Ranking Jugats Consecutius Empatant - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement PE
1
López Juan Manuel López Martínez
03/09/1969 Madrid 7
2
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 4
3
Costas Enrique Álvarez Costas
16/01/1947 Vigo 4
4
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 4
5
Paquito Francisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 4
6
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 3
7
Belsué Alberto Belsué Arias
02/03/1968 Zaragoza 3
8
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 3
9
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 3
10
Iago Aspas Iago Aspas Juncal
01/08/1987 Moaña 3
11
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 3
12
Zamora Jesús María Zamora Ansorena
01/01/1955 Donostia/San Sebastián 3
13
Alfonso Alfonso Pérez Muñoz
26/09/1972 Getafe 3
14
Adelardo Adelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939 Badajoz 3
15
Morientes Fernando Morientes Sánchez
05/04/1976 Cilleros 3
16
Irureta Javier Iruretagoyena Amiano
01/04/1948 Irun 3
17
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 3
18
Marcial Marcial Manuel Pina Morales
23/08/1946 Bárzana de Quirós 3
19
Rivilla Feliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 3
20
Hierro Fernando Ruiz Hierro
23/03/1968 Vélez-Málaga 3
21
Rodrigo Rodrigo Moreno Machado
06/03/1991 Rio de Janeiro 3
22
Sergi Sergi Barjuán Esclusa
28/12/1971 Les Franqueses del Vallès 3
23
Collar Enrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 3
24
Pahiño Manuel Fernández Fernández
21/01/1923 San Paio de Navia 3
25
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 3
26
Nacho José Ignacio Fernández Iglesias
18/01/1990 Alcalá de Henares 3
27
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 3
28
Hierro Fernando Ruiz Hierro
23/03/1968 Vélez-Málaga 3
29
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 3
30
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 3
31
Samitier Josep Samitier Vilalta
02/02/1902 Barcelona 3
32
Luis Enrique Luis Enrique Martínez García
08/05/1970 Gijón 3
33
Nacho José Ignacio Fernández Iglesias
18/01/1990 Alcalá de Henares 3
34
Luis Enrique Luis Enrique Martínez García
08/05/1970 Gijón 3
35
Julen Guerrero Julen Guerrero López
07/01/1974 Portugalete 3
36
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 3
37
Amavisca José Emilio Amavisca Gárate
19/06/1971 Laredo 3
38
Belsué Alberto Belsué Arias
02/03/1968 Zaragoza 3
39
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 3
40
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951 Sopuerta 3
41
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 3
42
Donato Donato Gama da Silva
30/12/1962 Rio de Janeiro 3
43
Martín Vázquez Rafael Martín Vázquez
25/09/1965 Madrid 3
44
Sol Juan Cruz Sol Oria
13/09/1947 Elgoibar 3
45
Alexanko José Ramón Alexanko Ventosa
19/05/1956 Barakaldo 3
46
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 3
47
Mendieta Gaizka Mendieta Zabala
27/03/1974 Lekeitio 3
48
Villar Ángel María Villar Llona
21/01/1950 Bilbao 3
49
Solozábal Roberto Solozábal Villanueva
15/09/1969 Madrid 3
50
Celayeta Genaro Celayeta San Sebastián
09/11/1954 Vera de Bidasoa 3
51
Gonzalvo III Mariano Gonzalvo Falcón
22/06/1922 Mollet del Vallès 3
52
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 3
53
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 3
54
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 3
55
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 3
56
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 3
57
Echeberria Luis María Echeberria Igartua
24/03/1940 Asua 3
58
Mata Juan Manuel Mata García
28/04/1988 Burgos 3
59
Ferrer Albert Ferrer Llopis
06/06/1970 Barcelona 3
60
Pizzi Juan Antonio Pizzi Torroja
07/06/1968 Santa Fe 3
61
Silva David Josué Jiménez Silva
08/01/1986 Arguineguín 3
62
Villarroya Francisco Javier Pérez Villarroya
06/08/1966 Zaragoza 3
63
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 3
64
Epi Epifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 3
65
Caminero José Luis Pérez Caminero
08/11/1967 Madrid 3
66
Amor Guillermo Amor Martínez
04/12/1967 Benidorm 3
67
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide
01/02/1953 Tolosa 2
68
Goiburu Severiano Goiburu Lopetegui
08/11/1906 Pamplona 2
69
Míchel Salgado Miguel Ángel Salgado Fernández
22/10/1975 As Neves 2
70
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 2
71
Manolete Manuel Ríos Quintanilla
26/05/1945 A Coruña 2
72
Cesc Fàbregas Francesc Fàbregas Soler
04/05/1987 Arenys de Mar 2
73
Mendieta Gaizka Mendieta Zabala
27/03/1974 Lekeitio 2
74
Aparicio Alfonso Aparicio Gutiérrez de la Fuente
14/08/1919 Santander 2
75
Maceda Antonio Maceda Francés
16/05/1957 Sagunt 2
76
Glaría Jesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 2
77
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 2
78
Kiko Francisco Miguel Narváez Machón
26/04/1972 Jerez de la Frontera 2
79
Asensio Marco Asensio Willemsen
21/01/1996 Palma 2
80
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 2
81
Asensio Marco Asensio Willemsen
21/01/1996 Palma 2
82
Gamborena Francisco Gamborena Hernandorena
14/03/1901 Irun 2
83
Tendillo Miguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 2
84
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 2
85
Antón Antonio Manuel Martínez Morales
19/10/1944 Bilbao 2
86
Maceda Antonio Maceda Francés
16/05/1957 Sagunt 2
87
De Pedro Francisco Javier de Pedro Falque
04/08/1973 Logroño 2
88
Camarasa Francisco José Camarasa Castellar
27/09/1967 Rafelbunyol 2
89
Luis Aragonés Luis Aragonés Suárez
28/07/1938 Hortaleza 2
90
Tendillo Miguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 2
91
Joaquín Joaquín Sánchez Rodríguez
21/07/1981 El Puerto de Santa María 2
92
Eladio Eladio Silvestre Graells
18/11/1940 Sabadell 2
93
Carvajal Daniel Carvajal Ramos
11/01/1992 Leganés 2
94
Uralde Pedro Uralde Hernáez
02/03/1958 Vitoria-Gasteiz 2
95
Alkorta Rafael Alkorta Martínez
16/09/1968 Bilbao 2
96
Alkorta Rafael Alkorta Martínez
16/09/1968 Bilbao 2
97
Alkorta Rafael Alkorta Martínez
16/09/1968 Bilbao 2
98
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 2
99
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 2
100
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 2
101
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 2
102
Butragueño Emilio Butragueño Santos
22/07/1963 Madrid 2
103
Eloy Eloy José Olaya Prendes
10/07/1964 Gijón 2
104
Donato Donato Gama da Silva
30/12/1962 Rio de Janeiro 2
105
Molowny Luis Molowny Arbelo
12/05/1925 Santa Cruz de Tenerife 2
106
Molowny Luis Molowny Arbelo
12/05/1925 Santa Cruz de Tenerife 2
107
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 2
108
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 2
109
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 2
110
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 2
111
Saúl Saúl Ñíguez Esclápez
21/11/1994 Elx 2
112
Ciriaco Ciriaco Errasti Suinaga
04/08/1904 Eibar 2
113
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 2
114
Zamora Jesús María Zamora Ansorena
01/01/1955 Donostia/San Sebastián 2
115
Zamora Jesús María Zamora Ansorena
01/01/1955 Donostia/San Sebastián 2
116
Clemente Clemente Fernández López
23/11/1919 Madrid 2
117
Soler Miquel Soler Sarasols
16/03/1965 Hostalets d'en Bas 2
118
Guillot Vicente Guillot Fabián
15/07/1941 Aldaia 2
119
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 2
120
Hierro Fernando Ruiz Hierro
23/03/1968 Vélez-Málaga 2
121
Hierro Fernando Ruiz Hierro
23/03/1968 Vélez-Málaga 2
122
Hierro Fernando Ruiz Hierro
23/03/1968 Vélez-Málaga 2
123
Hierro Fernando Ruiz Hierro
23/03/1968 Vélez-Málaga 2
124
Hierro Fernando Ruiz Hierro
23/03/1968 Vélez-Málaga 2
125
Calleja Isacio Calleja García
06/12/1936 Valle de Cerrato 2
126
