Ranking Jugats Consecutius Encaixant - 1ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
EmeryAntonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 54 1928-32
2
DauderVicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 40 1948-53
3
FlorenzaFrancisco Florenza Gubern
30/05/1912 Barcelona 36 1934-41
4
Diego AlvesDiego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 32 2010-12
5
LafuenteIñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 29 2001-04
6
JuanmiJuan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 25 2000-01
7
PérezJosé Pérez García
24/10/1908 Las Palmas de Gran Canaria 24 1940-43
8
AouateDavid Aouate
17/10/1977 Nazareth Illit 23 2012-13
9
PitaJosé González Suárez
07/01/1927 Ourense 23 1951-53
10
YarzaEnrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 23 1959-61
11
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 23 1978-83
12
BeristainTiburcio Beristáin Berriozabal
06/12/1904 Elgoibar 23 1931-33
13
ÑitoCipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 22 1964-67
14
ZarraonandiaTomás Antonio Zarraonandia Montoya
28/12/1910 Mungia 22 1928-31
15
LestónManuel Cordeiro Lestón
28/02/1926 Vigo 21 1946-55
16
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 21 1997-98
17
SánchezAntonio Sánchez Rodríguez
20/10/1920 La Orotava 21 1943-45
18
AizkorretaJorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 20 1996-97
19
BermellJosé Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 20 1981-83
20
PacoFrancisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 20 1977-80
21
AizpurúaJosé Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 20 1995-96
22
YarzaEnrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 20 1958-60
23
IraizozGorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 20 2008-09
24
MiróLluís Miró Doñate
03/03/1913 Barcelona 20 1941-43
25
Juan AlonsoJuan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 20 1949-51
26
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 20 1964-66
27
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 20 1953-55
28
CasillasIker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 19 2003-04
29
BarrieJosé Antonio Barrie Sánchez del Cueto
28/07/1915 Getxo 19 1939-44
30
KellerKasey Christopher Keller
29/11/1969 Lacey 19 2000-01
31
Javi VarasJavier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 19 2012-13
32
ZamorucaGregorio de la Fuente Perales
18/08/1931 Santander 19 1953-55
33
RomeroRafael Romero Vázquez
15/03/1954 Huelva 19 1978-79
34
RiveroJosé Francisco Rivero González
17/08/1924 Aranguren 19 1943-51
35
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 19 1953-58
36
TriasJosé Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 19 1948-51
37
KameniIdriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 19 2008-09
38
MoraPere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 18 1978-80
39
AcuñaJuan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 18 1946-49
40
ZubikaraiEñaut Zubikarai Goñi
26/02/1984 Ondarroa 18 2012-15
41
Diego AlvesDiego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 18 2015-17
42
PujolRicardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 18 1944-47
43
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 18 1945-46
44
IraizozGorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 18 2010-12
45
TriasJosé Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 18 1946-48
46
Leo FrancoLeonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 18 2002-03
47
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 18 1986-88
48
RobertoRoberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 18 2012-18
49
MolinaMiguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 18 1965-72
50
CanoEnrique Cano Sayas
07/09/1907 Valencia 18 1931-34
51
SolerMiguel Soler Valencia
13/09/1930 Badalona 18 1954-56
52
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 18 2001-07
53
YoelYoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 17 2013-17
54
N'KonoThomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 17 1988-89
55
Imanol EtxeberriaImanol Etxeberria Egaña
27/03/1973 Bergara 17 1999-02
56
EgusquizaRafael Egusquiza Aurrecoechea
05/02/1912 Erandio 17 1933-35
57
Claudio BravoClaudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 17 2010-12
58
PachecoSalvador Fernández-Pacheco Fernández-Pacheco
11/11/1909 Manzanares 17 1934-36
59
TriasJosé Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 17 1951-53
60
LasherasPedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 17 1958-62
61
JáureguiPaulino Jáuregui Ugarte
04/05/1910 Leioa 17 1932-35
62
ToñoAntonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 17 2011-13
