Ranking Jornades Consecutives Sense Encaixar - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 13 1990-91
2
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 8 1972-73
3
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 8 2014-15
4
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 8 1964-65
5
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 8 1990-92
6
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 7 1979-80
7
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 7 1990-91
8
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 7 2008-09
9
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 7 1991-92
10
Abelardo Ángel Abelardo González Bernardo
03/09/1944 Sotrondio 7 1970-71
11
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-94
12
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 7 1993-95
13
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 7 1994-95
14
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 7 1997-98
15
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 6 2011-12
16
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 6 2011-12
17
Areola Alphonse Francis Areola
27/02/1993 Paris 6 2015-16
18
Canales Juan Garrido Canales
22/11/1966 Ossa de Montiel 6 1990-91
19
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 6 2014-15
20
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 6 2007-08
21
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 6 1977-78
22
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 6 1986-87
23
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 6 2007-08
24
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 6 1977-78
25
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 6 1955-57
26
Madinabeytia Edgardo Mario Madinabeytia Bassi
28/08/1932 San Miguel 6 1963-64
27
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 6 1984-85
28
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 6 1970-71
29
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 6 1989-90
30
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 6 1955-56
31
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 6 1992-93
32
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 6 1997-99
33
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 6 2003-04
34
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 5 2007-08
35
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 5 1997-98
36
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 5 1984-85
37
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 5 2005-06
38
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 5 2002-03
39
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 5 2016-17
40
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 5 2008-09
41
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 5 1987-88
42
Jaro Pedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 5 1994-95
43
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 5 2019-20
44
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 5 2008-09
45
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 5 1976-77
46
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 5 1993-94
47
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 5 1986-87
48
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 5 1991-92
49
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 5 2004-05
50
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1983-84
51
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1991-92
52
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1986-87
53
Alba Pedro Alba Miguel
13/05/1955 Santander 5 1984-85
54
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 5 2017-18
55
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 5 1974-75
56
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 5 2019-20
57
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 5 1968-69
58
Soler Miguel Soler Valencia
13/09/1930 Badalona 5 1953-54
59
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 5 1991-92
60
Dutruel Richard Philippe Dutruel
24/12/1972 Thonon-les-Bains 5 1998-99
61
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 5 1971-72
62
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 5 1992-94
63
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 5 1984-85
64
Beto António Alberto Bastos Pimparel
01/05/1982 Loures 5 2014-15
65
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 5 1958-59
66
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 5 1970-71
67
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 5 1988-89
68
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 5 2015-16
69
Villanova Manuel José Villanova Rebollar
27/08/1942 Zaragoza 5 1972-73
70
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 5 1999-00
71
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 5 1958-59
72
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 5 1990-91
73
Esteban Emilio Esteban González
31/12/1948 Cartagena 5 1973-74
74
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 4 1960-61
75
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 4 1988-89
76
Pesudo José Manuel Pesudo Soler
11/06/1936 Almassora 4 1968-69
77
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 4 2019-20
78
Pesudo José Manuel Pesudo Soler
11/06/1936 Almassora 4 1969-70
79
Pesudo José Manuel Pesudo Soler
11/06/1936 Almassora 4 1965-66
80
García Remón Mariano García Remón
30/09/1950 Madrid 4 1972-73
81
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 4 1996-97
82
García Remón Mariano García Remón
30/09/1950 Madrid 4 1971-72
83
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 4 2013-14
84
Ochotorena José Manuel Ochotorena Santacruz
16/01/1961 Donostia/San Sebastián 4 1988-89
85
Roa Carlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 4 1997-98
86
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 4 2002-03
87
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 4 2004-05
88
Celdrán Juan Antonio Celdrán Montoya
25/03/1936 L'Hospitalet de Llobregat 4 1965-66
89
Viti Víctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 4 1990-91
90
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 4 2006-07
91
Szendrei Jozsef Szendrei
25/04/1954 Karcag 4 1989-90
92
Pacheco José Luis Pacheco Gómez
14/01/1947 Santander 4 1972-73
93
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 4 2009-10
94
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 4 2013-14
95
Cobo José María Cobo Elosua
18/04/1937 Muskiz 4 1968-69
96
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 4 2004-05
97
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 4 1988-89
98
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 4 1997-98
99
Sergio Rico Sergio Rico González
01/09/1993 Sevilla 4 2017-18
100
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 4 1981-82
101
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 4 2007-08
102
Damas Vítor Manuel Afonso Damas de Oliveira
08/10/1948 Lisboa 4 1977-78
103
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 4 2008-09
104
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 4 2009-10
105
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 4 2014-15
106
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 4 2002-03
107
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 4 1994-95
108
Ravnić Mauro Ravnić
29/11/1959 Rijeka 4 1988-90
109
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 4 1988-89
110
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 4 1986-87
111
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 4 1969-70
112
Falagán Francisco Javier Falagán Hernández
04/10/1969 Valladolid 4 1995-96
113
Bonano Roberto Óscar Bonano
24/01/1970 Rosario 4 2001-02
114
Javi Varas Javier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 4 2011-12
115
Navarro José Navarro Aparicio
20/01/1952 Granada 4 1978-79
116
Ojeda Marcelo Leonardo Ojeda
08/12/1968 Avellaneda 4 1994-95
117
Borja José Luis Borja Alarcón
29/05/1947 Cabezo de Torres 4 1972-73
118
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 4 1993-94
119
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 4 1995-96
120
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 4 1983-84
121
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 4 1959-61
122
Liaño Francisco Liaño Fernández
16/11/1964 Santander 4 1992-93
123
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 4 1961-62
124
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 4 2004-05
125
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 4 1978-79
126
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 4 2010-11
127
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 4 1995-96
128