Hierro Fernando Ruiz Hierro
23/03/1968 Vélez-Málaga 2
127
Nando Fernando González Balenciaga
01/02/1921 Getxo 2
128
Nadal Miquel Àngel Nadal Homar
28/07/1966 Manacor 2
129
Calvet Francisco Calvet Puig
29/09/1921 Sant Joan Despí 2
130
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 2
131
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 2
132
Diego Costa Diego da Silva Costa
07/10/1988 Lagarto 2
133
Fernando Fernando Gómez Colomer
11/09/1965 Valencia 2
134
Giner Fernando Giner Gil
31/12/1964 Alboraia 2
135
Felipe Felipe Miñambres Fernández
29/04/1965 Astorga 2
136
Nadal Miquel Àngel Nadal Homar
28/07/1966 Manacor 2
137
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 2
138
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 2
139
San José Isidoro San José Pozo
27/10/1955 Madrid 2
140
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 2
141
Escolà José Escolà Segalès
29/10/1914 Barcelona 2
142
Marcial Marcial Manuel Pina Morales
23/08/1946 Bárzana de Quirós 2
143
Reyes José Antonio Reyes Calderón
01/09/1983 Utrera 2
144
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 2
145
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 2
146
Otero Jorge Otero Bouzas
28/01/1969 Nigrán 2
147
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 2
148
Goikoetxea Jon Andoni Goikoetxea Lasa
21/10/1965 Pamplona 2
149
Amavisca José Emilio Amavisca Gárate
19/06/1971 Laredo 2
150
Goikoetxea Jon Andoni Goikoetxea Lasa
21/10/1965 Pamplona 2
151
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 2
152
Juanfran Juan Francisco García García
15/07/1976 Valencia 2
153
Olmo Antonio Olmo Ramírez
18/01/1954 Sabadell 2
154
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 2
155
López Juan Manuel López Martínez
03/09/1969 Madrid 2
156
Pirri José Martínez Sánchez
11/03/1945 Ceuta 2
157
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 2
158
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 2
159
Pirri José Martínez Sánchez
11/03/1945 Ceuta 2
160
Goikoetxea Jon Andoni Goikoetxea Lasa
21/10/1965 Pamplona 2
161
Rubén Cano Rubén Andrés Cano Martínez
05/02/1951 San Rafael 2
162
Caminero José Luis Pérez Caminero
08/11/1967 Madrid 2
163
Txetxu Rojo José Francisco Rojo Arroitia
28/01/1947 Bilbao 2
164
Villar Ángel María Villar Llona
21/01/1950 Bilbao 2
165
Villar Ángel María Villar Llona
21/01/1950 Bilbao 2
166
Rexach Carles Rexach Cerdà
13/01/1947 Barcelona 2
167
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 2
168
Guzmán Antonio Guzmán Núñez
02/12/1953 Torrejón de Ardoz 2
169
Alexanko José Ramón Alexanko Ventosa
19/05/1956 Barakaldo 2
170
Alexanko José Ramón Alexanko Ventosa
19/05/1956 Barakaldo 2
171
Alexanko José Ramón Alexanko Ventosa
19/05/1956 Barakaldo 2
172
Sol Juan Cruz Sol Oria
13/09/1947 Elgoibar 2
173
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 2
174
Míchel José Miguel González Martín del Campo
23/03/1963 Madrid 2
175
Míchel José Miguel González Martín del Campo
23/03/1963 Madrid 2
176
Juanele Juan Castaño Quirós
10/04/1971 Gijón 2
177
Juanito Juan Gutiérrez Moreno
23/07/1976 Cádiz 2
178
Juanito Juan Gutiérrez Moreno
23/07/1976 Cádiz 2
179
Zaldua Domingo Zaldúa Anabitarte
10/07/1903 Donostia/San Sebastián 2
180
Bakero José María Bakero Escudero
11/02/1963 Goizueta 2
181
Vizcaíno Juan Vizcaíno Morcillo
06/08/1966 La Pobla de Mafumet 2
182
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 2
183
Pizzi Juan Antonio Pizzi Torroja
07/06/1968 Santa Fe 2
184
Txetxu Rojo José Francisco Rojo Arroitia
28/01/1947 Bilbao 2
185
Del Bosque Vicente del Bosque González
23/12/1950 Salamanca 2
186
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide
01/02/1953 Tolosa 2
187
Julen Guerrero Julen Guerrero López
07/01/1974 Portugalete 2
188
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 2
189
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 2
190
Martí Cristóbal Martí Batalla
02/02/1903 Granollers 2
191
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 2
192
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 2
193
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951 Sopuerta 2
194
Zabalza Pedro María Zabalza Inda
13/04/1944 Pamplona 2
195
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951 Sopuerta 2
196
Luis Manuel Luis Manuel Arias Vega
29/03/1967 Oviedo 2
197
Alconero Pedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 2
198
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 2
199
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 2
200
Amor Guillermo Amor Martínez
04/12/1967 Benidorm 2
201
Amor Guillermo Amor Martínez
04/12/1967 Benidorm 2
202
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 2
203
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 2
204
Manolo Manuel Sánchez Delgado
17/01/1965 Cáceres 2
205
Piqué Gerard Piqué Bernabeu
02/02/1987 Barcelona 2
206
Piqué Gerard Piqué Bernabeu
02/02/1987 Barcelona 2
207
Piqué Gerard Piqué Bernabeu
02/02/1987 Barcelona 2
208
Sanchis Manuel Sanchis Hontiyuelo
23/05/1965 Madrid 2
209
Amor Guillermo Amor Martínez
04/12/1967 Benidorm 2
210
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 2
211
Violeta José Luis Violeta Lajusticia
25/02/1941 Zaragoza 2
212
Luis Enrique Luis Enrique Martínez García
08/05/1970 Gijón 2
213
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 2
214
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 2
215
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 2
216
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 2
217
Koke Jorge Resurrección Merodio
08/01/1992 Madrid 2
218
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 2
219
Lora Enrique Lora Millán
07/05/1945 La Puebla del Río 2
220
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 2
221
Manjarín Javier Manjarín Pereda
31/12/1969 Gijón 2
222
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 2
223
Julio Alberto Julio Alberto Moreno Casas
07/10/1958 Candás 2
224
Quino Joaquín Sierra Vallejo
06/09/1945 Sevilla 2
225
Iván Helguera Iván Helguera Bujía
28/03/1975 Santander 2
226
Iván Helguera Iván Helguera Bujía
28/03/1975 Santander 2
227
Iván Helguera Iván Helguera Bujía
28/03/1975 Santander 2
228
Germán Germán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 2
229
Claramunt José Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 2
230
Claramunt José Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 2
231
Morán Enrique Morán Blanco
15/10/1953 Pola de Lena 2
232
Gárate José Eulogio Gárate Ormaechea
20/10/1944 Sarandí 2
233
Luis Enrique Luis Enrique Martínez García
08/05/1970 Gijón 2
234
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 2
235
Geli Delfí Geli Roura
22/04/1969 Salt 2
236
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 2
237
Alfonso Alfonso Pérez Muñoz
26/09/1972 Getafe 2
238
Arbeloa Álvaro Arbeloa Coca
17/01/1983 Salamanca 2
239
Sergio Ramos Sergio Ramos García
30/03/1986 Camas 2
240
Basora Estanislao Basora Brunet
18/11/1926 Valls de Torroella 2
241
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 2
242
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 2
243
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 2
244
Zamora Ricardo Zamora Martínez
21/01/1901 Barcelona 2
245
Zamora Ricardo Zamora Martínez
21/01/1901 Barcelona 2
246
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 2
247
Silva Alfonso Silva Placeres
19/03/1926 Las Palmas de Gran Canaria 2
248
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Las Cabezas de San Juan 2
249
Morollón Emilio Morollón Estébanez
23/07/1937 Madrid 2
250
Calderé Ramón María Calderé del Rey
16/01/1959 Vila-rodona 2
251
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano
25/11/1981 Tolosa 2
252
Isco Francisco Román Alarcón Suárez
21/04/1992 Arroyo de la Miel 2
253
Igoa Silvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 2
