Ranking Jugats Consecutius Complet - 1ª + 2ª + 2ªB

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PC Temporada
1
CésarCésar Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 404 1939-60
2
GarayJesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 371 1949-66
3
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 367 1979-91
4
WilfredJosé Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 351 2007-21
5
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 349 2008-20
6
OrúeJosé María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 337 1954-68
7
N'KonoThomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 329 1982-93
8
SanchisManuel Sanchis Martínez
26/03/1938 Alberic 317 1957-70
9
VallejoJosé Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 317 1954-69
10
AlarcónEsteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 315 1951-64
11
MestreManuel Mestre Torres
07/01/1935 Oliva 309 1956-69
12
AlconeroPedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 308 1939-52
13
OrtizJosé Luis Ortiz Peláez
19/03/1931 Gijón 307 1949-63
14
MéndezManuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 307 1948-62
15
MatitoRomán Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 306 1949-61
16
IgoaSilvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 306 1941-57
17
ChanchoSantiago García Blanco
28/10/1932 Santiago de Compostela 305 1953-66
18
GainzaAgustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 304 1940-56
19
Miguel MuñozMiguel Muñoz Mozún
19/01/1922 Madrid 301 1944-58
20
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 299 1976-85
21
GuillamónFernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927 Sevilla 298 1945-59
22
JuanínJuan García Díaz
22/05/1940 Nerva 292 1958-69
23
Víctor ValdésVíctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 292 2004-13
24
IriondoRafael Iriondo Aurtenetxea
24/10/1918 Gernika-Lumo 289 1940-56
25
SócratesSócrates Belenguer Pérez
15/07/1928 Losa del Obispo 288 1948-63
26
SeguíVicente Seguí García
13/12/1927 Valencia 287 1946-60
27
CedrúnAndoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 285 1978-92
28
IpiñaJuan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 283 1933-49
29
EpiEpifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 282 1935-52
30
AlonsoGabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 282 1940-57
31
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 282 1976-85
32
TamayoMauro Álvarez Álvarez
21/12/1918 Gijón 279 1940-55
33
García VerdugoFrancisco Javier García Verdugo Garrido
06/07/1934 Madrid 279 1953-66
34
JulitoJulio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 279 1950-62
35
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 278 1939-53
36
AntónAntonio Sánchez Valdés
02/07/1914 Oviedo 276 1935-51
37
CamposFrancisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 275 1939-52
38
ZocoIgnacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 275 1959-70
39
EcheberriaLuis María Echeberria Igartua
24/03/1940 Erandio 275 1959-71
40
SampedroFrancisco Sampedro Lluesma
28/01/1934 Canet d'en Berenguer 275 1954-68
41
XirauMiguel Xirau Borrell
06/10/1930 Mataró 274 1949-60
42
BatallaManuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 272 1959-70
43
SaizarMikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 271 2008-21
44
CastelJordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 271 1974-83
45
JáuregiXabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 270 2001-10
46
SabinoSabino Andonegui Belaustegui
16/12/1931 Mutriku 270 1952-66
47
BadíaÉdgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 269 2012-21
48
