Ranking Jugats Consecutius Sense Encaixar - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 14 2015-16
2
Francis Francisco Javier Solar González
14/09/1983 Málaga 13 2013-14
3
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 12 1988-89
4
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 11 2008-09
5
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 10 1991-92
6
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 10 1987-88
7
Vilches José Manuel Domínguez Vilches
17/10/1979 Madrid 10 2004-05
8
Pachu José Francisco García González
25/08/1963 Avilés 10 1988-89
9
Jon Ander Jon Ander López Maquiera
06/09/1976 Barakaldo 9 1997-06
10
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 9 2019-20
11
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 9 1997-98
12
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 9 2008-09
13
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 9 2017-18
14
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 9 1992-93
15
Montoya Javier Montoya Monente
16/04/1991 Logroño 9 2018-19
16
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 8 2013-14
17
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 8 1992-93
18
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 8 1993-94
19
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 8 1983-84
20
Rafa Rafael González Robles
25/10/1970 Avilés 8 1997-98
21
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 8 1980-81
22
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 8 1993-94
23
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 8 2005-07
24
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 8 1989-90
25
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 8 2011-12
26
Ruiz Manuel Ruiz Pérez
03/12/1962 Jerez de la Frontera 8 1984-85
27
Murcia Adrián Murcia Sánchez
23/01/1988 Elx 8 2009-12
28
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 8 2004-05
29
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 8 1986-87
30
Vicente Gómez Vicente Gómez Mira
06/01/1952 Novelda 8 1981-82
31
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 8 2000-01
32
Goyo Gregorio de Pablos Lucas
07/11/1953 Arganda del Rey 8 1981-82
33
Vito Marc Vito Brezmes
10/03/1996 Terrassa 8 2017-18
34
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 7 2014-15
35
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 7 2012-13
36
Felip Felip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 7 2005-06
37
Ivan Alonso Iván Alonso López
15/09/1974 Valladolid 7 1996-97
38
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 7 2003-04
39
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 7 1992-94
40
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 7 2004-05
41
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 7 2001-02
42
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 7 1999-00
43
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 7 2002-04
44
Olivares José María Olivares Rivas
16/07/1959 Arganda del Rey 7 1982-84
45
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 7 2002-03
46
Barbero Juan Barbero Fernández
25/11/1963 Dos Hermanas 7 1994-95
47
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 7 2005-06
48
Alex Alexander José Pinilla Estévez
05/01/1965 Sevilla 7 1997-98
49
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 7 2001-02
50
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 7 1993-95
51
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 7 2000-01
52
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 7 1992-93
53
Miguel Miguel Martínez de Corta
25/11/1981 Logroño 7 2018-19
54
Feria Rafael Feria García de Quirós
12/08/1967 El Puerto de Santa María 7 1992-93
55
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 7 1988-89
56
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 7 1999-00
57
Carmelo Carmelo Luján Aroca
16/07/1955 Albacete 7 1980-81
58
Rubio Manuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 7 2003-04
59
José Luis José Luis Martínez Márquez
28/09/1971 Utrera 7 2000-01
60
González José Carlos González Colmenar
21/03/1978 Arrigorriaga 7 2006-07
61
Iván Iván Gómez Romero
02/02/1980 Barcelona 7 2007-08
62
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 7 1993-94
63
Burgos José Carlos Burgos Ortigosa
