Ranking Jugats Consecutius Complet - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1941-42, de 2ªB des de la 1981-82
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PC Temporada
1
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 421 1950-68
2
César César Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 390 1941-60
3
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 371 1949-66
4
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 367 1979-91
5
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 329 1982-93
6
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 323 2007-19
7
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 321 2008-20
8
Sanchis Manuel Sanchis Martínez
26/03/1938 Alberic 317 1957-70
9
Vallejo José Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 317 1954-69
10
Mestre Manuel Mestre Torres
07/01/1935 Oliva 309 1956-69
11
Méndez Manuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 307 1948-62
12
Ortiz José Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 307 1949-63
13
Matito Román Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 306 1949-61
14
Igoa Silvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 306 1941-57
15
Chancho Santiago García Blanco
28/10/1932 Santiago de Compostela 305 1953-66
16
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 304 1940-56
17
Miguel Muñoz Miguel Muñoz Mozún
19/01/1922 Madrid 301 1944-58
18
Guillamón Fernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927 Sevilla 298 1945-59
19
Juanín Juan García Díaz
22/05/1940 Nerva 292 1958-69
20
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 292 2004-13
21
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 290 1933-49
22
Iriondo Rafael Iriondo Aurtenetxea
24/10/1918 Gernika 289 1940-56
23
Sócrates Sócrates Belenguer Pérez
15/07/1928 Losa del Obispo 288 1948-63
24
Seguí Vicente Seguí García
13/12/1927 Valencia 287 1946-60
25
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 282 1976-85
26
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 280 1941-57
27
García Verdugo Francisco Javier García Verdugo Garrido
06/07/1934 Madrid 279 1953-66
28
Julito Julio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 279 1950-62
29
Juan Ramón Juan Ramón Santiago
08/03/1912 Erandio 278 1934-52
30
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 277 1976-85
31
Antón Antonio Sánchez Valdés
02/07/1914 Oviedo 276 1935-51
32
Campos Francisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 275 1939-52
33
Zoco Ignacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 275 1959-70
34
Sampedro Francisco Sampedro Lluesma
28/01/1934 Canet d'en Berenguer 275 1954-68
35
Echeberria Luis María Echeberria Igartua
24/03/1940 Asua 275 1959-71
36
Xirau Miguel Xirau Borrell
06/10/1930 Mataró 274 1949-60
37
Alconero Pedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 272 1941-52
38
Batalla Manuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 272 1959-70
39
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 270 2001-10
40
Sabino Sabino Andonegui Belaustegui
16/12/1931 Mutriku 270 1952-66
41
Millán José Millán González
19/02/1920 Granada 268 1941-52
42
Diestro José Luis Diestro Saiz
19/03/1919 Santander 267 1939-54
43
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 266 2004-12
44
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 264 1941-53
45
Villar José Villar Fernández
20/08/1928 Vigo 264 1949-61
46
Llona José María Llona Peña
01/01/1934 Asua 264 1954-66
47
Pineda José Pineda Álvarez
27/05/1924 Alcalá de Guadaíra 263 1941-56
48
Badenes Manuel Badenes Calduch
