Ranking Jornades Consecutives Sense Encaixar - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 14 2015-16
2
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 11 2008-09
3
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 10 1991-92
4
Pachu José Francisco García González
25/08/1963 Avilés 10 1988-89
5
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 10 1987-88
6
Vilches José Manuel Domínguez Vilches
17/10/1979 Madrid 10 2004-05
7
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 9 2019-20
8
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 9 2008-09
9
Montoya Javier Montoya Monente
16/04/1991 Logroño 9 2018-19
10
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 9 2017-18
11
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 9 1992-93
12
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 8 2004-05
13
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 8 1993-94
14
Rafa Rafael González Robles
25/10/1970 Avilés 8 1997-98
15
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 8 1986-87
16
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 8 1980-81
17
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 8 2011-12
18
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 8 1983-84
19
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 8 2000-01
20
Goyo Gregorio de Pablos Lucas
07/11/1953 Arganda del Rey 8 1981-82
21
Vito Marc Vito Brezmes
10/03/1996 Terrassa 8 2017-18
22
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 8 1992-93
23
Francis Francisco Javier Solar González
14/09/1983 Málaga 8 2013-14
24
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 8 2013-14
25
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 8 1993-94
26
Vicente Gómez Vicente Gómez Mira
06/01/1952 Novelda 8 1981-82
27
Rubio Manuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 7 2003-04
28
Carmelo Carmelo Luján Aroca
16/07/1955 Albacete 7 1980-81
29
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 7 1993-94
30
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 7 1994-95
31
Barbero Juan Barbero Fernández
25/11/1963 Dos Hermanas 7 1994-95
32
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 7 2002-03
33
Miguel Miguel Martínez de Corta
25/11/1981 Logroño 7 2018-19
34
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 7 2004-05
35
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 7 1993-95
36
Bandín Salvador Bandín Mosteyrín
25/06/1958 A Pobra do Caramiñal 7 1987-89
37
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 7 1996-97
38
Felip Felip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 7 2005-06
39
João Costa João Paulo Santos Costa
02/02/1996 Barcelos 7 2018-19
40
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 7 2003-04
41
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 7 1988-89
42
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 7 2012-13
43
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 7 2015-16
44
Alex Alexander José Pinilla Estévez
05/01/1965 Sevilla 7 1997-98
45
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 7 1994-95
46
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 7 1992-94
47
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 7 2005-06
48
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 7 1989-90
49
Iván Iván Gómez Romero
02/02/1980 Barcelona 7 2007-08
50
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 7 2001-02
51
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 7 2014-15
52
Ivan Alonso Iván Alonso López
15/09/1974 Valladolid 7 1996-97
53
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 7 1988-89
54
González José Carlos González Colmenar
21/03/1978 Arrigorriaga 7 2006-07
55
José Luis José Luis Martínez Márquez
28/09/1971 Utrera 7 2000-01
56
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 7 2002-03
57
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 7 1991-92
58
Mackay Juan Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 7 2009-10
59
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 7 2001-02
60
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 7 1992-93
61
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 7 1991-92
62
Jon Ander Jon Ander López Maquiera
06/09/1976 Barakaldo 7 1997-98
63
