Ranking Jugats Consecutius Encaixant - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Emery Antonio Emery Arocena
26/07/1905 Hondarribia 54 1928-32
2
Dauder Vicente Dauder Guardiola
25/11/1924 Valencia 40 1948-53
3
Florenza Francisco Florenza Gubern
30/05/1912 Barcelona 36 1934-41
4
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 32 2010-12
5
Lafuente Iñaki Lafuente Sancha
24/01/1976 Barakaldo 29 2001-04
6
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 25 2000-01
7
Pérez José Pérez García
24/10/1908 Las Palmas de Gran Canaria 24 1940-43
8
Yarza Enrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 23 1959-61
9
Beristain Tiburcio Beristáin Berriozabal
06/12/1904 Elgoibar 23 1931-33
10
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 23 1978-83
11
Pita José González Suárez
07/01/1927 Ourense 23 1951-53
12
Aouate David Aouate
17/10/1977 Haifa 23 2012-13
13
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 22 1964-67
14
Zarraonandia Tomás Antonio Zarraonandia Montoya
28/12/1910 Mungia 22 1928-31
15
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 21 1997-98
16
Sánchez Antonio Sánchez Rodríguez
20/10/1920 La Orotava 21 1943-45
17
Lestón Manuel Cordeiro Lestón
28/02/1926 Vigo 21 1946-55
18
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 20 1953-55
19
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 20 1949-51
20
Yarza Enrique Yarza Soraluce
21/10/1930 Donostia/San Sebastián 20 1958-60
21
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 20 2008-09
22
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 20 1996-97
23
Miró Lluís Miró Doñate
03/03/1913 Barcelona 20 1941-43
24
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 20 1977-80
25
Bermell José Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 20 1981-83
26
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 20 1995-96
27
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 20 1964-66
28
Rivero José Francisco Rivero González
17/08/1924 Aranguren 19 1943-51
29
Romero Rafael Romero Vázquez
15/03/1954 Huelva 19 1978-79
30
Javi Varas Javier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 19 2012-13
31
Zamoruca Gregorio de la Fuente Perales
18/08/1931 Santander 19 1953-55
32
Trias José Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 19 1948-51
33
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 19 2008-09
34
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 19 2003-04
35
Barrie José Antonio Barrie Sánchez del Cueto
28/07/1915 Getxo 19 1939-44
36
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 19 1953-58
37
Keller Kasey Christopher Keller
19/11/1969 Lacey 19 2000-01
38
Soler Miguel Soler Valencia
13/09/1930 Badalona 18 1954-56
39
Pujol Ricardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 18 1944-47
40
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 18 1986-88
41
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 18 1945-46
42
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 18 2015-17
43
Molina Miguel Ángel Molina Pons
05/02/1942 Huelva 18 1965-72
44
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 18 1978-80
45
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 18 2001-07
46
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 18 2002-03
47
Zubikarai Eñaut Zubikarai Goñi
26/02/1984 Ondarroa 18 2012-15
48
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 18 2012-18
49
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 18 2010-12
50
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 18 1946-49
51
Trias José Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 18 1946-48
52
Cano Enrique Cano Sayas
07/09/1907 Valencia 18 1931-34
53
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 17 2011-13
54
Claudio Bravo Claudio Andrés Bravo Muñoz
13/04/1983 Buin 17 2010-12
55
Simón Francisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 17 1949-51
56
Jáuregui Paulino Jáuregui Ugarte
04/05/1910 Leioa 17 1932-35
57
Lasheras Pedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 17 1958-62
58
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 17 2019-20
59
Emilio Emili Josep Isierte Aguilar
13/11/1963 Amposta 17 1992-94
60
Urruti Francisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952 Donostia/San Sebastián 17 1977-78
61
Pacheco Salvador Fernández-Pacheco Fernández-Pacheco
11/11/1909 Manzanares 17 1934-36
62
