Ranking Jornades Consecutives Sense Encaixar - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1939-40, de 2ªB des de la 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 14 2015-16
2
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 13 1990-91
3
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 11 2008-09
4
Pachu José Francisco García González
25/08/1963 Avilés 10 1988-89
5
Vilches José Manuel Domínguez Vilches
17/10/1979 Madrid 10 2004-05
6
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 10 1991-92
7
Romero Francisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 10 1969-70
8
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 10 1987-88
9
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 9 2008-09
10
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 9 1992-93
11
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 9 2003-04
12
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 9 1994-95
13
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 9 2019-20
14
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 9 2017-18
15
Montoya Javier Montoya Monente
16/04/1991 Logroño 9 2018-19
16
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 9 1992-93
17
Francis Francisco Javier Solar González
14/09/1983 Málaga 8 2013-14
18
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 8 1993-94
19
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 8 2011-12
20
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 8 1971-73
21
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 8 1990-92
22
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 8 1964-65
23
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 8 1986-87
24
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 8 1993-94
25
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 8 1992-93
26
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 8 2013-14
27
Goyo Gregorio de Pablos Lucas
07/11/1953 Arganda del Rey 8 1981-82
28
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 8 1983-84
29
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 8 1972-73
30
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 8 2014-15
31
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 8 2000-01
32
Rafa Rafael González Robles
25/10/1970 Avilés 8 1997-98
33
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 8 1980-81
34
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 8 2004-05
35
Vicente Gómez Vicente Gómez Mira
06/01/1952 Novelda 8 1981-82
36
Vito Marc Vito Brezmes
10/03/1996 Terrassa 8 2017-18
37
José Luis José Luis Martínez Márquez
28/09/1971 Utrera 7 2000-01
38
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 7 1999-00
39
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 7 1988-89
40
Ivan Alonso Iván Alonso López
15/09/1974 Valladolid 7 1996-97
41
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 7 1991-92
42
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 7 1991-92
43
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 7 2017-18
44
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 7 1994-95
45
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 7 2001-02
46
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 7 2002-03
47
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 7 1989-90
48
Rubio Manuel Rubio Velasco
18/05/1975 Leganés 7 2003-04
49
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 7 1970-71
50
Abelardo Ángel Abelardo González Bernardo
03/09/1944 Sotrondio 7 1970-71
51
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 7 1993-94
52
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 7 1975-76
53
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 7 1988-89
54
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-94
55
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 7 1992-94
56
Mackay Juan Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 7 2009-10
57
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 7 2002-03
58
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 7 1977-79
59
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 7 1995-96
60
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 7 2003-04
61
Yoel Yoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 7 2011-12
62
Wilfred Wilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 7 1991-92
63
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 7 1994-95
64
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 7 1996-97
65
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 7 2008-09
66
González José Carlos González Colmenar
21/03/1978 Arrigorriaga 7 2006-07
67
Joaquín Ramón Joaquín Ramón Ñíguez Rodríguez
06/07/1965 Rafal 7 1987-88
68
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 7 2012-13
69
Miguel Miguel Martínez de Corta
25/11/1981 Logroño 7 2018-19
70
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 7 2004-05
71
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 7 2005-06
72
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 7 2002-03
73
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Sánchez
28/04/1977 Carbayín Alto 7 1998-99
74
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-95
75
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 7 2014-15
76
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 7 2000-01
77
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 7 1991-92
78
Bandín Salvador Bandín Mosteyrín
25/06/1958 A Pobra do Caramiñal 7 1987-89
79
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 7 1993-95
80
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 7 1992-93
81
João Costa João Paulo Santos Costa
02/02/1996 Barcelos 7 2018-19
82
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 7 2017-18
83
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 7 1994-95
