Ranking Jugats Consecutius Sense Marcar - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40, de 2ªB des de la 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Clavero Rafael Clavero Prados
10/01/1977 Córdoba 371 1997-14
2
Juanma Juan Manuel Alamillos Rodríguez
05/05/1973 Madrid 368 1992-07
3
Manu Imanol Franco Barrena
20/01/1973 Larrabetzu 355 1992-05
4
Carpio Javier Carpio Martín
06/04/1984 Salamanca 353 2005-20
5
Cortés David Cortés Caballero
29/08/1979 Llerena 348 2001-14
6
Paco Peña Francisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 342 2002-13
7
Manuel Pablo Manuel Pablo García Díaz
25/01/1976 Bañaderos 330 2000-16
8
Alberto Alberto González Pérez
31/03/1983 Ruente 327 2002-14
9
Txutxi Jesús Emilio Díez de Mier
07/01/1973 Bilbao 327 1991-02
10
Mata Ángel Manuel Mata Ajuria
11/08/1972 Palencia 325 1992-05
11
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Quiroga
01/03/1976 Pola de Siero 322 1998-09
12
Martínez José María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 321 1964-76
13
Fernando Navarro Fernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 318 2006-18
14
Axier Axier Intxaurraga Mendia
11/04/1968 Berriz 317 1991-02
15
Lolín Manuel García Adán
25/07/1925 Monforte de Lemos 317 1948-61
16
Santamaría Francisco Santamaría Mirones
08/09/1936 Santander 316 1955-68
17
Mauro Silva Mauro da Silva Gomes
12/01/1968 São Bernardo do Campo 316 1993-05
18
Bornes Joaquín Bornes Rincón
25/05/1975 Los Palacios y Villafranca 315 1994-09
19
Calleja Eduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 315 1958-71
20
David Sánchez David Sánchez Parrilla
13/12/1978 Tarragona 311 1997-12
21
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 311 1991-01
22
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 307 1966-79
23
Méndez Manuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 307 1948-62
24
Córcoles David Córcoles Alcaraz
08/05/1985 Alicante 306 2001-19
25
Rodellar Iker Rodellar Fernández
26/03/1987 Donostia/San Sebastián 302 2007-19
26
Suárez Ricardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 299 1944-58
27
Quique Enrique Beltrán Rodríguez
27/09/1973 Besalú 298 1996-06
28
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 297 1955-68
29
Revuelta José Antonio Revuelta Estévez
10/01/1963 Montilla 296 1985-94
30
Oñaederra José Ignacio Oñaederra Bayón
17/02/1952 Santurtzi 295 1973-86
31
González Antonio González Sanromán
02/11/1934 Zamora 295 1955-68
32
Sietes José Manuel Suárez Rivas
18/02/1974 Sietes 293 1993-08
33
Pignol Stephane Jean François Pignol
03/01/1977 Aubagne 290 2003-13
34
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 289 1955-69
35
Canós Juan Manuel Canós Ferrer
01/01/1944 Burriana 286 1964-76
36
Samaniego Francisco Xabier Samaniego Okeranza
16/12/1969 Urduña/Orduña 285 1988-98
37
Herminio Herminio González Otero
19/03/1940 O Carballiño 283 1961-73
38
Paredes Javier Paredes Arango
05/07/1982 Oviedo 283 2003-16
39
Barrenechea Ramón Félix Barrenechea Areitio
