Ranking Jornades Consecutives Complet - 1ª + 2ª + 2ªB

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PC Temporada
1
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 192 2010-16
2
PatriPatricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 170 1941-48
3
IpiñaJuan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 165 1940-48
4
LarrañagaJon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 151 1988-93
5
Waldo BotanaJosé Luis Botana Pedreira
22/12/1919 Rutis 145 1943-49
6
ArconadaLuis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 144 1979-84
7
MoncaleánAgapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 139 1989-93
8
ArtigasJosé Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 138 1987-91
9
FerrerJoaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 136 1987-91
10
VictorieroJosé Antonio Pérez Bacallado
27/09/1939 San Cristóbal de La Laguna 135 1964-70
11
CarnevaliDaniel Alberto Carnevali Spurchesi
04/12/1946 Rosario 133 1975-79
12
MaestroFernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 130 2004-08
13
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 128 1987-91
14
JuanínJuan García Díaz
22/05/1940 Nerva 127 1958-63
15
De la CruzJesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 125 1968-73
16
LlompartBartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 124 1964-69
17
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 123 1990-94
18
CaballeroPedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 122 1988-92
19
IgoaSilvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 121 1948-54
20
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 120 2007-12
21
MorenoJuan Moreno López
05/01/1929 Villa Nador 119 1951-56
22
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 119 1984-88
23
QuincocesJuan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 118 1952-56
24
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 118 1998-02
25
BecerraIsaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 117 2013-17
26
Marc MartínezMarc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 117 2017-21
27
MontesMiguel Ángel Montes Busto
28/02/1939 Oviedo 117 1962-67
28
AlarcónEsteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 117 1951-56
29
JuanínJuan García Díaz
22/05/1940 Nerva 115 1964-69
30
AranguizJosé Luis Aranguiz
1932 Sestao 115 1954-58
31
OrtegaJuan Antonio Ortega Lara
22/12/1922 Lopera 115 1949-54
32
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 115 1974-78
33
AntónAntonio Sánchez Valdés
02/07/1914 Oviedo 114 1942-47
34
MolinaAndrés Molina Soler
14/03/1940 Elx 114 1960-64
35
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 114 1988-91
36
PortaManuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 114 1946-51
37
BoixFrancesc Boix Cubiña
03/04/1958 Banyoles 114 1983-86
38
CallejaNoé Calleja García
05/11/1979 Gijón 114 2007-10
39
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 113 1970-74
40
VallejoJosé Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 112 1959-64
41
PagolaMikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 111 2014-17
42
JuanínJuan Antonio López Moreno
06/10/1958 Madrid 110 1980-84
43
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 110 1980-85
44
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 109 1990-94
45
GerardoGerardo Rodríguez Morán
27/10/1951 León 109 1979-83
46
AlconeroPedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 108 1939-44
47
CastellanoFrancisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 108 1972-76
48
BatallaManuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 107 1965-70
49
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 106 1984-87
50
SimonetSimeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 106 1959-64
51
Juan AntonioJuan Antonio López Gallego
20/11/1943 Murcia 105 1965-69
52
GuimeransManuel Guimerans Correa
18/12/1918 Vigo 105 1945-50
53
GarayJesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 104 1950-54
54
MolinaJosé Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 104 1994-97
55
PoceiroManuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 104 1962-66
56
AlconeroPedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 103 1943-48
57
CatalàAndrés Català Ballbona
13/07/1922 Argentona 101 1945-50
58
HerreraFrancisco Herrera Lorenzo
02/12/1953 Barcelona 101 1979-82
59
ErañaJuan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 100 1961-66
60
ValeroAlejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 100 1983-86
61
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 100 1992-95
62