31/10/1971 Málaga 7 1997-99
64
Cervantes José Cervantes Zapata
30/11/1945 Málaga 7 1978-79
65
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 7 1994-95
66
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 7 2015-16
67
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 7 1996-99
68
Macías Urko Macías Mate
10/06/1978 Barakaldo 7 2001-02
69
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 7 2002-03
70
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 7 1996-97
71
Bandín Salvador Bandín Mosteyrín
25/06/1958 A Pobra do Caramiñal 7 1987-89
72
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 7 1991-92
73
Jaime Ferrer Jaime Ferrer Castillo
07/11/1971 Barcelona 7 1992-93
74
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 7 1991-92
75
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 7 1989-92
76
João Costa João Paulo Santos Costa
02/02/1996 Barcelos 7 2018-19
77
Mackay Ian Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 7 2009-10
78
Ramón Ramón Ruiz Fernández
15/05/1973 Gijón 7 1999-01
79
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 7 1994-95
80
Joaquín Ramón Joaquín Ramón Ñíguez Rodríguez
06/07/1965 Rafal 7 1987-88
81
Álvaro Núñez Álvaro Adrián Núñez Moreira
11/05/1973 Rivera 6 2008-09
82
Higes José Luis Higes Casalengua
09/08/1959 El Sotillo 6 1989-90
83
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 6 2012-13
84
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 6 2002-03
85
Sangroniz Gorka Sangroniz Barcena
27/02/1973 Getxo 6 1997-98
86
Jero Lario Jerónimo Manuel Lario Martínez
07/02/1995 Lorca 6 2016-17
87
Sangroniz Gorka Sangroniz Barcena
27/02/1973 Getxo 6 1994-95
88
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 6 1987-88
89
Vicente Gómez Vicente Gómez Mira
06/01/1952 Novelda 6 1982-83
90
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 6 1990-91
91
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 6 2015-16
92
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 6 2006-07
93
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 6 1999-00
94
Álex Sánchez Alejandro Sánchez Benítez
03/02/1991 Barcelona 6 2015-16
95
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 6 2003-04
96
Requena José Salvador Requena Pelegrí
06/08/1967 Alzira 6 1994-95
97
Luis César Luis Ángel César Sampedro
03/05/1966 Vilagarcía de Arousa 6 1995-96
98
Parra Pedro Francisco Parra del Apio
09/02/1966 Aranjuez 6 1988-89
99
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 6 2002-03
100
Diego Diego García Bravo
13/01/1990 Oviedo 6 2013-14
101
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 6 1992-93
102
Ortolà Adrián Ortolá Vañó
20/08/1993 Xàbia 6 2015-16
103
Ballesteros Raúl Ballesteros Alonso
30/05/1978 Madrid 6 2004-06
104
Rafa Gómez Rafael Gómez Company
05/01/1974 Valencia 6 1996-97
105
Pampín Roberto Pampín López
05/01/1984 Barakaldo 6 2006-08
106
Francis Francisco Javier Solar González
14/09/1983 Málaga 6 2011-12
107
Rafa Gómez Rafael Gómez Company
05/01/1974 Valencia 6 2001-04
108
Dani Jiménez Daniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 6 2014-15
109
Tinoko Juan Antonio Tinoko Sagayo
16/01/1963 Amorebieta-Etxano 6 1987-88
110
Iker Fernández Iker Fernández Muñoz
01/02/1983 Bilbao 6 2007-08
111
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 6 1997-99
112
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 6 2002-03
113
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 6 1989-90
114
Vargas Pablo Alberto Vargas Pérez
16/02/1984 Sevilla 6 2006-07
115
Falagán Francisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 6 1991-92
116
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 6 2015-17
117
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 6 2004-05
118
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 6 2001-02
119
Alfredo Alfredo Ranera García
11/05/1963 Pamplona 6 1992-93
120
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 6 1992-93
121
Mallo Ignacio García Mallo
20/02/1960 Vigo 6 1982-83
122
Jon Ander Jon Ander López Maquiera
06/09/1976 Barakaldo 6 1997-98
123
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 6 2017-18
124
David Soria David Soria Solís
04/04/1993 Madrid 6 2014-16
125
Fornés Óscar Fornés López
02/03/1983 Benicarló 6 2007-08
126
