Ranking Jornades Consecutives Jugant - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PJ Temporada
1
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 202 1986-93
2
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 188 1977-84
3
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 184 1984-89
4
Di Stéfano Alfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 171 1953-59
5
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 165 1940-48
6
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 151 1995-99
7
Ortega Juan Antonio Ortega Lara
22/12/1922 Lopera 150 1948-54
8
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 144 1967-73
9
Williams Iñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 139 2015-20
10
Falito Rafael García Vázquez
09/03/1947 La Felguera 136 1971-75
11
Castellano Francisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 135 1971-76
12
Carnevalli Daniel Alberto Carnevalli Spurchesi
04/12/1946 Rosario 133 1975-79
13
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 132 1952-57
14
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 128 1980-84
15
Losco Alfonso Losco Contreras
13/11/1925 Madrid 128 1952-57
16
Quincoces Juan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 126 1953-59
17
Llompart Bartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 124 1964-69
18
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 123 1990-94
19
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 121 2007-12
20
Igoa Silvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 121 1948-54
21
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 119 1984-88
22
Juanín Juan García Díaz
22/05/1940 Nerva 115 1964-69
23
Antón Antonio Sánchez Valdés
02/07/1914 Oviedo 114 1942-47
24
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 112 1988-92
25
Baena Juan Baena Ruiz
18/05/1950 Ceuta 109 1974-78
26
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 108 1985-89
27
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 108 1991-94
28
Batalla Manuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 107 1965-70
29
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 105 1989-92
30
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 104 1994-97
31
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 104 1950-54
32
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 104 1978-82
33
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 103 1981-85
34
Alconero Pedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 103 1943-48
35
Argote Estanislao Argote Salaberría
21/10/1956 Zarautz 103 1979-83
36
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 102 1969-73
37
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas 101 1969-73
38
Romero Juan Ángel Romero Isasi
27/12/1934 Campo Grande 100 1961-66
39
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 100 1992-95
40
González José Manuel González López
26/05/1943 Granada 100 1966-70
41
Djukić Miroslav Djukić Micić
19/02/1966 Šabac 99 1991-94
42
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 99 1974-77
43
Cobo José María Cobo Elosua
18/04/1937 Muskiz 99 1966-70
44
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 99 2008-11
45
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 98 1959-63
46
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 98 1984-87
47
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 98 1990-93
48
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 96 1989-93
49
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 95 1984-87
50
Glaría Jesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 95 1965-69
51
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 95 1981-85
52
Arnau José Arnau Serrano
06/06/1917 Valencia 95 1943-48
53
Jenaro Jenaro Roig Tramoyeres
12/05/1947 Benimàmet 95 1970-73
54
Sergio Sergio González Soriano
10/11/1976 Barcelona 95 1999-03
55
Sergi Enrich Sergi Enrich Ametller
26/02/1990 Ciutadella de Menorca 95 2015-18
56
González José Manuel González López
26/05/1943 Granada 94 1974-77
57
Xabi Prieto Xabier Prieto Argarate
29/08/1983 Donostia/San Sebastián 92 2015-18
58
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 92 1993-96
59
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 92 1958-62
60
Monzó Salvador Monzó Cros
20/08/1921 Valencia 92 1948-52
61
Tini Agustín García Braceras
31/12/1930 Sodupe 92 1954-58
62
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 92 1980-83
63
López Ufarte Roberto López Ufarte
19/04/1958 Fez 92 1984-87
64