63
ZarraonandiaTomás Antonio Zarraonandia Montoya
28/12/1910 Mungia 17 1930-36
64
EmilioEmili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 17 1992-94
65
Aitor FernándezAitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 17 2019-20
66
Juan PabloJuan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 17 2011-12
67
FlorenzaLázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 17 1929-31
68
MarzáGonzalo Marzá Trilles
10/04/1916 Vilafamés 17 1949-52
69
FlorenzaLázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 17 1928-30
70
SimónFrancisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 17 1949-51
71
SteleaBogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 17 1998-99
72
UrrutiFrancisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 17 1977-78
73
RodriAndrés Rodríguez Serrano
18/08/1941 Barcelona 16 1963-65
74
IzaguirreJesús Izaguirre Goena
13/04/1906 Tolosa 16 1928-30
75
Ablanedo IIJuan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 16 1995-96
76
CésarCésar Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 16 1995-96
77
TriasJosé Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 16 1940-43
78
ValeroJosé Valero Martín
03/10/1917 Valencia 16 1942-44
79
GuaitaVicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 16 2015-16
80
Seva SantosJuan Seva Santos
17/05/1928 Alicante 16 1954-56
81
Justo VillarJusto Wilmar Villar Viveros
30/06/1977 Cerrito 16 2009-10
82
GarcíaJuan García Pérez-Chuecos
07/09/1930 Santa Coloma de Gramenet 16 1959-61
83
CastellanosAntonio Castellanos Adán
01/05/1926 Madrid 16 1953-56
84
SererSalvador Serer Pascual
30/04/1922 Valencia 16 1945-47
85
OteroJuan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 16 1954-55
86
Andrés FernándezAndrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 16 2013-16
87
LópezCesáreo López Rodríguez
04/07/1920 Valladolid 16 1949-50
88
GuerricaAntonio Guerrica Echevarria
06/12/1939 Muxika 16 1962-63
89
MunúaGustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 16 2009-10
90
CampilloJosé García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 16 1954-64
91
VicuñaFrancisco Javier Vicuña Urtasun
14/05/1955 Añorbe 15 1981-84
92
HespRudolfus Hubertus Hesp
31/10/1965 Bussum 15 1997-98
93
IruAitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 15 1994-95
94
Sión IFlorentino Sión Mortera
27/10/1905 Sama de Langreo 15 1942-44
95
ValeroJosé Valero Martín
03/10/1917 Valencia 15 1943-50
96
BagurJuan Bagur Coll
28/03/1928 Ciutadella de Menorca 15 1955-56
97
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 15 1951-53
98
CalatayudJuan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 15 2003-05
99
NebotJosé Ramón Nebot Canós
27/06/1910 Vila-real 15 1931-35
100
CésarCésar Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 15 1980-81
101
Sánchez BrotoFrancisco Javier Sánchez Broto
25/08/1971 Barcelona 15 1992-05
102
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 15 1953-55
103
PratsAntoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 15 2003-06
104
BermellJosé Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 15 1986-87
105
VelascoJuan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 15 1948-49
106
BermúdezJosé Manuel Bermúdez García
11/05/1912 Cangas do Morrazo 15 1942-43
107
LopeteguiJulen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 15 2000-02
108
AcuñaJuan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 15 1944-45
109
BlascoGregorio Blasco Sánchez
10/06/1909 Mundaka 15 1928-30
110
BermellJosé Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 15 1984-86
111
FenoyCarlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 15 1976-79
112
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 15 1977-78
113
TabalesFernando Tabales Prieto
24/09/1914 Sevilla 15 1939-40
114
Pérez ZabalaAlberto Pérez Zabala
06/04/1925 Bilbao 15 1948-52
115
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 15 1987-88
116
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 14 1956-58
117
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 14 1973-76
118
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 14 1950-52
119
HurtadoFrancisco Hurtado Sáez
20/05/1925 Tetuán 14 1951-52
120
NetoNorberto Murara Neto
19/07/1989 Araxá 14 2017-18
121
OchoaFrancisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 14 2015-17
122
VicenteJosé Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 14 1957-59
123
VicenteJosé Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 14 1965-67
124
DamasVítor Manuel Afonso Damas de Oliveira
08/10/1947 Lisboa 14 1976-77
125
