Ranking Jornades Consecutives Complet - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PC Temporada
1
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 139 1989-93
2
Artigas José Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 138 1987-91
3
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 130 2004-08
4
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 122 1988-92
5
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 114 2007-10
6
Boix Francesc Boix Cubiña
03/04/1958 Banyoles 114 1983-86
7
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 111 2014-17
8
Gerardo Gerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 109 1979-83
9
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 104 2017-20
10
Herrera Francisco Herrera Lorenzo
02/12/1953 Barcelona 101 1979-82
11
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 100 1983-86
12
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 98 2003-07
13
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 97 2006-10
14
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 93 2000-03
15
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 92 1991-94
16
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 91 2007-10
17
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 90 1992-96
18
Iñaki Ignacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 90 1987-90
19
Luna Eslava Juan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 89 1989-93
20
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 88 2008-11
21
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 87 1991-94
22
Sánchez Jesús Luis Sánchez Rodríguez
19/09/1948 Sestao 86 1978-81
23
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 85 2012-15
24
Roggero Miguel Ángel Roggero González
1954 85 1981-84
25
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 83 2008-11
26
Armando Armando Gil Sanjuán
14/12/1955 La Almunia de Doña Godina 79 1983-86
27
Orlando Quintana Orlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 79 2008-11
28
Tinoko Juan Antonio Tinoko Sagayo
16/01/1963 Amorebieta-Etxano 79 1991-94
29
Pagès Josep Maria Pagès Carol
20/11/1975 Barcelona 78 1999-02
30
Arrastia Miguel Ángel Arrastia Arricibita
19/04/1968 Pamplona 77 1991-94
31
Paco Francisco José Fernández Mas
15/03/1979 Valencia 77 2013-16
32
Pepillo José Gómez García
13/08/1952 Sevilla 77 1978-81
33
Angelín Ángel Martínez Izquierdo
03/06/1966 Madrid 77 1991-94
34
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 76 1992-95
35
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 76 1994-96
36
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 75 1991-94
37
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 75 2017-19
38
Brais Pereiro Brais Pereiro Troncoso
15/05/1991 Porriño 75 2017-19
39
Iricibar Julio Iricibar Bayarri
24/10/1993 Valladolid 74 2017-19
40
Torras Jaume Torras Planas
07/10/1968 Folgueroles 74 1992-94
41
Gaitán Carlos Javier Gaitán Vargas
03/11/1971 Madrid 73 1994-97
42
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 73 2007-10
43
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 73 2015-18
44
De Navas David de Navas Alcalá
07/12/1976 Alcobendas 73 2008-10
45
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 72 2014-16
46
Texeira Antonio Texeira Muñoz
27/07/1986 Barcelona 72 2012-14
47
Mackay Ian Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 72 2016-19
48
Eduardo Eduardo Navarro Soriano
28/01/1979 Zaragoza 72 2002-04
49
Ciaurriz Enrique Ciaurriz López
