Ranking Jornades Consecutives Sense Encaixar - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Romero Francisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 10 1969-70
2
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 9 1994-95
3
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 9 1992-93
4
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 9 2003-04
5
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 8 1971-73
6
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 7 1989-90
7
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2017-18
8
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 7 2017-18
9
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 7 1988-89
10
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 7 1970-71
11
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 7 1998-99
12
Yoel Yoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 7 2011-12
13
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 7 1998-99
14
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 7 2002-03
15
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 7 1995-96
16
Wilfred Wilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 7 1991-92
17
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 7 1975-76
18
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 6 1983-84
19
Pistón Manuel Rodríguez Muñoz
1939 A Coruña 6 1960-61
20
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 6 2015-17
21
Ramírez Antonio Ramírez Gálmez
17/02/1935 Castelló de la Plana 6 1961-62
22
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 6 1993-94
23
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 6 2004-05
24
Gorospe Martín Gorospe Osinalde
19/06/1951 Donostia/San Sebastián 6 1981-82
25
Raúl Fernández Raúl Fernández-Cavada Mateos
13/03/1988 Bilbao 6 2016-17
26
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 6 1968-69
27
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 6 1966-67
28
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 6 1997-99
29
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 6 1993-94
30
Dani Jiménez Daniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 6 2018-19
31
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 6 1988-89
32
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 6 2001-03
33
Urquiola Francisco Urquiola Landeta
23/11/1929 Bilbao 6 1953-54
34
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 6 1978-79
35
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 6 2013-14
36
Láinez César Láinez Sanjuán
10/04/1977 Zaragoza 6 2002-03
37
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 6 1991-92
38
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 6 2001-02
39
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 6 2016-17
40
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 6 2013-14
41
Gómez Antonio Gómez Navarro
02/09/1940 Alicante 6 1967-68
42
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 6 1982-83
43
Falagán Francisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 5 1993-94
44
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 5 2014-15
45
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 5 2004-05
46
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 5 1957-58
47
Humberto Humberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 5 1973-74
48
Caso Luis Jorge Caso Mayor
17/04/1929 Nava 5 1956-57
49
Seoane Eduardo Seoane Díaz
25/01/1948 A Coruña 5 1975-76
50
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 5 1959-60
51
López Francisco López Gómez
20/01/1954 Almería 5 1985-86
52
Larrañaga Enrique Larrañaga Juaristi
28/04/1948 Azkoitia 5 1970-71
53
Fernández José Antonio Fernández Blanco
26/12/1940 Bilbao 5 1965-66
54
Echevarría Francisco Javier Echevarría Barrenechea
05/06/1950 Igorre 5 1974-75
55
Burgueña José Luis Burgueña Arroyo
05/05/1954 Bilbao 5 1981-82
56
Lasheras Pedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 5 1955-56
57
Heredia Juan Heredia Moreno
24/04/1942 Almodóvar del Río 5 1967-69
58
Caso Luis Jorge Caso Mayor
17/04/1929 Nava 5 1951-52
59
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 5 2006-07
60
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 5 1996-97
61
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 5 2015-16
62
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 5 1996-97
63
Basauri Enrique Basauri Arbulu
21/07/1953 Elorrio 5 1984-85
64
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 5 1966-67
65
Leiva José Antonio Leiva Galindo
15/12/1974 Córdoba 5 2000-01
66
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 5 1994-95
67
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 5 2003-04
68
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 5 1996-97
69
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 5 1981-82
70
Corral Pedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 5 1978-79
71
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 5 2001-02
72
Villanueva Francisco Villanueva Medina
27/07/1965 Marcilla 5 1991-92
73
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 5 1994-95
74
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 5 1987-88
75
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 5 1971-72
76
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 5 1989-90
77
Caballero Wilfredo Daniel Caballero Lazcano
28/09/1981 Santa Elena 5 2008-09
78
Puente José Antonio Puente Ramírez
15/12/1956 Granada 5 1984-85
79
Razak Razak Brimah
22/06/1987 Accra 5 2014-16
80
Emery Juan María Emery Alza
18/02/1933 Irun 5 1956-57
81
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 5 1997-98
82
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 5 1958-59
83
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 5 2003-04
84
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 5 1971-72
