Ranking Jornades Consecutives Encaixant - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Roggero Miguel Ángel Roggero González
1954 24 1984-85
2
Avelino José Avelino Fernández Sahelices
09/08/1969 La Vid de Gordón 23 1994-95
3
Víctor Víctor Marco Sánchez
04/06/1973 Barcelona 20 1994-95
4
Dennis Dennis Díaz Fernández
08/08/1992 Mieres 19 2012-13
5
Arbizu Jon Arbizu Sotes
27/07/1971 Donostia/San Sebastián 18 1993-94
6
Leva Rafael Leva Molano
27/09/1981 Barcelona 18 2010-11
7
Serafín Serafín Guillén Folch
12/10/1969 Barcelona 18 1996-97
8
Alex Alex Martins Pereira
26/06/1947 Paraná 18 1978-80
9
Castilla Juan Carlos Castilla Gómez
10/06/1978 Huelva 17 2007-09
10
Roggero Miguel Ángel Roggero González
1954 17 1982-84
11
Félix Campo Félix Campo Alonso
18/11/1979 Salamanca 17 2006-07
12
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 17 2001-02
13
Sergio Álvarez Sergio Álvarez Conde
03/08/1986 Catoira 17 2009-10
14
Raúl Iglesias Raúl Iglesias Rodríguez
27/11/1974 Pasaia 16 2008-09
15
Alcalde Aitor Alcalde Caballero
22/05/1985 Erandio 16 2011-12
16
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 16 2012-13
17
Gazzaniga Gianfranco Gazzaniga Farias
22/11/1993 Sucre 16 2015-16
18
Ferreira José María Ferreira González
04/03/1969 Marbella 15 1993-94
19
Granda José Emilio Granda García
17/09/1959 Avilés 15 1981-82
20
Raúl Raúl Domínguez Carral
01/11/1986 Sarón 15 2014-15
21
Rasche Javier Rasche Castilla
18/12/1971 Getxo 15 1996-97
22
Luque José Antonio Luque Ramírez
16/02/1974 Sevilla 15 1995-96
23
Vicente José Vicente Román Senra
08/08/1964 Vigo 15 1987-88
24
Arteaga Carlos Arteaga Vázquez
30/08/1965 Boqueixón 15 1989-90
25
Santi Calvo Segundo Santiago Calvo Pizarro
09/02/1969 L'Hospitalet de Llobregat 15 2005-06
26
Barandiaran Ibon Barandiaran García
01/10/1993 Leioa 15 2016-17
27
Gonzalo Gonzalo Pascual Jiménez
1959 Madrid 15 1982-83
28
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Izquierdo
27/09/1986 Madrid 15 2012-13
29
Ismael Gil Ismael Gil Broncano
23/01/1989 Madrid 15 2015-17
30
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 15 1997-98
31
Burgos José Carlos Burgos Ortigosa
31/10/1971 Málaga 15 2000-01
32
Borja Francisco de Borja Benegas Alarcón
03/07/1962 Córdoba 14 1984-86
33
Munir Munir Mohand Mohamedi El Kajoui
10/05/1989 Melilla 14 2012-14
34
Puga Ione Puga Doreste
07/08/1986 Las Palmas de Gran Canaria 14 2016-17
35
Sotres Daniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 14 2018-20
36
Sánchez Jesús Luis Sánchez Rodríguez
19/09/1948 Sestao 14 1980-81
37
Bodo Carlos Salvador Manzano
13/12/1980 Zaragoza 14 2012-13
38
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 14 2018-19
39
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 14 2009-10
40
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 14 2008-09
41
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 14 1998-99
42
Navajas Roberto Navajas Barrasa
08/01/1968 Logroño 14 1986-87
43
Eduardo Eduardo Pérez Morán
02/12/1976 Madrid 14 1996-97
44
Oier Oier San Miguel Burgoa
20/01/1985 Ondarroa 14 2014-15
45
López José Ramón López Rodríguez
09/07/1972 Son Servera 14 1999-00
46
Brais Pereiro Brais Pereiro Troncoso
15/05/1991 Porriño 14 2019-20
47
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 14 2000-01
48
Basilio Basilio Sancho Agudo
02/01/1984 Madrid 13 2013-14
49
Mateos Aitor Mateos
13 1992-93
50
Javi Muñoz Javier Muñoz Arévalo
27/01/1982 Sevilla 13 2007-09
51
