Ranking Jugats Consecutius Complet - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PC Temporada
1
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 348 2007-20
2
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 284 2009-19
3
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 282 1999-16
4
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 246 2012-20
5
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 240 2004-11
6
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 237 1998-13
7
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 229 1997-10
8
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 228 1980-87
9
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 220 2012-19
10
Javi Muñoz Javier Muñoz Arévalo
27/01/1982 Sevilla 211 2002-13
11
Felipe Felipe Ramos Sánchez
10/01/1988 Madrid 202 2011-20
12
Pedro Pedro Miguel Clavijo Reina
31/08/1958 Santiponce 202 1982-92
13
Kike Royo Enrique Royo Herranz
14/06/1991 Logroño 198 2011-19
14
Palomo José Joaquín Palomo Mallol
27/09/1954 Ribesalbes 197 1979-85
15
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 196 2013-20
16
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 192 1992-98
17
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 192 2014-20
18
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 189 2011-19
19
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 182 2008-20
20
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 180 1999-08
21
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 176 1987-92
22
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 175 2004-13
23
Merino Vicente Merino Barragán
11/03/1952 Soguillo del Páramo 175 1978-85
24
Artigas José Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 174 1987-93
25
Rubio Manuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 174 1995-08
26
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 171 1990-98
27
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 171 2002-08
28
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 167 1987-96
29
Garde Juan Carlos Garde Álvarez
23/02/1957 Donostia/San Sebastián 166 1978-91
30
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 164 2015-20
31
Lledó Francisco Javier Lledó Llano
11/07/1979 Coria del Río 163 2001-12
32
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 162 1989-96
33
Angelín Ángel Martínez Izquierdo
03/06/1966 Madrid 161 1989-94
34
Gerardo Gerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 160 1978-83
35
Iricibar Julio Iricibar Bayarri
24/10/1993 Valladolid 160 2014-20
36
Tinoko Juan Antonio Tinoko Sagayo
16/01/1963 Amorebieta-Etxano 160 1987-94
37
Alemany Ricardo Martínez Vilar
16/11/1953 Vigo 159 1979-86
38
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 156 1992-99
39
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 155 2013-19
40
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 153 1997-07
41
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 151 2000-13
42
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 151 1990-98
43
Edu Sousa Eduardo Sousa Iglesias
15/07/1991 Tui 150 2015-20
44
Boix Francesc Boix Cubiña
03/04/1958 Banyoles 148 1983-89
45
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 141 1998-10
46
Morales Antonio Morales Solís
29/03/1967 Antequera 139 1996-00
47
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 139 1989-93
48
Pato Guillén Patricio Damián Guillén Gandini
28/12/1984 Montevideo 138 2012-17
49
Hortas Fermín Hortas Vidal
17/05/1953 Cesantes 138 1986-91
50
Basilio Basilio Betancor Espino
11/09/1967 138 1987-94
51
Toño Ramírez Antonio Ramírez Martínez
23/11/1986 Logroño 137 2006-14
52
Alejandro Alejandro García Torre
13/01/1984 Gijón 137 2009-17
53
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 137 2001-07
54
Manu Taranilla Manuel Martínez Taranilla
10/05/1979 Puente Castro 136 2001-11
55
Herrerín Iago Herrerín Buisán
25/01/1988 Bilbao 135 2008-12
56
David Pérez David Pérez del Río
24/05/1974 Valladolid 135 1997-02
57
De Navas David de Navas Alcalá
07/12/1976 Alcobendas 135 2007-11
58
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 135 1986-94
59
Barragán Daniel Barragán Carrascosa
02/07/1981 Castellar del Vallès 134 2006-11
60
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 134 2004-20
61
Paco Francisco José Fernández Mas
15/03/1979 Valencia 133 2004-13
62
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 133 2001-10