Balaguer José Balaguer Berga
01/12/1950 La Pobla de Vallbona 4 1973-74
129
Sempere José Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 4 1992-94
130
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 4 1971-72
131
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 4 2008-09
132
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 4 2009-10
133
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 4 2001-02
134
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 4 2003-04
135
Aouate David Aouate
17/10/1977 Haifa 4 2006-07
136
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 4 2008-09
137
Iborra José Iborra Blanco
12/06/1908 Barcelona 4 1935-36
138
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 4 1984-85
139
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 4 1973-74
140
Palop Andrés Palop Cervera
22/10/1973 Valencia 4 2007-08
141
Almunia Manuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 4 2003-04
142
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 4 1987-89
143
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 4 2006-07
144
Andrés Fernández Andrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 4 2012-13
145
Jaro Pedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 4 1992-93
146
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 4 2001-02
147
Guaita Vicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 4 2012-13
148
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 4 2018-19
149
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 4 2017-18
150
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 4 1970-72
151
Mejías Ángel Jesús Mejías Rodríguez
01/03/1959 Tembleque 4 1984-85
152
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 4 1981-82
153
Zaki Ezzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 4 1989-90
154
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 4 1984-85
155
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 4 1984-85
156
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 4 1996-97
157
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 4 1985-86
158
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 4 2000-02
159
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 4 1998-99
160
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 4 2003-04
161
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 4 1961-62
162
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2018-19
163
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2019-20
164
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 4 1982-83
165
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 4 1988-89
166
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 4 1997-98
167
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 4 1990-92
168
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 4 1985-86
169
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 4 1992-93
170
Guerrica Antonio Guerrica Echevarria
06/12/1939 Muxika 4 1962-63
171
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 4 1986-87
172
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2015-16
173
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2015-16
174
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2018-19
175
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2015-16
176
Urruti Francisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 4 1984-86
177
Bañón José Bañón Gonzálbez
19/04/1922 Alicante 4 1944-45
178
Aguilar Jesús Aguilar Rodríguez
15/09/1942 Monzón de Campos 4 1972-73
179
Keylor Navas Keylor Antonio Navas Gamboa
15/12/1986 San Isidro de El General 4 2015-16
180
Contreras Pedro Contreras González
07/01/1972 Madrid 4 2001-02
181
Contreras Pedro Contreras González
07/01/1972 Madrid 4 2002-03
182
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 4 2013-14
183
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 4 2013-14
184
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 4 2017-18
185
Chilavert José Luis Félix Chilavert González
27/07/1965 Luque 4 1988-89
186
Mejías Ángel Jesús Mejías Rodríguez
01/03/1959 Tembleque 4 1986-87
187
Caballero Wilfredo Daniel Caballero Lazcano
28/09/1981 Santa Elena 4 2011-12
188
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 4 1975-76
189
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 4 1992-93
190
Dani Giménez Daniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 4 2017-18
191
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 4 1983-84
192
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 4 1989-90
193
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 4 2001-02
194
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 4 1991-92
195
Viera Mario Sebastián Viera Galaín
07/03/1983 Florida 4 2007-08
196
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 4 2000-01
197
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 4 1966-67
198
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 4 1982-83
199
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 4 1964-66
200
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 4 1968-69
201
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 4 1995-96
202
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 4 2005-06
203
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 4 1987-88
204
David Soria David Soria Solís
04/04/1993 Madrid 4 2019-20
205
Velasco Juan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 4 1944-46
206
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 4 1990-91
207
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 4 2015-16
208
Roberto José Roberto Santamaría Calavia
12/03/1962 Pamplona 4 1992-93
209
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 4 2014-15
210
Velasco Juan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 4 1945-46
211
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 4 2001-02
212
Gomes Carlos António do Carmo Costa Gomes
18/11/1932 Barreiro 4 1959-60
213
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 4 1990-91
214
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 4 1976-77
215
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 4 1968-69
216
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 4 1975-76
217
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 4 1976-77
218
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 4 2009-10
219
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 4 2015-16
220
Caballero Wilfredo Daniel Caballero Lazcano
28/09/1981 Santa Elena 3 2013-14
221
Barea Manuel Barea Gómez
12/10/1932 Teruel 3 1958-59
222
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 3 1988-89
223
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 3 1951-53
224
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 3 2016-17
225
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 3 1990-91
226
Zubeldia Sabino Zubeldia Carril
14/04/1955 Donostia/San Sebastián 3 1989-90
227
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 3 1989-90
228
Keylor Navas Keylor Antonio Navas Gamboa
15/12/1986 San Isidro de El General 3 2013-14
229
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 3 2012-13
230
Echevarría José María Echevarría Ayestarán
30/10/1920 Getxo 3 1941-42
231
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 3 1999-00
232
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 3 1994-95
233
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 3 2009-10
234
Courtois Thibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 3 2019-20
235
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 3 1991-92
236
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 3 1979-80
237
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 3 1979-80
238
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 3 2011-12
239
Corral Pedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 3 1972-73
240
Corral Pedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 3 1973-74
241
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 3 1971-72
242
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 3 1968-69
243
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 3 1973-74
244
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 3 1973-74
245
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 3 1988-89
246
Sadurní Salvador Sadurní Urpí
03/04/1941 L'Arboç 3 1970-71
247
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 3 2008-09
248
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 3 2004-05
249
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 3 2010-11
250
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 3 2008-09
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error