254
Thiago Alcántara Thiago Alcántara do Nascimento
11/04/1991 San Pietro Vernotico 2
255
Thiago Alcántara Thiago Alcántara do Nascimento
11/04/1991 San Pietro Vernotico 2
256
Nacho José Ignacio Fernández Iglesias
18/01/1990 Alcalá de Henares 2
257
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 2
258
Azpilicueta César Azpilicueta Tanco
28/08/1989 Zizur Nagusia 2
259
Isco Francisco Román Alarcón Suárez
21/04/1992 Arroyo de la Miel 2
260
Lozano Diego Lozano Rodríguez
08/02/1924 Montijo 2
261
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 2
262
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 2
263
Félix Ruiz Félix Ruiz Gabari
14/07/1940 Olite 2
264
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 2
265
Sergio Ramos Sergio Ramos García
30/03/1986 Camas 2
266
César César Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 2
267
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 2
268
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 2
269
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 2
270
Iniesta Andrés Iniesta Luján
11/05/1984 Fuentealbilla 2
271
Iniesta Andrés Iniesta Luján
11/05/1984 Fuentealbilla 2
272
Iraragorri José Iraragorri Ealo
16/03/1912 Basauri 2
273
Puchades Antonio Puchades Casanova
04/06/1925 Sueca 2
274
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 2
275
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 2
276
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 2
277
Baraja Rubén Baraja Vegas
11/07/1975 Valladolid 2
278
Baraja Rubén Baraja Vegas
11/07/1975 Valladolid 2
279
Antonio López Antonio López Guerrero
13/09/1981 Benidorm 2
280
Baraja Rubén Baraja Vegas
11/07/1975 Valladolid 2
281
Sergi Sergi Barjuán Esclusa
28/12/1971 Les Franqueses del Vallès 2
282
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 2
283
Sergi Sergi Barjuán Esclusa
28/12/1971 Les Franqueses del Vallès 2
284
Rodrigo Rodrigo Moreno Machado
06/03/1991 Rio de Janeiro 2
285
Sergi Sergi Barjuán Esclusa
28/12/1971 Les Franqueses del Vallès 2
286
Sergi Sergi Barjuán Esclusa
28/12/1971 Les Franqueses del Vallès 2
287
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 2
288
Vitolo Víctor Machín Pérez
02/11/1989 Las Palmas de Gran Canaria 2
289
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 2
290
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 2
291
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 2
292
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 2
293
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 2
294
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 2
295
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 2
296
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 2
297
Toni Muñoz Antonio Muñoz Gómez
04/02/1968 Córdoba 2
298
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 2
299
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 2
300
Quincoces Jacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina
17/07/1905 Barakaldo 2
301
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 2
302
Tomás Pedro Tomás Reñones Crego
09/08/1960 Santiago de Compostela 2
303
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 2
304
Zarra Pedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Asua 2
305
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 2
306
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 La Pobla Llarga 2
307
Alcácer Francisco Alcácer García
30/08/1993 Torrent 2
308
Venancio Venancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 2
309
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 2
310
Silva David Josué Jiménez Silva
08/01/1986 Arguineguín 2
311
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 2
312
Morata Álvaro Borja Morata Martín
23/10/1992 Madrid 2
313
Martín Vázquez Rafael Martín Vázquez
25/09/1965 Madrid 2
314
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 2
315
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 2
316
Vicente Vicente Rodríguez Guillén
16/07/1981 Valencia 2
317
Víctor Víctor Sánchez del Amo
23/02/1976 Madrid 2
318
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 2
319
Ferrer Albert Ferrer Llopis
06/06/1970 Barcelona 2
320
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 2
321
Silva David Josué Jiménez Silva
08/01/1986 Arguineguín 2
322
Silva David Josué Jiménez Silva
08/01/1986 Arguineguín 2
323
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 2
324
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 1
325
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
326
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi
31/07/1950 Arrasate 1
327
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
328
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 1
329
Rovira Isidro Rovira Tuset
15/07/1915 Granollers 1
330
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
331
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
332
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 1
333
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 1
334
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
335
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
336
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
337
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
338
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
339
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 1
340
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 1
341
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 1
342
Marcelino Marcelino Pérez Ayllón
13/08/1955 Sabadell 1
343
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
344
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
345
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 1
346
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 1
347
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 1
348
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
349
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 1
350
Villar Ángel María Villar Llona
21/01/1950 Bilbao 1
351
Vicente Vicente Rodríguez Guillén
16/07/1981 Valencia 1
352
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
353
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
354
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 1
355
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 1
356
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 1
357
Vicente Vicente Rodríguez Guillén
16/07/1981 Valencia 1
358
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
359
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 1
360
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 1
361
Estella Juan José Estella Salas
13/01/1956 Sant Feliu de Llobregat 1
362
Soladrero Enrique Soladrero Arbide
30/04/1913 Arrigorriaga 1
363
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
364
Pérez José Pérez García
24/10/1908 Las Palmas de Gran Canaria 1
365
Cardeñosa Julio Cardeñosa Rodríguez
27/10/1949 Valladolid 1
366
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
367
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
368
Cardeñosa Julio Cardeñosa Rodríguez
27/10/1949 Valladolid 1
369
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
370
Echevarría José María Echevarría Ayestarán
30/10/1920 Getxo 1
371
Marcelino Marcelino Pérez Ayllón
13/08/1955 Sabadell 1
372
Mieza Juan José Mieza Goiri
10/02/1915 Barakaldo 1
373
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 1
374
Lafuente Ramón de la Fuente Leal
31/12/1907 Bilbao 1
375
Castellanos Ángel Castellanos Céspedes
15/11/1952 Miguelturra 1
376
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
377
Roberto Martínez Roberto Juan Martínez Martínez
25/09/1945 Mendoza 1
378
Martorell Alberto Martorell Otzet
13/03/1916 Madrid 1
379
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
