Ranking Jugats Consecutius Sense Encaixar més de 1 gol - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1981-82
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 41 1993-95
2
Sebastián Sebastián Gómez Fernández
24/12/1956 Cartagena 37 1981-89
3
Juano Juan Antonio Muñoz Torres
20/10/1962 Los Barrios 34 1984-86
4
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 33 1988-90
5
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 30 2010-18
6
Tapia Juan Bautista Tapia Escobí
21/10/1962 Valencia 29 1987-89
7
Ibrahim Ibrahim Jorge Cruz
12/11/1972 Santa Cruz de Tenerife 29 1996-03
8
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 29 2015-17
9
Fernando Fernando Martínez Rubio
10/06/1990 Murcia 28 2015-16
10
Goyo Gregorio de Pablos Lucas
07/11/1953 Arganda del Rey 28 1982-83
11
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 26 1998-00
12
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 26 2006-12
13
Raúl Raúl Domínguez Carral
01/11/1986 Sarón 25 2015-16
14
Rubén Rubén Martínez Caballero
04/03/1977 Paterna 24 2006-07
15
Álvaro Núñez Álvaro Adrián Núñez Moreira
11/05/1973 Rivera 24 2008-10
16
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 24 1985-87
17
Eduardo Eduardo Navarro Soriano
28/01/1979 Zaragoza 24 2007-08
18
Arévalo José Antonio Arévalo Aguilar
24/09/1952 Madrid 24 1988-89
19
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 23 2000-03
20
Pascua Jon Pascua Ibarrola
25/07/1972 Bermeo 23 1996-97
21
Burgos José Carlos Burgos Ortigosa
31/10/1971 Málaga 23 1997-99
22
Frangella Flavio Juan Frangella
07/03/1975 Buenos Aires 23 2004-06
23
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 23 2002-03
24
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 23 2010-11
25
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 23 1996-97
26
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 23 2018-19
27
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 23 1990-92
28
Rafa Rafael González Robles
25/10/1970 Avilés 22 1997-04
29
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 22 1991-92
30
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 22 2007-08
31
Ricardo Molina Ricardo Molina Miras
31/01/1984 Almería 22 2009-11
32
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 22 2018-19
33
Pedro Pedro Clavijo Reina
31/08/1958 Santiponce 22 1989-92
34
Alejandro Alejandro García Torre
13/01/1984 Gijón 22 2008-14
35
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 22 2011-13
36
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 22 1992-93
37
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 21 2008-10
38
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 21 1987-90
39
Gaitán Carlos Javier Gaitán Vargas
03/11/1971 Madrid 21 1999-00
40
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 21 2016-17
41
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 21 1987-88
42
Arteaga Iñigo Arteaga Nieto
16/12/1972 Donostia/San Sebastián 21 1997-01
43
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 21 2006-07
44
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 21 2007-09
45
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 21 2003-05
46
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 21 2015-18
47
Brais Pereiro Brais Pereiro Troncoso
15/05/1991 Porriño 21 2017-18
48
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 20 1996-97
49
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 20 2015-17
50
De la Fuente José Ramón de la Fuente Morató
22/12/1970 Castell d'Aro 20 2000-02
51
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 20 2014-17
52
Torras Jaume Torras Planas
07/10/1968 Folgueroles 20 1991-93
53
Sánchez Fernando Sánchez García
11/12/1951 Sevilla 20 1986-88
54
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 20 2006-07
55
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 20 2001-02
56
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 20 2012-15
57
Óscar Santiago Óscar Santiago Rumayor
20/01/1991 Santander 20 2015-16
58
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 20 2013-15
59
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 20 2011-12
60
Yoel Yoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 20 2008-09
61
Docobo Ramón Ángel Fernández Docobo
15/09/1962 Ribadeo 20 1987-91
62
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 20 2000-02
63
Francis Francisco Javier Solar González
