Ranking Jornades Consecutives Sense Encaixar més de 1 gol - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1931-32, de 2ªB des de la 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 34 2018-20
2
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 32 2015-17
3
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 29 2015-17
4
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 29 2017-18
5
Reinke Andreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 29 2001-03
6
Tapia Juan Bautista Tapia Escobí
21/10/1962 Valencia 29 1987-89
7
Goyo Gregorio de Pablos Lucas
07/11/1953 Arganda del Rey 28 1982-83
8
Abel Resino Abel Resino Gómez
02/02/1960 Velada 27 1990-91
9
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 27 1993-94
10
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 27 2013-15
11
Juano Juan Antonio Muñoz Torres
20/10/1962 Los Barrios 26 1984-85
12
Millán Jesús González Sanisidro
02/02/1955 Cambados 26 1979-80
13
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 26 2006-08
14
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 25 2002-04
15
Betancort Antonio Rodrigo Betancort Barrera
13/03/1937 Las Palmas de Gran Canaria 25 1964-66
16
Fenoy Carlos Alberto Fenoy Muguerza
15/10/1948 Buenos Aires 25 1975-76
17
Raúl Raúl Domínguez Carral
01/11/1986 Sarón 25 2015-16
18
Amigó Vicente Amigó Navarro
01/10/1954 Silla 25 1978-79
19
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 24 1980-81
20
Arévalo José Antonio Arévalo Aguilar
24/09/1952 Madrid 24 1988-89
21
Rubén Rubén Martínez Caballero
04/03/1977 Paterna 24 2006-07
22
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 23 1990-92
23
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 23 2010-11
24
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 23 1996-97
25
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 23 2002-03
26
Pascua Jon Pascua Ibarrola
25/07/1972 Bermeo 23 1996-97
27
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 23 2017-18
28
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 23 1999-00
29
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 22 1988-89
30
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 22 1992-93
31
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 22 2011-13
32
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 22 2007-08
33
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 22 1991-92
34
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 22 1969-70
35
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 21 2008-10
36
Almunia Manuel Almunia Rivero
19/05/1977 Pamplona 21 2001-02
37
Echevarría Javier Echevarría Iruarrizaga
25/07/1964 Bilbao 21 1986-87
38
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 21 1964-65
39
Ricardo Molina Ricardo Molina Miras
31/01/1984 Almería 21 2010-11
40
Brais Pereiro Brais Pereiro Troncoso
15/05/1991 Porriño 21 2017-18
41
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 21 2007-09
42
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 21 2016-17
43
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 21 2003-05
44
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 21 2010-11
45
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 21 2006-07
46
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 20 1996-97
47
Fernando Fernando Martínez Rubio
10/06/1990 Murcia 20 2015-16
48
Arteaga Iñigo Arteaga Nieto
16/12/1972 Donostia/San Sebastián 20 2000-01
49
Yubero Javier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 20 1997-98
50
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 20 2010-12
51
De la Fuente José Ramón de la Fuente Morató
22/12/1970 Castell d'Aro 20 2000-02
52
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 20 2006-07
53
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 20 1988-90
54
Leo Franco Leonardo Neorén Franco Ansío
20/05/1977 Buenos Aires 20 2005-07
55
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 20 1989-90
56
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 20 2001-02
57
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 20 1992-93
58
Óscar Santiago Óscar Santiago Rumayor
20/01/1991 Santander 20 2015-16
59
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 19 2013-14
60
Verdejo José Antonio Fernández Verdejo
06/01/1959 Granada 19 1990-91
61
Alcolea Pablo Alcolea Guerrero
23/03/1989 Zaragoza 19 2016-17
62
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 19 1993-95
63
Requena José Salvador Requena Pelegrí
06/08/1967 Alzira 19 1991-92
64
Wilfred Wilfred Agbonavbare
05/10/1966 Lagos 19 1991-93
65
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 19 2010-11
66
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 19 1994-95
67
Sión Manuel Álvarez Sión
01/01/1928 La Felguera 19 1956-57
68
Fabricio Fabricio Agosto Ramírez
31/12/1987 Las Palmas de Gran Canaria 19 2010-11
69
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 19 2002-04
70
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 19 1986-87
71
López Francisco López Gómez
20/01/1954 Almería 19 1981-83
72
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 19 1988-90
73
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 18 1987-88
74
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 18 2000-01
75
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 18 2005-06
76
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 18 2015-16
77
Recio Juan Miguel Recio Trigueros
15/05/1955 Sanlúcar de Barrameda 18 1981-82
78
Zigor Zigor Goikuria Garmendia
16/06/1979 Arrigorriaga 18 2004-05
79
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 18 2004-05
80
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 18 2017-18
81
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 18 2018-19
82
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 18 1991-92
83
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 18 2017-19