380
Biosca Antonio Biosca Pérez
08/12/1948 Almería 1
381
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 1
382
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano
25/11/1981 Tolosa 1
383
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 1
384
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 1
385
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano
25/11/1981 Tolosa 1
386
Txetxu Rojo José Francisco Rojo Arroitia
28/01/1947 Bilbao 1
387
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 1
388
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano
25/11/1981 Tolosa 1
389
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano
25/11/1981 Tolosa 1
390
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 1
391
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 1
392
Víctor Víctor Manuel Fernández Gutiérrez
17/04/1974 Mérida 1
393
Yermo José María Yermo Solaegui
21/06/1903 Getxo 1
394
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
395
Txetxu Rojo José Francisco Rojo Arroitia
28/01/1947 Bilbao 1
396
Txetxu Rojo José Francisco Rojo Arroitia
28/01/1947 Bilbao 1
397
Txetxu Rojo José Francisco Rojo Arroitia
28/01/1947 Bilbao 1
398
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
399
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
400
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
401
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 1
402
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
403
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 1
404
Leal Eugenio Leal Vargas
13/05/1954 Carriches 1
405
Leal Eugenio Leal Vargas
13/05/1954 Carriches 1
406
Víctor Víctor Sánchez del Amo
23/02/1976 Madrid 1
407
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
408
Gabilondo Ramón Gabilondo Alberdi
15/03/1913 Eibar 1
409
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
410
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano
25/11/1981 Tolosa 1
411
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano
25/11/1981 Tolosa 1
412
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
413
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
414
Rubén Cano Rubén Andrés Cano Martínez
05/02/1951 San Rafael 1
415
Megido Alfredo Megido Sánchez
02/10/1952 Peñaflor 1
416
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 1
417
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 1
418
Fortes Francisco Fortes Calvo
04/01/1955 Barcelona 1
419
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano
25/11/1981 Tolosa 1
420
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano
25/11/1981 Tolosa 1
421
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 1
422
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
423
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
424
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 1
425
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano
25/11/1981 Tolosa 1
426
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
427
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
428
Del Bosque Vicente del Bosque González
23/12/1950 Salamanca 1
429
Del Bosque Vicente del Bosque González
23/12/1950 Salamanca 1
430
Del Bosque Vicente del Bosque González
23/12/1950 Salamanca 1
431
Del Bosque Vicente del Bosque González
23/12/1950 Salamanca 1
432
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano
25/11/1981 Tolosa 1
433
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
434
García Remón Mariano García Remón
30/09/1950 Madrid 1
435
Gabilondo Ramón Gabilondo Alberdi
15/03/1913 Eibar 1
436
Planelles Juan Bautista Planelles Marco
26/01/1951 Burriana 1
437
Marañón Rafael Carlos Marañón González
23/06/1948 Olite 1
438
Marañón Rafael Carlos Marañón González
23/06/1948 Olite 1
439
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano
25/11/1981 Tolosa 1
440
Lecue Simón Lecue Andrade
11/02/1912 Arrigorriaga 1
441
Benítez Antonio Benítez Fernández
02/06/1951 Jerez de la Frontera 1
442
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 1
443
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 1
444
Luis García Luis García García
01/05/1964 Peñaranda de Bracamonte 1
445
Elicegui Julio Antonio Elícegui Cans
05/12/1910 Castejón 1
446
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 1
447
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 1
448
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 1
449
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 1
450
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 1
451
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 1
452
Marculeta Martín Marculeta Barbería
24/09/1907 Donostia/San Sebastián 1
453
Bata Agustín Sauto Arana
11/05/1908 Barakaldo 1
454
Muguerza José Muguerza Anitúa
15/09/1911 Eibar 1
455
Ventolrà Martín Ventolrà Fort
16/12/1906 Barcelona 1
456
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 1
457
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 1
458
Pedraza Juan Carlos Pedraza Gómez
01/09/1959 Madrid 1
459
Regueiro Luis Regueiro Pagola
01/07/1908 Irun 1
460
Zamora Jesús María Zamora Ansorena
01/01/1955 Donostia/San Sebastián 1
461
Regueiro Luis Regueiro Pagola
01/07/1908 Irun 1
462
López Ufarte Roberto López Ufarte
19/04/1958 Fez 1
463
López Ufarte Roberto López Ufarte
19/04/1958 Fez 1
464
López Ufarte Roberto López Ufarte
19/04/1958 Fez 1
465
Zabala José Luis Zabala Arrondo
15/12/1898 Irun 1
466
Goiburu Severiano Goiburu Lopetegui
08/11/1906 Pamplona 1
467
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 1
468
Regueiro Luis Regueiro Pagola
01/07/1908 Irun 1
469
Goiburu Severiano Goiburu Lopetegui
08/11/1906 Pamplona 1
470
Laca José María Laca Salcedo
11/11/1898 Bilbao 1
471
Arocha Ángel Arocha Guillén
24/06/1907 Chimiche 1
472
Zamora Jesús María Zamora Ansorena
01/01/1955 Donostia/San Sebastián 1
473
Chirri I Marcelino Aguirrezabala Ibarbia
29/03/1902 Bilbao 1
474
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 1
475
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 1
476
Calderé Ramón María Calderé del Rey
16/01/1959 Vila-rodona 1
477
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 1
478
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 1
479
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 1
480
Regueiro Luis Regueiro Pagola
01/07/1908 Irun 1
481
Marculeta Martín Marculeta Barbería
24/09/1907 Donostia/San Sebastián 1
482
Zamora Jesús María Zamora Ansorena
01/01/1955 Donostia/San Sebastián 1
483
Zamora Jesús María Zamora Ansorena
01/01/1955 Donostia/San Sebastián 1
484
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
485
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
486
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
487
Ciriaco Ciriaco Errasti Suinaga
04/08/1904 Eibar 1
488
Cundi Secundino Suárez Vázquez
13/04/1955 Sotrondio 1
489
Ciriaco Ciriaco Errasti Suinaga
04/08/1904 Eibar 1
490
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
491
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
492
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
493
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
494
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 1
495
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 1
496
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 1
497
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 1
498
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 1
499
Clos Francisco Javier Clos Orozco
08/08/1960 Mataró 1
500
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 1
501
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
502
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 1
503
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 1
504
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
505
