Ranking Jugats Consecutius Encaixant - 1ª + 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
EmeryAntonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 54 1928-32
2
DauderVicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 40 1948-53
3
LiloManuel Rodríguez Pazó
1900 Vigo 38 1928-34
4
CompanyAndrés Company Ramis
30/08/1921 Inca 36 1946-51
5
MorenoJosé García Díaz
14/02/1919 Vigo 34 1942-46
6
Diego AlvesDiego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 32 2010-12
7
LafuenteIñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 29 2001-04
8
PérezJosé Pérez García
24/10/1908 Las Palmas de Gran Canaria 28 1940-44
9
PedrínPedro Casabona Casabona
1908 Los Corrales de Buelna 27 1934-40
10
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 27 1953-55
11
ÓscarÓscar Álvarez González
01/05/1902 Oviedo 26 1929-32
12
JuanmiJuan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 25 2000-01
13
EgurenNorberto Eguren Vitorica
06/06/1921 Arrigorriaga 25 1949-51
14
AizkorretaJorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 24 1998-01
15
LlorenteFernando Llorente Sanz
10/07/1921 Sestao 24 1949-51
16
SolansMiguel Solans Vila
10/04/1921 Artesa de Segre 23 1948-51
17
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 23 1997-99
18
Sánchez RojasJosé Fernández Sánchez de Rojas
30/01/1935 Torrejón de Ardoz 23 1957-60
19
BeristainTiburcio Beristáin Berriozabal
06/12/1904 Elgoibar 23 1931-33
20
AouateDavid Aouate
17/10/1977 Nazareth Illit 23 2012-13
21
PitaJosé González Suárez
07/01/1927 Ourense 23 1951-53
22
PedrosaJuan Rafael Pedrosa Cano
14/08/1906 Sevilla 23 1928-35
23
YarzaEnrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 23 1959-61
24
José RamónJosé Ramón Machi
11/12/1931 Alginet 23 1952-59
25
PalmaJosé Palma Ferreira
10/07/1921 Cantillana 23 1939-48
26
Pérez ZabalaAlberto Pérez Zabala
06/04/1925 Bilbao 22 1943-52
27
AizkorretaJorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 22 1996-98
28
ZamoritaLuis de Miguel Planas Lázaro
14/01/1924 Zaragoza 22 1941-51
29
PaquilloFrancisco Carmona Reina
10/07/1922 Sevilla 22 1941-44
30
ArocenaJosé Javier González Arocena
12/04/1935 Lasarte-Oria 22 1959-60
31
ÑitoCipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 22 1964-67
32
BouchardYoann Christian Bouchard
01/12/1976 La Charité 22 2005-08
33
ZarraonandiaTomás Antonio Zarraonandia Montoya
28/12/1910 Mungia 22 1928-31
34
JesúsJesús Martínez Cordón
23/11/1930 Santurtzi 21 1956-57
35
MadrilesRogelio Rodríguez Milo
22/11/1934 Monforte de Lemos 21 1960-63
36
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 21 1949-52
37
LestónManuel Cordeiro Lestón
28/02/1926 Vigo 21 1949-55
38
RemiroAlejandro Remiro Gargallo
24/03/1995 Cascante 21 2015-16
39
RomeroRafael Romero Vázquez
15/03/1954 Huelva 21 1977-81
40
BizarroJosé Manuel Fernandes da Silva Sykes Bizarro
11/01/1970 Matosinhos 21 1998-99
41
SánchezAntonio Sánchez Rodríguez
20/10/1920 La Orotava 21 1943-45
42
OrencioOrencio González Romero
29/10/1918 Alagón 21 1939-44
43
EgusquizaRafael Egusquiza Aurrecoechea
05/02/1912 Erandio 21 1933-36
44
Sergio AragonesesSergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 21 2010-11
45
AbeijónJuan Ramón Abeijón Castro
27/01/1921 Noia 21 1943-45
46
AbeijónJuan Ramón Abeijón Castro
27/01/1921 Noia 20 1952-54
47
TarrasaAntonio Tarrasa
20 1948-50
48
YarzaEnrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 20 1958-60
49
IraizozGorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 20 2008-09
50
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 20 1953-55
51
PacoFrancisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 20 1977-80
52
EduEduardo García Ayala
23/08/1932 Bilbao 20 1955-57
53
PiñolJoan Piñol Voltés
14/10/1937 Tortosa 20 1957-61
54
OrmazabalKepa Ormazabal Artetxe
25/04/1966 Bilbao 20 1986-88
55
YosuJosu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 20 1991-94
56
LoberaMartín Lobera Bascuñana
14/02/1929 Santander 20 1957-59
57
BermellJosé Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 20 1981-83
58
FlorenzaFrancisco Florenza Gubern
30/05/1912 Barcelona 20 1940-41
59
Juan AlonsoJuan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 20 1949-51
60
AizpurúaJosé Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 20 1995-96
61
WhalleyÓscar Alexander Whalley Guardado
29/03/1994 Zaragoza 20 2014-16
62
PitaJosé González Suárez
07/01/1927 Ourense 20 1956-59
63
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 20 1964-66
64
MiróLluís Miró Doñate
03/03/1913 Barcelona 20 1941-43
65
BarrieJosé Antonio Barrie Sánchez del Cueto
28/07/1915 Getxo 20 1939-43
66
BelmanJosé Francisco Belman González
16/06/1971 Málaga 19 1994-99
67
CabañasJosé Cabañas Torres
21/10/1923 Madrid 19 1949-51
68
ZamorucaGregorio de la Fuente Perales
18/08/1931 Santander 19 1953-55
69
LópezFernando López Chueca
14/08/1920 María de Huerva 19 1949-50
70
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 19 1975-77
71
EmeryAntonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 19 1932-35
72
AcuñaJuan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 19 1944-46
73
SotresDaniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 19 2014-15
74
FrancàsJosé Francàs Casas
09/10/1915 Barcelona 19 1940-43
75
Javi VarasJavier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 19 2012-13
76
ManzanoAntonio Manzano García
03/11/1919 Puebla de Soto 19 1942-51
77
HiginioHiginio Martí Monferrer
24/03/1925 Castelló de la Plana 19 1951-55
78
KameniIdriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 19 2008-09
79
KellerKasey Christopher Keller
29/11/1969 Lacey 19 2000-01
80
TriasJosé Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 19 1948-51
81
Julio IglesiasJulio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 19 1994-96
82
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 19 1978-81
83
CasillasIker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 19 2003-04
84
RobertoRoberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 18 2012-18
85
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 18 1986-88
86
JesúsJesús Bernáldez Moreno
19/08/1903 Villanueva del Ariscal 18 1928-31
87
PanchoAntonio Olivares Sánchez
07/11/1941 Linares 18 1967-69
88
AlmansaAntonio Almansa Ortega
21/06/1928 Montcada i Reixac 18 1951-53
89
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 18 2001-07
90
VélezJulio Vélez Calzada
13/06/1924 Durango 18 1945-55
91
Sergio PérezSergio Pérez Leyva
15/05/1993 Vitoria-Gasteiz 18 2016-17
92
FérezÁngel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 18 1989-92
93
Leo FrancoLeonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 18 2002-03
94
Diego AlvesDiego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 18 2015-17
95
IraizozGorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 18 2010-12
96
GarcíaJuan García Pérez-Chuecos
07/09/1930 Santa Coloma de Gramenet 18 1954-57
97
NicolauRafael Nicolau Rayo
11/11/1947 Inca 18 1967-71
98
GonzálezSilvestre González Diago
08/12/1958 La Vall d'Uixó 18 1982-84
99
GorrochateguiMatías Gorrochategui Aramburu
01/02/1943 Idiazabal 18 1966-70
100
ZubikaraiEñaut Zubikarai Goñi