MillánJosé Millán González
19/02/1920 Granada 268 1941-52
49
DiestroJosé Luis Diestro Saiz
19/03/1919 Santander 267 1939-54
50
MaestroFernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 266 2004-12
51
LlonaJosé María Llona Peña
01/01/1934 Erandio 264 1954-66
52
PinedaJosé Pineda Álvarez
27/05/1924 Alcalá de Guadaíra 264 1940-56
53
VillarJosé Villar Fernández
20/08/1928 Vigo 264 1949-61
54
GuimeransManuel Guimerans Correa
18/12/1918 Vigo 264 1940-53
55
BadenesManuel Badenes Calduch
30/11/1928 Castelló de la Plana 263 1946-61
56
AguirreoaPeio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 262 1977-88
57
Gonzalvo IIJosep Gonzalvo Falcón
16/01/1920 Mollet del Vallès 262 1941-54
58
ValeroAlejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 258 1977-87
59
VázquezJuan Vázquez Tenreiro
14/07/1912 Ferrol 258 1934-53
60
PinaJosé María Pérez Pina
31/05/1920 Novelda 256 1941-57
61
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 256 1974-83
62
BolinchesJuan Bolinches Gil
01/03/1925 Ontinyent 256 1943-58
63
MorenoJuan Moreno López
05/01/1929 Villa Nador 255 1950-60
64
RubioManuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 255 1999-08
65
GojenuriSantos Gojenuri Gómez
10/07/1931 Bilbao 253 1950-62
66
SerafínSerafín García Muñoz
17/10/1936 Villafranca 253 1956-70
67
LaloEduardo Gómez García-Barbón
14/03/1936 Oviedo 253 1956-68
68
VecinoPedro Vecino Bernal
17/08/1927 Madrid 253 1949-61
69
LimonesJesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 252 2012-20
70
ValeroAntonio Valero Yubero
31/03/1932 Madrid 252 1951-63
71
Cayetano RéCayetano Ré Ramírez
07/02/1938 Asunción 252 1959-70
72
PenaPedro Pena Ponga
29/10/1910 Gijón 250 1928-47
73
MasFrancisco Mas Piquet
13/01/1916 Barcelona 249 1939-52
74
VergésMartí Vergés Massa
08/03/1934 Vidreres 248 1953-66
75
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 247 1986-94
76
VidalJosé María Vidal Bravo
06/05/1935 Madrid 247 1953-65
77
Toni CuervoJosé Antonio Cuervo Fernández
10/05/1932 Oviedo 247 1950-62
78
PagolaMikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 246 2012-20
79
MolinaJosé Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 243 1990-99
80
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 243 1987-94
81
SantolariaAntonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 242 1932-50
82
GraciaSigfrido Gracia Royo
27/03/1932 Gavà 242 1952-66
83
GorostizaGuillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 242 1929-47
84
GordejuelaFermín Gordejuela Roncal
26/08/1933 Pamplona 241 1950-62
85
AurreVíctor Aurre García
19/05/1937 Barakaldo 241 1958-70
86
CoqueGerardo Coque Benavente
09/03/1928 Valladolid 241 1947-62
87
Cuqui BienzobasAnastasio Bienzobas Ocariz
02/05/1913 Donostia/San Sebastián 241 1931-48
88
RenéRené Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 241 2012-20
89
GermánGermán Gómez Gómez
05/01/1914 Santander 240 1934-50
90
LasherasAntonio de las Heras Rotaeche
10/07/1935 Bilbao 240 1957-67
91
RocaDomingo Roca Barquet
23/05/1927 Barcelona 240 1951-61
92
IruleguiJosé Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Lasarte-Oria 238 1955-68
93
SegarraAntonio Segarra Niubó
29/09/1924 Lleida 238 1944-57
94
Waldo BotanaJosé Luis Botana Pedreira
22/12/1919 Rutis 237 1935-55
95
PaquitoFrancisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 237 1959-70
96
PernicheRicardo Fábregas Aneiros
11/04/1928 Ferrol 237 1947-59
97
RomeroJuan Ángel Romero Isasi
27/12/1934 Campo Grande 236 1960-69
98
BolaoÁngel Gómez Benito
12/12/1935 Bilbao 236 1956-67
99
SantosSantos Bedoya López
03/11/1939 Madrid 235 1958-71
100
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 234 2010-19