14/09/1983 Málaga 20 2011-13
64
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 20 2005-08
65
Férez Ángel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 20 1996-98
66
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 20 1992-93
67
Busquets Carles Busquets Barroso
19/07/1967 Barcelona 19 1989-02
68
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 19 1999-00
69
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 19 1989-90
70
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 19 1994-95
71
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 19 2012-15
72
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 19 1993-95
73
Pindado Ángel Javier Hernández Pindado
28/04/1976 Ávila 19 2001-02
74
Chuco José Antonio Fernández Pla
13/09/1956 Santoña 19 1982-89
75
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 19 2010-11
76
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 19 1990-92
77
Luque José Antonio Luque Ramírez
16/02/1974 Sevilla 19 1999-00
78
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 19 1987-90
79
Arumí Rafael Arumí Cebrián
05/02/1962 Barcelona 19 1989-92
80
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 19 2005-07
81
Ramón Martí Ramón Martí Cuevas
29/03/1971 Godella 19 1999-01
82
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 19 1999-00
83
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 19 1993-94
84
Paco Francisco José Fernández Mas
15/03/1979 Valencia 19 2011-13
85
Chema José María Giménez Pérez
25/04/1980 Orihuela 19 2014-16
86
Requena José Salvador Requena Pelegrí
06/08/1967 Alzira 19 1991-92
87
Isidoro Isidoro Cabrera Núñez
17/09/1969 Los Molares 19 1991-92
88
Alcolea Pablo Alcolea Guerrero
23/03/1989 Zaragoza 19 2016-17
89
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 19 2013-14
90
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 18 2017-18
91
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 18 1991-95
92
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 18 2004-05
93
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 18 1998-01
94
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 18 1991-92
95
Caro José Antonio Caro Díaz
03/05/1994 La Palma del Condado 18 2015-16
96
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 18 2017-18
97
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 18 2010-14
98
Duro José Andrés Duro Romero
24/09/1972 Valencia 18 1999-00
99
Zigor Zigor Goikuria Garmendia
16/06/1979 Arrigorriaga 18 2004-05
100
Recio Juan Miguel Recio Trigueros
15/05/1955 Sanlúcar de Barrameda 18 1981-82
101
Jesús Fernández Jesús Fernández Collado
11/06/1988 Madrid 18 2010-12
102
Roca Vicente Javier Roca Forés
03/12/1968 Sabadell 18 1994-95
103
Navarro José Antonio Navarro Martínez
14/04/1969 Eivissa 18 1991-92
104
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 18 2004-05
105
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 18 1995-97
106
Arévalo Juan Carlos Arévalo Aguilar
09/12/1961 Madrid 18 1992-93
107
Pol Ballesté Pol Ballesté López
22/08/1995 Barcelona 18 2014-15
108
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 18 1990-91
109
Javi Muñoz Javier Muñoz Arévalo
27/01/1982 Sevilla 18 2003-04
110
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 18 1988-89
111
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 18 2004-06
112
Morales Antonio Morales Solís
29/03/1967 Antequera 18 2001-03
113
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 18 2015-17
114
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 18 2017-19
115
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 18 2005-06
116
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 17 2007-08
117
Mandaluniz Javier Mandaluniz Renteria
15/01/1987 Bilbao 17 2008-12
118
Cervantes Manuel Cervantes García
06/04/1957 Irun 17 1991-92
119
Yepes José Esteban Yepes Berruezo
13/06/1972 Cartagena 17 1998-00
120
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 17 1987-88
121
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 17 1995-97
122
Álex Alejandro Sánchez García
30/12/1974 A Coruña 17 1995-96
123
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 17 1990-91
124
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 17 2004-05
125
López Juan Manuel López Serrano
17/06/1964 L'Hospitalet de Llobregat 17 1993-94
126
Eduardo Eduardo Pérez Morán
02/12/1976 Madrid 17 2010-11
127
