Ranking Jugats Consecutius Perdent - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP Temporada
1
Canario
1979 24 1998-99
2
Vázquez José Vázquez
21 1998-99
3
Llano Vicente Llano
21 1998-99
4
Cumbreño Ángel Cumbreño Grao
1982 Isla Cristina 21 1998-99
5
Andrés Andrés Pérez Marco
05/08/1971 Villajoyosa 21 1996-99
6
Jacobo
20 1998-99
7
Enriquito Juan Enrique Álvarez Madroñal
Isla Cristina 19 1998-99
8
Dudi Eduardo Rodríguez Canseco
20/12/1980 Oviedo 18 2001-08
9
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 17 1998-99
10
Juan Simón Juan Simón Viñas García
10/10/1978 Oviedo 17 2001-02
11
Manolo
17 1998-99
12
Ador Salvador Jiménez Marfil
02/09/1985 Málaga 17 2006-08
13
Héctor Peláez Héctor Peláez Valdés
20/01/1978 Cangas del Narcea 16 2001-02
14
Jon Carrera Jon Carrera Fernández
08/03/1981 Ponferrada 16 2001-06
15
Félix Bayón Félix Bayón Lancharro
14/02/1953 Monesterio 16 1982-83
16
Jaime Jaime Hernández Salguero
02/09/1969 Huelva 16 1998-99
17
Hernán Hernán Pérez Cuesta
02/10/1981 Oviedo 16 2001-04
18
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 16 2001-02
19
Fran
15 1998-99
20
Santi Arribas Santiago Arribas Montero
18/03/1976 Valencia 15 1996-98
21
David Menéndez David González Menéndez
13/02/1979 Cangas del Narcea 15 2001-02
22
Nacho Ignacio Cabet del Castillo
23/07/1980 Sevilla 15 1998-99
23
Lobato Juan Manuel Lobato Lobato
10/05/1988 La Línea de la Concepción 14 2006-07
24
Latorre Antonio Latorre Bolea
17/01/1972 Valencia 14 1996-97
25
Lucendo Jesús Julián Lucendo Heredia
19/04/1970 Pedro Muñoz 14 1997-98
26
Rober Roberto López
14 1998-99
27
Sergio Torres Sergio Torres Guardeño
02/03/1984 Córdoba 14 2009-12
28
Sarriegi Oier Sarriegi Isasa
17/05/1997 Donostia/San Sebastián 14 2016-18
29
Roberto Roberto Rodríguez Tejera
13/02/1962 Las Palmas de Gran Canaria 14 1992-93
30
Armand Godoy Armando Godoy Venturi
05/03/1976 Murcia 14 1997-98
31
Stevens Stevens Barreto Sánchez
21/11/1992 Navalcarnero 14 2018-19
32
Diego Diego Barcena Álvarez
14/02/1977 Oviedo 13 2001-02
33
Cañadas Antonio Cañadas Zapata
13/06/1979 San Javier 13 2015-17
34
Sánchez Manuel Sánchez Martínez
03/01/1964 Madrid 13 1990-91
35
Truchado Borja Truchado Bartolomé
27/03/1986 Madrid 13 2006-08
36
Karim Karim Manuel Bouhit Huertas
01/02/1987 Las Palmas de Gran Canaria 13 2010-11
37
João João Paulo Ramalho Ribeiro
08/11/1974 13 1997-98
38
Samuel Samuel Goñi Adrián
19/04/1996 Falces 13 2017-20
39
Nacho Fradejas Ignacio Fradejas García
10/12/1979 Gijón 13 2001-02
40
Yago Yago González López
06/11/1979 Vigo 13 1999-05
41
Jorge Jorge Cordobés Espeja
01/09/1983 Soria 13 2006-07
42
Castillo Antonio Castillo Naranjo
23/07/1974 Ciudad Real 13 1994-95
43
Genís Genís Garcia Iscla
18/05/1978 Encamp 13 1997-98
44
Rimun Raimundo Gómez del Pulgar Ramírez de Arellano