24/08/1964 Pamplona 72 1987-90
50
Rubio Manuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 72 2002-04
51
Arumí Rafael Arumí Cebrián
05/02/1962 Barcelona 71 1991-93
52
Lekumberri Juan José Lekumberri Sesma
16/08/1961 Pamplona 71 1984-87
53
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 71 2006-08
54
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 71 2017-19
55
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 70 2014-16
56
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 70 2012-14
57
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 69 2017-19
58
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 69 1980-82
59
Amigó Vicente Amigó Navarro
01/10/1954 Silla 69 1982-84
60
Rodri Francisco Ruiz Valbuena
03/12/1971 Reus 68 1996-98
61
Aguilera Javier Aguilera Gumpert
31/01/1963 Madrid 68 1988-90
62
Pedro Pedro Miguel Clavijo Reina
31/08/1958 Santiponce 68 1987-89
63
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 68 1992-94
64
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 68 1980-82
65
Craviotto Carlos Craviotto Martos
07/05/1983 Lleida 68 2012-15
66
Pascual Bartomeu Pascual Rosselló
24/07/1965 Capdepera 67 1988-91
67
Calle Kevin Calle Ochoa
04/04/1993 Vitoria-Gasteiz 66 2016-18
68
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 66 2005-07
69
Bautista José María Bautista Monente
17/08/1958 Donostia/San Sebastián 66 1980-82
70
Conde Florencio Conde Camarós
17/10/1969 Barcelona 66 1990-92
71
Santisteban José Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 66 1999-02
72
Montes Juan Carlos Montes Blanco
17/01/1961 La Línea de la Concepción 66 1990-92
73
Luis Alonso Luis Alonso Cebada
16/01/1955 Vigo 65 1979-82
74
Kike Royo Enrique Royo Herranz
14/06/1991 Logroño 65 2014-16
75
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 64 2004-06
76
Cudi Javier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 64 1989-91
77
Munir Munir Mohand Mohamedi El Kajoui
10/05/1989 Melilla 64 2012-14
78
David Malo David Malo Azagra
21/08/1980 Marcilla 64 2005-07
79
Aketxe Isaac Aketxe Aranceta
29/07/1956 Getxo 63 1980-82
80
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 63 1997-99
81
Maciá Alberto Maciá Poveda
31/01/1984 Alicante 63 2010-12
82
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 62 2013-15
83
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 62 2017-19
84
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 62 2014-16
85
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 61 2005-08
86
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 61 1994-96
87
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 61 2009-11
88
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 61 1991-93
89
De la Fuente José Ramón de la Fuente Morató
22/12/1970 Castell d'Aro 61 2000-02
90
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 61 2005-07
91
España Miguel Ángel España Rosado
14/06/1973 Madrid 61 2001-03
92
Luis Luis Ernesto Paños Tórtola
10/09/1960 El Provencio 60 1987-90
93
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 60 2018-20
94
Carolo Jesús Rodríguez Muiños
03/05/1965 Padrón 60 1987-90
95
Luna Manuel Luna Navarro
04/02/1973 Barcelona 59 1993-95
96
Higes José Luis Higes Casalengua
09/08/1959 El Sotillo 59 1988-90
97
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 59 1987-89
98
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 59 2004-06
99
Revuelta José Antonio Revuelta Estévez
10/01/1963 Montilla 59 1989-91
100
