Ranking Jornades Consecutives Perdent - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP Temporada
1
Juan Simón Juan Simón Viñas García
10/10/1978 Oviedo 17 2001-02
2
Dudi Eduardo Rodríguez Canseco
20/12/1980 Oviedo 17 2001-02
3
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 16 2001-02
4
Jaime Jaime Hernández Salguero
02/09/1969 Huelva 15 1998-99
5
Jacobo
13 1998-99
6
Sergi Guardiola Sergio Guardiola Navarro
29/05/1991 Manacor 12 2010-11
7
Llano Vicente Llano
12 1998-99
8
Xiker Xiker Ozerinjauregi Mendikoetxea
30/01/1997 Zalla 12 2016-18
9
Manolo
12 1998-99
10
Palacios Alejandro Javier Palacios Chocarro
14/04/1980 Pamplona 12 2005-07
11
Pepelu José Luis Villar Alcañiz
21/04/1990 Elda 12 2010-11
12
Cumbreño Ángel Cumbreño Grao
1982 Isla Cristina 12 1998-99
13
Tasio Tasio Rafael Abad Llorens
31/10/1987 Alcoi 12 2010-11
14
Luariz Gorka Luariz-Ayerdi Rona
20/12/1992 Zaragoza 11 2017-18
15
Rimun Raimundo Gómez del Pulgar Ramírez de Arellano
04/09/1961 Daimiel 11 1987-88
16
Hernán Hernán Pérez Cuesta
02/10/1981 Oviedo 11 2001-02
17
Canario
1979 11 1998-99
18
Salcedo Manuel Salcedo Domingo
20/04/1977 Sagunt 11 1997-98
19
Lima Ildefons Lima Solà
10/12/1979 Barcelona 11 1997-98
20
Aloisio Mohamed Hamed Al-lal
25/03/1979 Melilla 11 2006-07
21
Héctor Peláez Héctor Peláez Valdés
20/01/1978 Cangas del Narcea 11 2001-02
22
Fran
11 1998-99
23
Lacruz Diego Lacruz Coloma
14/11/1993 Pamplona 11 2017-18
24
Emiliano Emiliano González Arqués
20/09/1969 Santander 11 1997-98
25
Magdaleno Marcos Fernández Magdaleno
08/12/1981 León 10 2001-02
26
Quico Francisco Javier Mata Álvarez
12/11/1961 A Coruña 10 1990-91
27
Txiki Asier Fernández Sáez de Asteasu
13/09/1981 Vitoria-Gasteiz 10 2005-06
28
Óscar Martínez Óscar Martínez Cid
09/03/1979 Ourense 10 2006-07
29
César Remón César Jesús Remón Aguirre
02/10/1985 Logroño 10 2005-06
30
Tiago Portuga Tiago Venâncio Alves Pires
20/10/1991 Braga 10 2017-18
31
Sergio Torres Sergio Torres Guardeño
02/03/1984 Córdoba 10 2011-12
32
Soto David Soto Sánchez
16/10/1993 Ourense 10 2017-18
33
Colina Fernando Colina Cruz
01/01/1977 Castro-Urdiales 10 2011-12
34
Kiko de Diego Francisco Javier de Diego Díaz
20/02/1962 Granadilla de Abona 10 1992-93
35
Willy Barroso Jesús Bruno González Barroso
06/12/1973 Santa Cruz de Tenerife 10 1992-93
36
Rober Roberto López
10 1998-99
37
Omar Omar Álvarez Burgos
29/08/1990 Oviedo 9 2014-15
38
Jaimez Manuel Jaimez Nieto
24/04/1989 Madrid 9 2018-19
39
Juan Pedro Juan Pedro García Fernández
06/07/1971 Santa Cruz de Tenerife 9 1992-93
40
Raúl Ferrer Raúl Ferrer Gayán
29/02/1972 Huesca 9 1991-92
41
Enriquito Juan Enrique Álvarez Madroñal
Isla Cristina 9 1998-99
42
Herreros Javier Herreros Gorría
18/12/1984 Logroño 9 2005-06
43
Javi Bolo Javier Martínez López