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
506
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
507
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
508
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 1
509
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 1
510
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 1
511
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 1
512
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 1
513
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 1
514
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 1
515
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 1
516
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
517
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
518
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 1
519
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
520
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
521
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 1
522
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 1
523
Adolfo Adolfo Suárez Morán
28/12/1908 Gijón 1
524
Pichi Alonso Àngel Alonso Herrera
17/12/1954 Benicarló 1
525
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 1
526
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 1
527
Mesa Manuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 1
528
San José Isidoro San José Pozo
27/10/1955 Madrid 1
529
San José Isidoro San José Pozo
27/10/1955 Madrid 1
530
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 1
531
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 1
532
Rojo Juan Carlos Pérez Rojo
17/11/1959 Barcelona 1
533
Urruti Francisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 1
534
Güerri Francisco Güerri Ballarín
13/04/1959 Benasque 1
535
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide
01/02/1953 Tolosa 1
536
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide
01/02/1953 Tolosa 1
537
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide
01/02/1953 Tolosa 1
538
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 1
539
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 1
540
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 1
541
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 1
542
Montero Enrique Montero Rodríguez
28/12/1954 El Puerto de Santa María 1
543
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 1
544
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951 Sopuerta 1
545
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 1
546
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 1
547
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 1
548
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 1
549
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951 Sopuerta 1
550
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 1
551
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 1
552
Eizaguirre Guillermo Eizaguirre Olmos
27/05/1909 Sevilla 1
553
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 1
554
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 1
555
Nimo José Ramón Nimo Maldonado
11/07/1959 Sevilla 1
556
Bosch Crisanto Bosch Espín
26/12/1907 Barcelona 1
557
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 1
558
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 1
559
Esteban Vigo Esteban Vigo Benítez
17/01/1955 Vélez-Málaga 1
560
Felipe Juan Felipe Martín Martín
04/02/1954 La Orotava 1
561
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 1
562
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
563
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
564
Regueiro Luis Regueiro Pagola
01/07/1908 Irun 1
565
Regueiro Luis Regueiro Pagola
01/07/1908 Irun 1
566
Maceda Antonio Maceda Francés
16/05/1957 Sagunt 1
567
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 1
568
Roberto Roberto Echevarría Arruti
06/05/1908 Eibar 1
569
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 1
570
Tente Sánchez José Vicente Sánchez Felip
08/10/1956 Barcelona 1
571
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 1
572
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 1
573
Tente Sánchez José Vicente Sánchez Felip
08/10/1956 Barcelona 1
574
Bonet Francisco Bonet Serrano
27/06/1959 Almuñécar 1
575
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 1
576
Pedrol Esteban Pedrol Albareda
20/11/1905 Tortosa 1
577
Prat José Prat Ripollés
26/04/1911 Barcelona 1
578
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 1
579
Errazquin Juan Errazquín Tomás
22/06/1906 Leones 1
580
Tente Sánchez José Vicente Sánchez Felip
08/10/1956 Barcelona 1
581
Fede Domingo Germán Saiz Villegas
08/06/1912 Molledo 1
582
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 1
583
Maceda Antonio Maceda Francés
16/05/1957 Sagunt 1
584
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 1
585
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
586
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
587
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid 1
588
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
589
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
590
Regueiro Pedro Regueiro Pagola
19/12/1909 Irun 1
591
Maceda Antonio Maceda Francés
16/05/1957 Sagunt 1
592
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
593
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
594
Arteche Juan Carlos Arteche Gómez
11/04/1957 Maliaño 1
595
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
596
Roberto Roberto Echevarría Arruti
06/05/1908 Eibar 1
597
Maceda Antonio Maceda Francés
16/05/1957 Sagunt 1
598
Maceda Antonio Maceda Francés
16/05/1957 Sagunt 1
599
Maceda Antonio Maceda Francés
16/05/1957 Sagunt 1
600
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
601
Marculeta Martín Marculeta Barbería
24/09/1907 Donostia/San Sebastián 1
602
Tomás Pedro Tomás Reñones Crego
09/08/1960 Santiago de Compostela 1
603
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 1
604
Pachín Enrique Pérez Díaz
28/12/1938 Torrelavega 1
605
Pachín Enrique Pérez Díaz
28/12/1938 Torrelavega 1
606
Panizo José Luis López Panizo
12/01/1922 Sestao 1
607
Foncho Alfonso María Rodríguez Salas
29/04/1939 San Cristóbal de La Laguna 1
608
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 1
609
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 1
610
Rivilla Feliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 1
611
Venancio Venancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 1
612
Venancio Venancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 1
613
Veloso José Luis Fidalgo Veloso
23/03/1937 Santiago de Compostela 1
614
Santamaría Francisco Santamaría Mirones
08/09/1936 Santander 1
615
Zarra Pedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Asua 1
616
Reija Severino Reija Vázquez
25/11/1938 Lugo 1
617
Reija Severino Reija Vázquez
25/11/1938 Lugo 1
618
Reija Severino Reija Vázquez
25/11/1938 Lugo 1
619
Reija Severino Reija Vázquez
25/11/1938 Lugo 1
620
Zarra Pedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Asua 1
621
Lapetra Carlos Lapetra Coarasa
29/11/1938 Zaragoza 1
622
Lapetra Carlos Lapetra Coarasa
29/11/1938 Zaragoza 1
623
Zarra Pedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Asua 1
624
Zarra Pedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Asua 1
625
Panizo José Luis López Panizo
12/01/1922 Sestao 1
626
Panizo José Luis López Panizo
12/01/1922 Sestao 1
627
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 1
628
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 1
629
Quincoces Juan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 1
630
Quincoces Juan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 1
631
Parra José Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 1
632
Parra José Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 1
