Ranking Jugats Consecutius Encaixant - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1930-31, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Emery Antonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 54 1928-32
2
Dauder Vicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 40 1948-53
3
Company Andrés Company Ramis
30/08/1921 Inca 36 1946-51
4
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 35 1997-99
5
Moreno José García Díaz
14/02/1919 Vigo 34 1942-46
6
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 32 2010-12
7
Leva Rafael Leva Molano
27/09/1981 Barcelona 32 2001-11
8
Lilo Manuel Rodríguez Pazó
Vigo 31 1931-34
9
Lafuente Iñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 29 2001-04
10
Pérez José Pérez García
24/10/1908 Las Palmas de Gran Canaria 28 1940-44
11
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 27 1998-01
12
Pedrín Pedro Casabona Casabona
1908 Los Corrales de Buelna 27 1934-40
13
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 27 1953-55
14
Roggero Miguel Ángel Roggero González
1954 26 1984-85
15
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 25 2000-01
16
Eguren Norberto Eguren Vitorica
06/06/1921 Bilbao 25 1949-51
17
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 24 1998-01
18
Mario Ruyales Mario Fernández Ruyales
25/09/1984 Madrid 24 2007-10
19
Llorente Fernando Llorente Sanz
10/07/1921 Sestao 24 1949-51
20
Palma José Palma Ferreira
Sevilla 23 1939-48
21
Solans Miguel Solans Vila
10/04/1921 Artesa de Segre 23 1948-51
22
Nauzet Cecilio Nauzet Pérez González
01/03/1985 Las Palmas de Gran Canaria 23 2004-07
23
Aouate David Aouate
17/10/1977 Haifa 23 2012-13
24
Pita José González Suárez
07/01/1927 Ourense 23 1951-53
25
Beristain Tiburcio Beristáin Berriozabal
06/12/1904 Elgoibar 23 1931-33
26
Yarza Enrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 23 1959-61
27
José Ramón José Ramón Machi
1933 Alginet 23 1952-59
28
Avelino José Avelino Fernández Sahelices
09/08/1969 La Vid de Gordón 23 1994-95
29
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 23 1997-99
30
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Izquierdo
27/09/1986 Madrid 22 2011-13
31
Zarraonandia Tomás Antonio Zarraonandia Montoya
28/12/1910 Mungia 22 1928-31
32
Pérez Zabala Alberto Pérez Zabala
06/04/1925 Bilbao 22 1943-52
33
Arocena José Javier González Arocena
12/04/1935 Lasarte-Oria 22 1959-60
34
Arbizu Jon Arbizu Sotes
27/07/1971 Donostia/San Sebastián 22 1993-94
35
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 22 1996-98
36
Óscar Óscar Álvarez González
01/05/1902 Oviedo 22 1930-32
37
Paquillo Francisco Carmona Reina
10/07/1922 Sevilla 22 1941-44
38
Zamorita Luis de Miguel Planas Lázaro
14/01/1924 Zaragoza 22 1941-51
39
Bouchard Yoann Christian Bouchard
01/12/1976 La Charité 22 2005-08
40
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 22 1964-67
41
Abeijón Juan Ramón Abeijón Castro
27/01/1921 Noia 21 1943-45
42
Bizarro José Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 21 1998-99
43
Emilio Emilio José Romero Belluga
18/10/1984 Albacete 21 2011-20
44
Sánchez Antonio Sánchez Rodríguez
20/10/1920 La Orotava 21 1943-45
45
Jesús Jesús Martínez Cordón
11/1933 Santurtzi 21 1956-57
46
Sánchez Rojas José Fernández Sánchez de Rojas
30/01/1935 Torrejón de Ardoz 21 1957-60
47
Lestón Manuel Cordeiro Lestón
28/02/1926 Vigo 21 1949-55
48
Remiro Alejandro Remiro Gargallo
24/03/1995 Cascante 21 2015-16
49
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 21 1949-52
50
Egusquiza Rafael Egusquiza Aurrecoechea
05/02/1912 Erandio 21 1933-36
51
Madriles Rogelio Rodríguez Milo
22/11/1934 Monforte de Lemos 21 1960-63
52
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 21 2010-11
53
Orencio Orencio González Romero
29/10/1918 Alagón 21 1939-44
54
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 21 2007-09
55
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 20 1953-55
56
Abeijón Juan Ramón Abeijón Castro
27/01/1921 Noia 20 1952-54
57
Whalley Óscar Alexander Whalley Guardado
29/03/1994 Zaragoza 20 2014-16
58
Barrie José Antonio Barrie Sánchez del Cueto
28/07/1915 Getxo 20 1939-43
59
Florenza Francisco Florenza Gubern
30/05/1912 Barcelona 20 1940-41
60
Ormazabal Kepa Ormazabal Artetxe
25/04/1966 Bilbao 20 1986-88
61
Juan Pedro Juan Pedro García Fernández
06/07/1971 Santa Cruz de Tenerife 20 1989-93