08/07/1989 La Roda 9 2016-18
44
Montes José Antonio Montes Alcaraz
05/09/1968 Sentmenat 9 1988-89
45
Dudi Eduardo Rodríguez Canseco
20/12/1980 Oviedo 9 2014-15
46
Óscar Óscar Benito Godoy
08/10/1973 9 1996-97
47
Vázquez José Vázquez
9 1998-99
48
Fran García Francisco García Santano
13/09/1993 Madrid 9 2018-19
49
Merino Jorge Merino Mazón
10/06/1991 Santander 9 2014-15
50
Míchel Miguel Ángel Salas Ojeda
16/05/1980 Zaragoza 9 1999-00
51
Jon Carrera Jon Carrera Fernández
08/03/1981 Ponferrada 9 2001-02
52
Armand Godoy Armando Godoy Venturi
05/03/1976 Murcia 9 1997-98
53
Vera Diego Vera Idoate
08/03/1983 Pamplona 9 2005-06
54
Mut Jaume Mut Riera
31/01/1985 Manacor 9 2011-12
55
Nico Nicolás Rubio Sánchez
02/11/1987 Manacor 9 2011-12
56
Troiteiro Jorge Troiteiro Carrasco
09/04/1984 Almansa 9 2011-12
57
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 9 1997-98
58
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 9 1997-98
59
Pablo Suárez Pablo Suárez Suárez
14/09/1990 Guimarán 9 2014-15
60
Adrián Adrián Rodrigues Gonçalves
14/08/1988 Andorra la Vella 9 2014-15
61
Cantín Jesús Cantín Alberó
05/02/1968 Zaragoza 9 1991-92
62
Chema José Manuel García Luena
04/12/1974 Donostia/San Sebastián 9 1997-98
63
Andrés Andrés Pérez Marco
05/08/1971 Villajoyosa 9 1998-99
64
Alex Godoy Alex Godoy Venturi
30/10/1971 Las Palmas de Gran Canaria 9 1997-98
65
Cumbreño Ángel Cumbreño Grao
1982 Isla Cristina 9 1998-99
66
Martínez Cea José Manuel Martínez Cea
22/12/1972 Valencia 9 1996-97
67
Marzo Alberto Marzo Navarro
21/05/1970 Ejea de los Caballeros 9 1997-98
68
Esteban Esteban de las Heras Rusiñol
12/05/1960 Terrassa 9 1983-84
69
Stevens Stevens Barreto Sánchez
21/11/1992 Navalcarnero 9 2018-19
70
Pachi Francisco Javier Mancebo Moreno
Ayamonte 9 1998-99
71
Cabrera Emilio Cabrera Cabrera
26/10/1974 Las Palmas de Gran Canaria 9 1998-99
72
Ceberio Jon Ceberio Mutuberria
21/09/1996 Donostia/San Sebastián 9 2017-18
73
Herrero Juan Herrero García
23/06/1966 Benissanó 9 1996-97
74
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 9 1998-99
75
Nieto Carlos Nieto Herrero
05/05/1996 Zaragoza 9 2017-18
76
Tarsi Tarsicio Aguado Arriazu
16/10/1994 Murchante 9 2018-20
77
David Menéndez David González Menéndez
13/02/1979 Cangas del Narcea 9 2001-02
78
Borja Francisco de Borja Benegas Alarcón
03/07/1962 Córdoba 9 1984-86
79
Roberto Rodríguez Roberto Rodríguez Puertas
29/11/1976 Barakaldo 9 2003-04
80
Germà Josep Maria Germà Galí
15/05/1962 Castellar del Vallès 9 1988-89
81
Dua Carles Duacastella Serracanta
15/05/1963 Barcelona 9 1988-89
82
Isaac Isaac Burgos Closa
13/08/1984 Manresa 9 2010-11
83
Toa José Luis Toa Puyuelo
19/04/1961 Lalueza 9 1991-92
84
César César Lucas Benítez García
18/07/1969 Santa Cruz de Tenerife 9 1989-90