Zarraonandia Tomás Antonio Zarraonandia Montoya
28/12/1910 Mungia 17 1930-36
63
Marzá Gonzalo Marzá Trilles
10/04/1916 Vilafamés 17 1949-52
64
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 17 1988-89
65
Juan Pablo Juan Pablo Colinas Ferreras
02/09/1978 León 17 2011-12
66
Florenza Lázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 17 1928-30
67
Imanol Etxeberria Imanol Etxeberria Egaña
27/03/1973 Bergara 17 1999-02
68
Yoel Yoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 17 2013-17
69
Egusquiza Rafael Egusquiza Aurrecoechea
05/02/1912 Erandio 17 1933-35
70
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 17 1998-99
71
Trias José Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 17 1951-53
72
Florenza Lázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 17 1929-31
73
Andrés Fernández Andrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 16 2013-16
74
Seva Santos Juan Seva Santos
17/05/1928 Alicante 16 1954-56
75
Izaguirre Jesús Izaguirre Goena
13/04/1906 Tolosa 16 1928-30
76
Rodri Andrés Rodríguez Serrano
18/08/1941 Barcelona 16 1963-65
77
César César Sánchez Domínguez
02/09/1971 Coria 16 1995-96
78
Otero Juan Ignacio Otero Couceiro
01/06/1929 A Coruña 16 1954-55
79
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 16 1954-64
80
Castellanos Antonio Castellanos Adán
01/05/1926 Madrid 16 1953-56
81
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 16 1995-96
82
Serer Salvador Serer Pascual
30/04/1922 Valencia 16 1945-47
83
Trias José Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 16 1940-43
84
López Cesáreo López Rodríguez
04/07/1920 Valladolid 16 1949-50
85
Guerrica Antonio Guerrica Echevarria
06/12/1939 Muxika 16 1962-63
86
Justo Villar Justo Wilmar Villar Viveros
30/06/1977 Cerrito 16 2009-10
87
Munúa Gustavo Adolfo Munúa Vera
27/01/1978 Montevideo 16 2009-10
88
Valero José Valero Martín
03/10/1917 Valencia 16 1942-44
89
Guaita Vicente Guaita Panadero
18/02/1987 Valencia 16 2015-16
90
García Juan García Pérez-Chuecos
07/09/1930 Santa Coloma de Gramenet 16 1959-61
91
Bagur Juan Bagur Coll
28/03/1928 Ciutadella de Menorca 15 1955-56
92
Bermell José Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 15 1986-87
93
Bermell José Ramón Bermell Sabater
26/03/1962 Palma 15 1984-86
94
Ortega Juan Ambrosio Delgado Ortega
19/10/1924 Santa Cruz de Tenerife 15 1953-55
95
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 15 1987-88
96
Pérez Zabala Alberto Pérez Zabala
06/04/1925 Bilbao 15 1948-52
97
Nebot José Ramón Nebot Canós
27/06/1910 Vila-real 15 1931-35
98
Hesp Rudolfus Hubertus Hesp
31/10/1965 Bussum 15 1997-98
99
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 15 1944-45
100
Vicuña Francisco Javier Vicuña Urtasun
14/05/1955 Añorbe 15 1981-84
101
Calatayud Juan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 15 2003-05
102
Blasco Gregorio Blasco Sánchez
10/06/1909 Mundaka 15 1928-30
103
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 15 2003-06
104
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 15 1994-95
105
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 15 1951-53
106
Tabales Fernando Tabales Prieto
24/09/1914 Sevilla 15 1939-40
107
Sánchez Broto Francisco Javier Sánchez Broto
25/08/1971 Barcelona 15 1992-05
108
César César Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 15 1980-81
109
Valero José Valero Martín
03/10/1917 Valencia 15 1943-50
110
Velasco Juan Zambudio Velasco
25/11/1922 Alquerías 15 1948-49
111
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 15 2000-02
112
Sión I Florentino Sión Mortera
27/10/1905 Sama de Langreo 15 1942-44
113
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 15 1977-78
114
Bermúdez José Manuel Bermúdez García
11/05/1912 Cangas do Morrazo 15 1942-43
115
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 14 1960-61
116
Floro Florentino Buey Portillo
05/07/1913 Ablaña 14 1943-45
117
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 14 1957-59
118
Nieves José Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 14 1974-76
119
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 14 1985-87
120
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 14 1982-84
121
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 14 1980-81
122
Eusebio Eusebio Sanz Sainz
23/08/1928 Corella 14 1959-60
123
Ochoa Francisco Guillermo Ochoa Magaña
13/07/1985 Guadalajara 14 2015-17
124
Saso José Luis Saso Vega