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 7 2000-01
64
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 7 1999-00
65
Joaquín Ramón Joaquín Ramón Ñíguez Rodríguez
06/07/1965 Rafal 7 1987-88
66
Víctor Ibáñez Víctor Ibáñez Pascual
21/04/1989 Barcelona 6 2011-12
67
Juanvi Juan Vicente Peinado Fernández
26/06/1973 Madrid 6 1996-97
68
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 6 1989-90
69
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 6 1989-90
70
Vicente Gómez Vicente Gómez Mira
06/01/1952 Novelda 6 1982-83
71
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 6 2002-03
72
Víctor Ibáñez Víctor Ibáñez Pascual
21/04/1989 Barcelona 6 2012-13
73
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 6 1987-88
74
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 6 1997-98
75
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 6 1999-00
76
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 6 1999-00
77
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 6 2007-08
78
Merino Vicente Merino Barragán
1952 Soguillo del Páramo 6 1980-82
79
Ortolà Adrián Ortolá Vañó
20/08/1993 Xàbia 6 2015-16
80
Arturo Arturo González García
15/08/1981 Sevilla 6 2001-02
81
Hortas Fermín Hortas Vidal
17/05/1953 Cesantes 6 1989-90
82
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 6 1991-92
83
Cervantes Manuel Cervantes García
06/04/1957 Irun 6 1991-92
84
David Soria David Soria Solís
04/04/1993 Madrid 6 2014-16
85
Pampín Roberto Pampín López
05/01/1984 Barakaldo 6 2006-08
86
José Miguel José Miguel Robayna Cabrera
24/09/1967 Lanzarote 6 1992-93
87
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 6 1988-89
88
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 6 1997-98
89
Bernal Salvador Bernal Núñez
24/08/1967 Fuengirola 6 1992-94
90
Rafa Gómez Rafael Gómez Company
05/01/1974 Valencia 6 1996-97
91
Higes José Luis Higes Casalengua
09/08/1959 El Sotillo 6 1989-90
92
Zigor Zigor Goikuria Garmendia
16/06/1979 Arrigorriaga 6 2005-06
93
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 6 2006-07
94
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 6 1987-88
95
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 6 2012-13
96
Sangroniz Gorka Sangroniz Barcena
27/02/1973 Getxo 6 1997-98
97
Mallo Ignacio García Mallo
20/02/1960 Vigo 6 1982-83
98
Magallón Ángel Ricardo Magallón Yanguas
01/03/1969 Tudela 6 1994-95
99
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 6 1993-94
100
Pariente José Manuel Pariente Najarro
20/09/1967 Málaga 6 1990-91
101
Carlos Gómez José Carlos Gómez Tafur
25/10/1972 Granada 6 1995-96
102
Urcelay Josu Alberde Urcelay Segura
22/02/1968 Arrasate 6 1989-90
103
David Valle David Valle Millán
22/05/1978 Barcelona 6 2010-11
104
Ruiz Manuel Ruiz Pérez
03/12/1962 Jerez de la Frontera 6 1984-85
105
David Valle David Valle Millán
22/05/1978 Barcelona 6 2002-04
106
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 6 2017-18
107
Lledó Francisco Javier Lledó Llano
11/07/1979 Coria del Río 6 2002-04
108
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 6 1988-89
109
Álvaro Núñez Álvaro Adrián Núñez Moreira
11/05/1973 Rivera 6 2008-09
110
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 6 1992-93
111
Zapata Pedro Benito Zapata
14/11/1960 Zamora 6 1991-92
112
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 6 1994-95
113
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 6 2002-03
114
Almunia Manuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 6 1998-99
115
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 6 2008-09
116
Aguilera Javier Aguilera Gumpert
31/01/1963 Madrid 6 1989-91
117
Sangroniz Gorka Sangroniz Barcena
27/02/1973 Getxo 6 1994-95
118
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 6 2012-13
119
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 6 2004-05
120
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 6 2005-06
121
Luis César Luis Ángel César Sampedro
03/05/1966 Vilagarcía de Arousa 6 1995-96
122
Tinoko Juan Antonio Tinoko Sagayo
16/01/1963 Amorebieta-Etxano 6 1987-88
123
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 6 1996-97
124
Goyo Gregorio de Pablos Lucas
07/11/1953 Arganda del Rey 6 1982-83
125
Alfredo Alfredo Ranera García
11/05/1963 Pamplona 6 1992-93
126
