluzPedro Eguiluz Lamarca
14/06/1921 Madrid 63 1945-48
213
LandaburuJesús Landaburu Sagüillo
24/01/1955 Guardo 63 1977-80
214
BellodAntonio Benlloch García
01/12/1945 Orihuela 63 1971-73
215
RamosJosé Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 63 1973-76
216
Navarro MontoyaCarlos Fernando Navarro Montoya
26/02/1966 Medellín 63 1996-99
217
VicenteVicente Díaz Molina
20/04/1929 Granada 63 1957-60
218
EscuderoAdrián Escudero García
24/11/1927 Madrid 63 1949-52
219
VicenteJosé Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 63 1958-61
220
MillánJosé Millán González
19/02/1920 Granada 63 1941-44
221
SañudoJuan Antonio Sañudo Herrero
13/06/1956 Serdio 63 1984-86
222
XaviXavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 62 2003-05
223
CésarCésar Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 62 1979-81
224
CurtaJosé Puig Puig
22/02/1922 Sant Martí de Llémena 62 1946-49
225
OrúeJosé María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 62 1961-64
226
MarcelinoMarcelino Pérez Ayllón
13/08/1955 Sabadell 62 1976-79
227
MacíasJosé Díaz Macías
20/11/1946 Madrid 62 1971-74
228
RulliGerónimo Rulli
20/05/1992 La Plata 62 2015-18
229
ValenciaJuan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 62 1993-96
230
RobertoRoberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 62 2011-13
231
PabloPablo Javier Díaz Stalla
05/08/1971 Buenos Aires 62 1992-95
232
DíazLuis Díaz Hernando
01/12/1922 Madrid 62 1949-52
233
UrrutiFrancisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 61 1978-81
234
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 61 2000-02
235
Víctor ValdésVíctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 61 2009-11
236
CostasManuel Costas Sanromán
08/05/1942 Panxón 61 1965-68
237
CarnevaliDaniel Alberto Carnevali Spurchesi
04/12/1946 Rosario 61 1973-75
238
VelliscaMartín Vellisca González
22/08/1971 Madrid 61 1997-00
239
ArtolaPedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 61 1980-82
240
Iñaki SáezJosé Ignacio Sáez Ruiz
23/04/1943 Bilbao 61 1970-73
241
David SoriaDavid Soria Solís
04/04/1993 Madrid 61 2018-21
242
CamachoJosé Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 60 1981-84
243
HueteFélix Huete Pineño
25/08/1914 Carrión de Calatrava 60 1944-47
244
SeñorJuan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 60 1986-88
245
AsensiJuan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 60 1975-78
246
GonzálezJosé Manuel González López
26/05/1943 Granada 60 1974-76
247
IzkoaFrancisco Javier Izkoa Buruaga
07/06/1946 Getxo 60 1972-75
248
ZamoraJesús María Zamora Ansorena
01/01/1955 Donostia/San Sebastián 60 1979-82
249
LarrainzarIñigo Larrainzar Santamaría
05/06/1971 Pamplona 60 1992-94
250
LaxLuis Lax Lavilla
08/12/1935 Tamarite de Litera 60 1963-65
En actiu la temporada 2020-21