Diego Diego García Bravo
13/01/1990 Oviedo 13 2015-16
52
Barceló José Antonio Barceló Ferragut
02/02/1953 Mequinenza 13 1978-80
53
Luisen Luis Enrique Ortiz Lecanda
10/03/1982 Santander 13 2003-04
54
Pablo Castro Pablo Castro Fuentes
01/10/1973 Porto do Son 13 2009-10
55
Sergio López Sergio López Fernández
29/10/1985 Santander 13 2006-07
56
Merino Vicente Merino Barragán
11/03/1952 Soguillo del Páramo 13 1978-79
57
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 13 1988-89
58
Ernesto Ernesto García Ruiz
18/07/1973 Barcelona 13 1994-96
59
Alemany Ricardo Martínez Vilar
16/11/1953 Vigo 13 1985-86
60
Tomás Tomás Sáez Salgado
03/05/1965 Vitoria-Gasteiz 13 1989-90
61
Toni Bernal Antonio José Bernal Iniesta
12/12/1977 Sangonera la Verde 13 2010-11
62
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 13 2005-06
63
Artigas José Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 13 1989-91
64
Rafa Rafael Martínez Francés
01/11/1986 Ciudad Real 13 2011-12
65
Javi Ruiz Francisco Javier Ruiz Bonilla
15/03/1980 Almería 13 2006-07
66
Mackay Ian Mackay Abad
14/07/1986 A Coruña 12 2018-19
67
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 12 2015-16
68
Arroyo Diego Arroyo Berrocal
03/01/1983 Madrid 12 2007-08
69
Sotres Daniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 12 2016-18
70
Santisteban José Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 12 2000-02
71
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 12 2010-11
72
Pepelu José Luis Villar Alcañiz
21/04/1990 Elda 12 2010-11
73
Jorge López Jorge López Iborra
10/08/1987 Pamplona 12 2015-16
74
Manu Fernández Manuel Fernández Muñiz
09/05/1986 Gijón 12 2008-09
75
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 12 2006-07
76
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 12 1992-93
77
Garde Juan Carlos Garde Álvarez
23/02/1957 Donostia/San Sebastián 12 1980-81
78
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 12 2000-01
79
Josu Jesús Martínez Rebé
12/06/1959 Bilbao 12 1983-84
80
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 12 1998-00
81
Barragán Daniel Barragán Carrascosa
02/07/1981 Castellar del Vallès 12 2010-11
82
Félix Campo Félix Campo Alonso
18/11/1979 Salamanca 12 2009-10
83
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 12 2009-10
84
Noguerol Antonio Noguerol Ordieres
08/08/1974 Avilés 12 2002-03
85
Andoni Errasti Andoni Errasti Zabaleta
01/04/1994 Eibar 12 2018-19
86
Víctor Víctor Rodríguez Arteaga
20/09/1958 Las Palmas de Gran Canaria 12 1981-82
87
Iturrioz Urtzi Iturrioz Urkiza
12/01/1988 Bilbao 12 2014-15
88
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 12 2001-02
89
Ángel Ángel Blasco Avidez
07/05/1985 Valencia 12 2012-13
90
Braojos II Juan Braojos de Santiago
27/01/1958 Toledo 12 1984-86
91
Palomo José Joaquín Palomo Mallol
27/09/1954 Ribesalbes 12 1984-85
92
Eduard Edouard François Castro Aldalur
02/02/1984 Saint-Jean-de-Luz 12 2010-11
93
Balán José Antonio Fernández Balán
10/11/1959 Proaza 12 1991-92
94
Alex Alex Martins Pereira
26/06/1947 Paraná 12 1979-80
95
Txema José Manuel Martín Rodríguez
11/07/1974 Iurreta 12 1995-96
96
Tomeu Nadal Tomeu Nadal Mesquida
08/02/1989 Manacor 12 2016-17
97
Sergio Álvarez Sergio Álvarez Conde
03/08/1986 Catoira 12 2006-07
98
Mario Ruyales Mario Fernández Ruyales
25/09/1984 Madrid 12 2007-08
99
Martín Rabassa Salvador Martín Rabassa
31/07/1959 Barcelona 12 1987-88
100
España Miguel Ángel España Rosado
14/06/1973 Madrid 12 2001-02