Simonet Simeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 91 1963-67
65
Guedes Juan Guedes Rodríguez
02/10/1942 Las Palmas de Gran Canaria 91 1965-69
66
Méndez Manuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 91 1957-61
67
Tirapu Fernando Tirapu Arteta
07/11/1951 Pamplona 90 1974-77
68
Mesa Manuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 90 1980-83
69
Olmo Antonio Olmo Ramírez
18/01/1954 Sabadell 89 1976-79
70
Marculeta Martín Marculeta Barbería
24/09/1907 Donostia/San Sebastián 89 1928-33
71
Salguero José Antonio Salguero García
25/01/1960 Fuente de Piedra 88 1989-92
72
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 88 1978-81
73
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 87 1990-94
74
Seguí Vicente Seguí García
13/12/1927 Valencia 87 1951-55
75
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 87 1993-96
76
Marcet Francisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928 Terrassa 87 1950-53
77
Benegas Juan María Benegas Sánchez-Aguirre
28/12/1934 Donostia/San Sebastián 86 1962-65
78
Germán Germán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 86 1971-74
79
Górriz Alberto Górriz Echarte
16/02/1958 Irun 86 1984-87
80
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 85 1950-54
81
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 85 1971-75
82
Cardeñosa Julio Cardeñosa Rodríguez
27/10/1949 Valladolid 84 1974-78
83
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 83 1970-73
84
Geñupi Eugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 83 1975-78
85
Pineda Michel Pineda Ozaeta
09/06/1964 Gien 83 1984-87
86
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 83 1971-75
87
Zarra Pedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Asua 83 1947-51
88
Ruiz Miguel Ángel Ruiz García
05/01/1955 Toledo 82 1979-82
89
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 82 1979-82
90
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 82 1986-89
91
Filipe Luís Filipe Luís Kasmirski
09/08/1985 Jaraguà Do Sul 82 2007-10
92
De la Cruz Jesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 82 1970-73
93
Castellano Francisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 82 1968-72
94
Lasala Isidoro Lasala Casajús
02/04/1923 Tauste 82 1949-53
95
Chancho Santiago García Blanco
28/10/1932 Santiago de Compostela 81 1962-66
96
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 81 1968-72
97
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 81 1991-94
98
Venancio Venancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 81 1950-53
99
De Luis Fermín de Luis Marín
22/01/1964 Pamplona 80 1986-88
100
Fernando Fernando Gómez Colomer
11/09/1965 Valencia 80 1994-97
101
Wolff Enrique Ernesto Wolff dos Santos
21/02/1949 Victoria 80 1976-79
102
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 80 1995-97
103
Claramunt José Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 80 1971-75
104
Pasieguito Bernardino Pérez Elizarán
21/05/1925 Hernani 80 1952-56
105
Llorente Fernando Javier Llorente Torres
26/02/1985 Pamplona 79 2009-12
106
Górriz Alberto Górriz Echarte
16/02/1958 Irun 79 1980-83
107
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 79 1950-53
108
García Castany José Pablo García Castany
30/08/1948 Girona 78 1973-76
109
Manolo Díaz Manuel Díaz Sánchez
11/09/1950 San Vicente de la Barquera 78 1975-78
110
Landaburu Jesús Landaburu Sagüillo
24/01/1955 Guardo 78 1977-80
111
Jaro Pedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 78 1994-96
112
Asensi Vicente Asensi Albentosa
28/01/1919 L'Alcúdia de Crespins 77 1949-52
113
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 77 1998-01
114
Arsenio Iglesias Arsenio Iglesias Pardo
24/12/1930 Arteixo 77 1954-57
115
Fernando Fernando Gómez Colomer
11/09/1965 Valencia 77 1991-94
116
Jorge Alonso Jorge Enrique Alonso Mantilla
25/09/1960 Puente Castro 77 1980-83
117
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 76 1997-99
118
Bizzarri Albano Benjamín Bizzarri
09/11/1977 Etruria 76 2002-04
119
Sansón Francisco Bao Rodríguez
20/04/1924 Vigo 76 1945-49
120
Ballester Francisco Ballester Enguix
16/09/1946 Xàtiva 76 1967-70
121
Alonso Jesús Alonso Fernández
24/04/1917 La Habana 76 1940-44
122
Voro Salvador González Marco
09/10/1963 Valencia 76 1991-94
123
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 76 1956-60
124
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 76 1990-92
125
Camarasa Francisco José Camarasa Castellar
27/09/1967 Rafelbunyol 76 1990-93
126