VicenteJosé Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 14 1958-60
126
CompanyAndrés Company Ramis
30/08/1921 Inca 14 1947-48
127
RačićDragomir Račić
05/04/1946 Beograd 14 1981-82
128
MasipJordi Masip López
03/01/1989 Sabadell 14 2020-21
129
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 14 1980-81
130
AraquistainJosé Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 14 1960-61
131
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 14 1982-84
132
NievesJosé Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 14 1974-76
133
TriasJosé Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 14 1942-45
134
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 14 1975-78
135
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 14 1985-87
136
FloroFlorentino Buey Portillo
05/07/1913 Ablaña 14 1943-45
137
Diego LópezDiego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 14 2011-13
138
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 14 1981-83
139
ZubizarretaAndoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 14 1996-97
140
MoyáMiguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 14 2004-07
141
UnanuaJesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 14 1992-94
142
SorrentinoStefano Sorrentino
28/03/1979 Cava de' Tirreni 14 2007-08
143
JuanitoJuan González Lorenzo
05/12/1928 Neda 14 1951-53
144
EusebioEusebio Sanz Sainz
23/08/1928 Corella 14 1959-60
145
GoicoleaFrancisco Javier Goicolea Areitio
10/02/1926 Durango 14 1952-53
146
MatéJavier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 14 1982-86
147
EstremsPedro Estrems Navarra
11/12/1932 Mataró 14 1959-60
148
PacoFrancisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 14 1979-80
149
BelzaEduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 14 1989-90
150
SasoJosé Luis Saso Vega
29/12/1926 Madrid 14 1954-55
151
MarioMario Fernández Cuesta
30/04/1988 Santander 14 2010-12
152
PadrónRamón Allegue Martínez
24/01/1935 A Pobra do Caramiñal 14 1956-58
153
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 14 2014-15
154
RobertoRoberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 14 2012-13
155
PratsAntoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 14 1998-00
156
LezamaRaimundo Pérez Lezama
29/11/1922 Barakaldo 14 1949-51
157
AcuñaJuan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 14 1943-45
158
DmitrovićMarko Dmitrović
24/01/1992 Subotica 14 2020-21
159
Diego AlvesDiego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 14 2014-16
160
CorralPedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 14 1976-77
161
IraizozGorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 14 2012-14
162
Diego AlvesDiego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 14 2008-09
163
AdautoAdauto Iglesias Fernández
17/11/1928 Mieres 14 1953-54
164
SanzolRicardo Sanzol Goñi
08/04/1976 Pamplona 14 2003-05
165
Aitor FernándezAitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 13 2020-21
166
JaroPedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 13 1987-89
167
RicardoRicardo López Felipe
30/12/1971 Madrid 13 2000-02
168
ZamoraRicardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 13 1962-64
169
ReinaMiguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 13 1977-78
170
EizaguirreGuillermo Bonifacio Eizaguirre Olmos
27/05/1909 Sevilla 13 1934-36
171
LuxGermán Darío Lux
07/06/1982 Carcarañá 13 2015-17
172
César QuesadaCésar Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 13 1988-03
173
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 2000-01
174
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 13 1952-54
175
BalaguerJuan Carlos Balaguer Zamora
06/05/1966 Valencia 13 1993-96
176
UnzuéJuan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 13 1998-02
177
Juan AlonsoJuan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 13 1950-51
178
VisaJuan Visa Gelabert
13/05/1936 Mataró 13 1960-63
179
BareaManuel Barea Gómez
12/10/1932 Teruel 13 1957-59
180
ManolínJuan Manuel Torres Soto
02/05/1928 Linares 13 1954-57
181
ÑitoCipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 13 1966-69
182
NievesJosé Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 13 1978-81
183
Sergio AragonesesSergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 13 2001-04
184
SánchezAntonio Sánchez Rodríguez
20/10/1920 La Orotava 13 1941-44
185
AraquistainJosé Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 13 1970-73
186
CeballosJosé María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 13 1997-98
187
RamalletsAntonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 13 1952-53
188
Javi VarasJavier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 13 2016-17