30/11/1928 Castelló de la Plana 263 1946-61
49
Epi Epifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 262 1940-52
50
Gonzalvo II Josep Gonzalvo Falcón
16/01/1920 Mollet del Vallès 262 1941-54
51
Guimerans Manuel Guimerans Correa
18/12/1918 Vigo 260 1941-53
52
Tamayo Mauro Álvarez Álvarez
16/02/1918 Gijón 258 1941-55
53
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 256 1974-83
54
Bolinches Juan Bolinches Gil
01/03/1925 Ontinyent 256 1943-58
55
Pina José María Pérez Pina
31/05/1920 Novelda 256 1941-57
56
Moreno Juan Moreno López
05/01/1929 Villa Nador 255 1950-60
57
Rubio Manuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 255 1999-08
58
Vecino Pedro Vecino Bernal
17/08/1927 Madrid 253 1949-61
59
Lalo Eduardo Gómez García-Barbón
14/03/1936 Oviedo 253 1956-68
60
Gojenuri Santos Gojenuri Gómez
10/07/1931 Bilbao 253 1950-62
61
Serafín Serafín García Muñoz
17/10/1936 Villafranca 253 1956-70
62
Cayetano Ré Cayetano Ré Ramírez
07/02/1938 Asunción 252 1959-70
63
Valero Antonio Valero Yubero
31/03/1932 Madrid 252 1951-63
64
Nando Fernando González Balenciaga
01/02/1921 Getxo 251 1942-54
65
Saro Ángel Martín Rodríguez
01/03/1909 Valladolid 250 1928-47
66
Mas Francisco Mas Piquet
13/01/1916 Barcelona 248 1939-52
67
Vergés Martí Vergés Massa
08/03/1934 Vidreres 248 1953-66
68
Toni Cuervo José Antonio Cuervo Fernández
10/05/1932 Oviedo 247 1950-62
69
Vidal José María Vidal Bravo
06/05/1935 Madrid 247 1953-65
70
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 247 1986-94
71
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 243 1987-94
72
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 243 1990-99
73
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 242 1929-47
74
Gracia Sigfrido Gracia Royo
27/03/1932 Gavà 242 1952-66
75
Gordejuela Fermín Gordejuela Roncal
26/08/1933 Pamplona 241 1950-62
76
Aurre Víctor Aurre García
19/05/1937 Barakaldo 241 1958-70
77
Coque Gerardo Coque Benavente
09/03/1928 Valladolid 241 1947-62
78
Lasheras Antonio de las Heras Rotaeche
10/07/1935 Bilbao 240 1957-67
79
Germán Germán Gómez Gómez
05/01/1914 Santander 240 1934-50
80
Roca Domingo Roca Barquet
23/05/1927 Barcelona 240 1951-61
81
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Lasarte-Oria 238 1955-68
82
Segarra Antonio Segarra Niubó
29/09/1924 Lleida 238 1944-57
83
Bazán Pedro Bazán Romero
26/03/1922 La Algaba 238 1946-57
84
Paquito Francisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 237 1959-70
85
Perniche Ricardo Fábregas Aneiros
11/04/1928 Ferrol 237 1947-59
86
Bolao Ángel Gómez Benito
12/12/1935 Bilbao 236 1956-67
87
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 236 2008-19
88
Romero Juan Ángel Romero Isasi
27/12/1934 Campo Grande 236 1960-69
89
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 235 1980-92
90
Santos Santos Bedoya López
03/11/1939 Madrid 235 1958-71
91
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 234 2010-19
92
Joaquín Joaquín Jiménez Postigo
18/04/1918 Alcalá de Guadaíra 234 1935-50
93
Roig Francisco Roig Zamora
15/09/1915 Santa Cruz de Tenerife 233 1940-52
94
Javi Muñoz Javier Muñoz Arévalo
27/01/1982 Sevilla 232 2002-13
95
Macala Cándido Luis Agustín Gardoy Martín
21/04/1921 Barcelona 232 1939-53
96
Botana José Luis Botana Pedreira
22/12/1920 A Coruña 232 1939-55
97
Vázquez Juan Vázquez Tenreiro
14/07/1912 Ferrol 231 1939-53
98
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 230 1963-72
99
Eraña Juan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 230 1959-69
100
Elorriaga Vicente Elorriaga de la Fuente
23/03/1931 Basauri 230 1952-63
101