14/07/1940 Durango 283 1959-72
40
Castellanos Jesús Antonio Castellanos Garrido
24/10/1978 El Bonillo 281 2003-14
41
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 280 1941-57
42
Marc Bernaus Marc Bernaus Cano
02/02/1977 La Massana 279 1997-10
43
Sans Bernardo Sans Perelló
30/01/1940 Muro 277 1963-75
44
Falito Rafael García Vázquez
09/03/1947 La Felguera 276 1967-78
45
Boris Sergio Boris González Monteagudo
26/05/1980 Avilés 276 1999-15
46
Balenziaga Mikel Balenziaga Oruesagasti
29/02/1988 Zumarraga 275 2006-17
47
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 275 1995-06
48
Felipe Juan Felipe Martín Martín
04/02/1954 La Orotava 274 1976-87
49
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 270 1986-96
50
Eusebio Eusebio Bejarano Vilaro
06/05/1948 Badajoz 267 1967-82
51
Bruno Saltor Bruno Saltor Grau
01/10/1980 El Masnou 266 2003-12
52
Chano Sebastián López Serrano
18/08/1961 Tetuán 264 1982-91
53
Salas Bartolomé Salas Ribot
30/11/1919 Palma 263 1939-54
54
Gómez Fernando Javier Gómez Rodríguez
18/11/1949 Abanto y Ciérvana 263 1969-81
55
Bellod Antonio Benlloch García
01/12/1945 Orihuela 263 1965-77
56
Nando Fernando Muñoz García
30/10/1967 Sevilla 263 1986-99
57
Montiel Óscar Montiel Marín
06/07/1970 Palma 263 1995-03
58
Ramos José Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 262 1971-83
59
Pantiga Pablo Pantiga Sariego
18/06/1981 Gijón 262 2002-15
60
Serrat Adjutori Serrat Giró
02/08/1955 Olost de Lluçanès 260 1975-87
61
Tensi Hortensio Fernández Extravis
22/12/1946 Sama de Langreo 260 1965-75
62
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 258 1964-74
63
Xavi Roca Xavier Roca Mateo
19/01/1974 Barcelona 258 1994-08
64
Iglesias Julio Iglesias Santamaría
25/03/1944 Los Corrales de Buelna 258 1964-77
65
Murúa Edorta Murúa Zenarruzabeitia
22/02/1963 Barakaldo 257 1982-92
66
Peña Juan Manuel Peña Montano
17/01/1973 Santa Cruz de la Sierra 257 1995-05
67
Josetxo José Romero Urtasun
25/02/1977 Pamplona 257 2000-12
68
Gonzalo Gonzalo Ruiz Villafruela
07/09/1972 Bilbao 256 1993-03
69
David Castedo David Castedo Escudero
26/01/1974 Palma 256 1999-08
70
Toni Lao Antonio Lao Doña
17/01/1984 Barcelona 256 2002-12
71
Andrés Andrés de la Rosa Bolaños
13/08/1969 Turón 254 1988-01
72
Gustavo Gustavo de la Parra Navarro
19/12/1975 Madrid 254 1994-06
73
Aparicio Ernesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 254 1958-69
74
Hammouch Iván Hammouch Sánchez
30/01/1979 Badalona 253 1998-13
75
Varo Francisco Varo López
15/06/1951 Córdoba 253 1969-83
76
Zubiaurre Juan Zubiaurre Jáuregui
10/03/1936 Elgoibar 253 1955-68
77
García José Manuel García García
21/07/1961 San Roque 252 1984-93
78
Yanguas José Manuel Yanguas Calleja
20/06/1972 Pamplona 248 1996-07
79
Jiménez Manuel Jiménez Jiménez
26/01/1964 Arahal 248 1987-98
80
Gorka Soria Gorka Soria Arretxe
20/09/1976 Mungia 247 1999-10
81
De Felipe Pedro Eugenio de Felipe Cortés
18/07/1944 Madrid 247 1964-77
82
Cuartero Luis Carlos Cuartero Laforga