63
Rodri Francisco Ruiz Valbuena
03/12/1971 Reus 132 1994-99
64
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 132 1994-01
65
Duro José Andrés Duro Romero
24/09/1972 Valencia 132 1998-03
66
Aranguren José María Aranguren Iriarte
03/10/1965 Azpeitia 131 1983-92
67
Segura Sergio Segura Álvaro
01/02/1978 Madrid 130 1999-13
68
Gandiaga Luis José Gandiaga Cos
23/04/1973 Torrelavega 128 1992-99
69
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 128 1991-97
70
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 128 1987-91
71
Dennis Dennis Díaz Fernández
08/08/1992 Mieres 128 2011-16
72
Gaitán Carlos Javier Gaitán Vargas
03/11/1971 Madrid 127 2000-05
73
Fuentes José Antonio Fuentes Carrión
09/10/1982 Mérida 127 2006-15
74
Quintín Roberto Quintín Ferri
21/07/1962 Alagón 127 1984-91
75
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 127 1988-08
76
Ricardo Ricardo López Felipe
30/12/1971 Madrid 126 1990-95
77
Mackay Ian Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 124 2008-16
78
Sotres Daniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 122 2013-20
79
Toni Antonio Joaquín Sánchez López
06/03/1968 Guadix 122 1987-92
80
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 121 2004-13
81
Ramón Ramón Ruiz Fernández
15/05/1973 Gijón 121 1992-03
82
Trujillo José Carmelo Trujillo Socorro
17/06/1965 Las Palmas de Gran Canaria 121 1992-99
83
Eduardo Eduardo Navarro Soriano
28/01/1979 Zaragoza 120 2001-08
84
Aitor Blanco Aitor Blanco Aldeano
21/02/1977 Vitoria-Gasteiz 119 2004-08
85
Óscar Santiago Óscar Santiago Rumayor
20/01/1991 Santander 119 2013-20
86
Torras Jaume Torras Planas
07/10/1968 Folgueroles 119 1991-96
87
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 118 1999-05
88
Craviotto Carlos Craviotto Martos
07/05/1983 Lleida 118 2014-18
89
Basilio Basilio Sancho Agudo
02/01/1984 Madrid 117 2015-20
90
Salcedo José Antonio Salcedo Sánchez
01/10/1990 Valdeganga 116 2012-20
91
Montes Juan Carlos Montes Blanco
17/01/1961 La Línea de la Concepción 115 1988-92
92
Felip Felip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 115 1997-08
93
Pérez José Pérez Fuertes
03/12/1957 Teruel 115 1987-91
94
Caballero Juan Carlos Caballero Marín
29/09/1978 Zaragoza 115 1999-08
95
Mackay Ian Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 115 2016-20
96
Juanvi Juan Vicente Peinado Fernández
26/06/1973 Madrid 115 1996-02
97
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 114 2001-05
98
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 114 2007-10
99
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 114 1997-02
100
Quim Boadas Joaquim Boadas Esparch
29/10/1976 Cassà de la Selva 114 2003-12
101
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 113 2007-11
102
Texeira Antonio Texeira Muñoz
27/07/1986 Barcelona 113 2012-17
103
Arumí Rafael Arumí Cebrián
05/02/1962 Barcelona 112 1986-94
104
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 112 2007-12
105
Cacho Iñaki Cacho Legaz
05/09/1976 Pamplona 112 2000-08
106
Navarro Roberto Navarro Juárez
23/07/1970 Pamplona 112 1997-01
107
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 111 1993-99
108
Iturrioz Urtzi Iturrioz Urkiza
12/01/1988 Bilbao 111 2016-20
109
Armando Armando Gil Sanjuán
14/12/1955 La Almunia de Doña Godina 111 1982-86
110
Sánchez Fernando Sánchez García
11/12/1951 Sevilla 111 1980-88
111
Melgar José Joaquín Melgar García
13/01/1968 Oviedo 110 1995-99
112
Luis Ángel Luis Ángel Martínez Domínguez
10/12/1958 Bilbao 110 1979-90
113
Sergio Álvarez Sergio Álvarez Conde
03/08/1986 Catoira 109 2006-11
114
Generelo Juan Manuel Generelo Carrasco
08/12/1957 Badajoz 109 1980-89
115
Ismael Gil Ismael Gil Broncano
23/01/1989 Madrid 109 2012-17
116
Relaño David Relaño Luque
22/04/1982 Andújar 109 2007-12
117
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 109 1982-89
118
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 109 1984-92
119
Millán Jesús González Sanisidro
02/02/1955 Cambados 109 1981-92
120
Cudi Javier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 108 1989-94
121
Rebollo Alejandro Rebollo Ceñal
11/01/1983 Gijón 108 2003-13
122
Bautista José María Bautista Monente
17/08/1958 Donostia/San Sebastián 107 1980-83
123
Arrastia Miguel Ángel Arrastia Arricibita
19/04/1968 Pamplona 107 1991-94
124
Guti José Ignacio Gutiérrez Ruiz
12/11/1959 Bilbao 107 1981-88
125