29/12/1926 Madrid 14 1954-55
125
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 14 1965-67
126
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 14 2012-13
127
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 14 2012-14
128
Mario Mario Fernández Cuesta
30/04/1988 Santander 14 2010-12
129
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 14 2014-15
130
Padrón Ramón Allegue Martínez
24/01/1935 A Pobra do Caramiñal 14 1956-58
131
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 14 1981-83
132
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 14 2008-09
133
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 14 1943-45
134
Trias José Trias Solé
16/10/1921 Barcelona 14 1942-45
135
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 14 1992-94
136
Corral Pedro Corral Revuelta
28/06/1948 Santander 14 1976-77
137
Damas Vítor Manuel Afonso Damas de Oliveira
08/10/1948 Lisboa 14 1976-77
138
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 14 2004-07
139
Vicente José Vicente Train
19/12/1931 Barcelona 14 1958-60
140
Diego Alves Diego Alves Carreira
24/06/1985 Rio de Janeiro 14 2014-16
141
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 14 1950-52
142
Estrems Pedro Estrems Navarra
11/12/1932 Mataró 14 1959-60
143
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 14 2011-13
144
Belza Eduardo Belza Franco
05/09/1956 Montevideo 14 1989-90
145
Lezama Raimundo Pérez Lezama
29/11/1922 Barakaldo 14 1949-51
146
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 14 1956-58
147
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 14 1975-78
148
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 14 1973-76
149
Sorrentino Stefano Sorrentino
28/03/1979 Cava de' Tirreni 14 2007-08
150
Sanzol Ricardo Sanzol Goñi
08/04/1976 Pamplona 14 2003-05
151
Goicolea Francisco Javier Goicolea Areitio
10/02/1926 Durango 14 1952-53
152
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 14 1996-97
153
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 14 1982-86
154
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 14 1979-80
155
Neto Norberto Murara Neto
19/07/1989 Araxá 14 2017-18
156
Company Andrés Company Ramis
30/08/1921 Inca 14 1947-48
157
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 14 1998-00
158
Račić Dragomir Račić
05/04/1946 Beograd 14 1981-82
159
Juanito Juan González Lorenzo
05/12/1928 Neda 14 1951-53
160
Hurtado Francisco Hurtado Sáez
20/05/1925 Tetuán 14 1951-52
161
Adauto Adauto Iglesias Fernández
17/11/1928 Mieres 14 1953-54
162
Ricardo Ricardo Alexandre Martins Soares Pereira
11/02/1976 Montijo 13 2007-09
163
Jacobo Jacobo Sanz Ovejero
10/07/1983 Valladolid 13 2008-09
164
Sergio Aragoneses Sergio Aragoneses Almeida
01/02/1977 Porriño 13 2001-04
165
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 13 1992-93
166
Ñito Cipriano Antonio González Rivero
16/09/1939 Santa Cruz de Tenerife 13 1966-69
167
Marcel Domingo Marcel Domingo Algara
15/01/1924 Salin-de-Giraud 13 1952-54
168
Ramallets Antonio Ramallets Simón
04/07/1924 Barcelona 13 1952-53
169
Cristian Álvarez Cristian Darío Álvarez Azad
13/11/1985 General Lagos 13 2011-13
170
Reina Miguel Reina Santos
24/01/1946 Córdoba 13 1977-78
171
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso
13/12/1927 Hondarribia 13 1950-51
172
Galarraga Román Galarraga Salegui
09/08/1921 Deba 13 1943-48
173
Del Río Dionisio del Río Echevarría
13/02/1926 Barakaldo 13 1947-55
174
Zamora Ricardo Zamora de Grassa
06/08/1933 Madrid 13 1962-64
175
Nauzet Cecilio Nauzet Pérez González
01/03/1985 Las Palmas de Gran Canaria 13 2016-17
176
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 13 1970-73
177
Ricardo Ricardo López Felipe
30/12/1971 Madrid 13 2000-02
178
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 13 1952-54
179
Nieves José Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 13 1978-81
180
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 13 1951-52
181
Javi Varas Javier Varas Herrera
10/09/1982 Sevilla 13 2016-17
182
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 13 1990-91
183
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 13 2012-14
184
Barea Manuel Barea Gómez
12/10/1932 Teruel 13 1957-59
185
Barbosa Mariano Damián Barbosa
27/07/1984 Lanús 13 2006-18
186
Lemmens Erwin Lemmens
12/05/1976 Bruxelles 13 2002-04
187
Florenza Lázaro Florenza Rifà
25/12/1904 Sant Feliu de Guíxols 13 1932-33