Gonzalvo III Mariano Gonzalvo Falcón
22/06/1922 Mollet del Vallès 230 1941-56
102
Rivera Cesáreo Rivera Pérez
09/03/1940 O Carballiño 230 1959-70
103
Marañón Adolfo Pérez Marañón
31/03/1935 Olite 230 1954-66
104
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 229 1997-10
105
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 228 1978-88
106
De la Cruz Jesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 227 1966-75
107
Pasieguito Bernardino Pérez Elizarán
21/05/1925 Hernani 227 1949-60
108
Villar Santiago Villar González
30/04/1929 Santa Cruz de Tenerife 226 1953-62
109
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 226 1941-52
110
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 226 1961-70
111
Manolín Manuel Martínez Canales
21/05/1928 Getxo 226 1948-58
112
Jorge Gabriel Jorge Sosa
26/06/1916 Santa Cruz de Tenerife 226 1939-50
113
Haro Manuel Haro Ruiz
17/04/1931 Sevilla 226 1957-68
114
Jiménez José Jiménez López
05/07/1930 Morón de la Frontera 225 1954-63
115
Foces Eduardo Foces Álvarez
27/04/1925 Gijón 225 1949-61
116
Avelino Avelino Menéndez Barrera
17/05/1925 Puente de los Fierros 224 1950-59
117
Lesmes II Rafael Lesmes Bobed
09/11/1926 Ceuta 224 1949-59
118
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 223 1993-00
119
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 223 2012-20
120
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 223 2012-19
121
Justo Gilberto Justo Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 222 1961-70
122
Glaría Jesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 221 1960-70
123
Tejada Justo Tejada Martínez
06/01/1933 Barcelona 221 1952-65
124
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 221 2012-20
125
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 221 1949-58
126
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 221 1959-68
127
Di Stéfano Alfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 221 1955-65
128
Santamaría Julio Santamaría Mirones
06/01/1939 Santander 220 1955-68
129
Fusté Josep Maria Fusté Blanch
15/04/1941 Linyola 220 1960-70
130
Rivilla Feliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 220 1953-63
131
Lecue Simón Lecue Andrade
11/02/1912 Arrigorriaga 219 1931-46
132
Sierra Antonio Sierra Díaz
01/01/1919 Málaga 219 1941-52
133
Herrerita Eduardo Herrera Bueno
05/07/1914 Gijón 218 1933-49
134
Adelardo Adelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939 Badajoz 217 1957-67
135
Datzira José Datzira Costa
03/12/1936 L'Ametlla del Vallès 217 1958-67
136
Carlos Carlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 217 1958-71
137
Gorospe Juan Gorospe Bernaola
10/07/1931 Bilbao 217 1953-64
138
Bartolí Juan Bartolí Figueras
30/10/1935 Molins de Rei 216 1958-67
139
Parra José Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 216 1947-57
140
Magritas Santiago Tomás Menchón
24/07/1925 Alcantarilla 216 1945-57
141
Segarra Joan Segarra Iracheta
15/11/1927 Barcelona 216 1953-64
142
Icazuriaga Julián Icazuriaga Ugalde
24/08/1939 Gernika 216 1959-68
143
Almagro Manuel Almagro Díaz
13/12/1929 Granada 215 1950-60
144
Rebellón Alfredo Rebellón Sainz
01/01/1940 Miranda de Ebro 215 1960-70
145
Wilson Wilson Alfredo Jones Rodríguez
19/05/1934 O Barco de Valdeorras 214 1953-65
146
Suárez Ricardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 214 1948-57
147
Valentín Valentín Suárez Fernández
14/05/1934 Luanco 214 1954-66
148
Aparicio Alfonso Aparicio Gutiérrez de la Fuente
14/08/1919 Santander 214 1939-52
149
Munuaga José Agustín Munuaga García
27/02/1925 Gijón 214 1946-58
150