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 6 2002-04
127
Parra Pedro Francisco Parra del Apio
09/02/1966 Aranjuez 6 1988-89
128
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 6 1995-96
129
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 6 2015-16
130
Iker Fernández Iker Fernández Muñoz
01/02/1983 Bilbao 6 2007-08
131
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 6 1990-91
132
Manu Manuel Francisco Cantero Jerez
27/09/1973 Badajoz 6 2000-01
133
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 6 2013-14
134
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 6 2018-19
135
Jon Ander Jon Ander López Maquiera
06/09/1976 Barakaldo 6 1997-98
136
Jaime Ferrer Jaime Ferrer Castillo
07/11/1971 Barcelona 6 1992-93
137
Álex Sánchez Alejandro Sánchez Benítez
03/02/1991 Barcelona 6 2015-16
138
Falagán Francisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 6 1991-92
139
Vargas Pablo Alberto Vargas Pérez
16/02/1984 Sevilla 6 2006-07
140
Fornés Óscar Fornés López
02/03/1983 Benicarló 6 2007-08
141
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 6 2012-13
142
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 6 2006-07
143
Kike Royo Enrique Royo Herranz
14/06/1991 Logroño 6 2018-19
144
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 6 2009-10
145
Diego Diego García Bravo
13/01/1990 Oviedo 6 2013-14
146
Dani Jiménez Daniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 6 2014-15
147
Rebollo Alejandro Rebollo Ceñal
11/01/1983 Gijón 6 2009-10
148
Caballero Juan Carlos Caballero Marín
29/09/1978 Zaragoza 6 2006-07
149
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 6 2017-18
150
Marcos Fernando Marcos Santiago
04/12/1968 Felanitx 6 2000-01
151
Igor Prieto Igor Prieto Sodupe
01/02/1977 Donostia/San Sebastián 6 1997-98
152
Etxebarrieta Igor Etxebarrieta Ibarra
03/04/1984 Getxo 6 2008-09
153
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 6 1997-99
154
Fuentes José Antonio Fuentes Carrión
09/10/1982 Mérida 6 2005-06
155
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 6 2002-03
156
Gandiaga Luis José Gandiaga Cos
23/04/1973 Torrelavega 6 1997-98
157
Férez Ángel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 5 1997-98
158
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 5 2006-07
159
Rodri Francisco Ruiz Valbuena
03/12/1971 Reus 5 1996-97
160
Llácer Manuel López Llácer
17/02/1950 Reinosa 5 1981-82
161
Llácer Manuel López Llácer
17/02/1950 Reinosa 5 1981-82
162
Llácer Manuel López Llácer
17/02/1950 Reinosa 5 1981-82
163
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 5 2004-05
164
Illanes Pedro Illanes Parrilla
22/07/1973 Arahal 5 2003-04
165
Rodri Francisco Ruiz Valbuena
03/12/1971 Reus 5 1996-97
166
Ituarte José Francisco Ituarte Goenaga
26/09/1970 Lasarte-Oria 5 1995-96
167
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 5 2017-18
168
Andrés Andrés Rodríguez Segura
24/06/1970 Real 5 1991-92
169
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 5 2014-15
170
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 5 1994-95
171
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 5 1999-00
172
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 5 2010-11
173
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 5 1994-95
174
Tinoko Juan Antonio Tinoko Sagayo
16/01/1963 Amorebieta-Etxano 5 1991-92
175
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 5 1993-94
176
Álex Alejandro Sánchez García
30/12/1974 A Coruña 5 1995-96
177
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 5 2018-20
178
Néstor Néstor Díaz García
26/06/1992 Sabadell 5 2016-17
179
Mallo Ignacio García Mallo
20/02/1960 Vigo 5 1988-90
180
Mallo Ignacio García Mallo
20/02/1960 Vigo 5 1980-81
181
Goyo Gregorio de Pablos Lucas
07/11/1953 Arganda del Rey 5 1984-85
182
Echevarría Francisco Javier Echevarría Barrenechea
05/06/1950 Igorre 5 1983-84
183
Navarro Aitor Navarro Irigoien
10/12/1993 Pamplona 5 2015-16
184
Bernardo Bernardo Domínguez Fernández
06/07/1979 Zafra 5 2004-05
185
Valera Antonio Valera Salmoral
17/08/1996 Bujalance 5 2018-19
186
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 5 2014-15
187
Navarro Miguel Navarro Rodríguez
05/05/1976 Abarán 5 1996-98
188
Alberto Alberto Manuel Domínguez Rivas