101
JoaquínJoaquín Jiménez Postigo
18/04/1918 Alcalá de Guadaíra 234 1935-50
102
ArnauJosé Arnau Serrano
06/06/1917 Valencia 234 1940-53
103
RoigFrancisco Roig Zamora
15/09/1915 Santa Cruz de Tenerife 233 1940-52
104
Javi MuñozJavier Muñoz Arévalo
27/01/1982 Sevilla 232 2002-13
105
MacalaCándido Luis Agustín Gardoy Martín
21/04/1921 Barcelona 232 1939-53
106
HueteFélix Huete Pineño
25/08/1914 Carrión de Calatrava 231 1934-49
107
MarañónAdolfo Pérez Marañón
31/03/1935 Olite 230 1954-66
108
TorresAntonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 230 1963-72
109
Gonzalvo IIIMariano Gonzalvo Falcón
22/06/1922 Mollet del Vallès 230 1941-56
110
ElorriagaVicente Elorriaga de la Fuente
23/03/1931 Basauri 230 1952-63
111
RiveraCesáreo Rivera Pérez
09/03/1940 O Carballiño 230 1959-70
112
ErañaJuan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 230 1959-69
113
ÁvilaAlejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 229 1997-10
114
PasieguitoBernardino Pérez Elizarán
21/05/1925 Hernani 227 1949-60
115
De la CruzJesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 227 1966-75
116
VillarSantiago Villar González
30/04/1929 Santa Cruz de Tenerife 226 1953-62
117
TononoAntonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 226 1961-70
118
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 226 1941-52
119
HaroManuel Haro Ruiz
17/04/1931 Sevilla 226 1957-68
120
CostaJuan Costa Font
08/02/1910 Palafrugell 226 1928-51
121
FocesEduardo Foces Álvarez
27/04/1925 Gijón 225 1949-61
122
JiménezJosé Jiménez López
05/07/1930 Morón de la Frontera 225 1954-63
123
Manolo ReinaManuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 225 2013-21
124
TrompiJosé Sánchez Pérez
16/04/1920 Madrid 224 1939-50
125
AvelinoAvelino Menéndez Barrera
17/05/1925 Puente de los Fierros 224 1950-59
126
Lesmes IIRafael Lesmes Bobed
09/11/1926 Ceuta 224 1949-59
127
KarmonaAntonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 223 1993-00
128
Justo GilbertoJusto Gilberto González Expósito
04/10/1942 Santa Cruz de Tenerife 222 1961-70
129
GentoFrancisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 221 1959-68
130
GlaríaJesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 221 1960-70
131
Di StéfanoAlfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 221 1955-65
132
TejadaJusto Tejada Martínez
06/01/1933 Barcelona 221 1952-65
133
RivillaFeliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 220 1953-63
134
SantamaríaJulio Santamaría Mirones
06/01/1939 Santander 220 1955-68
135
FustéJosep Maria Fusté Blanch
15/04/1941 Linyola 220 1960-70
136
LecueSimón Lecue Andrade
11/02/1912 Arrigorriaga 219 1931-46
137
SierraAntonio Sierra Díaz
01/01/1919 Málaga 219 1941-52
138
GorospeJuan Gorospe Bernaola
10/07/1931 Bilbao 217 1953-64
139
DatziraJosé Datzira Costa
03/12/1936 L'Ametlla del Vallès 217 1958-67
140
CarlosCarlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 217 1958-71
141
AdelardoAdelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939 Badajoz 217 1957-67
142
ParraJosé Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 216 1947-57
143
BartolíJuan Bartolí Figueras
30/10/1934 Molins de Rei 216 1958-67
144
MagritasSantiago Tomás Menchón
24/07/1925 Alcantarilla 216 1945-57
145
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 216 1980-87
146
SegarraJoan Segarra Iracheta
15/11/1927 Barcelona 216 1953-64
147
IcazuriagaJulián Icazuriaga Ugalde
24/08/1939 Gernika-Lumo 216 1959-68
148
Juan RamónJuan Ramón Santiago
08/03/1912 Erandio 215 1941-52
149
AlmagroManuel Almagro Díaz
13/12/1929 Granada 215 1950-60
150