85
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 5 2015-16
86
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 5 2002-03
87
Covelo José Antonio García Alonso
02/06/1963 Vigo 5 1993-94
88
Padrón Ramón Allegue Martínez
24/01/1935 A Pobra do Caramiñal 5 1960-61
89
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 5 1939-40
90
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 5 2002-03
91
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 5 2005-06
92
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 5 2014-15
93
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 5 2001-02
94
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 5 1997-98
95
Pacheco José Porras Pacheco
15/05/1939 Mérida 5 1967-68
96
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 5 1999-00
97
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 5 2000-01
98
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 5 1992-93
99
Celdrán Juan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 5 1960-61
100
Payno Rodrigo Payno Díaz de la Espina
07/02/1947 Burgos 5 1968-69
101
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 5 1998-99
102
Rodri José Rodríguez Domínguez
02/04/1946 La Algaba 5 1972-73
103
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez
30/10/1956 Zarautz 5 1988-89
104
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 5 1971-72
105
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 5 1974-75
106
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 5 1971-72
107
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 5 1970-71
108
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 5 1997-98
109
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 5 1995-96
110
Bono Yassine Bounou
05/04/1991 Montreal 5 2014-15
111
Llácer Manuel López Llácer
17/02/1950 Reinosa 5 1977-78
112
Herrerín Iago Herrerín Buisán
25/01/1988 Bilbao 5 2012-13
113
Mambrilla Miguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 5 1960-61
114
Navarro Montoya Carlos Fernando Navarro Montoya
26/02/1966 Medellín 5 1999-00
115
Docobo Ramón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 5 1991-92
116
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 5 1990-91
117
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 4 1992-93
118
Celdrán Juan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 4 1957-58
119
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1970-71
120
Arbea Jesús Arbea Sánchez
11/10/1938 Bagüés 4 1965-67
121
Lemmens Erwin Lemmens
12/05/1976 Bruxelles 4 2001-02
122
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 4 1996-97
123
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1975-76
124
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 4 1991-92
125
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 4 2011-12
126
Arbea Jesús Arbea Sánchez
11/10/1938 Bagüés 4 1964-65
127
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 4 2012-13
128
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 4 2008-09
129
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1973-74
130
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 4 1992-93
131
Belza Eduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 4 1988-89
132
Lledó Francisco Javier Lledó Llano
11/07/1979 Coria del Río 4 2010-11
133
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 4 1974-75
134
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 4 2005-06
135
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 4 1993-94
136
Nuno Nuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 4 1999-00
137
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 4 2014-15
138
Humberto Humberto de la Cruz Núñez Cubillas
03/05/1945 Asunción 4 1975-76
139
Bono Yassine Bounou
05/04/1991 Montreal 4 2015-16
140
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 4 1995-96
141
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 4 2003-04
142
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 4 2014-15
143
Cardoso Vicente Cardoso Sánchez
21/12/1933 Madrid 4 1966-67
144
Valle Carlos Valle Colina
31/12/1945 Burgos 4 1969-70
145
Esteban Emilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 4 1978-79
146
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 4 1972-73
147
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 4 1965-66
148
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 4 1993-94
149
Cabrero Jesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 4 2009-11
150
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1970-71
151
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 4 2000-01
152
Juan Carlos Juan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 4 2016-17
153
Ojeda Manuel Ojeda Lore
26/09/1948 El Puerto de Santa María 4 1972-73
154
Cosme José Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 4 1946-47
155
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 4 2008-09
156
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 4 2014-15
157
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 4 1990-91
158
Ibarreche Ignacio Ibarreche Gurtubay
13/05/1933 Galdakao 4 1962-63
159
Heres José Enrique Heres García
18/07/1962 San Martín de Podes 4 1990-91
160
Amaro Amaro Méndez Fernández
24/03/1927 Gijón 4 1954-55
161
García Fernández Eduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 4 1969-70
162
Nuno Nuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 4 1998-99
163
García Fernández Eduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 4 1971-72
164
García Fernández Eduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 4 1967-68
165
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 4 1991-92
166
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 4 2009-10
167
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 4 2008-09