Torrano Pedro Torrano Pedrero
09/09/1962 Sevilla 107 1985-90
126
Luna Francisco Luna Toledano
30/08/1955 Fernán Núñez 106 1978-86
127
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 106 1996-04
128
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 106 2007-11
129
Miguel Miguel Martínez de Corta
25/11/1981 Logroño 106 2003-13
130
Juan Carlos Juan Carlos López Blanco
08/12/1967 Terrassa 105 1988-98
131
Amigó Vicente Amigó Navarro
01/10/1954 Silla 104 1978-84
132
Leal Javier Leal Puras
29/06/1978 Madrid 104 2001-05
133
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 104 1988-92
134
Busquets Carles Busquets Barroso
19/07/1967 Barcelona 104 1985-03
135
Unai Alba Unai Alba Pagadizabal
19/02/1978 Oiartzun 104 2000-12
136
Sabin Bilbao Sabin Bilbao Bolumburu
16/01/1960 Loiu 103 1981-85
137
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 103 2009-14
138
Gómez Bancells Josep Gómez Bancells
16/08/1952 Barcelona 103 1982-85
139
Vargas Pablo Alberto Vargas Pérez
16/02/1984 Sevilla 103 2009-15
140
Orlando Quintana Orlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 103 2008-12
141
Toni Bernal Antonio José Bernal Iniesta
12/12/1977 Sangonera la Verde 103 2002-11
142
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 103 2010-14
143
Jose María José María Navarro Rosinos
03/07/1955 Zamora 103 1980-84
144
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 103 2011-14
145
Sánchez Jesús Luis Sánchez Rodríguez
19/09/1948 Sestao 103 1978-82
146
Patxi Francisco Hernández Hernández
03/11/1967 Urnieta 102 1987-95
147
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 102 2012-16
148
Cabrero Jesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 102 2003-08
149
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 102 2006-13
150
César Gálvez César Augusto Gálvez Espinar
31/07/1973 Donostia/San Sebastián 102 1993-98
151
Berto José Alberto Moreiras Pazos
19/03/1959 Pontevedra 101 1983-88
152
David Valle David Valle Millán
22/05/1978 Barcelona 101 2006-13
153
Herrera Francisco Herrera Lorenzo
02/12/1953 Barcelona 101 1979-82
154
Esteban Esteban Muñoz Nogales
27/12/1984 Palma 101 2008-15
155
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 101 2010-15
156
Montero Alberto Montero Vega
28/03/1985 Barcelona 101 2007-13
157
Juano Juan Antonio Muñoz Torres
20/10/1962 Los Barrios 101 1982-90
158
Pedro Pedro López Galisteo
21/01/1995 Mérida 101 2014-20
159
Revuelta José Antonio Revuelta Estévez
10/01/1963 Montilla 100 1989-92
160
Malavert Alberto Álvarez Malavert
08/06/1952 Ceuta 100 1980-85
161
Josu Jesús Martínez Rebé
12/06/1959 Bilbao 100 1981-89
162
Marín Santiago Marín El Busto
23/01/1956 Alfaro 100 1983-89
163
Brais Pereiro Brais Pereiro Troncoso
15/05/1991 Porriño 100 2015-20
164
Valverde José Antonio Valverde García
20/01/1960 Badajoz 100 1983-89
165
Tapia Juan Bautista Tapia Escobí
21/10/1962 Valencia 99 1989-93
166
Maciá Alberto Maciá Poveda
31/01/1984 Alicante 99 2010-13
167
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 99 2011-17
168
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 98 1987-94
169
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 98 2009-15
170
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 98 2005-10
171
Iru Francisco Javier Iruarrizaga Amarika
04/10/1962 Areatza 98 1981-94
172
Núñez Manuel Núñez Carapeto
21/01/1959 Olivenza 98 1978-92
173
Pablo Pablo Antonio Caballero López
15/02/1964 Málaga 98 1987-91
174
López Juan Manuel López Serrano
17/06/1964 L'Hospitalet de Llobregat 97 1988-96
175
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 97 2000-04
176
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 97 2014-17
177
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 97 2005-08
178
Balbuena Salvador Balbuena Teruel
03/02/1978 Melilla 97 1997-04
179
Navarro Miguel Navarro Rodríguez
05/05/1976 Abarán 97 1997-02
180
Moragón José Sánchez Moragón
06/10/1987 Manacor 96 2011-17
181
Axier Axier Intxaurraga Mendia
11/04/1968 Berriz 96 1990-93
182
Pepillo José Gómez García
13/08/1952 Sevilla 96 1978-82
183
Francis Francisco Javier Solar González
14/09/1983 Málaga 96 2011-14
184
Olmo Aitor Olmo Ibáñez
28/06/1978 Sabadell 96 2001-04
185
Gonzalo Gonzalo Eraso Salanueva
14/05/1981 Pamplona 96 2006-13
186
Emilio Muñoz Emilio Muñoz Barrero
16/01/1979 Úbeda 96 2004-08
187
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 95 1990-93
188
Moner Esteve Moner Écija