188
Claudio Claudio Silva García
23/10/1956 Carril 13 1981-84
189
Solans Miguel Solans Vila
10/04/1921 Artesa de Segre 13 1948-49
190
Marzá Gonzalo Marzá Trilles
10/04/1916 Vilafamés 13 1947-50
191
Simón Francisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 13 1948-50
192
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 13 2015-17
193
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 13 1976-79
194
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 13 1980-82
195
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 13 1986-87
196
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 13 2010-14
197
Corral José María Corral Cortés
03/05/1939 Segovia 13 1961-62
198
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 13 2004-06
199
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 13 1954-55
200
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 13 2000-01
201
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 13 2019-20
202
Manolín Juan Manuel Torres Soto
02/05/1928 Linares 13 1954-57
203
Jaro Pedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 13 1987-89
204
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 13 2006-07
205
Visa Juan Visa Gelabert
13/05/1936 Mataró 13 1960-63
206
Keylor Navas Keylor Antonio Navas Gamboa
15/12/1986 San Isidro de El General 13 2016-17
207
Lux Germán Darío Lux
07/06/1982 Carcarañá 13 2015-17
208
Toño Antonio Rodríguez Martínez
17/12/1979 Alicante 13 2008-10
209
Andrés Fernández Andrés Eduardo Fernández Moreno
17/12/1986 Murcia 13 2015-16
210
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 13 1988-03
211
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 13 1997-98
212
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 13 1968-69
213
Molinuevo José Luis Molinuevo Martín
22/01/1917 Deusto 13 1947-50
214
Berasaluce Javier Berasaluce Marquiegui
04/01/1931 Deba 13 1954-55
215
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2008-09
216
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2015-17
217
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 13 2008-09
218
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 13 1998-02
219
Pepín José Casas Gris
16/11/1931 Valencia 13 1951-55
220
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 13 1987-88
221
Busto José María Busto Llano
12/11/1923 Portugalete 13 1952-54
222
Sánchez Antonio Sánchez Rodríguez
20/10/1920 La Orotava 13 1941-44
223
Eizaguirre Guillermo Eizaguirre Olmos
27/05/1909 Sevilla 13 1934-36
224
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 13 1998-99
225
Balaguer Juan Carlos Balaguer Zamora
06/05/1966 Valencia 13 1993-96
226
Belman José Francisco Belman González
16/06/1971 Málaga 13 1994-97
227
Timor Antonio Timor Jarque
15/07/1929 Benicalap 12 1953-55
228
Hesp Rudolfus Hubertus Hesp
31/10/1965 Bussum 12 1998-99
229
Láinez César Láinez Sanjuán
10/04/1977 Zaragoza 12 1998-02
230
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 12 2019-20
231
Pujol Ricardo Pujol Panadés
05/10/1921 Lleida 12 1947-49
232
Marzá Gonzalo Marzá Trilles
10/04/1916 Vilafamés 12 1945-47
233
Songo'o Jacques Celestin Songo'o
17/03/1964 Sakbayenne 12 1997-98
234
César César Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 12 1985-86
235
Lezama Raimundo Pérez Lezama
29/11/1922 Barakaldo 12 1942-45
236
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 12 2008-10
237
Pazos Manuel Pazos González
17/03/1930 Cambados 12 1955-56
238
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 12 1993-95
239
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 12 1952-54
240
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 12 1995-97
241
Irazusta Juan Luis Irazusta Adarraga
28/05/1948 Hernani 12 1974-77
242
Acuña Juan Acuña Naya
13/02/1923 A Coruña 12 1951-53
243
López Cesáreo López Rodríguez
04/07/1920 Valladolid 12 1947-50
244
Menéndez Luis Menéndez Sánchez
09/01/1931 Valladolid 12 1951-54
245
Nieves José Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 12 1972-74
246
Saso José Luis Saso Vega
29/12/1926 Madrid 12 1953-54
247
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 12 1999-01
248
Cabezo Honorato López Ventín
04/03/1914 Cesantes 12 1940-43
249
Simón Francisco Simón Calvet
11/10/1917 Barcelona 12 1951-53
250
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 12 1952-53
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error