85
Pedro Gaspar Pedro Gaspar López Lucas
21/12/1963 Cieza 9 1993-94
86
Camacho Juan Antonio Camacho Climent
17/06/1964 Xàtiva 9 1990-91
87
Adams Layonel Rasakovich Adams
09/08/1994 Sankt Peterburg 9 2017-18
88
Corbalán Armando Corbalán Domingo
30/03/1994 Valencia 9 2017-18
89
Buigues Vicente Alfonso Buigues Torres
09/05/1970 Teulada 9 1990-91
90
Santi Arribas Santiago Arribas Montero
18/03/1976 Valencia 9 1996-97
91
Ormad Alejandro Ormad Pérez
13/09/1976 Zaragoza 9 1999-00
92
Antón José María Antón Samper
19/03/1989 Casas del Señor 9 2016-17
93
Quevedo Antonio Díaz Sánchez
24/09/1971 Cieza 9 1993-94
94
Juanjo Juan José Gracia Izquierdo
18/01/1990 Ciudad Real 9 2016-17
95
Benigno Sánchez Benigno Sánchez Yepes
30/03/1970 Lorca 9 1993-94
96
Konaré Baba Draman Konaré
27/06/1995 Bamako 9 2014-15
97
Nono Antonio Rueda Piñero
22/11/1954 Lebrija 9 1987-88
98
Santi Santiago Montesdeoca Gutiérrez
25/07/1970 Santa Cruz de Tenerife 9 1989-90
99
Paco Francisco Sanz Tudanca
22/01/1958 Calzada de Bureba 9 1982-83
100
Deco Fernando Pérez Quijada
25/01/1996 Puebla de Argeme 8 2018-19
101
Diego Diego Barcena Álvarez
14/02/1977 Oviedo 8 2001-02
102
Omiste Miguel Omiste Sauras
29/09/1960 Chimillas 8 1983-84
103
Basilio Basilio Betancor Espino
11/09/1967 8 1993-94
104
Padín Carlos Padín Busto
15/10/1974 Catoira 8 2006-07
105
Miguel Miguel Ángel García Suárez
17/03/1982 Avilés 8 2003-05
106
Rodríguez César Rodríguez Martínez
01/03/1994 Barcelona 8 2016-17
107
Pablo Pablo Jesús García Sagarna
17/08/1963 Bilbao 8 1984-85
108
Capi Miguel Ángel Moreno Capitán
13/11/1975 San Juan de Aznalfarache 8 1995-96
109
Flores Ricardo Rodríguez Flores
25/10/1956 Val de Santo Domingo 8 1984-86
110
Suso Jesús Manuel Santana Abreu
02/03/1985 San Cristóbal de La Laguna 8 2008-09
111
Rai Rai Nascimento de Oliveira
18/05/1998 Rio de Janeiro 8 2017-18
112
Juanito Juan Gómez Gómez
1965 8 1984-85
113
Aguilar José Miguel Aguilar Lariño
16/09/1966 Terrassa 8 1988-89
114
Gavilán Manuel Gavilán Morales
12/07/1991 Mairena del Aljarafe 8 2016-17
115
Orue Víctor Orue Antón
08/05/1960 Donostia/San Sebastián 8 1983-84
116
Mota Santos Mota Rugama
1964 8 1984-85
117
Servera Gabriel Servera Brunet
13/09/1970 Sant Llorenç des Cardassar 8 1993-94
118
Nacho Ignacio Javier García González
25/09/1967 La Peral 8 1991-92
119
Aizpurúa Roberto Aizpurúa Prada
01/03/1962 Bilbao 8 1984-85
120
Rubén Rubén Valverde Paredes
06/06/1987 Móstoles 8 2019-20
121
Coméndez Rubén Coméndez Arranz
27/07/1972 Valladolid 8 2000-02
122
Joaquín Joaquín Martínez García
23/11/1961 Grado 8 1991-92
123
Lito Manuel Montilla Díaz
11/05/1968 Moreda 8 1996-97
124
De Dios David de Dios García
03/03/1975 Sevilla 8 1995-96
125
Ekhi Ekhi Senar Rekondo
26/04/1990 Pamplona 8 2012-13
126