633
Bosch Andrés Bosch Pujol
22/02/1931 Barcelona 1
634
Parra José Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 1
635
Tejada Justo Tejada Martínez
06/01/1933 Barcelona 1
636
Millán José Millán González
19/02/1920 Granada 1
637
Navarro Joaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 1
638
Santamaría José Emilio Santamaría Iglesias
31/07/1929 Montevideo 1
639
Olivella Ferran Olivella Pons
22/06/1936 Poble Sec 1
640
Santamaría José Emilio Santamaría Iglesias
31/07/1929 Montevideo 1
641
Santisteban Juan Santisteban Troyano
08/12/1936 Sevilla 1
642
Santisteban Juan Santisteban Troyano
08/12/1936 Sevilla 1
643
Pérez Payá José Luis Pérez-Payá Soler
28/03/1928 Alcoi 1
644
Mauri Mauricio Ugartemendia Lauzirika
26/04/1934 Gernika 1
645
Mauri Mauricio Ugartemendia Lauzirika
26/04/1934 Gernika 1
646
Piquer Vicente Piquer Mora
24/02/1935 Algar de Palancia 1
647
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 1
648
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 1
649
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 1
650
Igoa Silvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 1
651
Santamaría José Emilio Santamaría Iglesias
31/07/1929 Montevideo 1
652
Rial José Héctor Rial Laguía
14/10/1928 Pergamino 1
653
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 1
654
Rosendo Hernández Rosendo Hernández González
11/03/1922 Santa Cruz de La Palma 1
655
Pereda Jesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 1
656
Alberto Moreno Alberto Moreno Pérez
05/07/1992 Sevilla 1
657
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 1
658
Acedo Domingo Gómez-Acedo Villanueva
06/06/1898 Bilbao 1
659
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 1
660
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 1
661
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 1
662
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 1
663
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 1
664
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 1
665
Epi Epifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 1
666
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 1
667
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 1
668
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 1
669
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 1
670
Iago Aspas Iago Aspas Juncal
01/08/1987 Moaña 1
671
Iago Aspas Iago Aspas Juncal
01/08/1987 Moaña 1
672
Iago Aspas Iago Aspas Juncal
01/08/1987 Moaña 1
673
Diego Costa Diego da Silva Costa
07/10/1988 Lagarto 1
674
Diego Costa Diego da Silva Costa
07/10/1988 Lagarto 1
675
Diego Costa Diego da Silva Costa
07/10/1988 Lagarto 1
676
Diego Costa Diego da Silva Costa
07/10/1988 Lagarto 1
677
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 1
678
Artetxe José Luis Artetxe Muguire
28/06/1930 Getxo 1
679
Koldo Aguirre Koldo Aguirre Bidaurrazaga
27/04/1939 Sondika 1
680
Di Stéfano Alfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 1
681
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 1
682
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 1
683
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 1
684
Joseíto José Iglesias Fernández
23/12/1926 Zamora 1
685
Arza Juan Arza Íñigo
18/06/1923 Estella 1
686
Heriberto Herrera Heriberto Herrera Udrizar
24/04/1926 Guarambaré 1
687
Sobrado Eduardo Sobrado Vázquez
20/04/1926 Madrid 1
688
Kubala László Kubala Stecz
10/06/1927 Budapest 1
689
Kubala László Kubala Stecz
10/06/1927 Budapest 1
690
Kubala László Kubala Stecz
10/06/1927 Budapest 1
691
Koldo Aguirre Koldo Aguirre Bidaurrazaga
27/04/1939 Sondika 1
692
Kubala László Kubala Stecz
10/06/1927 Budapest 1
693
Miguel Muñoz Miguel Muñoz Mozún
19/01/1922 Madrid 1
694
Miguel Muñoz Miguel Muñoz Mozún
19/01/1922 Madrid 1
695
Miguel Muñoz Miguel Muñoz Mozún
19/01/1922 Madrid 1
696
Epi Epifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 1
697
Epi Epifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 1
698
Pasieguito Bernardino Pérez Elizarán
21/05/1925 Hernani 1
699
Di Stéfano Alfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 1
700
Di Stéfano Alfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 1
701
Di Stéfano Alfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 1
702
Di Stéfano Alfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 1
703
Kubala László Kubala Stecz
10/06/1927 Budapest 1
704
Teruel Ricardo Teruel García
25/02/1917 Gijón 1
705
Artetxe José Luis Artetxe Muguire
28/06/1930 Getxo 1
706
Gensana Enric Gensana Merola
03/06/1936 Lleida 1
707
Solé Pere Solé Junoy
07/05/1905 Barcelona 1
708
Gonzalvo II Josep Gonzalvo Falcón
16/01/1920 Mollet del Vallès 1
709
Gonzalvo II Josep Gonzalvo Falcón
16/01/1920 Mollet del Vallès 1
710
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 1
711
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 1
712
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 1
713
Zamora Ricardo Zamora Martínez
21/01/1901 Barcelona 1
714
Zamora Ricardo Zamora Martínez
21/01/1901 Barcelona 1
715
Zamora Ricardo Zamora Martínez
21/01/1901 Barcelona 1
716
Areso Pedro Pablo Areso Aramburu
29/06/1911 Ordizia 1
717
Mundo Edmundo Suárez Trabanco
22/01/1916 Barakaldo 1
718
César César Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 1
719
César César Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 1
720
Basora Estanislao Basora Brunet
18/11/1926 Valls de Torroella 1
721
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 1
722
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 1
723
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 1
724
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 1
725
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 1
726
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 1
727
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 1
728
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 1
729
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 1
730
Thiago Alcántara Thiago Alcántara do Nascimento
11/04/1991 San Pietro Vernotico 1
731
Thiago Alcántara Thiago Alcántara do Nascimento
11/04/1991 San Pietro Vernotico 1
732
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 1
733
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 1
734
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 1
735
Quincoces Jacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina
17/07/1905 Barakaldo 1
736
Quincoces Jacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina
17/07/1905 Barakaldo 1
737
Quincoces Jacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina
17/07/1905 Barakaldo 1
738
Quincoces Jacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina
17/07/1905 Barakaldo 1
739
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 1
740
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 1
741
Campanal I Marcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 1
742
Basora Estanislao Basora Brunet
18/11/1926 Valls de Torroella 1
743
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 1
744
Deulofeu Gerard Deulofeu Lázaro
13/03/1994 Riudarenes 1
745
Ander Herrera Ander Herrera Agüera
14/08/1989 Bilbao 1
746
Morata Álvaro Borja Morata Martín
23/10/1992 Madrid 1
747
Morata Álvaro Borja Morata Martín
23/10/1992 Madrid 1
748
Morata Álvaro Borja Morata Martín
23/10/1992 Madrid 1
749
Ramoní Ramón Martínez Pérez
06/02/1929 Melilla 1
750
Mario Gaspar Mario Gaspar Pérez Martínez
24/11/1990 Novelda 1
751
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 1
752
Thiago Alcántara Thiago Alcántara do Nascimento
11/04/1991 San Pietro Vernotico 1
753
Thiago Alcántara Thiago Alcántara do Nascimento
11/04/1991 San Pietro Vernotico 1
754
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 1
755