84
Morales Antonio Morales Solís
29/03/1967 Antequera 18 2001-03
85
Camuel Ángel Manuel Álvarez Pérez
15/12/1956 Candás 18 1980-81
86
Ramón Martí Ramón Martí Cuevas
29/03/1971 Godella 18 2000-01
87
Caro José Antonio Caro Díaz
03/05/1994 La Palma del Condado 18 2015-16
88
Pol Ballesté Pol Ballesté López
22/08/1995 Barcelona 18 2014-15
89
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 18 1989-90
90
Fernández Luis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 18 1989-90
91
Manu Herrera Manuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 18 2012-13
92
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 18 1986-87
93
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 18 2011-12
94
Arévalo Juan Carlos Arévalo Aguilar
09/12/1961 Madrid 18 1992-93
95
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 18 1995-97
96
Javi Muñoz Javier Muñoz Arévalo
27/01/1982 Sevilla 18 2003-04
97
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 18 2007-08
98
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 18 1990-92
99
Navarro José Antonio Navarro Martínez
14/04/1969 Eivissa 18 1991-92
100
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 17 1990-91
101
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 17 2000-01
102
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 17 1999-00
103
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 17 2009-11
104
Cuenca Tomás Francisco Cuenca Vives
11/05/1958 Era Alta 17 1983-84
105
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 17 1991-93
106
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 17 1990-91
107
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 17 2015-16
108
Bocoya José Luis Bocoya Gómez
03/04/1955 Ceuta 17 1980-81
109
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 17 2013-14
110
Marcos Fernando Marcos Santiago
04/12/1968 Felanitx 17 2000-01
111
Balbuena Salvador Balbuena Teruel
03/02/1978 Melilla 17 2003-04
112
Nuno Nuno Herlander Simões Espírito Santo
25/01/1974 São Tomé 17 1999-00
113
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 17 2004-05
114
Calatayud Juan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 17 2009-10
115
Maciá Alberto Maciá Poveda
31/01/1984 Alicante 17 2010-11
116
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 17 2004-05
117
Ter Stegen Marc-André ter Stegen
30/04/1992 Mönchengladbach 17 2016-17
118
Stelea Bogdan Gheorghe Stelea
05/12/1967 București 17 2002-03
119
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 17 2007-08
120
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 17 2013-15
121
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 17 2017-19
122
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 17 2012-14
123
Amador Amador Lorenzo Lemos
29/09/1954 Bueu 17 1987-88
124
Eduardo Eduardo Pérez Morán
02/12/1976 Madrid 17 2010-11
125
Valerio Joaquín Enrique Valerio Olivera
12/01/1973 Badalona 17 1996-97
126
López Juan Manuel López Serrano
17/06/1964 L'Hospitalet de Llobregat 17 1993-94
127
Lerín Andrés Lerín Bayona
07/12/1913 Jaurrieta 17 1943-45
128
Chuco José Antonio Fernández Pla
13/09/1956 Santoña 17 1982-83
129
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 17 1979-80
130
Cervantes Manuel Cervantes García
06/04/1957 Irun 17 1991-92
131
Xabier Xabier Rivas Zorrilla
19/11/1970 Barakaldo 17 1999-00
132
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 17 1987-88
133
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 17 1974-75
134
Zumalabe Juan Martínez Zumalabe
29/07/1935 Huelva 17 1968-69
135
Vallespir Miguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 17 1979-80
136
Yepes José Esteban Yepes Berruezo
13/06/1972 Cartagena 17 1998-00
137
Amador Francisco Rodríguez Amador
13/12/1968 Madrid 16 1995-96
138
Sebastián Sebastián Gómez Fernández
24/12/1956 Cartagena 16 1987-89
139
Vilches José Manuel Domínguez Vilches
17/10/1979 Madrid 16 2004-05
140
Rafa Rafael González Robles
25/10/1970 Avilés 16 1997-98
141
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 16 1990-91
142
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 16 1995-96
143
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 16 1957-58
144
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 16 1989-91
145
Santisteban José Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 16 2002-03
146
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 16 2017-18
147
Basilio Basilio Sancho Agudo
02/01/1984 Madrid 16 2017-18
148
Garabato Sergio Garabato Sastre
16/05/1989 Valencia 16 2012-13
149
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 16 2006-07
150
Cabrero Jesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 16 2003-04
151
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 16 1981-83
152
Heredia Juan Heredia Moreno
24/04/1942 Almodóvar del Río 16 1967-69
153
Kameni Idriss Carlos Kameni
18/02/1984 Douala 16 2004-05
154
Jaime Ferrer Jaime Ferrer Castillo
07/11/1971 Barcelona 16 1994-95
155
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 16 2004-05
156
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 16 2017-18
157
Pablo Pablo Ancos de Blas
22/03/1972 Nambroca 16 1998-99
158
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 16 2001-02
159
García Fernández Eduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 16 1967-68
160
Morales Antonio Morales Solís
29/03/1967 Antequera 16 1996-97
161
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 16 1997-98
162
Klaus Carl Friedrich Georg Klaus
16/01/1994 Stuttgart 16 2018-19
163
João Costa João Paulo Santos Costa
02/02/1996 Barcelos 16 2018-19
164
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 16 2014-15
165
Roca Vicente Javier Roca Forés
03/12/1968 Sabadell 16 1994-95
166
Duro José Andrés Duro Romero
24/09/1972 Valencia 16 1999-00
167
