Ranking Jornades Consecutives Sense Encaixar - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement Partits
1
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 6
2
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 6
3
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 5
4
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 4
5
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 4
6
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 3
7
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 3
8
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 3
9
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 3
10
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 3
11
Pacheco Fernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 3
12
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 3
13
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 2
14
Felip Felip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 2
15
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 2
16
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 2
17
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 2
18
Dani Martín Daniel Martín Fernández
08/07/1998 Gijón 2
19
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 2
20
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 2
21
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 2
22
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 2
23
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 2
24
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 2
25
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 2
26
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 2
27
Sivera Antonio Sivera Salvá
11/08/1996 Xàbia 2
28
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 2
29
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 2
30
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 2
31
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
32
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
33
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 1
34
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 1
35
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 1
36
Dani Martín Daniel Martín Fernández
08/07/1998 Gijón 1
37
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 1
38
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 1
39
Fernando Fernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 1
40
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
41
Pacheco Fernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 1
42
Pacheco Fernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 1
43
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
44
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 1
45
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
46
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
47
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
48
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 1
49
Diego Diego Díaz Garrido
30/12/1968 Madrid 1
50
Diego Diego Díaz Garrido
30/12/1968 Madrid 1
51
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
52
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 1
53
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 1
54
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 1
55
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 1
56
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 1
57
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 1
58
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 1
59
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 1
60
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 1
61
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 1
62
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
63
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
64
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
65
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 1
66
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 1
67
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 1
68
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 1
69
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 1
70
Ormazabal Kepa Ormazabal Artetxe
25/04/1966 Bilbao 1
71
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 1
72
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 1
73
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 1
74
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 1
75
Jaime Ferrer Jaime Ferrer Castillo
07/11/1971 Barcelona 1
76
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 1
77
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 1
78
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 1
79
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 1
80
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 1
81
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
82
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 1
83
Casilla Francisco Casilla Cortés
02/10/1986 Alcover 1
84
Sánchez Broto Francisco Javier Sánchez Broto
25/08/1971 Barcelona 1
85
Sánchez Broto Francisco Javier Sánchez Broto
25/08/1971 Barcelona 1
86
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 1
87
Felip Felip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 1
88
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
89
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 1
90
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
91
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 1
92
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
93
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 1
94
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
95
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
96
Moso Joaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 1
97
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 1
98
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 1
99
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 1
100
Rubén Blanco Rubén Santiago Blanco Veiga
25/07/1995 Mos 1
101
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 1
102
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 1
103
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 1
104
Sivera Antonio Sivera Salvá
11/08/1996 Xàbia 1
105
Sivera Antonio Sivera Salvá
11/08/1996 Xàbia 1
106
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 1
107
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
108
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 1
109
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 1
110
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
111
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 1
112
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 1
113
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
114
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
115
Pau López Pau López Sabata
13/12/1994 Girona 1
116
Pau López Pau López Sabata
13/12/1994 Girona 1
117
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 1
118
Rubén Blanco Rubén Santiago Blanco Veiga
25/07/1995 Mos 1
119
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 1
120
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
121
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 1
122
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 1
123
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 1
124
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 1
125
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 1
126
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 1
127
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 1
En actiu la temporada 2019-20
// roll up