RomeroJuan Ángel Romero Isasi
27/12/1934 Campo Grande 100 1961-66
63
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 99 1974-77
64
Di StéfanoAlfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 99 1955-59
65
CoboJosé María Cobo Elosua
18/04/1937 Muskiz 99 1966-70
66
GlaríaJesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 99 1965-70
67
GonzálezJosé Manuel González López
26/05/1943 Granada 99 1966-70
68
ÁvilaAlejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 98 2003-07
69
CasillasIker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 98 2008-11
70
ÁvilaAlejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 97 2006-10
71
BiurrunJosé Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 96 1989-93
72
LoscoAlfonso Losco Contreras
13/11/1925 Madrid 96 1951-55
73
Dani BarrioDaniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 95 2017-21
74
MasFrancisco Mas Piquet
13/01/1916 Barcelona 95 1944-49
75
ArnauJosé Arnau Serrano
06/06/1917 Valencia 95 1943-48
76
BiurrunJosé Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 94 1984-87
77
UrquiagaSantiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 94 1981-85
78
VallespirMiguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 94 1976-79
79
VicenteJuan Rodríguez Vicente
24/06/1920 Madrid 94 1949-53
80
DomínguezJosé Domínguez Caballero
04/03/1925 Larache 94 1949-53
81
MatitoRomán Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 93 1949-53
82
TeteAlfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 93 2000-03
83
IruAitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 92 1992-95
84
MarigilJulio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 92 1958-62
85
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 92 1980-83
86
UnzuéJuan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 92 1993-96
87
EutiquioEutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 92 1991-94
88
Raúl MorenoRaúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 91 2007-10
89
TruebaGerardo Trueba Laso
10/02/1934 Tanos 91 1956-60
90
MéndezManuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 91 1957-61
91
SimonetSimeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 91 1963-67
92
IñakiIgnacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 90 1987-90
93
San RománJuan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 90 1992-96
94
TononoAntonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 89 1969-73
95
GonzálezJosé Manuel González López
10/10/1917 Madrid 89 1947-51
96
BenegasJuan María Benegas Sánchez-Aguirre
28/12/1934 Donostia/San Sebastián 89 1961-64
97
MarculetaMartín Marculeta Barbería
24/09/1907 Donostia/San Sebastián 89 1928-33
98
Rubén PérezRubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 89 2010-13
99
Luna EslavaJuan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 89 1989-93
100
HernándezVicente Hernández Albert
28/12/1915 Valencia 89 1939-44
101
ToniAntonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 88 1992-96
102
FalitoRafael García Vázquez
09/03/1947 La Felguera 88 1971-74
103
RangelDavid Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 88 2008-11
104
TorresJosé Torres Espejo
24/12/1936 Sagunt 88 1957-60
105
JiménezJosé Jiménez López
05/07/1930 Morón de la Frontera 87 1956-59
106
SeguíVicente Seguí García
13/12/1927 Valencia 87 1951-55
107
AresManuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 87 1991-94
108
CeballosJosé María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 87 1993-96
109
CampilloJosé García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 87 1964-68
110
ValenciaJuan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 87 1991-94
111
MarcetFrancisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928 Terrassa 87 1950-53
112
CastroJesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 87 1976-79
113
UnzuéJuan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 86 1990-94
114
BallesterBartolomé Ballester Mulet
01/07/1965 Campos 86 1987-90
115
GojenuriSantos Gojenuri Gómez
10/07/1931 Bilbao 86 1955-59
116
SánchezJesús Luis Sánchez Rodríguez
19/09/1948 Sestao 86 1978-81
117
RoggeroMiguel Ángel Roggero González
1954 85 1981-84
118
Pau TorresPau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 85 2012-15
119
CaldenteyPedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 85 1955-58
120
Raúl ArribasRaúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 84 2003-06
121
DoroBlas Armero Gallego
17/02/1936 Socuéllamos 84 1964-68
122
ValleFrancisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 84 1979-82
123
IbarraMiguel Antonio Ibarra Garechana