31/01/1972 Orrius 95 1997-03
189
Vargas Pablo Alberto Vargas Pérez
16/02/1984 Sevilla 95 2003-10
190
Reguero Antonio Reguero Chapinal
04/07/1982 Madrid 95 2008-12
191
Ciaurriz Enrique Ciaurriz López
24/08/1964 Pamplona 95 1987-91
192
Estévez Juan Carlos Estévez Núñez
Cambados 95 1989-92
193
Dani Roiz Daniel Roiz Múgica
24/06/1980 San Vicente de la Barquera 95 2003-07
194
Rubio Manuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 95 2007-13
195
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 94 1981-84
196
Álvaro Álvaro González Carlos
28/12/1956 Tejina 94 1980-89
197
Isidro Isidro Fernández Álvarez
15/05/1960 Santa Cruz del Sil 94 1978-93
198
Zigor Zigor Goikuria Garmendia
16/06/1979 Arrigorriaga 94 2005-08
199
Granados Sergio Granados Oliver
06/07/1975 Terrassa 94 1995-01
200
Gastesi Asier Gastesi Saizar
02/09/1973 Ibarra 94 1992-95
201
Toni Antonio Joaquín Sánchez López
06/03/1968 Guadix 94 1991-95
202
Aguilera Javier Aguilera Gumpert
31/01/1963 Madrid 93 1987-90
203
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 93 1999-05
204
Félix Campo Félix Campo Alonso
18/11/1979 Salamanca 93 2002-06
205
Lluna Adrián Lluna Marín
14/01/1993 Godella 93 2011-18
206
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 93 2000-03
207
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 93 2000-04
208
David David Díaz-Guerra Lorenzo
08/07/1967 Portillo de Toledo 93 1991-98
209
Museros Antonio José Museros Vinuesa
05/02/1960 Castelló de la Plana 92 1985-92
210
Pascual Bartomeu Pascual Rosselló
24/07/1965 Capdepera 92 1988-92
211
José Luis José Luis Martínez Márquez
28/09/1971 Utrera 92 1999-04
212
Santisteban José Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 92 1997-02
213
Javier Francisco Javier Molero Caminero
09/06/1956 Sestao 92 1982-90
214
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 92 1991-94
215
Cudi Javier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 92 1999-03
216
Tomás Tomás Fernández Gutiérrez
12/12/1977 San Vicente de la Barquera 92 2002-07
217
Álex Alejandro Sánchez García
30/12/1974 A Coruña 92 1995-00
218
Carlos Sánchez Carlos Sánchez García
19/01/1978 Madrid 91 2000-03
219
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 91 1979-00
220
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 90 2015-19
221
Muñoz Pedro Muñoz Martínez
30/11/1962 Santomera 90 1986-91
222
Ángel Ángel Blasco Avidez
07/05/1985 Valencia 90 2005-14
223
Susaeta Javier María Susaeta Díez
06/10/1957 Bilbao 90 1987-91
224
Bernal Salvador Bernal Núñez
24/08/1967 Fuengirola 90 1992-96
225
Iñaki Ignacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 90 1987-90
226
Luna Eslava Juan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 89 1985-89
227
Luna Eslava Juan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 89 1989-93
228
Lekumberri Juan José Lekumberri Sesma
16/08/1961 Pamplona 89 1984-87
229
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 89 1996-01
230
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 89 2004-15
231
Palatsí Jorge Palatsí Gallego
18/02/1988 La Salzadella 89 2012-20
232
Ginard Xavier Ginard Torres
11/10/1986 Artà 89 2013-19
233
Pampín Roberto Pampín López
05/01/1984 Barakaldo 88 2002-08
234
Bañuz Miguel Bañuz Antón
26/06/1993 Elx 88 2014-20
235
Zabala Iñaki Zabala Goiburu
15/08/1970 Hernani 88 1990-95
236
Albístegi Alberto Albístegi Zamakola
24/09/1964 Eibar 87 1982-85
237
Domingo Domingo Moreno Carretero
04/12/1957 Sevilla 87 1978-83
238
Eizaguirre Eneko Eizaguirre Aizpurua
17/04/1978 Mutriku 87 1998-02
239
Diego Diego García Bravo
13/01/1990 Oviedo 87 2013-19
240
Salva Salvador de La Cruz Pastor
19/02/1988 Vila-real 87 2016-20
241
Melgar José Joaquín Melgar García
13/01/1968 Oviedo 87 1998-01
242
Víctor Ibáñez Víctor Ibáñez Pascual
21/04/1989 Barcelona 87 2012-17
243
España Miguel Ángel España Rosado
14/06/1973 Madrid 87 2000-03
244
Burgueña José Luis Burgueña Arroyo
05/05/1954 Bilbao 87 1985-89
245
Molondro Miguel Bennasar Mojer
19/10/1964 Sa Pobla 87 1986-91
246
Rubio Miguel Ángel Rubio Buedo
31/08/1961 Cuenca 87 1985-90
247
Vicente José Vicente Román Senra
08/08/1964 Vigo 87 1989-94
248
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 87 2001-07
249
Saavedra Carlos Saavedra Pliego
03/05/1985 Madrid 87 2009-17
250
Braojos II Juan Braojos de Santiago
27/01/1958 Toledo 87 1984-88
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error