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 76 2003-05
127
Rubén Ayala Rubén Hugo Ayala Zanabria
08/01/1950 Humboldt 76 1974-78
128
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 76 1984-87
129
Enrique Enrique Romero Barco
19/09/1929 Coria del Río 76 1950-53
130
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 76 2005-08
131
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 76 1988-90
132
Nenê Anderson Luís Carvalho
19/07/1981 São Paulo 76 2005-07
133
Santos Santos Bedoya López
03/11/1939 Madrid 76 1969-72
134
Puchades Antonio Puchades Casanova
04/06/1925 Sueca 76 1947-51
135
Santolaria Antonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 75 1941-45
136
César César Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 75 1944-47
137
Andrés Fernández Andrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 75 2011-13
138
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 75 1979-82
139
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 75 1965-68
140
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 75 2002-04
141
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 74 1977-81
142
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 74 1995-98
143
Zamora Jesús María Zamora Ansorena
01/01/1955 Donostia/San Sebastián 74 1977-80
144
Felipe Juan Felipe Martín Martín
04/02/1954 La Orotava 74 1977-81
145
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 74 1971-74
146
Pablo Pablo Javier Díaz Stalla
05/08/1971 Buenos Aires 74 1992-95
147
Pini Mario Rolando Pini Stagi
25/10/1938 Fray Bentos 74 1968-72
148
Ramos José Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 74 1973-76
149
Olaizola Julio Antonio Olaizola Rodríguez
25/12/1950 Lasarte-Oria 74 1978-81
150
Pazos Manuel Pazos González
17/03/1930 Cambados 74 1964-68
151
Argila Fernando de Argila Pazzaglia
26/12/1920 Barcelona 74 1951-54
152
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 73 1981-84
153
Luis García Luis García Fernández
06/02/1981 Oviedo 73 2003-05
154
Eloy Eloy José Olaya Prendes
10/07/1964 Gijón 73 1984-87
155
Amiano Juan María Amiano Mariñelarena
20/11/1947 Lecaroz 72 1971-74
156
Alconero Pedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 72 1941-44
157
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 72 1993-96
158
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 72 1972-75
159
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 72 1968-71
160
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 72 1996-98
161
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 72 1984-87
162
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 72 1984-87
163
Aparicio Ernesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 71 1966-69
164
Arango Juan Fernando Arango Sáenz
16/05/1980 Maracay 71 2006-09
165
Joaquín Joaquín Sánchez Rodríguez
21/07/1981 El Puerto de Santa María 71 2003-06
166
Lasa José María Lasa Ibarguren
03/03/1948 Andoain 71 1972-75
167
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 71 2006-08
168
Celayeta Genaro Celayeta San Sebastián
09/11/1954 Vera de Bidasoa 71 1978-81
169
Colsa Gonzalo Colsa Albendea
02/04/1979 Santander 71 2006-09
170
Mikel Rico Mikel Rico Moreno
04/11/1984 Arrigorriaga 71 2011-13
171
Ufarte José Armando Ufarte Ventoso
17/05/1941 Pontevedra 71 1968-72
172
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 70 2004-06
173
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 70 1987-89
174
Esteban Emilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 70 1973-76
175
Cardeñosa Julio Cardeñosa Rodríguez
27/10/1949 Valladolid 70 1980-83
176
Justo Gilberto Justo Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 70 1967-70
177
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 70 2016-18
178
Suárez Ricardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 69 1949-52
179
Velázquez Manuel Velázquez Villaverde
24/01/1943 Madrid 69 1968-71
180
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 69 1975-78
181
Vázquez Juan Vázquez Tenreiro
14/07/1912 Ferrol 69 1939-43
182
Gerard Moreno Gerard Moreno Balagueró
07/04/1992 Santa Perpètua de Mogoda 69 2016-19
183
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 69 1992-95
184
Antón Antonio Manuel Martínez Morales
19/10/1944 Bilbao 69 1968-71
185
Alex Al-Lal Mohamed Amar
25/12/1957 Melilla 69 1982-85
186
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 69 2010-12
187
José Luis José Luis Pérez Álvarez
27/10/1940 Getxo 69 1961-65
188
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 69 1984-87