13/06/1929 Gernika-Lumo 84 1954-57
124
PérezJosé María Pérez Medrano
02/05/1920 Lapuebla de Labarca 84 1944-48
125
MaestroFernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 83 2008-11
126
VillarSantiago Villar González
30/04/1929 Santa Cruz de Tenerife 83 1954-57
127
LasalaIsidoro Lasala Casajús
02/04/1923 Tauste 82 1949-53
128
EgañaPedro María Egaña Urdiroz
15/04/1933 Villava 82 1955-59
129
CamposManuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 82 1973-76
130
JiménezManuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 82 1979-82
131
RiesgoAsier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 82 2006-09
132
DíezJosé Francisco Díez Guilabert
28/01/1952 Elx 81 1978-81
133
HerminioHerminio González Otero
19/03/1940 O Carballiño 81 1964-68
134
VenancioVenancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 81 1950-53
135
KarmonaAntonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 81 1993-96
136
Manu HerreraManuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 81 2011-13
137
TorresAntonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 81 1969-72
138
PinaJosé María Pérez Pina
31/05/1920 Novelda 81 1946-50
139
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 81 1986-88
140
ChanchoSantiago García Blanco
28/10/1932 Santiago de Compostela 81 1962-66
141
MaiquesLeonardo Maiques Ferrer
24/07/1932 Mislata 80 1956-59
142
Glaría IJosé Glaría Jordán
21/07/1929 Villafranca 80 1951-54
143
Queco PiñaSergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 80 2006-08
144
PasieguitoBernardino Pérez Elizarán
21/05/1925 Hernani 80 1952-56
145
GordilloRafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 80 1978-81
146
MartínPelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 80 1950-53
147
PratsAntoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 80 1995-97
148
NavarroJuan Navarro Clemente
08/05/1923 Valencia 80 1946-50
149
LealFrancisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 80 1994-96
150
SalvadorAntonio Salvador Ruiz
16/05/1936 Barcelona 79 1959-62
151
GalloEulogio Gallo López
17/01/1922 Madrid 79 1950-54
152
Orlando QuintanaOrlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 79 2008-11
153
TinokoJuan Antonio Tinoko Sagayo
16/01/1963 Amorebieta-Etxano 79 1991-94
154
LolinoManuel Jiménez Villahoz
02/10/1930 Mérida 79 1956-59
155
GrandeFrancisco Fernández Grande
1933 León 79 1956-59
156
ArmandoArmando Gil Sanjuán
14/12/1955 La Almunia de Doña Godina 79 1983-86
157
Mantido IJosé Edreira Rama
27/03/1923 San Pedro de Nós 79 1949-52
158
PagèsJosep Maria Pagès Carol
20/11/1975 Barcelona 78 1999-02
159
FérezÁngel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 78 1986-89
160
RobertoRoberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 78 2003-05
161
JaroPedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 78 1994-96
162
JáuregiXabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 78 1999-01
163
ErnestoErnesto Llobregat Mas
10/11/1924 Alicante 78 1950-54
164
OcañaPedro Ocaña Rueda
19/07/1938 Higuera de Calatrava 77 1965-68
165
ArnaizGregorio Arnaiz Conde
14/09/1933 Castelló de la Plana 77 1957-60
166
PepilloJosé Gómez García
13/08/1952 Sevilla 77 1978-81
167
PacoFrancisco José Fernández Mas
15/03/1979 Valencia 77 2013-16
168
MartínezJosé Martínez García
18/08/1940 Regumiel de la Sierra 77 1969-72
169
GijónManuel Gijón Vadillo
03/02/1937 Mérida 77 1963-66
170
ManuJosé Manuel Rodríguez Morgade
22/06/1984 Wädenswil 77 2011-14
171
AngelínÁngel Martínez Izquierdo
03/06/1966 Madrid 77 1991-94
172
CamarasaVicente Camarasa Constante
09/03/1934 Rafelbunyol 77 1959-63
173
IrazoquiManuel Irazoqui Gainza
77 1959-62
174
BastónMiguel González Bastón
29/06/1961 Marín 77 1988-91
175
JáuregiXabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 77 2002-04
176
SalvatierraJesús Salvatierra Gil
11/09/1926 Tudela 77 1952-55
177
CastelJordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 77 1978-81
178
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 77 1950-53
179
AsensiVicente Asensi Albentosa
28/01/1919 L'Alcúdia de Crespins 77 1949-52
180
MancisidorJaime Mancisidor Lasa
07/04/1910 Irun 77 1929-35
181
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 77 1986-89
182
IbáñezJuan Ibáñez Matoses
17/02/1927 Sueca 77 1950-53
183
ArrastiaMiguel Ángel Arrastia Arricibita
19/04/1968 Pamplona 77 1991-94
184
CésarCésar Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 76 1997-99
185
CedrúnAndoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 76 1984-87
186
SansónFrancisco Bao Rodríguez
20/04/1924 Vigo 76 1945-49
187