RebellónAlfredo Rebellón Sainz
01/01/1940 Miranda de Ebro 215 1960-70
151
DolzAgustín Santateresa Dolz
Valencia 215 1934-52
152
MunuagaJosé Agustín Munuaga García
27/02/1925 Gijón 214 1946-58
153
ValentínValentín Suárez Fernández
14/05/1934 Luanco 214 1954-66
154
SuárezRicardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 214 1948-57
155
LarrabeitiManuel Larrabeiti Echáburu
21/08/1931 Mungia 214 1954-63
156
WilsonWilson Alfredo Jones Rodríguez
19/05/1934 O Barco de Valdeorras 214 1953-65
157
ZamaconaJosé María Zamacona Barroeta
18/05/1939 Bilbao 214 1958-69
158
VidalAlfonso Vidal Verdú
21/09/1953 Alcoi 213 1976-85
159
JáureguiLeandro Jáuregui Iruretagoyena
15/07/1937 Sondika 213 1959-68
160
CabalEnrique Cabal Solís
15/01/1929 Gijón 213 1949-62
161
ArgoitiaJosé María Argoitia Acha
18/01/1940 Galdakao 213 1957-69
162
Iván CrespoIván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 212 2011-21
163
CholoEduardo Dapena Lis
20/11/1933 Pontevedra 212 1960-69
164
AmadeoAmadeo Ibáñez Tormo
22/02/1916 Valencia 212 1935-50
165
PonteEnrique Ponte Veira
28/07/1925 A Coruña 212 1945-56
166
Claudio BravoClaudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 211 2010-16
167
PallarésAntonio Pallarés Huertas
05/12/1940 Alicante 211 1957-69
168
PanizoJosé Luis López Panizo
12/01/1922 Sestao 210 1939-49
169
Ben BarekAbdallah Ben Barek El Antaki
02/02/1937 Rabat 210 1956-68
170
UríaJoaquín Uría Garaygordóbil
15/09/1933 Bilbao 210 1955-63
171
MuñozFrancisco Muñoz Martín
17/09/1917 La Nava de Ricomalillo 210 1944-54
172
Dani BarrioDaniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 209 2013-21
173
AzcuetaJosé Luis Azcueta Uriarte
13/10/1936 Galdakao 209 1955-67
174
LópezJosé López Martínez
09/06/1914 Sevilla 209 1933-50
175
AlbaPedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 208 1977-88
176
Rosendo HernándezRosendo Hernández González
11/03/1922 Santa Cruz de La Palma 208 1943-54
177
PérezAntonio Pérez Balada
15/10/1919 Nules 208 1940-51
178
MolinaAndrés Molina Soler
14/03/1940 Elx 207 1957-68
179
VictorieroJosé Antonio Pérez Bacallado
27/09/1939 San Cristóbal de La Laguna 207 1962-70
180
CifuentesLuis Cifuentes Zarracina
08/10/1928 Gijón 207 1951-63
181
PoceiroManuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 207 1958-68
182
ManoletVicente López Barberá
13/03/1936 Alicante 207 1956-68
183
Marculeta IIJosé María Marculeta Barbería
27/02/1920 Donostia/San Sebastián 206 1939-53
184
FàbregasAntonio Fàbregas Casals
29/04/1921 Tarragona 206 1942-52
185
MendiluceRafael Mendiluce Elizondo
31/07/1939 Andoain 206 1960-70
186
AlbertoAlberto López Fernández
20/05/1969 Irun 206 1991-97
187
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 205 1996-03
188
GórrizAlberto Górriz Echarte
16/02/1958 Irun 205 1986-92
189
GrauFrancesc Grau Pla
23/12/1935 La Garriga 205 1956-69
190
Ayala IJuan Ayala Callejón
01/03/1924 La Línea de la Concepción 205 1949-58
191
PérezJosé María Pérez Medrano
02/05/1920 Lapuebla de Labarca 205 1941-51
192
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 205 1984-91
193
PallásManuel Pallás Ferrer
11/12/1920 Zaragoza 204 1943-52
194
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 204 1999-08
195
ZamoraRafael Zamora Cañas
08/07/1933 Cuenca 204 1960-70
196
PeredaJesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 204 1957-69
197
Glaría IJosé Glaría Jordán
21/07/1929 Villafranca 204 1950-60
198
ChaoAntonio Villar Chao
26/03/1921 A Coruña 203 1939-51
199
HormaecheJosé Antonio Hormaeche Chopitea
09/09/1936 Gernika-Lumo 203 1956-65
200
PedroPedro Miguel Clavijo Reina
31/08/1958 Santiponce 202 1982-92
201
Anca IIAlfonso Fernández Anca