189
Egaña Pedro María Egaña Urdiroz
15/04/1933 Villava 69 1956-59
190
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 69 1992-94
191
Valero Antonio Valero Yubero
31/03/1932 Madrid 69 1958-62
192
Villar José Villar Fernández
20/08/1928 Vigo 69 1955-59
193
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 69 1984-87
194
Diestro José Luis Diestro Saiz
19/03/1919 Santander 68 1944-47
195
Movilla José María Movilla Cubero
08/02/1975 Madrid 68 1999-01
196
Lolín Manuel García Adán
25/07/1925 Monforte de Lemos 68 1948-52
197
León José Manuel León Talavera
15/05/1944 Las Palmas de Gran Canaria 68 1968-71
198
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 68 1965-68
199
Iborra Vicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 68 1967-71
200
José Manuel José Manuel Fernández García
14/09/1946 Gijón 68 1972-74
201
Kempes Mario Alberto Kempes Chiodi
15/07/1954 Bell Ville 68 1976-78
202
Justo Gilberto Justo Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 68 1969-73
203
Santacatalina Nicolás Santacatalina Ferreres
10/08/1919 Canet d'en Berenguer 68 1949-52
204
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 68 1964-67
205
Martín Marrero Martín Marrero de la Cruz
04/09/1945 Santa Cruz de Tenerife 68 1972-75
206
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 67 1978-81
207
Santamaría Francisco Santamaría Mirones
08/09/1936 Santander 67 1960-63
208
Violeta José Luis Violeta Lajusticia
25/02/1941 Zaragoza 67 1968-71
209
Parra José Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 67 1951-54
210
Trompi José Sánchez Pérez
16/04/1920 Madrid 67 1941-45
211
Verón Juan Carlos Verón Ramos
01/06/1956 Buenos Aires 67 1982-84
212
José María José María García Lavilla
23/05/1942 Pola de Siero 67 1966-69
213
Coque Gerardo Coque Benavente
09/03/1928 Valladolid 67 1949-53
214
Herrero Juan Carlos Herrero Duo
10/08/1961 Gernika 67 1992-95
215
Melo Francisco Delgado Melo
13/11/1943 Plasencia 67 1968-71
216
Iriarte Clemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 67 1972-74
217
Marañón Rafael Carlos Marañón González
23/06/1948 Olite 66 1977-80
218
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 66 2014-16
219
Asensi Vicente Asensi Albentosa
28/01/1919 L'Alcúdia de Crespins 66 1946-49
220
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 66 1974-77
221
Cerveró José Cerveró San Braulio
03/09/1949 Real 66 1973-76
222
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 65 1990-92
223
Aparicio Alfonso Aparicio Gutiérrez de la Fuente
14/08/1919 Santander 65 1939-42
224
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 65 1980-82
225
Martínez José Martínez García
18/08/1940 Regumiel de la Sierra 65 1972-75
226
Gajate Agustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Donostia/San Sebastián 65 1986-89
227
Urreisti Dionisio Urreisti Beristain
17/03/1943 Mutriku 65 1968-71
228
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 65 1992-94
229
Germán Germán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 65 1966-70
230
Matito Román Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 65 1954-57
231
Herrera Martín Horacio Herrera
13/09/1970 Córdoba 64 1999-01
232
Adrover Miguel Adrover Torregrosa
25/04/1922 Alicante 64 1940-44
233
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 64 1953-56
234
Polster Anton Polster
10/03/1964 Wien 64 1990-93
235
Míchel José Miguel González Martín del Campo
23/03/1963 Madrid 64 1990-93
236
Campos Francisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 64 1939-42
237
Giuliano Carmelo Héctor Giuliano González
14/06/1951 Avellaneda 64 1977-79
238
Bañón José Bañón Gonzálbez
19/04/1922 Alicante 64 1943-46
239
Messi Lionel Andrés Messi Cuccittini
24/06/1987 Rosario 64 2013-16
240
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 64 2014-17
241
Sañudo Juan Antonio Sañudo Herrero
13/06/1956 Serdio 63 1984-86
242
Millán José Millán González
19/02/1920 Granada 63 1941-44
243
Eguiluz Pedro Eguiluz Lamarca
14/06/1921 Madrid 63 1945-48
244
Bellod Antonio Benlloch García
01/12/1945 Orihuela 63 1971-73
245
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 63 1958-61
246
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 63 2003-05
247
Vicente Díaz Vicente Díaz Molina
20/04/1929 Granada 63 1957-60
248
Navarro Montoya Carlos Fernando Navarro Montoya
26/02/1966 Medellín 63 1996-99
249
Escudero Adrián Escudero García
24/11/1927 Madrid 63 1949-52
250
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 62 1961-64
En actiu la temporada 2019-20