AlonsoJesús Alonso Fernández
24/04/1917 La Habana 76 1940-44
188
CasillasIker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 76 2005-08
189
AbellánFrancisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 76 1992-95
190
ReinaJosé Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 76 2003-05
191
ErezumaJosé María Erezuma Garachena
13/10/1925 Gernika-Lumo 76 1954-57
192
EmilioEmili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 76 1990-92
193
EnriqueEnrique Romero Barco
19/09/1929 Coria del Río 76 1950-53
194
BertomeuJuan José Bertomeu Ferri
20/02/1943 Amposta 76 1976-78
195
ElolaFrancisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 76 1994-96
196
RoviraMartín Rovira Cisneros
1929 Madrid 76 1955-58
197
ViñaAvelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 76 1992-95
198
JoaquínJoaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 76 1987-89
199
SaizarMikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 76 2016-19
200
PuchadesAntonio Puchades Casanova
04/06/1925 Sueca 76 1947-51
201
HacheroJosé Hachero Pérez
13/08/1945 Huelva 75 1971-73
202
CésarCésar Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 75 1944-47
203
Brais PereiroBrais Pereiro Troncoso
15/05/1991 Porriño 75 2017-19
204
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 75 1971-73
205
PoliHipólito Bizcargüenaga Ibarreche
11/12/1918 Basauri 75 1940-45
206
CasillasIker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 75 2002-04
207
AlbertoAlberto López Fernández
20/05/1969 Irun 75 1995-97
208
AlbertoAlberto López Fernández
20/05/1969 Irun 75 1997-99
209
DeustoJuan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 75 1971-75
210
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 75 1969-71
211
SantolariaAntonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 75 1941-45
212
AlustizaIgnacio Alustiza Izaguirre
22/07/1931 Barakaldo 75 1955-58
213
TononoAntonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 75 1965-68
214
SanchisManuel Sanchis Martínez
26/03/1938 Alberic 75 1959-62
215
EchevarríaLaureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 75 1991-94
216
Andrés FernándezAndrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 74 2011-13
217
PazosManuel Pazos González
17/03/1930 Cambados 74 1964-68
218
PiniMario Rolando Pini Stagi
25/10/1938 Fray Bentos 74 1968-72
219
IricibarJulio Iricibar Bayarri
24/10/1993 Valladolid 74 2017-19
220
OjedaManuel Ojeda Lore
26/09/1948 El Puerto de Santa María 74 1977-79
221
TorrasJaume Torras Planas
07/10/1968 Folgueroles 74 1992-94
222
CollGuillermo Coll Munar
30/01/1919 Inca 74 1943-47
223
AngoyJesús Mariano Angoy Gil
22/05/1966 Alagón 74 1992-94
224
RodríguezFrancisco Rodríguez Martín
04/06/1942 Ávila 74 1966-69
225
ReinaMiguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 74 1971-74
226
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 74 1977-81
227
MartínezJosé María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 74 1966-69
228
AbelardoAbelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 74 1989-92
229
FelipFelip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 73 2000-03
230
HerrerínIago Herrerín Buisán
25/01/1988 Bilbao 73 2010-13
231
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 73 2017-19
232
MoralesJosé Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 73 2015-18
233
MasipJordi Masip López
03/01/1989 Sabadell 73 2017-19
234
De NavasDavid de Navas Alcalá
07/12/1976 Alcobendas 73 2008-10
235
GaitánCarlos Javier Gaitán Vargas
03/11/1971 Madrid 73 1994-97
236
MoralesJosé Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 73 2007-10
237
UcedaMiguel Uceda Redondo
02/02/1952 Madrid 73 1975-78
238
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 73 2017-19
239
MéndezManuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 73 1952-55
240
FelipeJuan Felipe Martín Martín
04/02/1954 La Orotava 73 1977-81
241
LombardíaAlfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 72 1971-73
242
AlbaPedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 72 1984-87
243
RubioManuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 72 2002-04
244
TexeiraAntonio Texeira Muñoz
27/07/1986 Barcelona 72 2012-14
245
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 72 1968-71
246
MackayIan Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 72 2016-19
247
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 72 1996-98
248
Muñoz
72 1956-58
249
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 72 1993-96
250
CiaurrizEnrique Ciaurriz López
24/08/1964 Pamplona 72 1987-90
En actiu la temporada 2020-21