84
Alex Alexander José Pinilla Estévez
05/01/1965 Sevilla 7 1997-98
85
Jon Ander Jon Ander López Maquiera
06/09/1976 Barakaldo 7 1997-98
86
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 7 1997-98
87
Barbero Juan Barbero Fernández
25/11/1963 Dos Hermanas 7 1994-95
88
Carmelo Carmelo Luján Aroca
16/07/1955 Albacete 7 1980-81
89
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 7 2001-02
90
Felip Felip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 7 2005-06
91
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 7 1990-91
92
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 7 2015-16
93
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 7 1979-80
94
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 7 1989-90
95
Iván Iván Gómez Romero
02/02/1980 Barcelona 7 2007-08
96
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 7 1998-99
97
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 7 1988-89
98
Rafa Gómez Rafael Gómez Company
05/01/1974 Valencia 6 1996-97
99
Álex Sánchez Alejandro Sánchez Benítez
03/02/1991 Barcelona 6 2015-16
100
Almunia Manuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 6 1998-99
101
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 6 2012-13
102
Arturo Arturo González García
15/08/1981 Sevilla 6 2001-02
103
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 6 1977-78
104
Dani Hernández Daniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 6 2016-17
105
Iker Fernández Iker Fernández Muñoz
01/02/1983 Bilbao 6 2007-08
106
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 6 2006-07
107
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 6 2003-04
108
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 6 1988-89
109
Ramírez Antonio Ramírez Gálmez
17/02/1935 Castelló de la Plana 6 1961-62
110
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 6 2001-02
111
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 6 2001-03
112
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 6 1999-00
113
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 6 1997-98
114
Vicente Gómez Vicente Gómez Mira
06/01/1952 Novelda 6 1982-83
115
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 6 2002-03
116
Urquiola Francisco Urquiola Landeta
23/11/1929 Bilbao 6 1953-54
117
Merino Vicente Merino Barragán
11/03/1952 Soguillo del Páramo 6 1980-82
118
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 6 2005-06
119
Luis César Luis Ángel César Sampedro
03/05/1966 Vilagarcía de Arousa 6 1995-96
120
Gómez Antonio Gómez Navarro
02/09/1940 Alicante 6 1967-68
121
Juanvi Juan Vicente Peinado Fernández
26/06/1973 Madrid 6 1996-97
122
Elola Francisco Javier Elola Lekuona
29/01/1960 Tijuana 6 1994-95
123
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 6 2014-16
124
Kike Royo Enrique Royo Herranz
14/06/1991 Logroño 6 2018-19
125
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 6 1992-93
126
Rubén Blanco Rubén Santiago Blanco Veiga
25/07/1995 Mos 6 2012-14
127
Hortas Fermín Hortas Vidal
17/05/1953 Cesantes 6 1989-90
128
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 6 2011-12
129
David Soria David Soria Solís
04/04/1993 Madrid 6 2014-16
130
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 6 2013-14
131
Láinez César Láinez Sanjuán
10/04/1977 Zaragoza 6 2002-03
132
Fuentes José Antonio Fuentes Carrión
09/10/1982 Mérida 6 2005-06
133
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 6 1977-78
134
Lledó Francisco Javier Lledó Llano
11/07/1979 Coria del Río 6 2002-04
135
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 6 2008-09
136
Rebollo Alejandro Rebollo Ceñal
11/01/1983 Gijón 6 2009-10
137
Etxebarrieta Igor Etxebarrieta Ibarra
03/04/1984 Getxo 6 2008-09
138
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 6 2014-15
139
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 6 2004-05
140
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 6 2012-13
141
Sangroniz Gorka Sangroniz Barcena
27/02/1973 Getxo 6 1994-95
142
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 6 2002-03
143
Sangroniz Gorka Sangroniz Barcena
27/02/1973 Getxo 6 1997-98
144
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 6 1997-99
145
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 6 1999-00
146
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 6 2007-08
147
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 6 1991-92
148
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 6 2012-13
149
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 6 1968-69
150
José Miguel José Miguel Robayna Cabrera
24/09/1967 Lanzarote 6 1992-93
151
Diezma José Luis Diezma Izquierdo
22/09/1968 Madrid 6 1993-94
152
Fornés Óscar Fornés López
02/03/1983 Benicarló 6 2007-08
153
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 6 1955-56
154
Álvaro Núñez Álvaro Adrián Núñez Moreira
11/05/1973 Rivera 6 2008-09
155
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 6 1988-89
156
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 6 1986-87
157
Falagán Francisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 6 1991-92
158
Caballero Juan Carlos Caballero Marín
29/09/1978 Zaragoza 6 2006-07
159
Ruiz Manuel Ruiz Pérez
03/12/1962 Jerez de la Frontera 6 1984-85
160
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 6 1990-91
161
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 6 1989-90
162
Emilio Emilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 6 1993-94
163
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 6 1997-99
164
Zapata Pedro Benito Zapata
14/11/1960 Zamora 6 1991-92
165
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano
22/09/1945 Donostia/San Sebastián 6 1966-67
166
Pistón Manuel Rodríguez Muñoz