17/08/1975 Zaragoza 246 1992-08
83
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 246 1976-88
84
Jesús Gámez Jesús Gámez Duarte
10/04/1985 Fuengirola 245 2006-16
85
Villita Luis Ramón Pérez Villanueva
05/09/1956 Santander 243 1980-89
86
Larrauri José Ramón Martínez Larrauri
12/02/1940 Bilbao 243 1963-74
87
Óscar Ramírez Óscar Ramírez Martín
01/03/1984 La Bisbal d'Empordà 243 2010-18
88
Medina David Medina Díaz de López
25/07/1982 Barcelona 242 2005-15
89
Alain Alain Álvarez Menéndez
13/11/1989 Gijón 242 2008-20
90
Dealbert Ángel Dealbert Ibáñez
01/01/1983 Benlloc 239 2003-16
91
Mina Francisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 239 1977-88
92
Juanfran Juan Francisco García García
15/07/1976 Valencia 238 2003-16
93
Carmona Antonio Carmona Polo
04/08/1975 Madrid 237 1994-06
94
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 237 1978-87
95
Víctor Afonso Víctor Manuel Afonso Mateo
27/08/1971 Las Palmas de Gran Canaria 236 1990-02
96
Vicente Vicente González-Villamil Pérez
25/03/1947 Oviedo 236 1970-78
97
Quique Enrique Vicente Hernández
08/02/1945 Salamanca 236 1966-78
98
Pulido José Mariano Pulido Solís
22/08/1956 Marchena 236 1978-88
99
Lakabeg Andoni Lakabeg Fraile
14/02/1969 Bilbao 234 1989-01
100
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 234 1986-98
101
Rondo José Luis Rondo Polo
19/03/1976 Palma 234 1996-07
102
Richard Ricardo Moar Rios
20/09/1953 Ordes 234 1972-84
103
Santos Antonio Sánchez Santos
29/08/1953 Zamora 234 1975-84
104
Manolo Gaspar Manuel Gaspar Haro
03/02/1981 Málaga 233 2003-15
105
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Lasarte-Oria 233 1959-71
106
Altisent Rogelio Altisent Prats
24/10/1930 Torrelameu 232 1952-62
107
Gerard Autet Gerard Autet Serrabasa
08/09/1978 Manlleu 232 2000-09
108
Pinillos Pablo Pinillos Caro
09/07/1974 Murillo de Río Leza 231 2001-09
109
Ripa Adrián Ripa Cruz
12/08/1985 Épila 231 2007-19
110
Marco Ortega Marco Antonio Ortega Cotano
27/08/1976 Sevilla 231 1999-09
111
Vaqueriza Felipe Vaqueriza Rodríguez
23/01/1975 Madrid 229 1996-04
112
Hita Juan López Hita
05/09/1944 Algeciras 229 1968-79
113
González José Manuel González López
10/10/1917 Madrid 228 1945-56
114
Hernández Máximo Hernández Sánchez
11/08/1945 Madrid 228 1965-74
115
Markel Bergara Markel Bergara Larrañaga
05/05/1986 Elgoibar 227 2003-14
116
Lesmes II Rafael Lesmes Bobed
09/11/1926 Ceuta 227 1950-62
117
Juan Carlos Juan Carlos Rodríguez Moreno
19/01/1965 Puente Castro 226 1986-98
118
Seoane Fernando Seoane Antelo
25/03/1983 Santiago de Compostela 226 2006-14
119
Ormazábal Asier Ormazábal Larizgoitia
21/10/1982 Bilbao 226 2002-11
120
Morgado Alberto Morgado Liberal
10/05/1990 Vitoria-Gasteiz 226 2007-20
121
Moyano Jorge Moyano Peñas
28/04/1962 Traspinedo 226 1983-93
122
Foces Eduardo Foces Álvarez
27/04/1925 Gijón 225 1949-61
123
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 225 2006-14
124
Dani López Daniel López Menéndez
07/10/1983 Oviedo 225 2003-12
125
Juan José Juan José Jiménez Collar