Carmona Francisco José Carmona Torres
07/05/1968 Santa Coloma de Gramenet 59 1997-99
101
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 59 1987-89
102
Museros Antonio José Museros Vinuesa
05/02/1960 Castelló de la Plana 59 1987-89
103
Valero Vicente Javier Valero Verchili
28/02/1973 Castelló de la Plana 59 2000-02
104
Luis Ángel Luis Ángel Martínez Domínguez
10/12/1958 Bilbao 59 1990-92
105
Jandri Alejandro Arenales Marchena
09/02/1968 Laguna de Duero 59 1991-93
106
Rubén Anuarbe Rubén Anuarbe Martín
18/06/1981 Madrid 59 2006-09
107
Pato Guillén Patricio Damián Guillén Gandini
28/12/1984 Montevideo 58 2014-16
108
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 58 1982-84
109
Javi Porrón Francisco Javier Fernández Porrón
13/06/1987 Oviedo 58 2014-16
110
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 58 1996-98
111
Antonio López Antonio López Ameijenda
11/06/1982 A Coruña 58 2014-17
112
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 57 1989-91
113
Moner Esteve Moner Écija
31/01/1972 Orrius 57 1998-00
114
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 57 2002-04
115
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 57 1989-91
116
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 57 1990-92
117
Javier Francisco Javier Molero Caminero
09/06/1956 Sestao 57 1988-90
118
Reguero Antonio Reguero Chapinal
04/07/1982 Madrid 56 2008-10
119
Morgades Josep Morgades Amargos
21/07/1956 Barcelona 56 1982-84
120
Unai Alba Unai Alba Pagadizabal
19/02/1978 Oiartzun 55 2005-07
121
Ballester Bartolomé Ballester Mulet
01/07/1965 Campos 55 1987-89
122
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 55 1999-01
123
Bañuz Miguel Bañuz Antón
26/06/1993 Elx 55 2017-19
124
Núñez Manuel Núñez Carapeto
21/01/1959 Olivenza 55 1980-82
125
Peri Pere Ventura Garcia
21/07/1969 Anglès 55 1992-94
126
Caballero Juan Carlos Caballero Marín
29/09/1978 Zaragoza 55 2010-13
127
Jolo Juan José Pardo Díaz
27/01/1956 Ferrol 55 1979-82
128
Luis César Luis Ángel César Sampedro
03/05/1966 Vilagarcía de Arousa 54 1993-96
129
Sabin Bilbao Sabin Bilbao Bolumburu
16/01/1960 Loiu 54 1982-85
130
Gonzalo Gonzalo Pascual Jiménez
1959 Madrid 54 1981-83
131
Pascual Bartomeu Pascual Rosselló
24/07/1965 Capdepera 54 1987-89
132
Josu Jesús Martínez Rebé
12/06/1959 Bilbao 54 1981-84
133
Leal Alejandro Leal Rodríguez
19/06/1950 Donostia/San Sebastián 54 1978-80
134
Puga Ione Puga Doreste
07/08/1986 Las Palmas de Gran Canaria 54 2015-17
135
Cruz Heredia Pedro Ángel Cruz Heredia
08/05/1961 Ciudad Real 54 1989-91
136
Ricardo Ricardo Pérez Baldó
26/10/1970 Jacarilla 54 1995-97
137
Olmo Aitor Olmo Ibáñez
28/06/1978 Sabadell 54 2002-04
138
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 54 1995-97
139
Unai Alba Unai Alba Pagadizabal
19/02/1978 Oiartzun 53 2011-13
140
Villalba José Villalba Arana
06/07/1949 Puerto Real 53 1982-84
141
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 53 1990-92
142
Ismael Gil Ismael Gil Broncano
23/01/1989 Madrid 53 2014-17
143
Cristóbal Cristóbal Garrido Pulpillo
17/03/1962 Linares 53 1984-86
144
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 53 1989-91
145
Merino Vicente Merino Barragán
11/03/1952 Soguillo del Páramo 53 1980-82
146
Feliciano Feliciano Molero Arribas
18/02/1949 Atalaya del Cañavate 53 1978-80
147
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 53 1987-89
148
Nicolás José Antonio Nicolás Montoliú
01/12/1952 Barcelona 53 1978-80
149
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 53 1990-92