04/09/1961 Daimiel 13 1987-88
45
Luisja Luis Javier Santamaría González
29/01/1984 Málaga 13 2006-07
46
Ángel Ángel Trujillo Pérez
05/11/1989 Granadilla de Abona 12 2008-09
47
Luariz Gorka Luariz-Ayerdi Rona
20/12/1992 Zaragoza 12 2017-18
48
Xiker Xiker Ozerinjauregi Mendikoetxea
30/01/1997 Zalla 12 2016-18
49
Loren Lorenzo del Pino Morales
17/06/1974 Sevilla 12 1995-96
50
Amoedo Roberto Casto Amoedo Couñago
16/02/1983 Redondela 12 2005-07
51
Javi Marchena Javier González Rodríguez
14/11/1987 Granadilla de Abona 12 2007-13
52
Willy Barroso Jesús Bruno González Barroso
06/12/1973 Santa Cruz de Tenerife 12 1992-93
53
Pepelu José Luis Villar Alcañiz
21/04/1990 Elda 12 2010-11
54
Tasio Tasio Rafael Abad Llorens
31/10/1987 Alcoi 12 2010-11
55
Salcedo Manuel Salcedo Domingo
20/04/1977 Sagunt 12 1997-98
56
Cabrera Emilio Cabrera Cabrera
26/10/1974 Las Palmas de Gran Canaria 12 1998-99
57
Sergi Guardiola Sergio Guardiola Navarro
29/05/1991 Manacor 12 2010-11
58
Alex Alejandro García Monte
07/01/1979 Langreo 12 2001-02
59
Raúl Raúl Villazala Fraile
29/10/1976 Santander 12 2001-02
60
Palacios Alejandro Javier Palacios Chocarro
14/04/1980 Pamplona 12 2005-07
61
Ollora Jon Ollora Ezenarro
31/07/1983 Vitoria-Gasteiz 12 2006-07
62
Bacete Vicente Javier Bacete Comes
29/08/1966 Torrent 12 1996-97
63
Fran Francisco Gonzalo Brito
19/07/1970 Santa Cruz de Tenerife 12 1989-91
64
Matías Matías Ramis Mas
01/06/1964 Maria de la Salut 12 1993-94
65
Pedrero Jesús María Pérez-Pedrero Loro
1965 Daimiel 12 1987-88
66
Edu Eduardo Pérez-Villamil Fernández
01/10/1976 Oviedo 12 2001-02
67
Ariel Viqueira Pablo Ariel Viqueira Ruso
20/11/1966 Buenos Aires 12 1992-93
68
Suay Juan Claudio Suay Larzabal
08/04/1974 Bahía Blanca 12 1996-97
69
Perarnau Ramón Perarnau Morera
26/08/1978 Campdevànol 12 1997-98
70
Cárcaba Javier Cárcaba Estébanez
09/04/1975 Oviedo 12 2001-02
71
Magdaleno Marcos Fernández Magdaleno
08/12/1981 León 12 2001-02
72
Madrid Francisco García-Madrid Silva
26/11/1961 Daimiel 11 1987-88
73
Nico Nicolás Rubio Sánchez
02/11/1987 Manacor 11 2011-13
74
Uriz Fermín Uriz Gómez
21/05/1988 Pamplona 11 2013-18
75
Maeztu Miguel Maeztu Resa
01/09/1986 Valtierra 11 2015-18
76
Lino José Miguel Lino Taberner
30/01/1973 Torrent 11 1990-93
77
Raúl Hernández Raúl Hernández Grados
11/09/1994 Madrid 11 2018-20
78
Mut Jaume Mut Riera
31/01/1985 Manacor 11 2011-12
79
Juancris Juan Cristóbal Jiménez Ramos
18/07/1978 Jumilla 11 2010-11
80
Lacruz Diego Lacruz Coloma
14/11/1993 Pamplona 11 2017-18
81
Onofre Onofre Riera Montserrat
30/11/1963 Manacor 11 1993-94
82
Desserne Robin Georges Sauveur Desserne
01/03/1984 Nice 11 2006-07
83
Roberto
11 1998-99
84
Vinuesa Juan Carlos Martínez Vinuesa
25/06/1974 Úbeda 11 1999-01
85
Mortera Benjamín Mortera Argüelles