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 16 2002-03
168
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 16 2009-11
169
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 16 1999-00
170
Rey Francisco Domínguez Rey
19/05/1964 Marín 16 1991-92
171
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 16 1970-71
172
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 16 2007-08
173
Cavallero Pablo Óscar Cavallero Rodríguez
13/04/1974 Buenos Aires 16 2002-03
174
Alarcia Rafael Álvarez Alarcia
18/07/1938 Santander 16 1965-66
175
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 16 2012-13
176
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 16 2005-06
177
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 16 2005-06
178
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 16 1999-00
179
Roa Carlos Ángel Roa
15/08/1969 Santa Fe 16 2002-03
180
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 16 1999-00
181
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez
30/10/1956 Zarautz 16 1984-85
182
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 16 2003-04
183
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 16 2016-17
184
Yosu Josu Anuzita Alegría
13/01/1964 Getxo 15 1988-89
185
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 15 1971-73
186
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 15 1997-98
187
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 15 1994-95
188
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 15 1999-00
189
Pascual Bartomeu Pascual Rosselló
24/07/1965 Capdepera 15 1988-90
190
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 15 1992-93
191
Copado Juan Copado Cebrián
11/08/1964 Córdoba 15 1993-94
192
Raúl Ojeda Raúl Ojeda Achiaga
24/10/1970 Vitoria-Gasteiz 15 1997-98
193
Álex Alejandro Sánchez García
30/12/1974 A Coruña 15 1995-96
194
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 15 2015-16
195
Frangella Flavio Juan Frangella
07/03/1975 Buenos Aires 15 2003-04
196
Iván Iván Gómez Romero
02/02/1980 Barcelona 15 2006-07
197
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 15 1982-83
198
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 15 1985-86
199
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 15 1988-89
200
Sánchez Fernando Sánchez García
11/12/1951 Sevilla 15 1986-88
201
Andrés Andrés Rodríguez Segura
24/06/1970 Real 15 1991-92
202
Vicente Gómez Vicente Gómez Mira
06/01/1952 Novelda 15 1981-82
203
Sanzol Ricardo Sanzol Goñi
08/04/1976 Pamplona 15 1995-96
204
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 15 2005-06
205
Leiva José Antonio Leiva Galindo
15/12/1974 Córdoba 15 2003-04
206
Oblak Jan Oblak
07/01/1993 Škofja Loka 15 2019-20
207
Miguel Miguel Martínez de Corta
25/11/1981 Logroño 15 2018-19
208
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 15 2004-05
209
Imanol Imanol Elías Ayllón
17/08/1990 Pamplona 15 2013-14
210
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 15 1996-97
211
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 15 1989-90
212
Fernández Juan Carlos Fernández Escribano
27/07/1970 Lora del Río 15 1995-97
213
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 15 2000-01
214
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga
05/05/1970 Irun 15 1996-97
215
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 15 1991-92
216
Samper Alejandro Ángel López Samper
20/02/1943 Madrid 15 1969-70
217
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 15 2016-18
218
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 15 1962-63
219
Javi Ortega Francisco Javier Ortega del Rosario
04/01/1974 Las Palmas de Gran Canaria 15 2004-05
220
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 15 2003-04
221
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 15 1989-91
222
Ibarreche José Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Trapagaran 15 1961-62
223
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 15 1991-92
224
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 15 2014-15
225
Tomeu Nadal Tomeu Nadal Mesquida
08/02/1989 Manacor 15 2017-18
226
Romero Francisco Romero Vázquez
17/12/1943 Concepción 15 1969-71
227
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 15 1993-94
228
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 15 1986-87
229
Tubo Fernández Jorge Luis Fernández Pérez
08/03/1959 Buenos Aires 15 1990-91
230
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 15 1992-93
231
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 15 2015-16
232
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 15 2009-11
233
N'Kono Thomas N'Kono
20/07/1956 Dizangue 15 1988-89
234
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 15 2004-05
235
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 15 2014-15
236
Sebastián Sebastián Gómez Fernández
24/12/1956 Cartagena 15 1981-82
237
Zaki Ezzaki Badou
02/04/1959 Sidi Kacem 15 1987-89
238
Yepes José Esteban Yepes Berruezo
13/06/1972 Cartagena 15 1998-99
239
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 15 1993-94
240
Joaquín Ramón Joaquín Ramón Ñíguez Rodríguez
06/07/1965 Rafal 15 1987-88
241
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 15 1978-80
242
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 15 2019-20
243
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 15 2013-14
244
Gonzalo Gonzalo López de Mesa
01/05/1976 Oviedo 15 2000-01
245
Quintín Roberto Quintín Ferri
21/07/1962 Alagón 15 1984-85
246
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 15 1981-82
247
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 15 1993-94
248
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 15 1991-92
249
Verdés Ignacio Alfonso Verdés Sánchez
08/02/1957 Valencia 14 1987-88
250
Parra Pedro Francisco Parra del Apio
09/02/1966 Aranjuez 14 1988-90
En actiu la temporada 2019-20