Ranking Jugats Consecutius Sense Encaixar - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 13 1990-91
2
Romero Francisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 10 1969-70
3
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 9 1994-95
4
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 9 1992-93
5
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 9 2003-04
6
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 8 2014-15
7
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 8 1964-65
8
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 8 1998-99
9
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 8 1990-92
10
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 8 1971-73
11
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 8 1972-73
12
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 8 2014-16
13
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 7 1990-91
14
Orlando Quintana Orlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 7 2004-07
15
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 7 1998-99
16
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 7 1977-79
17
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 7 1979-80
18
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 7 2002-03
19
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 7 1988-89
20
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 7 1975-76
21
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 7 2008-09
22
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 7 1991-92
23
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 7 1989-90
24
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 7 1995-96
25
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-95
26
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-94
27
Wilfred Wilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 7 1991-92
28
Yoel Yoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 7 2011-12
29
Abelardo Ángel Abelardo González Bernardo
03/09/1944 Sotrondio 7 1970-71
30
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 7 1997-99
31
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 7 1970-71
32
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 7 1994-95
33
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 7 1997-98
34
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2017-18
35
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 7 2017-18
36
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 6 1986-87
37
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 6 1991-92
38
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 6 2011-12
39
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 6 1963-64
40
Láinez César Láinez Sanjuán
10/04/1977 Zaragoza 6 2002-03
41
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 6 2005-06
42
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 6 1988-89
43
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 6 1993-94
44
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 6 2007-08
45
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 6 2001-03
46
Areola Alphonse Francis Areola
27/02/1993 Paris 6 2015-16
47
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 6 1977-78
48
Ramírez Antonio Ramírez Gálmez
17/02/1935 Castelló de la Plana 6 1961-62
49
Nuno Nuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 6 1996-99
50
Leiva José Antonio Leiva Galindo
15/12/1974 Córdoba 6 2000-01
51
Falagán Francisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 6 1993-94
52
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 6 1982-83
53
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 6 1955-57
54
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 6 1955-56
55
Gómez Antonio Gómez Navarro
02/09/1940 Alicante 6 1967-68
56
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 6 1968-69
57
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 6 2018-20
58
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 6 1970-71
59
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 6 2007-08
60
Bono Yassine Bounou
05/04/1991 Montreal 6 2015-16
61
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 6 2008-09
62
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 6 2014-16
63
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 6 1977-78
64
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 6 2011-12
65
Zaki Ezzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 6 1988-89
66
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 6 2013-14
67
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 6 2007-08
68
Dani Jiménez Daniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 6 2018-19
69
Pistón Manuel Rodríguez Muñoz
1939 A Coruña 6 1960-61
70
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 6 1971-73
71
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 6 2016-17
72
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 6 1990-91
73
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 6 1992-93
74
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 6 2001-02
75
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 6 1983-84
76
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 6 2004-05
77
Fernández José Antonio Fernández Blanco
26/12/1940 Bilbao 6 1965-67
78
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 6 1984-85
79
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 6 1997-99
80
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 6 1993-94
81
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 6 2001-03
82
Urquiola Francisco Urquiola Landeta
23/11/1929 Bilbao 6 1953-54
83
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 6 1989-90
84
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 6 2015-17
85
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 6 2013-14
86
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 6 1966-67
87
Raúl Fernández Raúl Fernández-Cavada Mateos
13/03/1988 Bilbao 6 2016-17
88
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 6 2003-04
89
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 6 1956-59
90
Gorospe Martín Gorospe Osinalde
19/06/1951 Donostia/San Sebastián 6 1981-82
91
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 5 1997-98
92
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 5 2019-20
93
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 5 2019-20
94
Candi Cándido Gómez Álvarez
14/05/1928 Porriño 5 1958-59
95
Esteban Emilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 5 1973-74
96
Caballero Wilfredo Daniel Caballero Lazcano
28/09/1981 Santa Elena 5 2008-09
97
Jaro Pedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 5 1994-95
98
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 5 2008-09
99
Herrerín Iago Herrerín Buisán
25/01/1988 Bilbao 5 2012-13
100
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 5 1991-92
101
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 5 2004-05
102
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 5 2003-04
103
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 5 1993-94
104
Docobo Ramón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 5 1991-92
105
Ojeda Marcelo Leonardo Ojeda
08/12/1968 Avellaneda 5 1994-95
106
Burgueña José Luis Burgueña Arroyo
05/05/1954 Bilbao 5 1981-82
107
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 5 1997-98
108
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 5 1994-95
109
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 5 2001-02
110
Herrerín Iago Herrerín Buisán
25/01/1988 Bilbao 5 2016-18
111
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 5 1998-99
112
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 5 2006-07
113
Lasheras Pedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 5 1955-56
114
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 5 1984-85
115
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 5 1995-96
116
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 5 2014-15
117
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez
30/10/1956 Zarautz 5 1988-89
118
Porras José Porras Pacheco
15/05/1939 Mérida 5 1967-68
119
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 5 1990-91
120
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 5 1990-92
121
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 5 2005-06
122
Roa Carlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 5 1997-98
123
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 5 1959-60
124
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 5 1999-00
125
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 5 1974-75
126