Zamacona José María Zamacona Barroeta
18/05/1939 Bilbao 214 1958-69
151
Larrabeiti Manuel Larrabeiti Echáburu
21/08/1931 Mungia 214 1954-63
152
Arnau José Arnau Serrano
06/06/1917 Valencia 214 1941-53
153
Argoitia José María Argoitia Acha
18/01/1940 Galdakao 213 1957-69
154
Cabal Enrique Cabal Solís
15/01/1929 Gijón 213 1949-62
155
Jáuregui Leandro Jáuregui Iruretagoyena
15/07/1937 Sondika 213 1959-68
156
Vidal Alfonso Vidal Verdú
21/09/1953 Alcoi 213 1976-85
157
Cholo Eduardo Dapena Lis
20/11/1933 Pontevedra 212 1960-69
158
Ponte Enrique Ponte Veira
28/07/1925 A Coruña 212 1945-56
159
Amadeo Amadeo Ibáñez Tormo
22/02/1916 Valencia 212 1935-50
160
René René Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 212 2012-20
161
Alarcón Esteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 212 1951-59
162
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 211 2010-16
163
Pallarés Antonio Pallarés Huertas
05/12/1940 Alicante 211 1957-69
164
Uría Joaquín Uría Garaygordóbil
15/09/1933 Bilbao 210 1955-63
165
Soladrero Enrique Soladrero Arbide
30/04/1913 Arrigorriaga 210 1932-47
166
Ben Barek Abdallah Ben Barek El Antaki
02/02/1937 Rabat 210 1956-68
167
Muñoz Francisco Muñoz Martín
17/09/1917 La Nava de Ricomalillo 210 1944-54
168
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 209 1981-87
169
Panizo José Luis López Panizo
12/01/1922 Sestao 209 1939-49
170
Azcueta José Luis Azcueta Uriarte
13/10/1936 Galdakao 209 1955-67
171
Rosendo Hernández Rosendo Hernández González
11/03/1922 Santa Cruz de La Palma 208 1943-54
172
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 208 1977-88
173
Victoriero José Antonio Pérez Bacallado
27/09/1939 San Cristóbal de La Laguna 207 1962-70
174
Cifuentes Luis Cifuentes Zarracina
08/10/1928 Gijón 207 1951-63
175
Manolet Vicente López Barberá
13/03/1936 Alicante 207 1956-68
176
Poceiro Manuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 207 1958-68
177
Molina Andrés Molina Soler
14/03/1940 Elx 207 1957-68
178
Mendiluce Rafael Mendiluce Elizondo
31/07/1939 Andoain 206 1960-70
179
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 206 1991-97
180
Fàbregas Antonio Fàbregas Casals
29/04/1921 Tarragona 206 1942-52
181
Ayala I Juan Ayala Callejón
01/05/1924 La Línea de la Concepción 205 1949-58
182
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 205 1996-03
183
Górriz Alberto Górriz Echarte
16/02/1958 Irun 205 1986-92
184
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 205 1984-91
185
Grau Francesc Grau Pla
23/12/1935 La Garriga 205 1956-69
186
Pallás Manuel Pallás Ferrer
11/12/1920 Zaragoza 204 1943-52
187
Glaría I José Glaría Jordán
21/07/1929 Villafranca 204 1950-60
188
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 204 1999-08
189
Pereda Jesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 204 1957-69
190
Zamora Rafael Zamora Cañas
08/07/1933 Cuenca 204 1960-70
191
Hormaeche José Antonio Hormaeche Chopitea
09/09/1936 Gernika 203 1956-65
192
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 203 1974-83
193
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 203 1978-87
194
Anca II Alfonso Fernández Anca
23/01/1930 Ferrol 202 1951-60
195
Barinaga Sabino Barinaga Alberdi
15/08/1922 Durango 201 1943-55
196
Paredes José Paredes Gimeno
01/02/1933 Albal 201 1956-65
197
Barrenechea Ramón Félix Barrenechea Areitio
14/07/1940 Durango 201 1959-69
198
Tosco José Manuel Delgado Tosco
08/03/1933 Icod de los Vinos 201 1956-68
199
Oviedo Antonio Oviedo Saldaña
22/10/1938 Valencia de Alcántara 201 1956-68
200
López José López Martínez
09/06/1914 Sevilla 201 1934-50
201