101
David Pérez David Pérez del Río
24/05/1974 Valladolid 12 1999-00
102
Néstor Néstor Díaz García
26/06/1992 Sabadell 12 2016-18
103
Bosch Nicolás Bosch Marquina
10/07/1984 Valencia 12 2009-10
104
Arteaga Carlos Arteaga Vázquez
30/08/1965 Boqueixón 12 1989-91
105
Rey Francisco Domínguez Rey
19/05/1964 Marín 12 1990-91
106
Torras Jaume Torras Planas
07/10/1968 Folgueroles 12 1992-93
107
Mandaluniz Javier Mandaluniz Renteria
15/01/1987 Maruri 12 2017-18
108
Santi Calvo Segundo Santiago Calvo Pizarro
09/02/1969 L'Hospitalet de Llobregat 12 1999-00
109
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 12 2001-02
110
Pedro Pedro Miguel Clavijo Reina
31/08/1958 Santiponce 12 1984-85
111
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 12 1993-94
112
Félix Félix Moreno Suárez
24/08/1980 Avilés 11 2002-03
113
Juanvi Juan Vicente Peinado Fernández
26/06/1973 Madrid 11 2001-02
114
Páramos Roberto Páramos Riveiro
10/10/1979 Vigo 11 2005-06
115
Santiago Santiago Javier Hidalgo García
17/08/1986 Santa Lucía de Tirajana 11 2011-12
116
Álvaro Álvaro Navarro Reina
29/02/1968 Viladecans 11 1998-99
117
David
Ubrique 11 1990-92
118
Urigoitia José Luis García Urigoitia
04/08/1965 Zaragoza 11 1993-94
119
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 11 2007-08
120
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 11 1993-94
121
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 11 2003-04
122
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 11 2004-05
123
Sergio Álvarez Sergio Álvarez Conde
03/08/1986 Catoira 11 2004-05
124
Toño Ramírez Antonio Ramírez Martínez
23/11/1986 Logroño 11 2009-10
125
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 11 2005-06
126
Pablo Castro Pablo Castro Fuentes
01/10/1973 Porto do Son 11 2009-10
127
Espinosa Manuel Espinosa Cano
14/10/1956 Cádiz 11 1989-90
128
Granda José Emilio Granda García
17/09/1959 Avilés 11 1978-79
129
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 11 2011-12
130
Emilio Emilio José Romero Belluga
18/10/1984 Albacete 11 2019-20
131
Felipe Felipe Ramos Sánchez
10/01/1988 Madrid 11 2011-13
132
Moso Joaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 11 2010-11
133
Casilla Francisco Casilla Cortés
02/10/1986 Alcover 11 2007-08
134
Lucas Sierra Lucas Sierra Rodríguez
19/06/1986 Ourense 11 2007-08
135
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 11 1986-87
136
Javi Cuadra Javier Cuadra Borrego
15/07/1979 Córdoba 11 2005-06
137
Artigas José Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 11 1989-90
138
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 11 1988-89
139
Andrés Andrés Díez Moreno
03/04/1995 Lloret de Mar 11 2019-20
140
Barragán Daniel Barragán Carrascosa
02/07/1981 Castellar del Vallès 11 2008-09
141
Ramón Ramón Martínez Garrido
18/02/1960 Jaén 11 1988-90
142
Irazusta Jon Irazustabarrena Lizarralde
30/04/1986 Usurbil 11 2019-20
143
Irazusta Jon Irazustabarrena Lizarralde
30/04/1986 Usurbil 11 2018-19
144
René René Román Hinojo
15/12/1983 El Bosque 11 2008-09
145
Urroz Roberto Urroz Gaztelu
16/04/1976 Pamplona 11 2002-03
146
Texeira Antonio Texeira Muñoz
27/07/1986 Barcelona 11 2016-17
147
Juan Carlos Juan Carlos Pérez Fernández
20/05/1955 Trasona 11 1984-85
148
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 11 2002-03
149
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 11 1995-96
150
Urresti Enrique Urresti Aldazábal
23/07/1961 Bilbao 11 1992-93
151