17/01/1950 Lada 11 1980-81
86
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 11 1999-00
87
Padín Carlos Padín Busto
15/10/1974 Catoira 11 2006-10
88
Vera Diego Vera Idoate
08/03/1983 Pamplona 11 2005-08
89
Alemán Beñat Alemán Ollo
29/08/1988 Pamplona 11 2015-16
90
Francolí Marc Francolí Santaugini
28/04/1984 Vic 11 2010-11
91
Ibón Ibón Uriarte Maguregui
01/04/1971 Bermeo 11 1996-98
92
Cruz Heredia Pedro Ángel Cruz Heredia
08/05/1961 Ciudad Real 11 1987-88
93
Víctor Álvarez Víctor Álvarez Martín
02/06/1973 Santa Cruz de Tenerife 11 1989-90
94
Alvaro Álvaro Sáenz Ibáñez
21/06/1978 Vitoria-Gasteiz 11 2006-07
95
Doro Juan Carlos Armero Sanz
20/04/1965 Palma 11 1986-87
96
Alex Godoy Alex Godoy Venturi
30/10/1971 Las Palmas de Gran Canaria 11 1997-98
97
Alex Godoy Alex Godoy Venturi
30/10/1971 Las Palmas de Gran Canaria 11 1997-98
98
Txiki Daniel Rodríguez Pérez
27/03/1977 Donostia/San Sebastián 11 1997-98
99
Javi Bolo Javier Martínez López
08/07/1989 La Roda 11 2016-18
100
Kiko de Diego Francisco Javier de Diego Díaz
20/02/1962 Granadilla de Abona 11 1992-93
101
Sito Alfonso Talavera Expósito
28/08/1969 Albacete 11 1991-92
102
Virgilio Virgilio Fumero Reverón
23/12/1972 Santa Cruz de Tenerife 11 1992-93
103
Aloisio Mohamed Hamed Al-lal
25/03/1979 Melilla 11 2006-07
104
Menchón Juan Antonio Menchón Barreras
28/08/1979 Murcia 11 2010-11
105
José Mari José María Isaac Béjar
01/09/1985 Mérida 11 2006-07
106
Emiliano Emiliano González Arqués
20/09/1969 Santander 11 1997-98
107
Manolo Jiménez Manuel Jiménez Soria
12/08/1976 Andorra la Vella 11 1997-98
108
Lima Ildefons Lima Solà
10/12/1979 Barcelona 11 1997-98
109
Santaella Juan Antonio Santaella Rando
03/06/1974 Ceuta 10 2004-05
110
Carrasco Juan de Dios Carrasco Hidalgo
06/11/1960 Granada 10 1992-93
111
Colina Fernando Colina Cruz
01/01/1977 Castro-Urdiales 10 2011-12
112
Goku Francisco Javier Martín Medina
01/04/1990 Almuñécar 10 2011-12
113
Pérez Juan Antonio Pérez Gordo
10 1982-83
114
Marc Martínez Marcos Martínez Castillero
11/04/1986 Navarcles 10 2009-10
115
Moya Miguel Ángel Díaz Moya
09/10/1969 10 1990-91
116
Juli Fernández Julià Fernández Ariza
19/11/1974 Andorra la Vella 10 1997-98
117
Teto Eusebio Elvira Cabrera
01/03/1963 Santa Cruz de Tenerife 10 1992-93
118
Juan Pedro Juan Pedro García Fernández
06/07/1971 Santa Cruz de Tenerife 10 1992-93
119
Tiago Portuga Tiago Venâncio Alves Pires
20/10/1991 Braga 10 2017-18
120
Míchel Miguel Ángel Salas Ojeda
16/05/1980 Zaragoza 10 1999-00
121
Txiki Asier Fernández Sáez de Asteasu
13/09/1981 Vitoria-Gasteiz 10 2005-06
122
Pablo García Pablo García Moreno
31/05/1985 Albacete 10 2016-20
123
Gavilán Manuel Gavilán Morales
12/07/1991 Mairena del Aljarafe 10 2014-17
124
Garde Carlos Garde Garde