1939 A Coruña 6 1960-61
167
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 6 1987-88
168
Jon Ander Jon Ander López Maquiera
06/09/1976 Barakaldo 6 1997-98
169
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 6 1982-83
170
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 6 1991-92
171
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 6 1990-91
172
Areola Alphonse Areola
27/02/1993 Paris 6 2015-16
173
Pariente José Manuel Pariente Najarro
20/09/1967 Málaga 6 1990-91
174
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 6 2015-17
175
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 6 2013-14
176
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 6 1987-88
177
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 6 1971-73
178
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 6 1996-97
179
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 6 2017-18
180
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 6 1997-99
181
David Valle David Valle Millán
22/05/1978 Barcelona 6 2002-04
182
David Valle David Valle Millán
22/05/1978 Barcelona 6 2010-11
183
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 6 2002-03
184
Mallo Ignacio García Mallo
20/02/1960 Vigo 6 1982-83
185
Gandiaga Luis José Gandiaga Cos
23/04/1973 Torrelavega 6 1997-98
186
Falcón Ismael Gómez Falcón
24/04/1984 Cádiz 6 2018-19
187
Higes José Luis Higes Casalengua
09/08/1959 El Sotillo 6 1989-90
188
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 6 2006-07
189
Igor Prieto Igor Prieto Sodupe
01/02/1977 Donostia/San Sebastián 6 1997-98
190
Dani Jiménez Daniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 6 2014-15
191
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 6 1989-90
192
Jaime Ferrer Jaime Ferrer Castillo
07/11/1971 Barcelona 6 1992-93
193
Ortolà Adrián Ortolá Vañó
20/08/1993 Xàbia 6 2015-16
194
Raúl Fernández Raúl Fernández-Cavada Mateos
13/03/1988 Bilbao 6 2016-17
195
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 6 2013-14
196
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 6 2017-18
197
Manu Manuel Francisco Cantero Jerez
27/09/1973 Badajoz 6 2000-01
198
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 6 1983-84
199
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 6 2002-04
200
Goyo Gregorio de Pablos Lucas
07/11/1953 Arganda del Rey 6 1982-83
201
Aguilera Javier Aguilera Gumpert
31/01/1963 Madrid 6 1989-91
202
Pampín Roberto Pampín López
05/01/1984 Barakaldo 6 2006-08
203
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 6 2004-05
204
Tinoko Juan Antonio Tinoko Sagayo
16/01/1963 Amorebieta-Etxano 6 1987-88
205
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 6 1997-98
206
Zigor Zigor Goikuria Garmendia
16/06/1979 Arrigorriaga 6 2005-06
207
Dani Jiménez Daniel Jiménez López
05/03/1990 Lebrija 6 2018-19
208
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 6 1955-57
209
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 6 2007-08
210
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 6 2007-08
211
Vargas Pablo Alberto Vargas Pérez
16/02/1984 Sevilla 6 2006-07
212
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 6 1963-64
213
Bernal Salvador Bernal Núñez
24/08/1967 Fuengirola 6 1992-94
214
Alfredo Alfredo Ranera García
11/05/1963 Pamplona 6 1992-93
215
Cervantes Manuel Cervantes García
06/04/1957 Irun 6 1991-92
216
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 6 1989-90
217
Parra Pedro Francisco Parra del Apio
09/02/1966 Aranjuez 6 1988-89
218
Carlos Gómez José Carlos Gómez Tafur
25/10/1972 Granada 6 1995-96
219
Magallón Ángel Ricardo Magallón Yanguas
01/03/1969 Tudela 6 1994-95
220
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 6 2015-16
221
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 6 1993-94
222
Gorospe Martín Gorospe Osinalde
19/06/1951 Donostia/San Sebastián 6 1981-82
223
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 6 1995-96
224
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 6 1984-85
225
Urcelay Josu Alberde Urcelay Segura
22/02/1968 Arrasate 6 1989-90
226
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 6 2009-10
227
Diego Diego García Bravo
13/01/1990 Oviedo 6 2013-14
228
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 6 1988-89
229
Sánchez Fernando Sánchez García
11/12/1951 Sevilla 6 1983-85
230
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 6 1970-71
231
Marcos Fernando Marcos Santiago
04/12/1968 Felanitx 6 2000-01
232
Víctor Ibáñez Víctor Ibáñez Pascual
21/04/1989 Barcelona 6 2012-13
233
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 6 2011-12
234
Fernández José Antonio Fernández Blanco
26/12/1940 Bilbao 6 1965-67
235
Víctor Ibáñez Víctor Ibáñez Pascual
21/04/1989 Barcelona 6 2011-12
236
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 6 1992-93
237
Ramón Ramón Ruiz Fernández
15/05/1973 Gijón 5 1999-00
238
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 5 1984-85
239
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 5 1988-89
240
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 5 2001-02
241
Jolo Juan José Pardo Díaz
27/01/1956 Ferrol 5 1980-81
242
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 5 1995-96
243
Vicente Gómez Vicente Gómez Mira
06/01/1952 Novelda 5 1980-81
244
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 5 1987-88
245
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 5 1994-96
246
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 5 1989-90
247
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 5 1993-94
248
Javi Muñoz Javier Muñoz Arévalo
27/01/1982 Sevilla 5 2002-03
249
Azkune Iñaki Azkune Uribarrena
28/08/1964 Durango 5 1990-91
250
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 5 1999-00
En actiu la temporada 2019-20