Francolí Marc Francolí Santaugini
28/04/1984 Vic 8 2010-11
127
Tolo Muñoz Bartolomé Muñoz Sitges
07/10/1972 8 1993-94
128
Zalaya Pedro Alejandro Zalaya Galardón
29/04/1998 Zaragoza 8 2017-18
129
Lino José Miguel Lino Taberner
30/01/1973 Torrent 8 1990-91
130
Lander Leandro Jáuregui Regúlez
1966 8 1984-85
131
Bueno Iván Bueno López
08/10/1994 Móstoles 8 2019-20
132
Llano Vicente Llano
8 1998-99
133
Landeira Marcos Landeira Álvarez
02/05/1987 Gijón 8 2009-10
134
Rial José Manuel Rial Soage
01/10/1977 Cangas 8 2006-07
135
Rufino Rufino Segovia del Burgo
01/03/1985 Madrid 8 2011-12
136
Fabián Fabián Gabriel Bruzón Rivero
06/10/1973 Avellaneda 8 2002-03
137
Martín Martín Pérez Vázquez
01/04/1983 Ciudad de México 8 2006-07
138
Iker Alegre Iker Alegre Sancho
29/10/1985 Gijón 8 2017-18
139
Aranguren Adrián Aranguren Ollo
09/02/1998 Aranguren 8 2017-18
140
Dani Fernández Daniel Fernández Iglesias
01/11/1972 Avilés 8 1996-97
141
Roberto Carlos Roberto Carlos García Hernández
31/08/1982 Santa Cruz de Tenerife 8 2006-07
142
Karamoko Aboubakar Karamoko
15/10/1999 Abidjan 8 2018-19
143
Varela Daniel Varela Keilholz
07/02/1964 Palma 8 1988-89
144
Teo Teófilo Castedo Escudero
16/05/1962 Andratx 8 1988-89
145
Juancris Juan Cristóbal Jiménez Ramos
18/07/1978 Jumilla 8 2010-11
146
Dieguito Diego Sánchez Montoya
04/05/1990 Murcia 8 2010-11
147
Vich Antonio Vich Cloquell
01/09/1966 Palma 8 1988-89
148
Pedro Antonio Pedro Antonio Talavera García
30/07/1962 Badajoz 8 1988-89
149
Tistu Bautista Álvarez Rodríguez
01/03/1959 San Martín del Rey Aurelio 8 1980-81
150
Megías Antonio Megías Gaspar
03/07/1984 Murcia 8 2016-17
151
Carlocho Carlos García Hermida
20/05/1977 Ferrol 8 2004-05
152
Ricardo Ricardo Sánchez Fernández
26/02/1952 Turón 8 1980-81
153
José Luis José Luis Fernández García
22/07/1956 San Martín del Rey Aurelio 8 1980-81
154
Jordán Jordán Javier Gaspar Estrada
28/07/1995 Guayaquil 8 2017-18
155
Hugo Hugo Rodríguez Romero
30/12/1989 Jerez de la Frontera 8 2012-13
156
Jandrín Alejandro Blanco González
19/08/1990 Oviedo 8 2017-18
157
Pablo García Pablo García Moreno
31/05/1985 Albacete 8 2016-17
158
Samuel Samuel Cardo Fuero
25/08/1987 Cuenca 8 2015-16
159
Fer Ruiz Fernando Ruiz Izaguirre
11/07/1991 Madrid 8 2019-20
160
Tomás Tomás González Rivera
03/03/1963 Madrid 8 1996-97
161
Mario Mario Cartoy Suárez
15/05/1970 Candás 8 1996-97
162
Froilán José Froilán González Palacios
08/10/1972 Oviedo 8 1996-97
163
Balán José Antonio Fernández Balán
10/11/1959 Proaza 8 1991-92
164
Julio Julio Alberto Gutiérrez Villena
02/01/1986 Jerez de la Frontera 8 2009-10
165
Alberto Alberto González Marín
14/03/1993 Gijón 8 2017-18
166
Ros Joan Ros Mangrané
21/02/1961 Reus 8 1982-83
167
Uriz Fermín Uriz Gómez
21/05/1988 Pamplona 8 2017-18
168