189
FernándezLuis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 13 1990-91
190
PratsAntoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 13 2006-07
191
ManoloManuel López Santana
08/04/1961 Arucas 13 1987-88
192
CorralJosé María Corral Cortés
03/05/1939 Segovia 13 1961-62
193
JacoboJacobo Sanz Ovejero
10/07/1983 Valladolid 13 2008-09
194
RubénRubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 13 2012-14
195
BerasaluceJavier Berasaluce Marquiegui
04/01/1931 Deba 13 1954-55
196
NauzetCecilio Nauzet Pérez González
01/03/1985 Las Palmas de Gran Canaria 13 2016-17
197
EsnaolaJosé Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 13 1968-69
198
Manolo ReinaManuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 13 2019-20
199
SimónFrancisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 13 1948-50
200
Marcel DomingoMarcel Domingo Algara
15/01/1924 Salin-de-Giraud 13 1952-54
201
RicardoRicardo Alexandre Martins Soares Pereira
11/02/1976 Montijo 13 2007-09
202
PepínJosé Casas Gris
16/11/1931 Valencia 13 1951-55
203
BarbosaMariano Damián Barbosa
27/07/1984 Lanús 13 2006-18
204
Andrés FernándezAndrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 13 2015-16
205
MarzáGonzalo Marzá Trilles
10/04/1916 Vilafamés 13 1947-50
206
ValbuenaRaúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 13 2004-06
207
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 13 1951-52
208
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 13 1952-54
209
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 13 1954-55
210
MolinaJosé Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 13 1998-99
211
Cristian ÁlvarezCristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 13 2011-13
212
RiesgoAsier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2015-17
213
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 13 1980-82
214
MolinuevoJosé Luis Molinuevo Martín
22/01/1917 Deusto 13 1947-50
215
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 13 2010-14
216
Keylor NavasKeylor Antonio Navas Gamboa
15/12/1986 San Isidro de El General 13 2016-17
217
Del RíoDionisio del Río Echevarría
13/02/1926 Barakaldo 13 1947-55
218
LemmensErwin Lemmens
12/05/1976 Bruxelles 13 2002-04
219
LopeteguiJulen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 13 1992-93
220
PérezJuan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 13 1986-87
221
SolansMiguel Solans Vila
10/04/1921 Artesa de Segre 13 1948-49
222
FlorenzaLázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 13 1932-33
223
ToñoAntonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2008-10
224
RiesgoAsier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2008-09
225
KameniIdriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 13 2015-17
226
GalarragaRomán Galarraga Salegui
09/08/1921 Deba 13 1943-48
227
RiesgoAsier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2008-09
228
ClaudioClaudio Silva García
23/10/1956 Carril 13 1981-84
229
BelmanJosé Francisco Belman González
16/06/1971 Málaga 13 1994-97
230
MunúaGustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 12 2011-13
231
Leo FrancoLeonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 12 2001-02
232
RamírezAntonio Ramírez Gálmez
17/02/1935 Castelló de la Plana 12 1955-65
233
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 12 1952-54
234
CosmeJosé Sirvent Bas
31/08/1927 Sant Vicent del Raspeig 12 1955-56
235
SasoJosé Luis Saso Vega
29/12/1926 Madrid 12 1953-54
236
CuéllarIván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 12 2008-11
237
NebotJosé Ramón Nebot Canós
27/06/1910 Vila-real 12 1929-32
238
CourtoisThibaut Nicolas Marc Courtois
11/05/1992 Bree 12 2018-20
239
NievesJosé Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 12 1972-74
240
CollRamón Coll Cabarrocas
18/09/1941 Calella 12 1968-69
241
SempereJosé Manuel Sempere Macià
15/02/1958 Torrellano 12 1985-86
242
FenoyCarlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 12 1982-84
243
PujolRicardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 12 1947-49
244
Juan PabloJuan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 12 2008-09
245
PachecoFernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 12 2018-19
246
PachecoFernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 12 2019-21
247
PazosManuel Pazos González
17/03/1930 Cambados 12 1955-56
248
Leo FrancoLeonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 12 2000-01
249
SuárezFrancisco Suárez Antúnez
17/06/1917 Coria del Río 12 1939-41
250
CasillaFrancisco Casilla Cortés
02/10/1986 Alcover 12 2013-15
En actiu la temporada 2020-21