150
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 52 2017-19
151
Fornés Óscar Fornés López
02/03/1983 Benicarló 52 2007-09
152
Morales Antonio Morales Solís
29/03/1967 Antequera 52 2001-03
153
Melgar José Joaquín Melgar García
13/01/1968 Oviedo 52 1994-96
154
Gallastegi José Félix Gallastegi Bilbao
07/07/1966 Abadiño 52 1987-89
155
Basilio Basilio Sancho Agudo
02/01/1984 Madrid 52 2012-14
156
Jordi Ortega Jordi Ortega Alcalá
27/01/1995 Mataró 52 2016-18
157
Ismael Gil Ismael Gil Broncano
23/01/1989 Madrid 52 2017-19
158
Domingo Domingo Moreno Carretero
04/12/1957 Sevilla 51 1978-80
159
Ramírez José Antonio Ramírez Ortega
20/05/1952 Cartagena 51 1978-80
160
Subirats Francisco José Subirats Gil
25/02/1952 Amposta 51 1982-84
161
Gastesi Asier Gastesi Saizar
02/09/1973 Ibarra 51 1992-94
162
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 51 1989-91
163
Palomo José Joaquín Palomo Mallol
27/09/1954 Ribesalbes 51 1981-84
164
Asián José Antonio Asián Cardo
02/10/1954 Coria del Río 51 1980-82
165
Edu Sousa Eduardo Sousa Iglesias
15/07/1991 Tui 50 2017-19
166
De la Viuda Enrique de la Viuda Martínez
26/01/1956 Burgos 50 1980-83
167
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 50 1993-95
168
Añón Ricardo Añón López
03/05/1977 Ejea de los Caballeros 50 1999-01
169
Pita Jesús García Pérez
05/03/1957 La Puebla de Arganzón 50 1981-84
170
Dorado José Antonio Dorado Ramírez
10/07/1982 Córdoba 50 2002-04
171
Craviotto Carlos Craviotto Martos
07/05/1983 Lleida 50 2010-12
172
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 50 2000-02
173
Arriola Andoni Arriola Loyola
20/12/1952 Eibar 50 1978-80
174
Salcedo José Antonio Salcedo Sánchez
01/10/1990 Valdeganga 50 2014-16
175
Alex Alex Martins Pereira
26/06/1947 Paraná 50 1978-80
176
Julián Julián García González
13/07/1955 50 1981-83
177
Verdés Ignacio Alfonso Verdés Sánchez
08/02/1957 Valencia 50 1986-88
178
Arrue Juan Sergio Arrue Gude
28/10/1974 Errenteria 49 1999-01
179
Angelín Ángel Martínez Izquierdo
03/06/1966 Madrid 49 1989-92
180
Luis Ángel Luis Ángel Martínez Domínguez
10/12/1958 Bilbao 49 1987-89
181
Uceda Antonio Uceda Carmona
02/11/1970 Barcelona 49 1995-98
182
Javi López Javier López Rodríguez
10/07/1982 Bilbao 49 2002-04
183
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 49 1988-90
184
Marcelino Antonio Pérez Ayllón
20/04/1960 Sabadell 49 1979-82
185
Villar Iosu Villar Vidal
16/02/1987 Cangas do Morrazo 49 2011-14
186
Ramón Ramón Martínez Garrido
18/02/1960 Jaén 48 1988-90
187
Arévalo Juan Carlos Arévalo Aguilar
09/12/1961 Madrid 48 1991-93
188
Vila José Luis Lago Vila
02/02/1958 Pontevedra 48 1986-89
189
Muñoz Pedro Muñoz Martínez
30/11/1962 Santomera 48 1986-89
190
Usle José Usle Expósito
23/10/1952 Cicero 48 1978-80
191
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 48 2017-19
192
Millán Jesús González Sanisidro
02/02/1955 Cambados 48 1979-81
193
Quim Boadas Joaquim Boadas Esparch
29/10/1976 Cassà de la Selva 48 2006-08
194
Merino Vicente Merino Barragán
11/03/1952 Soguillo del Páramo 48 1983-85
195
Arumí Rafael Arumí Cebrián
05/02/1962 Barcelona 47 1994-96
196
Antonio Antonio José González Santos
28/12/1972 Sevilla 47 1992-94
197
Herrero Antonio Herrero Alonso
13/06/1954 Calzada del Coto 47 1979-81
198
Rubén Rubén Martínez Caballero
04/03/1977 Paterna 47 2002-04
199
Copado Juan Copado Cebrián
11/08/1964 Córdoba 47 1998-00
200
Paco Francisco José Fernández Mas
15/03/1979 Valencia 47 2007-09