26/02/1984 Ondarroa 18 2012-15
101
GoicoecheaJosé María Goicoechea Ibarguren
23/05/1940 Irun 18 1963-66
102
Orlando QuintanaOrlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 18 2003-04
103
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 18 1945-46
104
SolerMiguel Soler Valencia
13/09/1930 Badalona 18 1954-56
105
CollRamón Coll Cabarrocas
18/09/1941 Calella 18 1967-69
106
Mario RuyalesMario Fernández Ruyales
25/09/1984 Madrid 18 2008-09
107
FlorenzaFrancisco Florenza Gubern
30/05/1912 Barcelona 18 1934-40
108
TriasJosé Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 18 1946-48
109
MoraPere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 18 1978-80
110
GalarragaRomán Galarraga Salegui
09/08/1921 Deba 18 1944-45
111
CanoEnrique Cano Sayas
07/09/1907 Valencia 18 1931-34
112
Seva SantosJuan Seva Santos
17/05/1928 Alicante 18 1953-56
113
MarzáGonzalo Marzá Trilles
10/04/1916 Vilafamés 17 1949-52
114
YoelYoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 17 2013-17
115
BelzaEduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 17 1986-89
116
Aitor FernándezAitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 17 2019-20
117
Jaime JiménezJaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 17 2007-11
118
MasipJordi Masip López
03/01/1989 Sabadell 17 2011-13
119
FlorenzaLázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 17 1929-31
120
FlorenzaLázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 17 1928-30
121
FontVicente Font Mestres
25/12/1922 Barcelona 17 1949-53
122
TeteAlfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 17 2003-04
123
JáureguiPaulino Jáuregui Ugarte
04/05/1910 Leioa 17 1932-35
124
FerrerRafael Ferrer Guillem
22/12/1930 Valencia 17 1952-54
125
HurtadoFrancisco Hurtado Sáez
20/05/1925 Tetuán 17 1949-52
126
TriasJosé Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 17 1951-53
127
Claudio BravoClaudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 17 2010-12
128
VelascoJuan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 17 1953-56
129
Imanol EtxeberriaImanol Etxeberria Egaña
27/03/1973 Bergara 17 1999-02
130
SererSalvador Serer Pascual
30/04/1922 Valencia 17 1944-47
131
SimónFrancisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 17 1949-51
132
MisJuan Mis Quintana
22/01/1934 Girona 17 1958-61
133
BermúdezJosé Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 17 1964-65
134
CastelJordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 17 1985-86
135
UnanuaJesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 17 1997-98
136
GilJuan Antonio Gil Samper
12/07/1940 Elda 17 1962-64
137
CastelJordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 17 1979-80
138
EmilioEmili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 17 1992-94
139
Juan PabloJuan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 17 2011-12
140
ToñoAntonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 17 2011-13
141
NicolauRafael Nicolau Rayo
11/11/1947 Inca 17 1965-68
142
PinillosFrancisco Javier Pinillos Fernández
26/10/1969 Santander 17 1991-96
143
LasherasPedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 17 1958-62
144
Sánchez BrotoFrancisco Javier Sánchez Broto
25/08/1971 Barcelona 17 1996-05
145
UrrutiFrancisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 17 1977-78
146
LafuentePergentino Lafuente García
Avilés 17 1935-40
147
SteleaBogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 17 1998-99
148
N'KonoThomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 17 1988-89
149