Salcedo Manuel Salcedo Domingo
20/04/1977 Sagunt 8 1997-98
169
Addison Addison Alves de Oliveira
20/03/1981 Brasilia 8 2011-12
170
Manjón Isaac Manjón Chaparro
10/02/1991 Pamplona 8 2015-16
171
Ricardo Ricardo García Sánchez
22/01/1977 Sevilla 8 1995-96
172
Sarriegi Oier Sarriegi Isasa
17/05/1997 Donostia/San Sebastián 8 2017-18
173
Roggero Miguel Ángel Roggero González
1954 8 1984-85
174
Marc Martínez Marcos Martínez Castillero
11/04/1986 Navarcles 8 2009-10
175
Onofre Onofre Riera Montserrat
30/11/1963 Manacor 8 1993-94
176
Vázquez José Vázquez
8 1998-99
177
Cruz Heredia Pedro Ángel Cruz Heredia
08/05/1961 Ciudad Real 8 1987-88
178
Carlos Álvarez Carlos Álvarez Sánchez
23/04/1986 Oviedo 8 2009-10
179
Adrián Martín Adrián Martín Cardona
10/10/1982 Las Palmas de Gran Canaria 8 2009-10
180
Leva Rafael Leva Molano
27/09/1981 Barcelona 8 2010-11
181
Cristian Cristian Ferreiro Argüelles
23/01/1987 Sama de Langreo 8 2017-18
182
Coke José Antonio Almazán Moreno
13/09/1984 Sueca 8 2006-07
183
Javier Campos Antonio Javier Campos Cabrera
13/05/1963 Las Palmas de Gran Canaria 8 1993-94
184
Carrasco José Manuel Carrasco Correa
27/01/1988 Antequera 8 2018-19
185
Omar Omar Álvarez Burgos
29/08/1990 Oviedo 8 2012-13
186
Lobato Juan Manuel Lobato Lobato
10/05/1988 La Línea de la Concepción 8 2006-07
187
Arellano Imanol Arellano Amador
02/08/1994 Mutilva 8 2017-18
188
Juanpe Juan Pedro Rico Domínguez
24/05/1984 Tarifa 8 2018-19
189
Polaco David Álvarez Vázquez
19/02/1990 Jerez de la Frontera 8 2017-18
190
Magunazelaia Gorka Magunazelaia Garrido
02/03/1992 Bilbao 8 2017-18
191
Moya Gabriel Moya Sanz
20/03/1966 Alcalá de Henares 8 1984-86
192
Marcos Suárez Marcos Suárez Fernández
19/10/1977 Santiago de Compostela 8 2004-05
193
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 8 1991-92
194
Eguizábal Moisés Eguizábal Delpón
02/01/1992 Logroño 8 2012-13
195
Noguerol Antonio Noguerol Ordieres
08/08/1974 Avilés 8 1996-97
196
Arturo Arturo Martínez Noval
08/06/1969 Gijón 8 1996-97
197
Peraza Eduardo Peraza Hernández
23/09/1972 Santa Cruz de Tenerife 8 1993-94
198
Connor Connor James Ruane
15/11/1993 Culcheth 8 2016-17
199
Corchado José Ramón Corchado Santiago
16/11/1957 Toledo 8 1988-90
200
Perales Óscar Perales Rodríguez
30/12/1974 Donostia/San Sebastián 8 1995-97
201
Eslava Imanol Eslava Arce
15/03/1991 Pamplona 8 2012-13
202
Gaizko Gaizko Arzubiaga Irusta
15/06/1971 Bilbao 8 1997-99
203
Camochu Javier López Iglesias
13/04/1989 Boal 8 2017-18
204
Vázquez Francisco Joaquín Vázquez Fernández
06/11/1980 Olivares 8 2009-10
205
Grasa Joan Grasa Comas
12/12/1991 Barcelona 8 2018-19
206
Virgilio Virgilio Fumero Reverón
23/12/1972 Santa Cruz de Tenerife 8 1992-93
207
Zurita José Miguel Zurita Vicioso
04/05/1980 Granada 8 2002-03
208