Collar Enrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 1
756
Collar Enrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 1
757
Basora Estanislao Basora Brunet
18/11/1926 Valls de Torroella 1
758
Puchades Antonio Puchades Casanova
04/06/1925 Sueca 1
759
Puchades Antonio Puchades Casanova
04/06/1925 Sueca 1
760
Escudero Adrián Escudero García
24/11/1927 Madrid 1
761
Serena Fernando Rodríguez Serena
28/01/1941 Madrid 1
762
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 1
763
Puchades Antonio Puchades Casanova
04/06/1925 Sueca 1
764
Callejo Alberto Callejo Román
08/04/1932 Madrid 1
765
Puchades Antonio Puchades Casanova
04/06/1925 Sueca 1
766
Mañó Daniel Mañó Villagrasa
27/02/1932 Sueca 1
767
Miguel Miguel González Pérez
27/04/1927 Santa Cruz de La Palma 1
768
Puchades Antonio Puchades Casanova
04/06/1925 Sueca 1
769
Miguel Miguel González Pérez
27/04/1927 Santa Cruz de La Palma 1
770
Miguel Miguel González Pérez
27/04/1927 Santa Cruz de La Palma 1
771
Gonzalvo III Mariano Gonzalvo Falcón
22/06/1922 Mollet del Vallès 1
772
Gonzalvo III Mariano Gonzalvo Falcón
22/06/1922 Mollet del Vallès 1
773
Seguer José Seguer Sans
06/05/1923 Parets del Vallès 1
774
Seguer José Seguer Sans
06/05/1923 Parets del Vallès 1
775
Segarra Joan Segarra Iracheta
15/11/1927 Barcelona 1
776
Segarra Joan Segarra Iracheta
15/11/1927 Barcelona 1
777
Segarra Joan Segarra Iracheta
15/11/1927 Barcelona 1
778
Segarra Joan Segarra Iracheta
15/11/1927 Barcelona 1
779
Gensana Enric Gensana Merola
03/06/1936 Lleida 1
780
Miguel Miguel González Pérez
27/04/1927 Santa Cruz de La Palma 1
781
Marcet Francisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928 Terrassa 1
782
Puchades Antonio Puchades Casanova
04/06/1925 Sueca 1
783
Guillamón Fernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927 Sevilla 1
784
Basora Estanislao Basora Brunet
18/11/1926 Valls de Torroella 1
785
Marcelino Marcelino Martínez Cao
29/04/1940 Ares 1
786
Marcelino Marcelino Martínez Cao
29/04/1940 Ares 1
787
Biosca Gustavo Biosca Pagés
29/02/1928 L'Hospitalet de Llobregat 1
788
Biosca Gustavo Biosca Pagés
29/02/1928 L'Hospitalet de Llobregat 1
789
Matito Román Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 1
790
Biosca Gustavo Biosca Pagés
29/02/1928 L'Hospitalet de Llobregat 1
791
Biosca Gustavo Biosca Pagés
29/02/1928 L'Hospitalet de Llobregat 1
792
Luis Suárez Luis Suárez Miramontes
02/05/1935 A Coruña 1
793
Luis Suárez Luis Suárez Miramontes
02/05/1935 A Coruña 1
794
Iraragorri José Iraragorri Ealo
16/03/1912 Basauri 1
795
Luis Suárez Luis Suárez Miramontes
02/05/1935 A Coruña 1
796
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 1
797
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 1
798
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 1
799
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 1
800
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 1
801
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 1
802
Biosca Gustavo Biosca Pagés
29/02/1928 L'Hospitalet de Llobregat 1
803
Zárraga José María Zárraga Martín
15/08/1930 Getxo 1
804
Zárraga José María Zárraga Martín
15/08/1930 Getxo 1
805
Doménech Manuel Doménech Pinto
04/12/1925 Castelló de la Plana 1
806
Luis Suárez Luis Suárez Miramontes
02/05/1935 A Coruña 1
807
Callejón José María Callejón Bueno
11/02/1987 Motril 1
808
Guedes Juan Guedes Rodríguez
02/10/1942 Las Palmas de Gran Canaria 1
809
Miera Vicente Miera Campos
10/05/1940 Peñacastillo 1
810
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 1
811
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 1
812
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 1
813
Pirri José Martínez Sánchez
11/03/1945 Ceuta 1
814
Pirri José Martínez Sánchez
11/03/1945 Ceuta 1
815
Pirri José Martínez Sánchez
11/03/1945 Ceuta 1
816
Pirri José Martínez Sánchez
11/03/1945 Ceuta 1
817
Pirri José Martínez Sánchez
11/03/1945 Ceuta 1
818
García Soriano Juan Antonio García Soriano
06/04/1948 Santisteban del Puerto 1
819
Vicente Vicente Rodríguez Guillén
16/07/1981 Valencia 1
820
Clares Manuel Clares García
23/02/1948 Madrid 1
821
Emilín Emilio García Martínez
12/10/1912 San Román de Candamo 1
822
Costas Enrique Álvarez Costas
16/01/1947 Vigo 1
823
Costas Enrique Álvarez Costas
16/01/1947 Vigo 1
824
Juan Ramón Juan Ramón Santiago
08/03/1912 Erandio 1
825
Migueli Miguel Ramos Vargas
12/12/1942 Málaga 1
826
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 1
827
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 1
828
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 1
829
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 1
830
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 1
831
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 1
832
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 1
833
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 1
834
Martín Mariano Martín Alonso
20/10/1919 Dueñas 1
835
Becerra Heraldo Becerra Nunes
21/04/1945 São Jerônimo 1
836
Valdez Óscar Rubén Valdez Ferrero
25/07/1946 Buenos Aires 1
837
Valdez Óscar Rubén Valdez Ferrero
25/07/1946 Buenos Aires 1
838
Jesús Martínez Jesús Martínez Rivadeneira
07/12/1947 Cangas de Foz 1
839
Claramunt José Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 1
840
Claramunt José Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 1
841
Claramunt José Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 1
842
Germán Germán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 1
843
Castellano Francisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 1
844
Hita Juan López Hita
05/09/1944 Algeciras 1
845
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 1
846
De Felipe Pedro Eugenio de Felipe Cortés
18/07/1944 Madrid 1
847
Martín Marrero Martín Marrero de la Cruz
04/09/1945 Santa Cruz de Tenerife 1
848
Mateo Ángel Andrés Mateo Vilches
15/12/1918 Algeciras 1
849
Rojo II José Ángel Rojo Arroitia
19/03/1948 Bilbao 1
850
Lora Enrique Lora Millán
07/05/1945 La Puebla del Río 1
851
Lora Enrique Lora Millán
07/05/1945 La Puebla del Río 1
852
Lora Enrique Lora Millán
07/05/1945 La Puebla del Río 1
853
Lora Enrique Lora Millán
07/05/1945 La Puebla del Río 1
854
De la Cruz Jesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 1
855
De la Cruz Jesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 1
856
De la Cruz Jesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 1
857
Quino Joaquín Sierra Vallejo
06/09/1945 Sevilla 1
858
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 1
859
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 1
860
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 1
861
Lángara Isidro Lángara Galarraga
25/05/1912 Pasaia 1
862
Arencibia Francisco Martín Arencibia
28/12/1912 Alquízar 1
863
Negredo Álvaro Negredo Sánchez
20/08/1985 Madrid 1
864
Negredo Álvaro Negredo Sánchez
20/08/1985 Madrid 1
865
Negredo Álvaro Negredo Sánchez
20/08/1985 Madrid 1
866
Germán Germán Gómez Gómez
05/01/1914 Santander 1
867
Sol Juan Cruz Sol Oria
13/09/1947 Elgoibar 1
868
Sol Juan Cruz Sol Oria
13/09/1947 Elgoibar 1
869
Sol Juan Cruz Sol Oria
13/09/1947 Elgoibar 1
870
Sol Juan Cruz Sol Oria
13/09/1947 Elgoibar 1
871
Lángara Isidro Lángara Galarraga
25/05/1912 Pasaia 1
872
Sol Juan Cruz Sol Oria
13/09/1947 Elgoibar 1
873
Germán Germán Gómez Gómez
05/01/1914 Santander 1
874
Aguilar Francisco Javier Aguilar García
26/03/1949 Santander 1
875
Alabanda Sebastián Alabanda Fernández
31/10/1950 Posadas 1
876
Rexach Carles Rexach Cerdà
13/01/1947 Barcelona 1
877
Rexach Carles Rexach Cerdà
13/01/1947 Barcelona 1
878
Rexach Carles Rexach Cerdà
13/01/1947 Barcelona 1
879
Jorge Gabriel Jorge Sosa
26/06/1916 Santa Cruz de Tenerife 1
880
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 1
881
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 1
882