23/01/1930 Ferrol 202 1951-60
202
FelipeFelipe Ramos Sánchez
10/01/1988 Madrid 202 2011-20
203
MarcosMarcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 201 2013-21
204
Martínez OlivaJosé Martínez Oliva
02/03/1937 Sevilla 201 1959-68
205
AloyLuis Aloy Vidal
08/02/1930 Santa Coloma de Gramenet 201 1950-61
206
OviedoAntonio Oviedo Saldaña
22/10/1938 Valencia de Alcántara 201 1956-68
207
ToscoJosé Manuel Delgado Tosco
08/03/1933 Icod de los Vinos 201 1956-68
208
ParedesJosé Paredes Gimeno
01/02/1933 Albal 201 1956-65
209
BarrenecheaRamón Félix Barrenechea Areitio
14/07/1940 Durango 201 1959-69
210
RubioMiguel Ángel Rubio Buedo
31/08/1961 Cuenca 200 1985-92
211
RangelDavid Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 200 2004-13
212
GonzálezAntonio González Sanromán
02/11/1934 Zamora 200 1959-68
213
PatriPatricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 199 1940-52
214
IbarraMiguel Antonio Ibarra Garechana
13/06/1929 Gernika-Lumo 199 1952-60
215
CanarioDarcy Silveira dos Santos
24/05/1934 Rio de Janeiro 199 1959-69
216
TaltavullGabriel Taltavull Monjo
10/07/1921 Ciutadella de Menorca 199 1942-55
217
NavarroJoaquín Navarro Perona
02/08/1921 Gavà 198 1948-57
218
MéndezDomingo Méndez Díaz
01/03/1926 Santa Cruz de Tenerife 198 1949-64
219
EturaManuel González Etura
21/03/1933 Sestao 198 1954-65
220
GermánJosé Germán Lucas Menéndez Gancedo
18/10/1924 Gijón 198 1948-58
221
IguaranMiguel Iguaran Arandia
03/09/1937 Azkoitia 198 1957-69
222
MesaJosé Mesa Suárez
31/03/1915 Las Palmas de Gran Canaria 198 1934-50
223
TorresManuel Torres Díaz
26/03/1926 Las Palmas de Gran Canaria 198 1947-57
224
Kike RoyoEnrique Royo Herranz
14/06/1991 Logroño 198 2011-19
225
PedritoPedro López Crespo
18/03/1917 A Coruña 197 1939-50
226
Campanal IIMarcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 197 1952-60
227
GabiolaJosé Gabiola Altuna
17/01/1936 Argoitia 197 1957-69
228
MasipJordi Masip López
03/01/1989 Sabadell 197 2009-21
229
PalomoJosé Joaquín Palomo Mallol
27/09/1954 Ribesalbes 197 1979-85
230
SáenzBernabé Sáenz Moragues
07/10/1922 Valencia 197 1939-53
231
IribarJosé Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 196 1962-71
232
LópezFrancisco López Cardosa
18/06/1933 Alcazarquivir 196 1953-61
233
José LuisJosé Luis Prado Sánchez
15/11/1926 Madrid 195 1947-57
234
SantamaríaJosé Emilio Santamaría Iglesias
31/07/1929 Montevideo 194 1958-66
235
UnanuaJesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 194 2000-09
236
CarnevalliDaniel Alberto Carnevalli Spurchesi
04/12/1946 Rosario 194 1973-79
237
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 194 2009-16
238
ÁlvaroÁlvaro Pérez Vázquez
30/03/1916 Mondoñedo 194 1939-52
239
PauetVicente Pascual Sebastiá
15/05/1926 Castelló de la Plana 193 1954-63
240
TorresJosé Torres Espejo
24/12/1936 Sagunt 193 1956-65
241
OdriozolaJosé Miguel Odriozola Güezmes
27/08/1941 Santander 193 1960-69
242
AtienzaAdolfo Atienza Landeta
01/12/1927 Madrid 192 1948-59
243
ViñaAvelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 192 1992-98
244
OntoriaSebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920 Donostia/San Sebastián 192 1949-57
245
BeitiaGonzalo Díaz Beitia
17/11/1936 Sestao 192 1955-66
246
GonzálezJosé Manuel González López
10/10/1917 Madrid 192 1947-56
247
SertuchaÁngel Sertucha Ereñozaga
27/01/1931 Gatika 192 1954-68
248
MoralesJosé Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 192 2014-20
249
LarrauriJosé Ramón Martínez Larrauri
12/02/1940 Bilbao 192 1961-69
250
MarigilJulio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 191 1955-64
En actiu la temporada 2020-21