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 5 1957-58
127
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 5 1997-98
128
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 5 1994-95
129
Humberto Humberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 5 1973-74
130
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 5 1986-89
131
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 5 1970-71
132
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 5 1974-75
133
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 5 1987-88
134
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 5 1970-71
135
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 5 2014-15
136
Almansa Antonio Almansa Ortega
21/06/1928 Montcada i Reixac 5 1951-52
137
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 5 2008-09
138
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 5 1996-97
139
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 5 2015-16
140
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 5 1997-98
141
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 5 1996-97
142
Navarro Montoya Carlos Fernando Navarro Montoya
26/02/1966 Medellín 5 1999-00
143
Basauri Enrique Basauri Arbulu
21/07/1953 Elorrio 5 1984-85
144
Soler Miguel Soler Valencia
13/09/1930 Badalona 5 1953-54
145
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 5 1981-82
146
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 5 1997-98
147
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 5 2002-03
148
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 5 1992-93
149
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 5 2001-02
150
Fernando Fernando Iglesias Chamorro
03/09/1966 Panxón 5 1989-93
151
Munir Munir Mohand Mohamedi El Kajoui
10/05/1989 Melilla 5 2019-20
152
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 5 1974-76
153
Llácer Manuel López Llácer
17/02/1950 Reinosa 5 1977-78
154
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 5 1996-97
155
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 5 1968-69
156
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 5 1986-87
157
Celdrán Juan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 5 1960-61
158
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 5 1990-91
159
Caso Luis Jorge Caso Mayor
17/04/1929 Nava 5 1956-57
160
Echevarría Francisco Javier Echevarría Barrenechea
05/06/1950 Igorre 5 1974-75
161
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 5 2003-04
162
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 5 2000-02
163
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 5 1986-88
164
Serantes Jon Ander Serantes Simón
24/10/1989 Barakaldo 5 2015-17
165
Rodri José Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 5 1972-73
166
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 5 1958-59
167
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 5 2016-17
168
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 5 2007-08
169
Villanueva Francisco Villanueva Medina
27/07/1965 Marcilla 5 1991-92
170
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 5 2017-18
171
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 5 1958-59
172
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 5 1989-90
173
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 5 1999-00
174
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1992-94
175
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1983-84
176
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1991-92
177
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1986-87
178
López Francisco López Gómez
20/01/1954 Almería 5 1985-86
179
Domínguez Rogelio Antonio Domínguez López
09/03/1931 Buenos Aires 5 1957-58
180
Seoane Eduardo Seoane Díaz
25/01/1948 A Coruña 5 1975-76
181
Zubikarai Eñaut Zubikarai Goñi
26/02/1984 Ondarroa 5 2008-09
182
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 5 1958-59
183
Padrón Ramón Allegue Martínez
24/01/1935 A Pobra do Caramiñal 5 1960-61
184
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 5 1971-72
185
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 5 2008-10
186
Caso Luis Jorge Caso Mayor
17/04/1929 Nava 5 1951-52
187
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 5 1971-72
188
Beto António Alberto Bastos Pimparel
01/05/1982 Loures 5 2014-15
189
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 5 2005-06
190
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 5 2004-05
191
Covelo José Antonio García Alonso
02/06/1963 Vigo 5 1993-94
192
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 5 1976-77
193
Heredia Juan Heredia Moreno
24/04/1942 Almodóvar del Río 5 1967-69
194
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 5 1978-79
195
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 5 1971-72
196
Fernando Fernando Martínez Rubio
10/06/1990 Murcia 5 2018-20
197
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 5 2002-03
198
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 5 1984-85
199
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 5 1966-67
200
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 5 1971-72
201
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 5 1987-88
202
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 5 1939-40
203
Mambrilla Miguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 5 1960-61
204
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 5 1988-89
205
Corral Pedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 5 1978-79
206
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 5 2005-06
207
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 5 1971-73
208
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 5 1984-85
209
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 5 2002-03
210
Dutruel Richard Philippe Dutruel
24/12/1972 Thonon-les-Bains 5 1998-99
211
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 5 1971-72
212
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 5 1986-87
213
Payno Rodrigo Payno Díaz de la Espina
07/02/1947 Burgos 5 1968-69
214
Pita José González Suárez
07/01/1927 Ourense 5 1955-57
215
Bono Yassine Bounou
05/04/1991 Montreal 5 2014-15
216
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 5 2015-16
217
Razak Razak Brimah
22/06/1987 Accra 5 2014-16
218
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 5 2000-01
219
Samper Alejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 5 1968-69
220
Albarrán Romà Albarrán Morató
02/01/1963 Vic 5 1990-92
221
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 5 1971-72
222
Amador Francisco Rodríguez Amador
13/12/1968 Madrid 5 1996-98
223
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 5 1991-92
224
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 5 2015-16
225
Puente José Antonio Puente Ramírez
15/12/1956 Granada 5 1984-85
226
Larrañaga Enrique Larrañaga Juaristi
28/04/1948 Azkoitia 5 1970-71
227
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 4 1961-62
228
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 4 2008-09
229
Casto Casto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 4 2016-18
230
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 4 2016-17
231
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 4 1996-97
232
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 4 2012-13
233
Josep Martínez Josep Martínez Riera
27/05/1998 Alzira 4 2019-20
234
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 4 1968-69
235
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 4 2000-02
236
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 4 1966-67
237
Casto Casto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 4 2015-16
238
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 4 2015-16
239
Gaspercic Ronald Louis Gaspercic
09/05/1969 Genk 4 2003-04
240
Yarza Enrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 4 1962-64
241
Szendrei Jozsef Szendrei
25/04/1954 Karcag 4 1989-90
242
Casto Casto Espinosa Barriga
18/06/1982 Pueblonuevo del Guadiana 4 2013-15
243
Ibarreche Ignacio Ibarreche Gurtubay
13/05/1933 Galdakao 4 1962-63
244
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 4 1970-71
245
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 4 1996-97
246
Ojeda Manuel Ojeda Lore
26/09/1948 El Puerto de Santa María 4 1972-73
247
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 4 2015-16
248
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 4 1969-70
249
Huguet Jaume Huguet Garcia
27/08/1959 Montcada i Reixac 4 1990-91
250
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 4 1968-69
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error