FérezÁngel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 17 1987-89
150
IsidroIsidro Rodríguez Gómez
1900 Pontevedra 17 1930-32
151
PujolRicardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 17 1944-46
152
PachecoSalvador Fernández-Pacheco Fernández-Pacheco
11/11/1909 Manzanares 17 1934-36
153
AlonsoJosé Alonso Míguez
09/12/1933 A Coruña 17 1954-57
154
RamónRamón Ruiz Fernández
15/05/1973 Gijón 16 1997-99
155
BelzaEduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 16 1989-91
156
ValeroJoaquín Valero Lorente
15/11/1941 Carlet 16 1965-67
157
RodriAndrés Rodríguez Serrano
18/08/1941 Barcelona 16 1963-65
158
OteroJuan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 16 1954-55
159
IbarrecheIgnacio Ibarreche Gurtubay
13/05/1933 Galdakao 16 1960-63
160
GascónJoaquín Gascón Romeu
26/02/1925 Barcelona 16 1951-53
161
RiveroJosé Francisco Rivero González
17/08/1924 Aranguren 16 1950-52
162
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 16 1995-96
163
GarcíaJuan García Pérez-Chuecos
07/09/1930 Santa Coloma de Gramenet 16 1959-61
164
OlivaresSerafín Olivares Azueta
24/08/1939 Lemona 16 1958-60
165
TarrasaAntonio Tarrasa
16 1949-50
166
TarrasaAntonio Tarrasa
16 1950-52
167
QuilesEleusis Quiles Rico
04/10/1924 Novelda 16 1949-52
168
ValeroJosé Valero Martín
03/10/1917 Valencia 16 1942-44
169
LópezCesáreo López Rodríguez
04/07/1920 Valladolid 16 1949-50
170
CalpeAntonio Calpe Agulló
Burjassot 16 1953-57
171
GuaitaVicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 16 2015-16
172
Justo VillarJusto Wilmar Villar Viveros
30/06/1977 Cerrito 16 2009-10
173
HiginioHiginio Martí Monferrer
24/03/1925 Castelló de la Plana 16 1955-57
174
GuerricaAntonio Guerrica Echevarria
06/12/1939 Muxika 16 1962-63
175
Juan CarlosJuan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 16 2015-16
176
TriasJosé Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 16 1940-43
177
Andrés FernándezAndrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 16 2013-16
178
IzaguirreJesús Izaguirre Goena
13/04/1906 Tolosa 16 1928-30
179
MunúaGustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 16 2009-10
180
MartínMariano Martín Guerrero
08/12/1938 Bilbao 16 1962-64
181
CastellanosAntonio Castellanos Adán
01/05/1926 Madrid 16 1953-56
182
CosmeJosé Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 16 1955-57
183
MasipJoan Masip Sentís
05/1910 Sitges 16 1939-42
184
CésarCésar Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 16 1995-96
185
MarioMario Fernández Cuesta
30/04/1988 Santander 16 2010-13
186
CostaJulio Costa Rivera
1933 Sevilla 16 1955-57
187
BorjaJosé Luis Borja Alarcón
29/05/1947 Cabezo de Torres 16 1968-70
188
EchezarretaJosé Luis Echezarreta Aranzolo
18/02/1927 Donostia/San Sebastián 16 1954-58
189
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 16 1953-56
190
GoicoleaFrancisco Javier Goicolea Areitio
10/02/1926 Durango 16 1949-51
191
AnechinaLuis Anechina Brunet
1931 Sagunt 16 1951-53
192
MartínezRicardo Martínez Serrano
03/11/1915 El Astillero 16 1944-45
193
Navarro MontoyaCarlos Fernando Navarro Montoya
26/02/1966 Medellín 16 1998-00
194
SantínAlejandro Santín Díaz
14/07/1926 Lugo 15 1949-52
195
AguilarJesús Aguilar Rodríguez
15/09/1942 Monzón de Campos 15 1965-67
196
LariosFrancisco Larios Castilla
05/11/1911 Isla Cristina 15 1940-42
197
Sión IFlorentino Sión Mortera
27/10/1905 Sama de Langreo 15 1929-31
198
VidalAlfonso Vidal Verdú
21/09/1953 Alcoi 15 1978-79
199
BermúdezJosé Manuel Bermúdez García
11/05/1912 Cangas do Morrazo 15 1942-43
200
TarrasaAntonio Tarrasa
15 1947-49
201