23/04/1986 Pamplona 10 2005-07
125
Mota Santos Mota Rugama
1964 10 1984-85
126
Luismi Luis Miguel Correa Mora
19/02/1969 Santa Cruz de Tenerife 10 1988-90
127
Echeverria Imanol Echeverria Busto
09/12/1994 Arroitz 10 2015-16
128
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 10 1997-98
129
Pipaón Jorge Pipaón del Val
19/06/1974 Alicante 10 1997-98
130
Joya David Rodríguez Sánchez
16/11/1990 Navalcarnero 10 2018-19
131
Petcoff Damián Ezequiel Petcoff Kailer
24/05/1990 Buenos Aires 10 2010-11
132
Rafa
10 1987-88
133
Pedrosa Daniel Pedrosa Loureiro
04/09/1996 Ribadeo 10 2017-18
134
Pachi Francisco Javier Mancebo Moreno
Ayamonte 10 1998-99
135
Iranzo Juan Antonio Iranzo Martínez
24/09/1972 Zaragoza 10 1994-00
136
Carrillo José Carrillo Mancilla
04/03/1995 Granada 10 2015-16
137
Manu José Manuel Rambla Bort
25/02/1968 Vilanova d'Alcolea 10 1990-94
138
Currás Fernando Currás Gallego
19/02/1977 Ourense 10 2006-07
139
Tamayo Jesús Ángel Tamayo Riaño
02/03/1964 Miranda de Ebro 10 1981-88
140
Adams Layonel Rasakovich Adams
09/08/1994 Sankt Peterburg 10 2017-18
141
Richard Richard Imbernón Ríos
31/12/1974 Andorra la Vella 10 1997-98
142
Juanjo Juan José Gracia Izquierdo
18/01/1990 Ciudad Real 10 2016-17
143
Richard Richard Imbernón Ríos
31/12/1974 Andorra la Vella 10 1997-98
144
Eusko Eusko Olaitz Yarza
23/06/1977 Astigarraga 10 1997-98
145
César Remón César Jesús Remón Aguirre
02/10/1985 Logroño 10 2005-06
146
Medina Alfonso Medina Moreno
10/01/1962 10 1980-82
147
Charlie Charlie Took Essome
25/05/1993 Douala 10 2015-17
148
Jorge Rodríguez Jorge Eugenio Rodríguez Álvarez
15/08/1980 Cee 10 2006-07
149
Marzo Alberto Marzo Navarro
21/05/1970 Ejea de los Caballeros 10 1997-98
150
Txetxu Jesús Martínez Gómez
11/08/1976 Irun 10 1997-00
151
Rafa
10 1987-88
152
Soto David Soto Sánchez
16/10/1993 Ourense 10 2017-18
153
Óscar Martínez Óscar Martínez Cid
09/03/1979 Ourense 10 2006-07
154
Oliver Oliver Medina Filgueiro
26/07/1974 Caracas 10 1995-98
155
Quevedo Ismael Quevedo Rieiro
04/07/1995 Ourense 10 2016-17
156
Dani Moreno Juan Daniel Moreno Andersson
25/08/1975 Sandviken 10 1992-93
157
Nenu Luis Alberto Martínez Peláez
30/07/1980 Puente San Miguel 10 2007-08
158
Quico Francisco Javier Mata Álvarez
12/11/1961 A Coruña 10 1990-91
159
Paco Pepe Francisco José Potenciano Moreno
04/11/1963 Valencia 10 1988-89
160
Rúa Celestino Rúa Quintairos
06/10/1958 Estivadas 10 1980-82
161
Gracia Xavier Gracia Pérez
05/01/1977 Lleida 10 1998-99
162
Gonzalo Gonzalo Guardiola Abellán
14/01/1989 Jumilla 10 2010-11
163
Ruiz David Ruiz Pascual
20/08/1997 Guadassuar 10 2016-17
164
Torrejón Claudio Torrejón Tineo
14/04/1993 Lima 10 2017-18
165
Ceberio Jon Ceberio Mutuberria
21/09/1996 Donostia/San Sebastián 10 2017-18
166
Borja Francisco de Borja Benegas Alarcón