29/07/1957 Cádiz 225 1981-91
126
Mayé Tomás Miguel González Rodríguez
26/12/1956 Las Palmas de Gran Canaria 224 1980-89
127
Luis Fernández Luis Fernández Gutiérrez
29/09/1972 Argomilla 224 1995-06
128
Luis Manuel Luis Manuel Arias Vega
29/03/1967 Oviedo 224 1987-99
129
Perea Luis Amaranto Perea Mosquera
30/01/1979 Turbo 224 2004-12
130
Rubiales Luis Manuel Rubiales Béjar
23/08/1977 Las Palmas de Gran Canaria 224 1997-09
131
Iván Romero Iván Romero Mingo
21/07/1980 Madrid 223 2002-12
132
Ruiz Igartua Juan José Ruiz Igartua
18/08/1947 Gorliz 222 1970-81
133
Castiñeiras Manuel Castiñeiras Porto
07/08/1979 Santiago de Compostela 221 2001-14
134
Bartolí Juan Bartolí Figueras
30/10/1935 Molins de Rei 221 1957-67
135
Juanito Juan José Pérez Cañestro
15/08/1954 Coria del Río 221 1973-84
136
Lina Manuel Molina García
21/02/1962 Granada 221 1979-86
137
Chica Francisco Javier Chica Torres
17/05/1985 Barcelona 220 2002-14
138
Salvador Salvador Pérez Jiménez
10/05/1960 Cañada Rosal 219 1981-90
139
Fuentes Miguel Ángel Fuentes Azpiroz
06/08/1964 Donostia/San Sebastián 219 1993-01
140
Carracedo Jon Carracedo López
29/01/1987 Abadiño 218 2007-19
141
Bergareche José Luis Bergareche Ariño
27/05/1921 Erandio 218 1943-56
142
Navarro Antonio Navarro Soriano
05/08/1983 Novelda 218 2003-13
143
Tati Donato Alcalde Tieles
22/01/1964 Salinas 218 1983-98
144
Torres Gómez Javier Torres Gómez
09/01/1970 Madrid 217 1998-05
145
Corrales Enrique Corrales Martín
01/03/1982 Sevilla 217 2002-14
146
Maldonado Froilán Maldonado Monje
02/10/1956 Villapún 217 1982-91
147
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea
07/04/1939 Eibar 217 1957-70
148
Núñez Manuel Núñez Carapeto
21/01/1959 Olivenza 216 1983-92
149
Dorado José Luis Dorado Chala
26/07/1962 Los Yébenes 216 1988-96
150
Subirats Francisco José Subirats Gil
25/02/1952 Amposta 216 1977-84
151
Ángel Luis Ángel Luis Catalina Hernández
31/10/1975 Sevilla 216 1994-11
152
Suárez Roberto Suárez Álvarez
07/04/1974 Grado 215 1995-04
153
Nando Fernando Antonio de la Rosa Rodríguez
03/10/1981 La Rinconada 215 2009-16
154
Quique Medina Enrique Salvador Medina Ortega
14/09/1974 Attendorn 215 1995-06
155
Garrido Antonio Garrido Fernández
08/02/1974 Sevilla 215 1998-05
156
Ortega Rafael Ortega Rodríguez
13/10/1963 Madrid 214 1983-91
157
Saura José Joaquín Saura Garcia
09/06/1961 Sabadell 214 1980-89
158
Escalza Francisco Javier Escalza Ellacuria
10/12/1952 Arrankudiaga 213 1972-82
159
Castañeda Javier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 213 1978-86
160
Guevara Jon Guevara Martínez
16/05/1979 Vitoria-Gasteiz 213 1999-07
161
Juanra Juan Ramón Cabrero Obrer
24/04/1980 Estivella 212 2005-13
162
Vallejo Francisco Domínguez Pérez
22/02/1944 Fuengirola 211 1962-76
163
Luciano Luciano González Groba
23/04/1981 Budiño 210 2003-13
164
Cidoncha José María Cidoncha Molina
19/04/1970 Badajoz 210 1991-00
165
Jacquet César Mario Jacquet Martínez
29/07/1946 Asunción 210 1972-79
166
Cabanillas Mario Cabanillas Plaza