168
Pumpido Carlos Nery Alberto Pumpido Barrinat
30/07/1957 Monje 4 1989-90
169
Manu Fernández Manuel Fernández Muñiz
09/05/1986 Gijón 4 2014-15
170
Cuello Ramón Cuello Fonts
04/02/1947 Esparreguera 4 1970-71
171
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 4 2000-01
172
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 4 2000-01
173
Razak Razak Brimah
22/06/1987 Accra 4 2015-16
174
Cicović Željko Cicović
02/09/1970 Beograd 4 1997-98
175
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 4 1984-85
176
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 4 2010-11
177
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 4 1950-51
178
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 4 1950-51
179
Covelo José Antonio García Alonso
02/06/1963 Vigo 4 1984-85
180
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 4 1989-90
181
Covelo José Antonio García Alonso
02/06/1963 Vigo 4 1983-84
182
Goitia Iñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 4 2009-10
183
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 4 2006-07
184
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 4 1997-98
185
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 4 2018-19
186
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 4 1968-69
187
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 4 1969-70
188
René René Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 4 2014-15
189
René René Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 4 2015-16
190
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 4 1996-97
191
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 4 1996-97
192
Gaspercic Ronald Louis Gaspercic
09/05/1969 Genk 4 2003-04
193
Almunia Manuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 4 2001-02
194
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 4 2004-05
195
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 4 1998-99
196
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 4 1956-57
197
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 4 1998-99
198
Conejo Luis Gabelo Conejo Jiménez
01/01/1960 San Ramón 4 1990-91
199
Jonathan Jonathan López Pérez
16/04/1981 Langreo 4 2007-08
200
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 4 1983-84
201
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 4 1986-87
202
Luis García Luis García Conde
23/04/1979 Toledo 4 2003-04
203
Herrera Sergio Herrera Pirón
05/06/1993 Miranda de Ebro 4 2017-18
204
Férez Ángel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 4 1992-93
205
De la Fuente José Ramón de la Fuente Morató
22/12/1970 Castell d'Aro 4 1998-99
206
Bizarro José Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 4 1997-98
207
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 4 2010-11
208
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 4 2011-12
209
Borja José Luis Borja Alarcón
29/05/1947 Cabezo de Torres 4 1967-68
210
Láinez César Láinez Sanjuán
10/04/1977 Zaragoza 4 2002-03
211
Héctor Héctor García García
06/02/1914 Avilés 4 1939-40
212
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 4 2005-06
213
Tomeu Nadal Tomeu Nadal Mesquida
08/02/1989 Manacor 4 2018-19
214
Bienvenido Bienvenido Primo López
12/10/1928 Benimodo 4 1952-54
215
Gómez Antonio Gómez Navarro
02/09/1940 Alicante 4 1964-65
216
Aguilar Jesús Aguilar Rodríguez
15/09/1942 Monzón de Campos 4 1968-69
217
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 4 2016-17
218
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 4 2001-02
219
Carlos Sánchez Carlos Sánchez García
19/01/1978 Madrid 4 2007-08
220
Juan Carlos Juan Carlos Martín Corral
20/01/1988 Marchamalo 4 2018-19
221
Augusto Augusto Torres Espuig
17/10/1920 Alcàsser 4 1946-47
222
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1970-71
223
Balaguer José Balaguer Berga
01/12/1950 La Pobla de Vallbona 4 1971-72
224
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 4 1959-60
225
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 4 1997-98
226
Larzábal Jesús Larzábal Ceberio
4 1963-64
227
Nauzet Cecilio Nauzet Pérez González
01/03/1985 Las Palmas de Gran Canaria 4 2015-16
228
Fernando Fernando Iglesias Chamorro
03/09/1966 Panxón 4 1988-89
229
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 4 2012-13
230
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 4 2011-12
231
Illumbe José Antonio Illumbe Idarreta
26/03/1946 Manila 4 1970-71
232
Lezama Raimundo Pérez Lezama
29/11/1922 Barakaldo 4 1958-59
233
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 4 1968-69
234
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 4 1971-72
235
Manu Herrera Manuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 4 2012-13
236
Manu Herrera Manuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 4 2011-12
237
Manu Herrera Manuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 4 2009-10
238
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 4 2015-16
239
Manu Herrera Manuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 4 2012-13
240
Vitaller Eugenio Vitaller Linares
26/12/1958 Zaragoza 4 1990-91
241
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 4 2013-14
242
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 4 2013-14
243
Cicović Željko Cicović
02/09/1970 Beograd 4 1998-99
244
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 4 2003-04
245
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 4 1975-76
246
Timor Antonio Timor Jarque
15/07/1929 Benicalap 4 1951-52
247
Huguet Jaume Huguet Garcia
27/08/1959 Montcada i Reixac 4 1990-91
248
Ignacio Ignacio Díaz Ruiz
01/07/1937 La Línea de la Concepción 4 1958-59
249
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 4 1986-87
250
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 4 2015-16
En actiu la temporada 2019-20