03/07/1962 Córdoba 10 1984-86
167
Báez Jorge Báez Aranda
23/04/1972 Gießen 10 1998-99
168
Laraudo Unai Laraudogoitia Ramos
02/05/1975 Getxo 10 1997-99
169
Borja Navarro Borja Navarro García
14/05/1990 Gijón 10 2017-18
170
Pillado Pablo Santiago Pillado
27/08/1989 Pontevedra 10 2010-12
171
Javi Bernal José Javier Bernal Abellán
10/07/1984 Jumilla 10 2010-11
172
Corbalán Armando Corbalán Domingo
30/03/1994 Valencia 10 2017-18
173
Hugo Rama Hugo José Rama Calviño
22/11/1996 Oroso 10 2017-18
174
Zurita José Miguel Zurita Vicioso
04/05/1980 Granada 9 2002-03
175
Perarnau Ramón Perarnau Morera
26/08/1978 Campdevànol 9 1997-98
176
Fernando
9 1987-88
177
Biri David Romero Paredes
17/01/1975 Moaña 9 1999-00
178
Juan Cruz Juan Cruz Díaz Espósito
25/04/2000 Quilmes 9 2018-19
179
Thierry Teodorico Pérez Peña
31/08/1976 Metz 9 2003-04
180
David Martín David Martín Mateos
20/01/1980 Elx 9 2003-04
181
Raga Juan José Raga Gauxachs
10/10/1957 Ulldecona 9 1982-83
182
Santi Santiago Suárez Menéndez
06/10/1970 Gijón 9 1996-97
183
Ganuza Mario Ganuza Aranaz
18/11/1989 Pamplona 9 2017-18
184
Adrián Adrián Rodrigues Gonçalves
14/08/1988 Andorra la Vella 9 2014-15
185
Oliveros Miguel Oliveros García
28/04/1976 Figueruelas 9 1995-98
186
Keko Alberto Vilariño Sobrado
20/04/1996 A Pobra de San Xiao 9 2017-18
187
Dieguito Diego Sánchez Montoya
04/05/1990 Murcia 9 2010-11
188
Omar Omar Álvarez Burgos
29/08/1990 Oviedo 9 2014-15
189
Armindo Armindo Rubbin Ceccón
07/08/1974 Cruz Alta 9 2003-04
190
David David Fernández Sexto
10/03/1976 Dos Hermanas 9 2003-04
191
Planas Eduardo Rodríguez Planas
13/09/1971 Andorra 9 1997-98
192
Jaime Jaime Conde Noguerol
24/02/1984 Verín 9 2006-07
193
Jorge Fernández Jorge Ariel Fernández Gerez
09/03/1982 Lomas de Zamora 9 2010-11
194
Rafa II
9 1987-88
195
Tarsi Tarsicio Aguado Arriazu
16/10/1994 Murchante 9 2018-20
196
Cheli
9 1987-88
197
Arias José Antonio Alonso Arias
12/11/1961 La Torre 9 1991-92
198
Addison Addison Alves de Oliveira
20/03/1981 Brasilia 9 2011-12
199
Ormad Alejandro Ormad Pérez
13/09/1976 Zaragoza 9 1999-00
200
Jordi Barra Jordi Barra Cabello
10/07/1978 Andorra la Vella 9 1997-98
201
Nieto Carlos Nieto Herrero
05/05/1996 Zaragoza 9 2017-18
202
Granero Roberto Granero Granero
26/10/1965 Chella 9 1993-94
203
Andrés Andrés Lucero González
03/08/1964 Brunete 9 1997-98
204
Fran García Francisco García Santano
13/09/1993 Madrid 9 2018-19
205
Jaimez Manuel Jaimez Nieto
24/04/1989 Madrid 9 2018-19
206
Armand Godoy Armando Godoy Venturi
05/03/1976 Murcia 9 1997-98
207
Rufino Rufino Segovia del Burgo
01/03/1985 Madrid 9 2011-12
208
Santi Santiago Montesdeoca Gutiérrez
25/07/1970 Santa Cruz de Tenerife 9 1989-90
209
Larrazabal Gaizka Larrazabal Goikoetxea
17/12/1997 Bilbao 9 2016-17
210