06/04/1975 Madrid 210 1994-04
167
Azcueta José Luis Azcueta Uriarte
13/10/1936 Galdakao 209 1955-67
168
Uriz Vicente Uriz Balliriain
28/09/1970 Pamplona 208 1994-01
169
Arnaiz Gregorio Arnaiz Conde
14/09/1933 Castelló de la Plana 208 1953-63
170
Manel José Manuel Menéndez Erimia
07/01/1971 Avilés 208 1998-07
171
Sarmiento Antonio Manuel Sarmiento García
27/07/1979 Villarrubia 207 2008-15
172
Roque Roque Díaz Fuentes
22/10/1952 Las Palmas de Gran Canaria 207 1972-84
173
Guti Jesús Enrique Gutiérrez Mayor
31/07/1969 Madrid 207 1994-01
174
Cifuentes Luis Cifuentes Zarracina
08/10/1928 Gijón 207 1951-63
175
Terente Ricardo Terente Torre
17/02/1969 Langreo 207 1988-98
176
Sergio Sergio Plaza Albiol
11/03/1987 Málaga 207 2005-19
177
Àlex Alejandro García Casañas
14/01/1970 Barcelona 207 1990-00
178
Reija Severino Reija Vázquez
25/11/1938 Lugo 206 1958-67
179
Cota Jesús Diego Cota
28/07/1967 Madrid 206 1988-96
180
Cata Vicente Balaguer Pascual
08/05/1926 Alicante 206 1949-60
181
Toni Antonio Rincón Gómez
26/02/1943 Los Molares 206 1966-75
182
Garagarza Gorka Garagarza Fernández
10/08/1972 Donostia/San Sebastián 206 1993-04
183
Argilés Antonio Argilés Antón
31/12/1931 Terrassa 206 1953-64
184
Curta José Puig Puig
22/02/1922 Sant Martí de Llémena 205 1940-51
185
Grau Francesc Grau Pla
23/12/1935 La Garriga 205 1956-69
186
Manolito Manuel Rodríguez Fernández
15/04/1965 A Peroxa 205 1986-94
187
Rivas Juan María Romero Rivas
09/08/1953 Calañas 205 1974-84
188
Rocamora José Rocamora Hernández
09/01/1954 Benferri 205 1974-85
189
Pedro Hernández Pedro Hernández Martínez
02/10/1978 Madrid 204 2000-10
190
Pantaleón II Manuel Quevedo Vernetta
11/04/1937 Las Palmas de Gran Canaria 204 1955-67
191
Tolo Antolín Ocaña Puertas
02/08/1961 Albacete 204 1982-90
192
Bezares Juan José Bezares Alarcón
17/05/1981 Guadiaro 204 2002-12
193
Lasheras Antonio de las Heras Rotaeche
10/07/1935 Bilbao 204 1957-66
194
Nino Marcelino Navarro Muñoz
15/04/1959 Madrid 203 1982-89
195
Irusquieta José Ramón Irusquieta García
07/09/1939 Bilbao 203 1960-72
196
Pablo Alfaro Pablo Alfaro Armengot
24/04/1969 Zaragoza 203 1993-01
197
Alarcón Esteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 203 1951-59
198
Carlos Carlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 203 1960-71
199
Bustos Cristian Bustos Costa
29/05/1983 Alicante 203 2006-15
200
David Fernández David Fernández Cortázar
06/04/1985 Madrid 203 2006-13
201
Pepín José Luis Salcedo Nieto
15/09/1959 Aranjuez 203 1988-95
202
Paco Jémez Francisco Manuel Jémez Martín
18/04/1970 Las Palmas de Gran Canaria 203 1995-03
203
Tián Sebastián Luis Zafra Herrera
17/05/1970 Barcarrota 202 1990-05
204
Urbano Urbano Santos Palicio
05/02/1975 Gijón 202 1999-09
205
Márquez Juan Carlos Márquez Infantes
10/05/1966 Melilla 202 1987-97
206
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 202 1987-94
207
Jiménez José Jiménez López
05/07/1930 Morón de la Frontera 202 1955-64
208
Pombo Luis Pombo Lanza
03/08/1962 Madrid 202 1981-92