Cervantes Manuel Cervantes García
06/04/1957 Irun 6 1991-92
127
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 6 1995-96
128
Gandiaga Luis José Gandiaga Cos
23/04/1973 Torrelavega 6 1997-98
129
Millán Jesús González Sanisidro
02/02/1955 Cambados 6 1979-80
130
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 6 1997-98
131
David Valle David Valle Millán
22/05/1978 Barcelona 6 2010-11
132
David Valle David Valle Millán
22/05/1978 Barcelona 6 2002-04
133
Hortas Fermín Hortas Vidal
17/05/1953 Cesantes 6 1989-90
134
Juanvi Juan Vicente Peinado Fernández
26/06/1973 Madrid 6 1996-97
135
Víctor Ibáñez Víctor Ibáñez Pascual
21/04/1989 Barcelona 6 2012-13
136
Víctor Ibáñez Víctor Ibáñez Pascual
21/04/1989 Barcelona 6 2011-12
137
Bernal Salvador Bernal Núñez
24/08/1967 Fuengirola 6 1992-94
138
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 6 2012-13
139
Goyo Gregorio de Pablos Lucas
07/11/1953 Arganda del Rey 6 1982-83
140
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 6 1993-94
141
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 6 2012-13
142
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 6 2005-07
143
Igor Prieto Igor Prieto Sodupe
01/02/1977 Donostia/San Sebastián 6 1997-98
144
Marcos Fernando Marcos Santiago
04/12/1968 Felanitx 6 2000-01
145
Etxebarrieta Igor Etxebarrieta Ibarra
03/04/1984 Getxo 6 2008-09
146
Busquets Carles Busquets Barroso
19/07/1967 Barcelona 6 1990-02
147
Aguilera Javier Aguilera Gumpert
31/01/1963 Madrid 6 1989-91
148
Tejera Juan Antonio Tejera Ortiz
08/03/1988 Andújar 6 2010-11
149
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 6 1991-92
150
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 6 2018-19
151
Néstor Néstor Díaz García
26/06/1992 Sabadell 6 2016-17
152
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 6 2016-18
153
José Miguel José Miguel Robayna Cabrera
24/09/1967 Arrecife 6 1992-93
154
Merino Vicente Merino Barragán
11/03/1952 Soguillo del Páramo 6 1980-82
155
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 6 2009-10
156
Rebollo Alejandro Rebollo Ceñal
11/01/1983 Gijón 6 2009-10
157
Zubiaurre Andoni Zubiaurre Dorronsoro
04/12/1996 Ordizia 6 2017-18
158
César Gálvez César Augusto Gálvez Espinar
31/07/1973 Donostia/San Sebastián 6 1997-98
159
Manu Manuel Francisco Cantero Jerez
27/09/1973 Badajoz 6 2000-01
160
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 6 2008-09
161
Lledó Francisco Javier Lledó Llano
11/07/1979 Coria del Río 6 2002-04
162
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 6 2007-08
163
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 6 1989-90
164
Javi Ruiz Francisco Javier Ruiz Bonilla
15/03/1980 Almería 6 2000-04
165
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 6 2002-03
166
Arturo Arturo González García
15/08/1981 Sevilla 6 2001-02
167
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 6 2006-07
168
Pariente José Manuel Pariente Najarro
20/09/1967 Málaga 6 1990-91
169
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 6 2017-18
170
Carlos Gómez José Carlos Gómez Tafur
25/10/1972 Granada 6 1995-96
171
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 6 1996-97
172
Almunia Manuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 6 1998-99
173
Kike Royo Enrique Royo Herranz
14/06/1991 Logroño 6 2018-19
174
Zigor Zigor Goikuria Garmendia
16/06/1979 Arrigorriaga 6 2005-06
175
Zapata Pedro Benito Zapata
14/11/1960 Zamora 6 1991-92
176
Zapata Pedro Benito Zapata
14/11/1960 Zamora 6 1985-90
177
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 6 1994-95
178
Urcelay Josu Alberde Urcelay Segura
22/02/1968 Arrasate 6 1989-90
179
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 6 1988-89
180
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 6 2013-14
181
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 6 1999-00
182
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 6 1988-89
183
Magallón Ángel Ricardo Magallón Yanguas
01/03/1969 Tudela 6 1994-95
184
Fuentes José Antonio Fuentes Carrión
09/10/1982 Mérida 6 2005-06
185
Caballero Juan Carlos Caballero Marín
29/09/1978 Zaragoza 6 2006-07
186
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 6 1987-88
187
Arumí Rafael Arumí Cebrián
05/02/1962 Barcelona 5 1992-93
188