Imanol Imanol Elías Ayllón
17/08/1990 Pamplona 11 2011-13
152
Castor José Rodríguez Calvo
1956 Carballo 11 1987-89
153
Sánchez Fernando Sánchez García
11/12/1951 Sevilla 11 1978-80
154
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 11 1996-97
155
Martín Delgado José Martín-Delgado Fernández-Cabrera
11/09/1969 Madrid 11 1995-96
156
Pindado Ángel Javier Hernández Pindado
24/04/1976 Ávila 11 2000-01
157
Beitia Asier Beitia Jaca
13/04/1973 Basauri 11 1996-97
158
Javi Jiménez Javier Jiménez Camarero
08/06/1987 Logroño 11 2017-18
159
Bernabé Ángel Bernabé Acosta
11/08/1987 Velada 11 2014-16
160
Benjamín Benjamín Enrique Fernández Camblor
24/05/1948 Sierra 11 1978-79
161
Amigó Vicente Amigó Navarro
01/10/1954 Silla 11 1983-84
162
Alemany Ricardo Martínez Vilar
16/11/1953 Vigo 11 1985-86
163
Arturo Arturo González García
15/08/1981 Sevilla 11 2008-09
164
Olivares José María Olivares Rivas
16/07/1959 Arganda del Rey 11 1984-85
165
Font Bernat Font Ferrer
19/03/1972 Ariany 11 1997-98
166
Tino Agustín Bordón Mendoza
11 1990-91
167
De Navas David de Navas Alcalá
07/12/1976 Alcobendas 11 2008-09
168
Cabrero Jesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 11 2003-04
169
Sánchez Jesús Luis Sánchez Rodríguez
19/09/1948 Sestao 11 1978-79
170
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 11 1989-90
171
Iraizoz Gorka Iraizoz Moreno
06/03/1981 Antsoain 11 2002-03
172
Capó Andreu Capó Monjó
23/05/1944 Ciutadella de Menorca 11 1982-83
173
Pablo Pablo Ancos de Blas
22/03/1972 Nambroca 11 2003-04
174
Montero Alberto Montero Vega
28/03/1985 Barcelona 11 2012-13
175
Pepito José García
08/11/1965 Cullera 11 1991-92
176
Mateos Ángel Mateos Rodríguez
14/09/1955 Turón 10 1987-88
177
Barandiaran Andoni Barandiaran Ipiñazar
01/12/1979 Zaratamo 10 2006-07
178
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 10 2006-07
179
Alexis Godoy Alexis Godoy García
22/11/1970 Las Palmas de Gran Canaria 10 1994-95
180
Fernando Fernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 10 1994-95
181
Copado Juan Copado Cebrián
11/08/1964 Córdoba 10 1985-86
182
Manolo Manuel López Santana
08/04/1961 Arucas 10 1979-80
183
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 10 1987-88
184
Manolín Manuel Rodríguez Iglesias
01/01/1951 Oviedo 10 1978-79
185
Zapata Miguel Ángel Zapata Moreno
30/01/1983 Albacete 10 2008-10
186
Alfredo Alfredo Ranera García
11/05/1963 Pamplona 10 1990-91
187
Manu Taranilla Manuel Martínez Taranilla
10/05/1979 Puente Castro 10 2008-09
188
Craviotto Carlos Craviotto Martos
07/05/1983 Lleida 10 2016-17
189
José Antonio José Antonio Sánchez Núñez
21/11/1967 Sant Quirze del Vallès 10 1995-96
190
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 10 1979-81
191
Mediavilla Jorge Gómez Mediavilla
16/06/1993 Santander 10 2012-13
192
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 10 2006-07
193
Mandaluniz Javier Mandaluniz Renteria
15/01/1987 Maruri 10 2016-17
194
Ramón Martí Ramón Martí Cuevas
29/03/1971 Godella 10 1992-93
195
Montero Alberto Montero Vega
28/03/1985 Barcelona 10 2010-11
196
Ciaurriz Enrique Ciaurriz López
24/08/1964 Pamplona 10 1988-89
197
Nieves José Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 10 1983-84
198
Saúl Figueroa Ayoze Saúl Figueroa Martín
11/07/1989 San Cristóbal de La Laguna 10 2012-13
199
Basilio Basilio Betancor Espino
11/09/1967 10 1993-94
200
Garde Juan Carlos Garde Álvarez
23/02/1957 Donostia/San Sebastián 10 1982-83
201