62
Olivares José María Olivares Rivas
16/07/1959 Arganda del Rey 20 1984-86
63
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 20 1991-94
64
Borja Francisco de Borja Benegas Alarcón
03/07/1962 Córdoba 20 1984-86
65
Pita José González Suárez
07/01/1927 Ourense 20 1956-59
66
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 20 2008-09
67
Lobera Martín Lobera Bascuñana
14/02/1929 Santander 20 1957-59
68
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 20 1977-80
69
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 20 1949-51
70
Igor Prieto Igor Prieto Sodupe
01/02/1977 Donostia/San Sebastián 20 1998-00
71
Romero Rafael Romero Vázquez
15/03/1954 Huelva 20 1977-79
72
Miró Lluís Miró Doñate
03/03/1913 Barcelona 20 1941-43
73
Zubiaurre Andoni Zubiaurre Dorronsoro
04/12/1996 Ordizia 20 2018-19
74
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 20 1995-96
75
David Gil David Gil Mohedano
11/01/1994 Madrid 20 2015-20
76
Piñol Joan Piñol Voltés
14/10/1937 Tortosa 20 1957-61
77
Víctor Víctor Marco Sánchez
04/06/1973 Barcelona 20 1994-95
78
Sergio Álvarez Sergio Álvarez Conde
03/08/1986 Catoira 20 2006-08
79
Tarrasa
20 1948-50
80
Yarza Enrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 20 1958-60
81
Bermell José Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 20 1981-83
82
Edu Eduardo García Ayala
23/08/1932 Bilbao 20 1955-57
83
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 20 1964-66
84
Trias José Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 19 1948-51
85
Cabañas José Cabañas Torres
21/10/1923 Madrid 19 1949-51
86
Francàs José Francàs Casas
09/10/1915 Barcelona 19 1940-43
87
Higinio Higinio Martí Monferrer
24/03/1925 Castelló de la Plana 19 1951-55
88
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 19 1978-81
89
Zamoruca Gregorio de la Fuente Perales
18/08/1931 Santander 19 1953-55
90
Belman José Francisco Belman González
16/06/1971 Málaga 19 1994-99
91
Dennis Dennis Díaz Fernández
08/08/1992 Mieres 19 2012-13
92
Manzano Antonio Manzano García
03/11/1919 Puebla de Soto 19 1942-51
93
Emery Antonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 19 1932-35
94
Javi Varas Javier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 19 2012-13
95
López Fernando López Chueca
14/08/1920 María de Huerva 19 1949-50
96
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 19 2003-04
97
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 19 1944-46
98
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 19 1975-77
99
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 19 2008-09
100
Keller Kasey Christopher Keller
19/11/1969 Lacey 19 2000-01
101
Brais Pereiro Brais Pereiro Troncoso
15/05/1991 Porriño 19 2018-20
102
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 19 1994-96
103
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 19 1988-89
104
Sánchez Broto Francisco Javier Sánchez Broto
25/08/1971 Barcelona 19 1997-05
105
Higes José Luis Higes Casalengua
09/08/1959 El Sotillo 19 1982-89
106
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 19 2008-10
107
Sotres Daniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 19 2014-15
108
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 18 2001-07
109
Trias José Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 18 1946-48
110
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 18 1978-80
111
Pancho Antonio Olivares Sánchez
07/11/1941 Linares 18 1967-69
112
Alex Alex Martins Pereira
26/06/1947 Paraná 18 1978-80
113
Goicoechea José María Goicoechea Ibarguren
23/05/1940 Irun 18 1963-66
114
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 18 2010-12
115
Coll Ramón Coll Cabarrocas
18/09/1941 Calella 18 1967-69
116
Mínguez José Félix Mínguez Muñoz
13/01/1967 Madrid 18 1997-01
117
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 18 2011-13
118
Orlando Quintana Orlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 18 2003-04
119
Férez Ángel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 18 1989-92
120
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 18 2001-03
121
Galarraga Román Galarraga Salegui
09/08/1921 Deba 18 1944-45
122
Seva Santos Juan Seva Santos
17/05/1928 Alicante 18 1953-56
123
Vélez Julio Vélez Calzada
13/06/1924 Durango 18 1945-55
124
Sergio Pérez Sergio Pérez Leyva
15/05/1993 Vitoria-Gasteiz 18 2016-17
125