11/02/1988 Santiago de Compostela 5 2012-13
189
Pato Guillén Patricio Damián Guillén Gandini
28/12/1984 Montevideo 5 2013-15
190
Barroso Jacinto Barroso Marcos
18/06/1957 Jaén 5 1980-81
191
Lorenzo Lorenzo Pinés Ludeña
07/01/1972 Madrid 5 1996-97
192
Jolo Juan José Pardo Díaz
27/01/1956 Ferrol 5 1980-81
193
Klaus Carl Friedrich Georg Klaus
16/01/1994 Stuttgart 5 2018-19
194
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 5 2004-05
195
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 5 2004-05
196
Francis Francisco Javier Solar González
14/09/1983 Málaga 5 2013-14
197
Orlando Quintana Orlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 5 2008-09
198
Raúl Raúl Domínguez Carral
01/11/1986 Sarón 5 2015-16
199
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 5 1994-95
200
Marcos Fernando Marcos Santiago
04/12/1968 Felanitx 5 1993-94
201
Francis Francisco Javier Solar González
14/09/1983 Málaga 5 2012-13
202
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 5 1997-98
203
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 5 1999-00
204
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 5 1999-00
205
González José Carlos González Colmenar
21/03/1978 Arrigorriaga 5 2008-09
206
Sotres Daniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 5 2017-18
207
Alejandro Alejandro García Torre
13/01/1984 Gijón 5 2016-17
208
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 5 1991-92
209
Francis Francisco Javier Solar González
14/09/1983 Málaga 5 2012-13
210
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 5 2017-18
211
Aurreko Mikel Aurrekoetxea Gómez
05/10/1981 Bilbao 5 2005-06
212
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 5 2016-17
213
Nacho Ignacio Triguero Gil
23/05/1974 Madrid 5 2001-02
214
Javier Francisco Javier Molero Caminero
09/06/1956 Sestao 5 1988-89
215
Ezkieta Jokin Ezkieta Mendiburu
17/08/1996 Villava 5 2016-17
216
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 5 2005-06
217
Iván Iván Gómez Romero
02/02/1980 Barcelona 5 2006-07
218
Zapata Pedro Benito Zapata
14/11/1960 Zamora 5 1989-90
219
Recio Juan Miguel Recio Trigueros
15/05/1955 Sanlúcar de Barrameda 5 1984-85
220
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 5 1990-91
221
Rubén Rubén Martínez Caballero
04/03/1977 Paterna 5 2006-07
222
Arumí Rafael Arumí Cebrián
05/02/1962 Barcelona 5 1986-87
223
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 5 2014-15
224
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 5 1991-92
225
Moltó Manuel Moltó Albors
14/12/1961 Cocentaina 5 1984-85
226
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 5 1997-99
227
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 5 1997-98
228
José Ramón José Ramón Rodríguez Gómez
17/07/1987 Huelva 5 2011-12
229
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 5 2017-18
230
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 5 2015-16
231
Javi Muñoz Javier Muñoz Arévalo
27/01/1982 Sevilla 5 2002-03
232
Arumí Rafael Arumí Cebrián
05/02/1962 Barcelona 5 1992-93
233
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 5 1989-90
234
Miguel Miguel Martínez de Corta
25/11/1981 Logroño 5 2012-13
235
Pablo Juan Pablo Manzano Martínez
15/08/1968 Badajoz 5 1991-92
236
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 5 2015-16
237
Asiain Javier Asiaín Antón
31/10/1978 Pamplona 5 2004-05
238
Sánchez Fernando Sánchez García
11/12/1951 Sevilla 5 1983-84
239
Carlos Juan Carlos Mariño Pereiro
05/09/1970 Antas de Ulla 5 2001-02
240
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 5 2003-04
241
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 5 1999-00
242
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 5 2011-12
243
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 5 2012-13
244
Roggero Miguel Ángel Roggero González
1954 5 1982-83
245
Trujillo José Carmelo Trujillo Socorro
17/06/1965 Las Palmas de Gran Canaria 5 1999-00
246
Capó Andreu Capó Monjó
23/05/1944 Ciutadella de Menorca 5 1981-82
247
Roca José Manuel Roca Cases
28/02/1976 Orihuela 5 2006-07
248
Luis García Luis García Conde
23/04/1979 Toledo 5 2000-01
249
Duro José Andrés Duro Romero
24/09/1972 Valencia 5 2005-06
250
Duro José Andrés Duro Romero
24/09/1972 Valencia 5 1999-00
En actiu la temporada 2019-20