David Gil David Gil Mohedano
11/01/1994 Madrid 10 2015-16
202
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 10 2017-18
203
Pol Ballesté Pol Ballesté López
22/08/1995 Barcelona 10 2016-17
204
Diego Diego Gonzalo Sanz
13/10/1993 Aranda de Duero 10 2015-16
205
Aguirre José Luis Aguirregomezcorta Galdós
Mutriku 10 1980-81
206
Navarro José Antonio Navarro Martínez
14/04/1969 Eivissa 10 1991-92
207
David Gil David Gil Mohedano
11/01/1994 Madrid 10 2014-15
208
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 10 2012-13
209
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 10 2002-04
210
De Marcos Martín de Marcos Frías
15/08/1979 Ordizia 10 2000-01
211
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 10 2003-04
212
Paco
10 1978-79
213
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 10 2001-02
214
Verdés Ignacio Alfonso Verdés Sánchez
08/02/1957 Valencia 10 1986-87
215
Llopis
1961 10 1978-79
216
Lluna Adrián Lluna Marín
14/01/1993 Godella 10 2017-18
217
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 10 2014-15
218
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 10 1989-90
219
Ayala Antonio Ayala Fernández
08/02/1989 Los Palacios y Villafranca 10 2011-12
220
Nieves José Manuel Fernández Nieves
28/10/1947 Lada 10 1982-83
221
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 10 1993-94
222
Ferreira José María Ferreira González
04/03/1969 Marbella 10 1993-94
223
Alcalde Aitor Alcalde Caballero
22/05/1985 Erandio 10 2009-10
224
Garde Juan Carlos Garde Álvarez
23/02/1957 Donostia/San Sebastián 10 1990-91
225
Ferri Albert Ferri Sola
24/02/1970 Barcelona 10 1997-99
226
Miguel Ángel Miguel Ángel Ramos Prada
05/10/1986 Barcelona 10 2009-11
227
Ferri Albert Ferri Sola
24/02/1970 Barcelona 10 1995-96
228
Aliaga Vicente Aliaga Navarro
20/11/1970 Alzira 10 2000-01
229
Doblas Antonio Baltasar Doblas Santana
05/08/1980 Dos Hermanas 10 2002-03
230
Raúl Álvarez Raúl Álvarez Villaverde
20/01/1978 Madrid 10 2003-04
231
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 10 2017-18
232
Bernal Salvador Bernal Núñez
24/08/1967 Fuengirola 10 1994-95
233
Javier Francisco Javier Cordero Salas
26/11/1959 Sanlúcar de Barrameda 10 1984-85
234
Javi Porrón Francisco Javier Fernández Porrón
13/06/1987 Oviedo 10 2014-15
235
Zanier Alessandro Zanier
18/02/1993 Tolmezzo 10 2016-17
236
Magallón Ángel Ricardo Magallón Yanguas
01/03/1969 Tudela 10 1994-95
237
Serradell Francisco Serradell Castelló
31/12/1973 Canals 10 1994-95
238
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 10 2009-10
239
Adolfo Adolfo Pardo García
08/06/1956 Langreo 10 1980-81
240
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 10 1992-93
241
Carlos Juan Carlos Mariño Pereiro
05/09/1970 Antas de Ulla 10 2000-01
242
David Pérez David Pérez del Río
24/05/1974 Valladolid 10 2000-01
243
Miguel Ángel Miguel Ángel González Álvarez
01/05/1972 Gijón 10 1994-95
244
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 10 2018-19
245
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 10 2008-09
246
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 10 2008-09
247
Álvaro Álvaro Navarro Reina
29/02/1968 Viladecans 10 2002-03
248
Usubiaga Alberto Usubiaga Santín
17/01/1952 Santurtzi 10 1978-79
249
Galindo Óscar Galindo Barroso
16/08/1971 Donostia/San Sebastián 10 1991-92
250
Urresti Enrique Urresti Aldazábal
23/07/1961 Bilbao 10 1989-90
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error