Yebra Borja Yebra González
04/07/1983 Chantada 8 2006-07
209
Mario Mario Blanco Juárez
23/02/1982 Santander 7 2012-13
210
Ricardo Ricardo de Andrés Pastor
27/06/1980 Tarragona 7 2011-12
211
José Vega José Vega Núñez
11/07/1989 Madrid 7 2014-15
212
Torres Alfonso Martín Torres
12/10/1953 Melilla 7 1980-81
213
Juan Jesús Juan Jesús Cabrera Rubio
31/03/1977 Marbella 7 1996-98
214
Cabal Ignacio Cabal Díaz
25/06/1975 Oviedo 7 2003-04
215
Alcoy Juan Francisco Alcoy García
24/06/1968 Massanassa 7 1990-91
216
Boli Ismael Largo Pascual
07/12/1976 Zaragoza 7 2001-02
217
Piñel Ángel Luis Piñel Blanco
02/12/1948 Fuente de Oñoro 7 1980-81
218
Charly Carlos Gustavo Pontones Lahoz
19/06/1971 Cuenca 7 1987-88
219
Abel Moreno Abel Moreno Zorrero
19/02/1995 Almensilla 7 2017-18
220
José Manuel José Manuel Cabrera Guedes
22/10/1987 Ingenio 7 2009-10
221
Melo César Melo Sánchez
07/12/1962 Gandia 7 1985-86
222
Alberto
7 1987-88
223
Blanco
7 1987-88
224
Jornet Jaime Ignacio Jornet Guijarro
06/01/1987 Elda 7 2013-14
225
José Luis José Luis Lavín Ruiz
04/11/1988 Torrelavega 7 2012-13
226
Bonaque Manuel Bonaque Acevedo
09/05/1991 Huelva 7 2017-18
227
Johnny Jonathan Quintana Martín
09/09/1969 Caracas 7 1989-90
228
Serrano Juan Manuel Serrano Aparicio
22/10/1973 Laredo 7 1999-00
229
Karim Karim Manuel Bouhit Huertas
01/02/1987 Las Palmas de Gran Canaria 7 2010-11
230
Chiqui Abad Christian Abad Chico
10/03/1976 Barcelona 7 2001-02
231
Barbero Iván Martínez Gonzálvez
17/08/1998 Roquetas de Mar 7 2017-18
232
Llano Adrián Llano Méndez
18/03/1991 Gijón 7 2017-18
233
Pepe Alcaide José Alcaide Muñoz
08/02/1979 Madrid 7 2001-02
234
César Ricardo César Riverola Campo
20/08/1956 Almudévar 7 1983-84
235
Rafa II
7 1987-88
236
Saúl Saúl Suárez Hernández
27/02/1988 Las Palmas de Gran Canaria 7 2011-12
237
Navarro Borja Navarro Landáburu
13/05/1988 Puçol 7 2009-10
238
Moratón José Moratón Taeño
14/07/1979 Santander 7 2000-01
239
Abraham Abraham Pérez Martínez
15/01/1980 Torrelavega 7 2000-01
240
Javi Pérez Javier Pérez Ramos
16/07/1987 Atarfe 7 2013-14
241
Albert Albert Agustí Hereu
27/01/1970 Banyoles 7 1994-95
242
David Fernández David Fernández Martín
19/09/1990 El Ejido 7 2011-12
243
Borja Borja Hernández Brito
20/12/1989 Santa Cruz de Tenerife 7 2014-15
244
Gurri Xavier Gurri López
18/04/1970 Granollers 7 1994-95
245
Cusi Alberto Cusidor Herrero
29/10/1983 Santander 7 2012-13
246
Juanjo Martínez Juan José Martínez Martínez
09/10/1977 Jumilla 7 2001-02
247
Juanma Juan Manuel Sánchez Baró
04/11/1966 Ceuta 7 1993-94
248
Estela Miguel Estela Zueco
09/01/1969 Lloret de Mar 7 1994-95
249
Morales Pedro Morales Villanueva
22/05/1949 Alpedrete 7 1980-81
250
Rubio Fernando Rubio García
18/07/1993 San Adrián 7 2015-16
En actiu la temporada 2019-20