Cuenca Tomás Francisco Cuenca Vives
11/05/1958 Era Alta 17 1983-84
128
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 17 1989-92
129
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 17 1990-91
130
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 17 2017-19
131
Moso Joaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 17 1999-01
132
Esteban Esteban Navarro de Paz
31/07/1964 L'Hospitalet de Llobregat 17 1990-91
133
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 17 2003-04
134
Maciá Alberto Maciá Poveda
31/01/1984 Alicante 17 2010-11
135
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 17 1992-93
136
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 17 1995-96
137
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 17 1996-99
138
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 17 2009-11
139
Balbuena Salvador Balbuena Teruel
03/02/1978 Melilla 17 2003-04
140
Xabier Xabier Rivas Zorrilla
19/11/1970 Barakaldo 17 1999-00
141
Imanol Imanol Elías Ayllón
17/08/1990 Pamplona 17 2013-14
142
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 17 1991-93
143
Amigó Vicente Amigó Navarro
01/10/1954 Silla 17 1985-87
144
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 17 2014-16
145
Marcos Fernando Marcos Santiago
04/12/1968 Felanitx 17 2000-01
146
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 17 2012-14
147
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 17 1982-83
148
José Miguel José Miguel Robayna Cabrera
24/09/1967 Lanzarote 17 1990-93
149
Zigor Zigor Goikuria Garmendia
16/06/1979 Arrigorriaga 17 2006-08
150
Cabrero Jesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 16 2003-04
151
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 16 2006-07
152
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 16 2014-15
153
Ricardo Ricardo López Felipe
30/12/1971 Madrid 16 1993-94
154
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 16 2005-06
155
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 16 2017-18
156
Rafa Rafael González Robles
25/10/1970 Avilés 16 1996-98
157
Garabato Sergio Garabato Sastre
16/05/1989 Valencia 16 2012-13
158
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 16 1999-00
159
López Juan Manuel López Serrano
17/06/1964 L'Hospitalet de Llobregat 16 1994-96
160
Javi Ortega Francisco Javier Ortega del Rosario
04/01/1974 Las Palmas de Gran Canaria 16 2004-06
161
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 16 1994-96
162
Cabrero Jesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 16 2007-08
163
José Luis José Luis Martínez Márquez
28/09/1971 Utrera 16 2000-01
164
Manu Manuel Francisco Cantero Jerez
27/09/1973 Badajoz 16 2000-04
165
Morales Antonio Morales Solís
29/03/1967 Antequera 16 1996-97
166
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 16 2001-04
167
Ramón Blanco Ramón Blanco Rodríguez
20/10/1974 Bilbao 16 1996-00
168
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 16 2005-06
169
João Costa João Paulo Santos Costa
02/02/1996 Barcelos 16 2018-19
170
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 16 2007-08
171
Tejera Juan Antonio Tejera Ortiz
08/03/1988 Andújar 16 2010-11
172
Klaus Carl Friedrich Georg Klaus
16/01/1994 Stuttgart 16 2018-19
173
Santisteban José Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 16 2002-03
174
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 16 2000-01
175
Manu Manuel Martínez García
06/01/1976 Premià de Mar 16 2006-08
176
López Francisco López Gómez
20/01/1954 Almería 16 1981-82
177
Basilio Basilio Sancho Agudo
02/01/1984 Madrid 16 2017-18
178
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 16 2017-18
179
Pablo Pablo Ancos de Blas
22/03/1972 Nambroca 16 1998-99
180
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 16 1999-00
181
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 16 2012-13
182
Jaime Ferrer Jaime Ferrer Castillo
07/11/1971 Barcelona 16 1994-95
183
Zabal Ignacio Zabal Almazán
14/02/1987 Logroño 16 2017-18
184
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 16 1989-91
185
Rey Francisco Domínguez Rey
19/05/1964 Marín 16 1991-92
186
Vilches José Manuel Domínguez Vilches
17/10/1979 Madrid 16 2004-05
187
Dani Roiz Daniel Roiz Múgica
24/06/1980 San Vicente de la Barquera 16 2005-07
188
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 16 2016-17
189
González José Carlos González Colmenar