Iriondo Eneko Iriondo Petralanda
30/01/1995 Zeberio 9 2016-18
211
Pedro Gaspar Pedro Gaspar López Lucas
21/12/1963 Cieza 9 1993-94
212
Nono Antonio Rueda Piñero
22/11/1954 Lebrija 9 1987-88
213
Caro Eugenio Caro Estévez
28/03/1977 Elgoibar 9 1995-97
214
Ramos Juan Carlos Ramos Cabello
04/11/1974 La Puebla del Río 9 2010-11
215
Sivera Antoni Sivera Peris
13/04/1978 Gandia 9 1997-98
216
Chema José Manuel García Luena
04/12/1974 Donostia/San Sebastián 9 1997-98
217
Garitano Asier Garitano Agirrezabal
06/12/1969 Bergara 9 1994-97
218
Chema José Manuel García Luena
04/12/1974 Donostia/San Sebastián 9 1997-98
219
Trueba Jorge Trueba Ballesteros
1966 9 1984-85
220
Pablo Suárez Pablo Suárez Suárez
14/09/1990 Guimarán 9 2014-15
221
Migue Miguel Herrera León
1967 Santa Cruz de Tenerife 9 1989-90
222
Guillermo Luis Guillermo Alcázar Alberdi
14/08/1973 9 1994-95
223
Femenías Gabriel Femenías Estelrich
21/10/1968 Sant Llorenç des Cardassar 9 1993-94
224
Sebas Sebastián López Gómez
14/09/1975 Águilas 9 1997-98
225
Benito Airam Benito Viera
23/09/1989 San Cristóbal de La Laguna 9 2014-15
226
Toa José Luis Toa Puyuelo
19/04/1961 Lalueza 9 1991-92
227
Company Gabriel Company Bauza
23/11/1963 Sant Joan 9 1984-85
228
Badayco Badayco Jonás Velázquez Ramírez
01/06/1986 Las Palmas de Gran Canaria 9 2008-12
229
Paco Francisco Sanz Tudanca
22/01/1958 Calzada de Bureba 9 1982-83
230
Garmendia Javier Garmendia Elizondo
17/03/1978 Irun 9 2001-03
231
Esteban Esteban de las Heras Rusiñol
12/05/1960 Terrassa 9 1983-84
232
Cantín Jesús Cantín Alberó
05/02/1968 Zaragoza 9 1991-92
233
Juanjo Martínez Juan José Martínez Martínez
09/10/1977 Jumilla 9 2010-11
234
Ros Joan Ros Mangrané
21/02/1961 Reus 9 1982-84
235
Fabián Fabián Gabriel Bruzón Rivero
06/10/1973 Avellaneda 9 2002-03
236
Marchuet José Alfonso Marchuet Díaz
21/09/1972 Valencia 9 1990-91
237
Gallego Adrián Gallego Arias
09/04/1990 Lleida 9 2017-18
238
Troiteiro Jorge Troiteiro Carrasco
09/04/1984 Almansa 9 2011-12
239
Rubén Alonso Rubén Alonso Vélez
19/07/1992 Ayamonte 9 2013-14
240
Adrián Romero Adrián Romero Andreu
04/09/1986 Málaga 9 2006-07
241
Limones David Limones Rodríguez
31/08/1978 Madrid 9 1999-06
242
Quevedo Antonio Díaz Sánchez
24/09/1971 Cieza 9 1993-94
243
Toni Felipe Antonio Felipe
1964 9 1982-86
244
Mario Hernández Mario Hernández Fernández
25/01/1999 Madrid 9 2019-20
245
Loza Óscar Loza Merino
19/07/1994 Navarrete 9 2013-20
246
Pinto Emilio José Pérez Tejero
09/05/1979 Badajoz 9 2002-03
247
Borja Borja Israel Cantarutti Taboada
14/09/1983 Fuengirola 9 2011-12
248
Lozano Markel Lozano Llona
03/05/1996 Bilbao 9 2016-18
249
Buigues Vicente Alfonso Buigues Torres
09/05/1970 Teulada 9 1990-91
250
Iván Iván García García
06/04/1972 Oviedo 9 2001-02
En actiu la temporada 2019-20