Cano Enrique Cano Sayas
07/09/1907 Valencia 18 1931-34
126
Font Bernat Font Ferrer
19/03/1972 Ariany 18 1995-98
127
Zubikarai Eñaut Zubikarai Goñi
26/02/1984 Ondarroa 18 2012-15
128
Florenza Francisco Florenza Gubern
30/05/1912 Barcelona 18 1934-40
129
Raúl Raúl Domínguez Carral
01/11/1986 Sarón 18 2014-15
130
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 18 2012-18
131
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 18 2006-13
132
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 18 2007-09
133
Serafín Serafín Guillén Folch
12/10/1969 Barcelona 18 1996-97
134
Gorrochategui Matías Gorrochategui Aramburu
01/02/1943 Idiazabal 18 1966-70
135
García Juan García Pérez-Chuecos
07/09/1930 Santa Coloma de Gramenet 18 1954-57
136
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 18 1945-46
137
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 18 2004-06
138
Suárez José Aurelio Suárez García
18/12/1995 Gijón 18 2014-17
139
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 18 2002-03
140
Benito Óscar Cándido Benito Fernández
01/06/1974 Madrid 18 2000-03
141
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 18 1987-93
142
Nicolau Rafael Nicolau Rayo
11/11/1947 Inca 18 1967-71
143
Rasche Javier Rasche Castilla
18/12/1971 Getxo 18 1996-98
144
González Silvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 18 1982-84
145
Soler Miguel Soler Valencia
13/09/1930 Badalona 18 1954-56
146
Bernabé Ángel Bernabé Acosta
11/08/1987 Velada 18 2007-12
147
Almansa Antonio Almansa Ortega
21/06/1928 Montcada i Reixac 18 1951-53
148
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 18 2015-17
149
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 18 1986-88
150
Serer Salvador Serer Pascual
30/04/1922 Valencia 17 1944-47
151
Eduardo Eduardo Pérez Morán
02/12/1976 Madrid 17 1996-97
152
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 17 1992-94
153
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 17 2019-20
154
Capó Andreu Capó Monjó
23/05/1944 Ciutadella de Menorca 17 1981-83
155
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 17 1988-89
156
Rafa Rafael Martínez Francés
01/11/1986 Ciudad Real 17 2011-14
157
Urruti Francisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 17 1977-78
158
Velasco Juan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 17 1953-56
159
Férez Ángel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 17 1987-89
160
Ernesto Ernesto García Ruiz
18/07/1973 Barcelona 17 1994-97
161
Ferrer Rafael Ferrer Guillén
22/12/1930 Valencia 17 1952-54
162
Belza Eduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 17 1986-89
163
Nicolau Rafael Nicolau Rayo
11/11/1947 Inca 17 1965-68
164
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 17 1979-80
165
Diego Diego García Bravo
13/01/1990 Oviedo 17 2015-16
166
Bermúdez José Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 17 1964-65
167
Castel Jordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 17 1985-86
168
Mateos Aitor Mateos
17 1992-93
169
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 17 2007-11
170
Imanol Etxeberria Imanol Etxeberria Egaña
27/03/1973 Bergara 17 1999-02
171
Félix Campo Félix Campo Alonso
18/11/1979 Salamanca 17 2006-07
172
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 17 1997-98
173
Font Vicente Font Mestres
25/12/1922 Barcelona 17 1949-53
174
Jáuregui Paulino Jáuregui Ugarte
04/05/1910 Leioa 17 1932-35
175
Yoel Yoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 17 2013-17
176
Joaquín Ramón Joaquín Ramón Ñíguez Rodríguez
06/07/1965 Rafal 17 1992-93
177
Pablo Castro Pablo Castro Fuentes
01/10/1973 Porto do Son 17 2009-10
178
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 17 1998-99
179
Bernardo Bernardo Domínguez Fernández
06/07/1979 Zafra 17 1999-02
180
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 17 2010-12
181
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 17 2010-12
182
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 17 2003-04
183
Sergio Álvarez Sergio Álvarez Conde
03/08/1986 Catoira 17 2009-10
184
Florenza Lázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 17 1928-30
185
Florenza Lázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 17 1929-31
186
Trias José Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 17 1951-53
187
Hurtado Francisco Hurtado Sáez
20/05/1925 Tetuán 17 1949-52