201
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 47 2004-06
202
Ángel Ángel Miguel Arias
27/08/1956 Coria del Río 47 1978-80
203
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 47 1993-95
204
Sicilia Luis Ángel Sicilia Doménech
13/10/1964 Burgos 47 1989-91
205
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 47 1998-01
206
Sancho Víctor Manuel Sánchez Sancho
19/01/1969 Madrid 47 1989-91
207
Miguel Ángel Miguel Ángel Trenado Prieto
09/06/1985 Madrid 46 2011-13
208
David Valle David Valle Millán
22/05/1978 Barcelona 46 2012-14
209
Ripa Jesús Daniel Ripa Álvarez
26/11/1965 Calahorra 46 1988-90
210
Iñaki José Ignacio García Sendín
20/11/1969 Bilbao 46 1996-98
211
Urcelay Josu Alberde Urcelay Segura
22/02/1968 Arrasate 46 1995-97
212
Melero Jordi Melero Busquets
06/06/1972 Olot 46 1992-95
213
Lozano Eugenio Lozano Zorita
01/12/1962 Salamanca 46 1987-89
214
Jimmy Óscar Seoane Mella
18/07/1987 Santiago de Compostela 46 2014-17
215
Illanes Pedro Illanes Parrilla
22/07/1973 Arahal 46 1994-96
216
Morillas David Morillas Jiménez
28/09/1986 Águilas 46 2012-14
217
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 46 1994-96
218
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 46 2011-13
219
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 45 2006-09
220
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 45 2012-14
221
Millán Jesús González Sanisidro
02/02/1955 Cambados 45 1990-92
222
Alcalde Aitor Alcalde Caballero
22/05/1985 Erandio 45 2005-07
223
Melgar José Joaquín Melgar García
13/01/1968 Oviedo 45 1998-00
224
Arrue Juan Sergio Arrue Gude
28/10/1974 Errenteria 45 1997-99
225
Bandín Salvador Bandín Mosteyrín
25/06/1958 A Pobra do Caramiñal 45 1987-89
226
Neftalí Jonathan Neftalí Díez González
26/08/1984 Alicante 45 2015-17
227
Quim Boadas Joaquim Boadas Esparch
29/10/1976 Cassà de la Selva 45 2005-07
228
Del Valle Juan Miguel Martín del Valle
31/03/1955 Dos Hermanas 45 1979-81
229
Toni Antonio Joaquín Sánchez López
06/03/1968 Guadix 45 1991-93
230
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 45 2011-13
231
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 45 1985-88
232
Montero Alberto Montero Vega
28/03/1985 Barcelona 45 2009-11
233
Tenorio Juan José Tenorio González
23/06/1971 Balaguer 45 1995-97
234
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 45 2004-06
235
Suso Jesús Costas Gayo
21/01/1968 Moaña 45 1988-90
236
Álvaro Álvaro González Carlos
28/12/1956 Tejina 45 1980-82
237
Almagro José Almagro Beltrán
20/08/1955 Ceuta 45 1978-80
238
Copado Juan Copado Cebrián
11/08/1964 Córdoba 45 1993-95
239
Montero David Montero del Río
12/03/1985 Salamanca 45 2009-11
240
Estévez Juan Carlos Estévez Núñez
Cambados 45 1990-92
241
Cudi Javier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 45 2000-03
242
Delmás Francisco Javier Delmás Júlvez
30/09/1965 Zaragoza 45 1987-89
243
Herrera Francisco Herrera Lorenzo
02/12/1953 Barcelona 45 1981-84
244
Güembe José María Güembe Torrecilla
15/07/1965 Obanos 44 1992-94
245
Manu Taranilla Manuel Martínez Taranilla
10/05/1979 Puente Castro 44 2007-09
246
Rojas José Vicente Rojas Rivero
12/03/1973 Miguelturra 44 2003-05
247
Leal Javier Leal Puras
29/06/1978 Madrid 44 2003-05
248
Bea Jesús Bea Martínez
11/09/1950 Portonovo 44 1980-82
249
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 44 1989-91
250
Susaeta Javier María Susaeta Díez
06/10/1957 Bilbao 44 1987-89
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error