Aloy Luis Aloy Vidal
08/02/1930 Santa Coloma de Gramenet 201 1950-61
202
Pedro Pedro Clavijo Reina
31/08/1958 Santiponce 201 1982-92
203
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 201 2011-19
204
Martínez Oliva José Martínez Oliva
02/03/1937 Sevilla 201 1959-68
205
Rubio Miguel Ángel Rubio Buedo
31/08/1961 Cuenca 200 1985-92
206
González Antonio González Sanromán
02/11/1934 Zamora 200 1959-68
207
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 200 2004-13
208
Canario Darcy Silveira dos Santos
24/05/1934 Rio de Janeiro 199 1959-69
209
Taltavull Gabriel Taltavull Monjo
10/07/1921 Ciutadella de Menorca 199 1942-55
210
Ibarra Miguel Antonio Ibarra Garechana
13/06/1929 Gernika 199 1952-60
211
Navarro Joaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 198 1948-57
212
Iguaran Miguel Iguaran Arandia
03/09/1937 Azkoitia 198 1957-69
213
Méndez Domingo Méndez Díaz
01/03/1926 Santa Cruz de Tenerife 198 1949-64
214
Torres Manuel Torres Díaz
29/03/1926 Las Palmas de Gran Canaria 198 1947-57
215
Kike Royo Enrique Royo Herranz
14/06/1991 Logroño 198 2011-19
216
Etura Manuel González Etura
21/03/1933 Sestao 198 1954-65
217
Mesa José Mesa Suárez
31/03/1915 Las Palmas de Gran Canaria 198 1934-50
218
Germán José Germán Lucas Menéndez Gancedo
18/10/1924 Gijón 198 1948-58
219
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 197 1952-60
220
Gabiola José Gabiola Altuna
17/01/1936 Argoitia 197 1957-69
221
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 196 1962-71
222
López Francisco López Cardosa
18/06/1933 Alcazarquivir 196 1953-61
223
Urra Isidoro Urra Fernández
05/09/1916 Sestao 196 1935-51
224
Santolaria Antonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 196 1941-50
225
José Luis José Luis Prado Sánchez
15/11/1926 Madrid 195 1947-57
226
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 194 2009-16
227
Huete Félix Huete Pineño
25/08/1914 Carrión de Calatrava 194 1940-49
228
Juanete Juan García García
07/11/1920 Madrid 194 1943-53
229
Pérez José María Pérez Medrano
02/05/1920 Lapuebla de Labarca 194 1942-51
230
Santamaría José Emilio Santamaría Iglesias
31/07/1929 Montevideo 194 1958-66
231
Álvaro Álvaro Pérez Vázquez
30/03/1916 Mondoñedo 194 1939-52
232
Carnevalli Daniel Alberto Carnevalli Spurchesi
04/12/1946 Rosario 194 1973-79
233
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 194 2000-09
234
Odriozola José Miguel Odriozola Güezmes
27/08/1941 Santander 193 1960-69
235
Torres José Torres Espejo
24/12/1936 Sagunt 193 1956-65
236
Pauet Vicente Pascual Sebastiá
15/05/1926 Castelló de la Plana 193 1954-63
237
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 192 1949-57
238
González José Manuel González López
10/10/1917 Madrid 192 1947-56
239
Sertucha Ángel Sertucha Ereñozaga
27/01/1931 Gatika 192 1954-68
240
Beitia Gonzalo Díaz Beitia
17/11/1936 Sestao 192 1955-66
241
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 192 1992-98
242
Atienza Adolfo Atienza Landeta
01/12/1927 Madrid 192 1948-59
243
Larrauri José Ramón Martínez Larrauri
12/02/1940 Bilbao 192 1961-69
244
Navarro Alfonso Navarro Perona
09/04/1928 Gavà 191 1946-60
245
Molinucu Manuel Rodríguez Torre
07/12/1925 Sama de Langreo 191 1944-53
246
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 191 1955-64
247
Aretio Juan Rodríguez Aretio
10/07/1922 Ferrol 191 1943-54
248
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 191 1979-85
249
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 190 1984-92
250
Quincoces Juan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 190 1955-65
En actiu la temporada 2019-20