21/03/1978 Arrigorriaga 16 2006-07
190
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 16 2004-05
191
Fuentes José Antonio Fuentes Carrión
09/10/1982 Mérida 16 2014-15
192
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 16 1995-96
193
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez
30/10/1956 Zarautz 16 1984-85
194
Bardají Ander Bardají Maiza
03/05/1995 Lasarte-Oria 16 2013-14
195
Benito Óscar Cándido Benito Fernández
01/06/1974 Madrid 16 2004-06
196
Simeón José Gabriel Simeón Gómez
01/12/1953 El Puerto de Santa María 16 1982-84
197
Luis César Luis Ángel César Sampedro
03/05/1966 Vilagarcía de Arousa 15 1995-96
198
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 15 1999-00
199
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 15 1988-89
200
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 15 1992-93
201
Paco Francisco José Fernández Mas
15/03/1979 Valencia 15 2012-13
202
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 15 2013-14
203
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 15 1993-94
204
Andrés Andrés Rodríguez Segura
24/06/1970 Real 15 1991-92
205
Gonzalo Gonzalo López de Mesa
01/05/1976 Oviedo 15 2000-01
206
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 15 1993-94
207
Fernández Juan Carlos Fernández Escribano
27/07/1970 Lora del Río 15 1995-97
208
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 15 1997-98
209
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 15 1994-95
210
Miguel Miguel Martínez de Corta
25/11/1981 Logroño 15 2018-19
211
Santisteban José Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 15 1991-93
212
Alfredo Alfredo Ranera García
11/05/1963 Pamplona 15 1993-94
213
Requena José Salvador Requena Pelegrí
06/08/1967 Alzira 15 1996-00
214
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 15 2015-16
215
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 15 2003-04
216
Diego López Diego López Vázquez
15/06/1986 Cambre 15 2009-10
217
Rojas José Vicente Rojas Rivero
12/03/1973 Miguelturra 15 1996-98
218
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 15 2015-17
219
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 15 2002-03
220
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 15 1982-83
221
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 15 1989-91
222
César Gálvez César Augusto Gálvez Espinar
31/07/1973 Donostia/San Sebastián 15 1993-95
223
López Juan Manuel López Serrano
17/06/1964 L'Hospitalet de Llobregat 15 1993-95
224
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 15 2011-13
225
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 15 2005-06
226
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 15 1990-91
227
Craviotto Carlos Craviotto Martos
07/05/1983 Lleida 15 2014-15
228
Sanzol Ricardo Sanzol Goñi
08/04/1976 Pamplona 15 1995-96
229
Yepes José Esteban Yepes Berruezo
13/06/1972 Cartagena 15 1998-99
230
Navarro Miguel Navarro Rodríguez
05/05/1976 Abarán 15 2001-02
231
Goyo Gregorio de Pablos Alcaraz
14/07/1979 Algeciras 15 2001-03
232
Feria Rafael Feria García de Quirós
12/08/1967 El Puerto de Santa María 15 1988-91
233
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 15 2008-09
234
Joaquín Ramón Joaquín Ramón Ñíguez Rodríguez
06/07/1965 Rafal 15 1987-88
235
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 15 2009-11
236
Quintín Roberto Quintín Ferri
21/07/1962 Alagón 15 1984-85
237
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 15 1991-92
238
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 15 1992-93
239
Frangella Flavio Juan Frangella
07/03/1975 Buenos Aires 15 2003-04
240
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 15 2011-13
241
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 15 2007-08
242
Pascual Bartomeu Pascual Rosselló
24/07/1965 Capdepera 15 1988-90
243
Vicente Gómez Vicente Gómez Mira
06/01/1952 Novelda 15 1981-82
244
Copado Juan Copado Cebrián
11/08/1964 Córdoba 15 1993-94
245
Leiva José Antonio Leiva Galindo
15/12/1974 Córdoba 15 2003-04
246
Javi Delgado Javier Delgado Prada
10/04/1960 Dehesas 15 1992-93
247
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 15 1989-90
248
Elía Juan Elía Vallejo
24/01/1979 Pamplona 15 1999-01
249
Roberto José Roberto Santamaría Calavia
12/03/1962 Pamplona 15 1985-96
250
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 15 2000-01
En actiu la temporada 2019-20