Alejandro Alejandro García Torre
13/01/1984 Gijón 5 2015-16
189
Alejandro Alejandro García Torre
13/01/1984 Gijón 5 2016-17
190
Jonathan Jonathan López Pérez
16/04/1981 Langreo 5 1997-98
191
Caballero Juan Carlos Caballero Marín
29/09/1978 Zaragoza 5 2005-07
192
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 5 2015-16
193
Josep Antoni Josep Antoni Gomes Moreira
03/12/1985 La Massana 5 2007-08
194
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 5 1991-92
195
Mallo Ignacio García Mallo
20/02/1960 Vigo 5 1980-81
196
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 5 1989-90
197
Emilio Muñoz Emilio Muñoz Barrero
16/01/1979 Úbeda 5 2003-04
198
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 5 1994-95
199
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 5 2014-15
200
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 5 2014-15
201
Moltó Manuel Moltó Albors
14/12/1961 Cocentaina 5 1984-85
202
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 5 1999-00
203
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 5 1991-92
204
Mallo Ignacio García Mallo
20/02/1960 Vigo 5 1988-90
205
Moncho José Ramón Guimerans Pazos
24/02/1960 5 1992-93
206
Nacho Ignacio Triguero Gil
23/05/1974 Madrid 5 2001-02
207
Rubén García Rubén García Cardós
12/02/1987 Ontinyent 5 2010-11
208
Zubikarai Eñaut Zubikarai Goñi
26/02/1984 Ondarroa 5 2004-07
209
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 5 1995-96
210
Balbuena Salvador Balbuena Teruel
03/02/1978 Melilla 5 1996-97
211
Trujillo José Carmelo Trujillo Socorro
17/06/1965 Las Palmas de Gran Canaria 5 1999-00
212
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 5 1988-89
213
Roberto Roberto González Fernández
15/11/1980 León 5 2004-05
214
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 5 1994-95
215
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 5 2014-16
216
Asiain Javier Asiaín Antón
31/10/1978 Pamplona 5 2004-05
217
Ivan Alonso Iván Alonso López
15/09/1974 Valladolid 5 2000-01
218
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 5 2011-12
219
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 5 2012-13
220
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 5 2004-05
221
Arumí Rafael Arumí Cebrián
05/02/1962 Barcelona 5 1986-87
222
Ramón Ramón Ruiz Fernández
15/05/1973 Gijón 5 1993-94
223
Leal Alejandro Leal Rodríguez
19/06/1950 Donostia/San Sebastián 5 1978-79
224
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 5 2004-05
225
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 5 2003-04
226
Edu Sousa Eduardo Sousa Iglesias
15/07/1991 Tui 5 2018-19
227
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 5 2015-16
228
Monchi Ramón Rodríguez Verdejo
20/09/1968 San Fernando 5 1989-90
229
José Ramón José Ramón Rodríguez Gómez
17/07/1987 Huelva 5 2011-12
230
Santi Calvo Segundo Santiago Calvo Pizarro
09/02/1969 L'Hospitalet de Llobregat 5 2005-06
231
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 5 2017-18
232
Revuelta Alejandro Revuelta Candón
01/10/1971 Cádiz 5 1992-93
233
Navarro Aitor Navarro Irigoien
10/12/1993 Pamplona 5 2015-16
234
Nico Ratti Kevin Nicolás Ratti Fredes
18/09/1993 Mendoza 5 2019-20
235
Baines Adolfo Baines Pilart
15/02/1972 Isaba 5 1999-00
236
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 5 2008-09
237
Aurreko Mikel Aurrekoetxea Gómez
05/10/1981 Bilbao 5 2005-06
238
Jorge Jorge Ramírez Fernández
16/01/1967 Córdoba 5 1989-90
239
Raúl Raúl Domínguez Carral
01/11/1986 Sarón 5 2015-16
240
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 5 1987-88
241
Ramón Ramón Martínez Garrido
18/02/1960 Jaén 5 1989-90
242
Sánchez Fernando Sánchez García
11/12/1951 Sevilla 5 1983-84
243
Novoa Salvador González Novoa
29/12/1980 Fuengirola 5 2007-08
244
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 5 1999-00
245
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 5 1998-99
246
Aurreko Mikel Aurrekoetxea Gómez
05/10/1981 Bilbao 5 2004-05
247
Etxebarrieta Igor Etxebarrieta Ibarra
03/04/1984 Getxo 5 2012-13
248
Rubén Rubén Martínez Caballero
04/03/1977 Paterna 5 2006-07
249
Angoy Jesús Mariano Angoy Gil
22/05/1966 Alagón 5 1990-91
250
Buba Aboubacar Camara
01/06/1993 Conakry 5 2013-14
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error