209
Anca II Alfonso Fernández Anca
23/01/1930 Ferrol 202 1951-60
210
Martínez Oliva José Martínez Oliva
02/03/1937 Sevilla 201 1959-68
211
Jerkan Nikola Jerkan
08/12/1964 Split 201 1990-96
212
Javi Castellano Javier Castellano Betancor
02/11/1987 Las Palmas de Gran Canaria 201 2010-20
213
Felipe Herrero Felipe Herrero Baeza
18/06/1970 Madrid 200 1993-02
214
Parra José Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 200 1948-57
215
David García David García de la Cruz
16/01/1981 Manresa 200 2002-13
216
Bermudo David Bermudo Rubio
14/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 200 1998-10
217
Noain Juan Luis Noain Unanue
20/06/1966 Beasain 200 1989-95
218
Castillo Antonio Castillo Montañés
25/11/1963 Alcoi 200 1982-91
219
Arnáez Igor Arnáez Martín
30/04/1991 Galdakao 200 2010-20
220
Antonio Moreno Antonio Moreno Sánchez
13/02/1983 Puerto Real 200 2006-14
221
Eransus Pablo Eransus Antoñanzas
21/08/1977 Pamplona 200 1997-09
222
Datzira José Datzira Costa
03/12/1936 L'Ametlla del Vallès 199 1959-67
223
Pedraza Manuel Pedraza Villaseñor
12/04/1967 Huelva 199 1989-99
224
Giner Fernando Giner Gil
31/12/1964 Alboraia 199 1991-99
225
Zuluaga José María Zuluaga Alonso
08/09/1951 Bilbao 199 1976-84
226
Samuel Samuel Barrio González
24/11/1972 Mieres 198 2001-08
227
Mariano Hoyas Mariano Hoyas de la Cruz
19/09/1970 Plasencia 198 1994-03
228
Mesa José Mesa Suárez
31/03/1915 Las Palmas de Gran Canaria 198 1934-50
229
Baixauli Joan Baixauli Raga
08/02/1978 Massanassa 197 2003-10
230
Jesule Jesús Barbadilla Cervilla
26/05/1973 Málaga 197 1996-03
231
Ortega José Manuel Rodríguez Ortega
13/12/1972 Almería 197 1998-07
232
Mingo Carles Domingo Pladevall
10/06/1977 Hostalric 197 2003-12
233
Fran García Francisco García Solsona
07/12/1992 Vila-real 197 2009-20
234
López Pérez José Alberto López Pérez
10/02/1960 Madrid 197 1982-88
235
Martínez José Alberto Martínez Ordóñez
01/06/1974 Motril 197 1996-03
236
Mur Ángel Mur Ferrer
25/08/1941 Barcelona 197 1965-73
237
Óscar Herreros Óscar Herreros Hernández
09/05/1972 Autol 197 1993-04
238
Pagès Josep Maria Pagès Carol
20/11/1975 Barcelona 197 2001-11
239
Isidoro José Isidoro Gómez Torres
01/08/1986 Pedrera 196 2008-17
240
Mohamed Mohamed Sedik Belkaid
08/10/1976 Melilla 196 1997-09
241
Tomás Pedro Tomás Reñones Crego
09/08/1960 Santiago de Compostela 196 1990-98
242
Satrústegui Eneko Satrústegui Plano
25/09/1990 Villava 195 2011-20
243
Salvador Antonio Salvador Ruiz
16/05/1936 Barcelona 195 1956-66
244
Pavón Manuel Pavón Castro
27/02/1984 Santa Fe 195 2006-15
245
Arias Carlos Arias Chicón
10/12/1977 Paris 194 1997-06
246
Kike Tortosa Enrique Tortosa García
13/07/1983 Alzira 194 2004-13
247
Casimiro Casimiro Torres Ibáñez
18/06/1959 Torrevieja 194 1979-87
248
Pablo García Pablo García Moreno
31/05/1985 Albacete 194 2004-15
249
Sergio Rodríguez Sergio Rodríguez Cidoncha
05/10/1989 Mérida 194 2011-19
250
Fresán Aitor Fresán Oroz
18/03/1976 Pamplona 194 1995-05
En actiu la temporada 2019-20