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 1
883
Sol Juan Cruz Sol Oria
13/09/1947 Elgoibar 1
884
Gárate José Eulogio Gárate Ormaechea
20/10/1944 Sarandí 1
885
Moleiro José Morales Berriguete
30/03/1915 Carabanchel Bajo 1
886
Pedro Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma
28/07/1987 Santa Cruz de Tenerife 1
887
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 1
888
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 1
889
Oceja Isaac Oceja Oceja
29/05/1915 Escalante 1
890
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 1
891
Marcial Marcial Manuel Pina Morales
23/08/1946 Bárzana de Quirós 1
892
Capón José Luis Capón González
06/02/1948 Madrid 1
893
Capón José Luis Capón González
06/02/1948 Madrid 1
894
Capón José Luis Capón González
06/02/1948 Madrid 1
895
Capón José Luis Capón González
06/02/1948 Madrid 1
896
Mata Juan Manuel Mata García
28/04/1988 Burgos 1
897
Pedro Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma
28/07/1987 Santa Cruz de Tenerife 1
898
Mata Juan Manuel Mata García
28/04/1988 Burgos 1
899
Mata Juan Manuel Mata García
28/04/1988 Burgos 1
900
Maguregui José María Maguregui Ibargutxi
16/03/1934 Ugao-Miraballes 1
901
Maguregui José María Maguregui Ibargutxi
16/03/1934 Ugao-Miraballes 1
902
Alonso Jesús Alonso Fernández
24/04/1917 La Habana 1
903
Pedro Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma
28/07/1987 Santa Cruz de Tenerife 1
904
Pedro Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma
28/07/1987 Santa Cruz de Tenerife 1
905
Pedro Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma
28/07/1987 Santa Cruz de Tenerife 1
906
Pedro Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma
28/07/1987 Santa Cruz de Tenerife 1
907
Pedro Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma
28/07/1987 Santa Cruz de Tenerife 1
908
Pedro Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma
28/07/1987 Santa Cruz de Tenerife 1
909
Mata Juan Manuel Mata García
28/04/1988 Burgos 1
910
Gárate José Eulogio Gárate Ormaechea
20/10/1944 Sarandí 1
911
Gárate José Eulogio Gárate Ormaechea
20/10/1944 Sarandí 1
912
Gárate José Eulogio Gárate Ormaechea
20/10/1944 Sarandí 1
913
Vidagany Francisco Vidagany Hernández
19/10/1940 Valencia 1
914
Samitier Josep Samitier Vilalta
02/02/1902 Barcelona 1
915
Zoco Ignacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 1
916
Zoco Ignacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 1
917
Zoco Ignacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 1
918
Zoco Ignacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 1
919
Gamborena Francisco Gamborena Hernandorena
14/03/1901 Irun 1
920
Iñaki Sáez José Ignacio Sáez Ruiz
23/04/1943 Bilbao 1
921
Antón Antonio Manuel Martínez Morales
19/10/1944 Bilbao 1
922
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 1
923
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 1
924
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 1
925
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 1
926
Ansola Fernando Ansola San Martín
27/01/1940 Elgoibar 1
927
Cesc Fàbregas Francesc Fàbregas Soler
04/05/1987 Arenys de Mar 1
928
Glaría Jesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 1
929
Glaría Jesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 1
930
Glaría Jesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 1
931
Glaría Jesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 1
932
Cesc Fàbregas Francesc Fàbregas Soler
04/05/1987 Arenys de Mar 1
933
Cesc Fàbregas Francesc Fàbregas Soler
04/05/1987 Arenys de Mar 1
934
Cesc Fàbregas Francesc Fàbregas Soler
04/05/1987 Arenys de Mar 1
935
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 1
936
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 1
937
Meana Manuel Meana Vallina
21/10/1901 Gijón 1
938
Del Sol Luis del Sol Cascajares
06/04/1935 Arcos de Jalón 1
939
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 1
940
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 1
941
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 1
942
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 1
943
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 1
944
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 1
945
Santos Eleuterio Santos Brito
09/11/1940 Santa Cruz de Tenerife 1
946
Vavá Luciano Sánchez García
28/05/1944 Béjar 1
947
Nando Fernando González Balenciaga
01/02/1921 Getxo 1
948
Paquito Francisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 1
949
Del Sol Luis del Sol Cascajares
06/04/1935 Arcos de Jalón 1
950
Riera José Luis Riera Biosca
26/11/1920 Barcelona 1
951
Eladio Eladio Silvestre Graells
18/11/1940 Sabadell 1
952
Sanchis Manuel Sanchis Martínez
26/03/1938 Alberic 1
953
Sanchis Manuel Sanchis Martínez
26/03/1938 Alberic 1
954
Sanchis Manuel Sanchis Martínez
26/03/1938 Alberic 1
955
Zaldúa José Antonio Zaldúa Urdanavia
15/12/1941 Elizondo 1
956
Campos Francisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 1
957
Campos Francisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 1
958
Calleja Isacio Calleja García
06/12/1936 Valle de Cerrato 1
959
Aparicio Alfonso Aparicio Gutiérrez de la Fuente
14/08/1919 Santander 1
960
Del Sol Luis del Sol Cascajares
06/04/1935 Arcos de Jalón 1
961
Eladio Eladio Silvestre Graells
18/11/1940 Sabadell 1
962
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 1
963
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 1
964
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 1
965
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 1
966
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 1
967
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 1
968
José María José María García Lavilla
23/05/1942 Pola de Siero 1
969
Arieta II Antón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946 Durango 1
970
Arieta II Antón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946 Durango 1
971
Asensi Vicente Asensi Albentosa
28/01/1919 L'Alcúdia de Crespins 1
972
Rifé Joaquim Rifé Climent
04/02/1942 Barcelona 1
973
Canós Juan Manuel Canós Ferrer
01/01/1944 Burriana 1
974
Zabalza Pedro María Zabalza Inda
13/04/1944 Pamplona 1
975
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 1
976
Curta José Puig Puig
22/02/1922 Sant Martí de Llémena 1
977
Velázquez Manuel Velázquez Villaverde
24/01/1943 Madrid 1
978
Velázquez Manuel Velázquez Villaverde
24/01/1943 Madrid 1
979
Velázquez Manuel Velázquez Villaverde
24/01/1943 Madrid 1
980
Ochoa Miguel Ángel Ochoa Vaca
29/09/1944 Badajoz 1
981
Violeta José Luis Violeta Lajusticia
25/02/1941 Zaragoza 1
982
Violeta José Luis Violeta Lajusticia
25/02/1941 Zaragoza 1
983
Bertol Roberto Bertol Garrastazu
02/12/1917 Lizartza 1
984
Uriarte Fidel Uriarte Macho
01/03/1945 Sestao 1
985
Bustillo Miguel Ángel Bustillo Lafoz
09/09/1946 Zaragoza 1
986
Bustillo Miguel Ángel Bustillo Lafoz
09/09/1946 Zaragoza 1
987
Adelardo Adelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939 Badajoz 1
988
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 1
989
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 1
990
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 1
991
Cesc Fàbregas Francesc Fàbregas Soler
04/05/1987 Arenys de Mar 1
992
Cesc Fàbregas Francesc Fàbregas Soler
04/05/1987 Arenys de Mar 1
993
Luis Aragonés Luis Aragonés Suárez
28/07/1938 Hortaleza 1
994
Luis Aragonés Luis Aragonés Suárez
28/07/1938 Hortaleza 1
995
Cesc Fàbregas Francesc Fàbregas Soler
04/05/1987 Arenys de Mar 1
996
Ufarte José Armando Ufarte Ventoso
17/05/1941 Pontevedra 1
997
Ufarte José Armando Ufarte Ventoso
17/05/1941 Pontevedra 1
998
Ufarte José Armando Ufarte Ventoso
17/05/1941 Pontevedra 1
999
Ufarte José Armando Ufarte Ventoso
17/05/1941 Pontevedra 1
1000
Ufarte José Armando Ufarte Ventoso
17/05/1941 Pontevedra 1
En actiu la temporada 2019-20