188
Mis Juan Mis Quintana
22/01/1934 Girona 17 1958-61
189
Granda José Emilio Granda García
17/09/1959 Avilés 17 1981-82
190
Lafuente Pergentino Lafuente García
17 1935-40
191
Isidro Isidro Rodríguez Gómez
1900 Pontevedra 17 1930-32
192
Arroyo Diego Arroyo Berrocal
03/01/1983 Madrid 17 2007-09
193
Zabal Ignacio Zabal Almazán
14/02/1987 Logroño 17 2006-10
194
Fran Francisco Miguel Martínez Pascual
26/03/1987 Yecla 17 2010-13
195
Pinillos Francisco Javier Pinillos Fernández
26/10/1969 Santander 17 1991-96
196
Lasheras Pedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 17 1958-62
197
Simón Francisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 17 1949-51
198
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 17 2011-13
199
Marzá Gonzalo Marzá Trilles
10/04/1916 Vilafamés 17 1949-52
200
Roggero Miguel Ángel Roggero González
1954 17 1982-84
201
Arturo Arturo González García
15/08/1981 Sevilla 17 2008-10
202
Masip Jordi Masip López
03/01/1989 Sabadell 17 2011-13
203
Pujol Ricardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 17 1944-46
204
Pacheco Salvador Fernández-Pacheco Fernández-Pacheco
11/11/1909 Manzanares 17 1934-36
205
Gil Juan Antonio Gil Samper
12/07/1940 Elda 17 1962-64
206
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 17 2011-12
207
Alonso José Alonso Míguez
09/12/1933 A Coruña 17 1954-57
208
Alexis Godoy Alexis Godoy García
22/11/1970 Las Palmas de Gran Canaria 17 1990-95
209
Guaita Vicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 16 2015-16
210
Torrano Pedro Torrano Pedrero
09/09/1962 Sevilla 16 1985-88
211
Martín Mariano Martín Guerrero
08/12/1938 Bilbao 16 1962-64
212
Olivares Serafín Olivares Azueta
24/08/1939 Lemona 16 1958-60
213
Ángel Díez Ángel Díez Ibáñez
09/01/1991 Santander 16 2011-14
214
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 16 2006-08
215
Trias José Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 16 1940-43
216
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 16 1997-99
217
Calpe Antonio Calpe Agulló
Burjassot 16 1953-57
218
Cosme José Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 16 1955-57
219
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 16 2005-07
220
Raúl Iglesias Raúl Iglesias Rodríguez
27/11/1974 Pasaia 16 2008-09
221
Álvaro Álvaro Navarro Reina
29/02/1968 Viladecans 16 1997-99
222
Álvaro Álvaro Navarro Reina
29/02/1968 Viladecans 16 1998-99
223
Tarrasa
16 1950-52
224
Tarrasa
16 1949-50
225
Castellanos Antonio Castellanos Adán
01/05/1926 Madrid 16 1953-56
226
Justo Villar Justo Wilmar Villar Viveros
30/06/1977 Cerrito 16 2009-10
227
Javi Ortega Francisco Javier Ortega del Rosario
04/01/1974 Las Palmas de Gran Canaria 16 2007-09
228
Carrasco José Carlos Carrasco Salcedo
09/09/1961 Algeciras 16 1988-95
229
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 16 2012-13
230
Borja Borja Esteban Vivar
27/03/1980 Bilbao 16 2004-06
231
Ramón Ramón Ruiz Fernández
15/05/1973 Gijón 16 1997-99
232
Gazzaniga Gianfranco Gazzaniga Farias
22/11/1993 Sucre 16 2015-16
233
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 16 1995-96
234
Óscar Óscar Santos Cardo
01/04/1976 León 16 2003-04
235
Echezarreta José Luis Echezarreta Aranzolo
18/02/1927 Donostia/San Sebastián 16 1954-58
236
Bernardo Bernardo Domínguez Fernández
06/07/1979 Zafra 16 2004-06
237
Alcalde Aitor Alcalde Caballero
22/05/1985 Erandio 16 2011-12
238
Iñigo Calvo Iñigo Calvo Beitia
01/08/1984 Pamplona 16 2005-07
239
Navarro Montoya Carlos Fernando Navarro Montoya
26/02/1966 Medellín 16 1998-00
240
Mario Mario Fernández Cuesta
30/04/1988 Santander 16 2010-13
241
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 16 1953-56
242
Láinez César Láinez Sanjuán
10/04/1977 Zaragoza 16 1997-02
243
Guerrica Antonio Guerrica Echevarria
06/12/1939 Muxika 16 1962-63
244
Andrés Fernández Andrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 16 2013-16
245
Otero Juan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 16 1954-55
246
Costa Julio Costa Rivera
1933 Sevilla 16 1955-57
247
Borja José Luis Borja Alarcón
29/05/1947 Cabezo de Torres 16 1968-70
248
Munúa Gustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 16 2009-10
249
Andrés Andrés Rodríguez Segura
24/06/1970 Real 16 1996-97
250
Masip Joan Masip Sentís
05/1910 Sitges 16 1939-42
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error