BermellJosé Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 15 1984-86
202
CayetanoCayetano Gana Vidaurrazaga
17/12/1929 Getxo 15 1950-58
203
PratsAntoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 15 2006-08
204
VicuñaFrancisco Javier Vicuña Urtasun
14/05/1955 Añorbe 15 1981-84
205
PratsAntoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 15 2003-06
206
Sión IFlorentino Sión Mortera
27/10/1905 Sama de Langreo 15 1942-44
207
PujolRicardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 15 1948-51
208
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 15 1987-88
209
BarbosaMariano Damián Barbosa
27/07/1984 Lanús 15 2010-11
210
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 15 1972-73
211
CalatayudJuan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 15 2003-05
212
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 15 1977-78
213
CabreroJesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 15 2013-14
214
PregoSantiago Prego González
1928 A Coruña 15 1949-52
215
LombardíaAlfredo Álvarez Lombardía
17/05/1941 Tudela Veguín 15 1961-63
216
CoveloJosé Antonio García Alonso
02/06/1963 Vigo 15 1990-94
217
CorralesAntonio Corrales Calleja
1928 15 1953-55
218
PabloPablo Ancos de Blas
22/03/1972 Nambroca 15 1999-00
219
AdánAntonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 15 2013-15
220
VendrellRicardo Vendrell Piera
23/03/1933 Sueca 15 1955-58
221
MartínPelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 15 1952-53
222
CésarCésar Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 15 1980-81
223
FernándezLuis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 15 1989-92
224
Luis GarcíaLuis García Conde
23/04/1979 Toledo 15 2012-13
225
VelascoJuan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 15 1948-49
226
BermellJosé Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 15 1986-87
227
LopeteguiJulen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 15 2000-02
228
SoroEduardo Soro Terol
21/12/1921 Castelló 15 1949-51
229
FuentesJosé Luis Fuentes del Pino
28/07/1940 Algeciras 15 1965-66
230
MolinaMiguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 15 1965-67
231
NebotJosé Ramón Nebot Canós
27/06/1910 Vila-real 15 1931-35
232
ZarraonandiaTomás Antonio Zarraonandia Montoya
28/12/1910 Mungia 15 1930-33
233
GutiérrezVictoriano Gutiérrez Díaz
Roiz de Valdáliga 15 1940-42
234
LunaFrancisco Luna Toledano
30/08/1955 Fernán Núñez 15 1982-83
235
Perea GenuaJosé Luis Perea Genua
13/12/1934 Tolosa 15 1959-61
236
BlascoGregorio Blasco Sánchez
10/06/1909 Mundaka 15 1928-30
237
MambrillaMiguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 15 1961-62
238
MambrillaMiguel Mambrilla González
01/01/1933 Valladolid 15 1956-60
239
RačićDragomir Račić
05/04/1946 Beograd 15 1980-82
240
ÓscarÓscar Álvarez González
01/05/1902 Oviedo 15 1928-30
241
ValeroJoaquín Valero Lorente
15/11/1941 Carlet 15 1961-63
242
ForniesJoaquín Fornies Sanjuán
15/09/1915 Alcolea de Cinca 15 1934-40
243
Dani HernándezDaniel Hernández Santos
21/10/1985 Caracas 15 2018-19
244
BagurJuan Bagur Coll
28/03/1928 Ciutadella de Menorca 15 1955-56
245
EduEduardo García Ayala
23/08/1932 Bilbao 15 1956-58
246
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 15 1951-53
247
NauzetCecilio Nauzet Pérez González
01/03/1985 Las Palmas de Gran Canaria 15 2002-06
248
TabalesFernando Tabales Prieto
24/09/1914 Sevilla 15 1939-40
249
GonzálezPedro González Lázaro
09/05/1926 Madrid 15 1949-52
250
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 15 1950-52
En actiu la temporada 2020-21