Ranking Doblets - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement D
1
Castillejo Santiago Castillejo Castillejo
05/09/1971 Valtierra 29
2
Yuri Yuri de Souza Fonseca
08/08/1982 Maceió 27
3
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero
27/03/1972 Donostia/San Sebastián 27
4
Cervero Diego Cervero Otero
13/08/1983 Oviedo 25
5
Keko Francisco Martínez Jiménez
15/06/1973 Barcelona 25
6
Chili Vicente Allende Barreda
08/05/1968 Paris 25
7
Borge Vicente Borge González
23/10/1968 Mieres 25
8
Jito Juan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 23
9
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 23
10
Joselu José Luis Gómez Pérez
10/06/1987 Ribeira 22
11
Aiert Aiert Derteano Elorriaga
13/01/1973 Amorebieta-Etxano 22
12
Mel José Mel Pérez
28/02/1963 Madrid 21
13
Nacho García Ignacio García Rodríguez
20/11/1975 Avilés 21
14
Lasheras Juan Carlos Lasheras Mendía
03/01/1966 Beasain 20
15
Melo José Luis Gutiérrez Delgado
02/04/1970 Plasencia 20
16
Dioni Dionisio Emanuel Villalba Rojano
21/12/1989 Málaga 20
17
Redondo José Manuel Redondo de Paz
18/02/1976 Madrid 20
18
Perona Jorge Perona García
01/04/1982 Enguera 20
19
Diego Torres Diego Torres Rodríguez
19/09/1978 Valladolid 20
20
Cuxart Enric Cuxart Vaquer
27/03/1967 Cornellà de Llobregat 19
21
Paulino Paulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 19
22
Melenas José Antonio Rodríguez Álvarez
08/12/1966 Écija 19
23
Quini Joaquín Béjar Martínez
25/03/1968 Linares 19
24
Cardona Salvador Cardona Olivé
15/02/1964 Sant Celoni 18
25
Rodríguez Eduardo Rodríguez Fernández
08/06/1966 Sanlúcar de Barrameda 18
26
Andrés Andrés Ramos Sánchez
03/03/1977 Marbella 18
27
Manu Busto Manuel Adolfo Busto Loza
07/10/1980 Santander 17
28
Luismi Loro Luis Miguel Loro Santiago
04/09/1979 Fuenlabrada 17
29
David Prats David Prats Racero
03/04/1979 Barcelona 17
30
Irazusta Joseba Irazusta Otaño
29/03/1972 Lasarte-Oria 17
31
Güiza Daniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 17
32
Pazolo Alejandro Mariño Graña
09/04/1969 Vigo 16
33
Arruabarrena Mikel Arruabarrena Arambide
09/02/1983 Tolosa 16
34
Carlos Carlos Martínez Rodríguez
27/06/1986 Barcelona 16
35
Mansilla Mariano Mansilla Cuevas
22/07/1954 Córdoba 16
36
Márquez Argimiro Márquez Peñarrubia
15/02/1958 Ossa de Montiel 16
37
Luis Alonso Luis Alonso Cebada
16/01/1955 Vigo 15
38
Diego Ribera Diego Ribera Ramírez
19/02/1977 Riba-roja de Túria 15
39
Galán Jorge Galán Anaut
22/01/1989 Pamplona 15
40
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 15
41
Rueda Antonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 15
42
Alejandro Alejandro Suárez Castroagudín
14/07/1978 Gijón 15
43
Adriano Adriano García García
22/12/1965 Piñar 15
44
Barnils Antonio Barnils Puig
21/07/1964 Hostalets de Balenyà 14
45
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea
31/12/1975 Erandio 14
46
Julián Julián Sanz Rodríguez
04/01/1969 Villahermosa 14
47
Puli Jesús María Bernal Aparicio
03/05/1977 San Fernando 14
48
Altuna Jon Altuna Mendizábal
24/06/1980 Ibarra 14
49
Enric Gallego Enric Gallego Puigsech
12/09/1986 Barcelona 14
50
Joaquín Joaquín Alonso Vázquez
23/05/1964 Oviedo 14
51
Cabello José David Cabello García
09/09/1977 Remscheid 14
52
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 14
53
Rivera Antonio José Rivera Mínguez
24/02/1959 Algeciras 14
54
Barbarín Jorge Barbarín Gárriz
07/05/1971 Pamplona 14
55
Miguel Soro Luis Miguel Soro Asensio
08/06/1961 Zaragoza 14
56
Maikel Maikel Hermann Naujoks García
18/03/1976 Iserlohn 14
57
Meca José Manuel Meca García
19/01/1978 Águilas 14
58
Juli Juli Sunyer Serrat
11/02/1969 Girona 14
59
Azcona Mariano Azcona Murugarren
17/07/1960 Andosilla 14
60
Puente Miguel Puente Valcarce
21/06/1971 Ponferrada 14
61
Couto Pablo Couto Paz
31/03/1971 Pontevedra 14
62
Nacho Rodríguez Ignacio Rodríguez Ortiz
06/11/1982 Laredo 13
63
Jordi Martínez Jordi Martínez Filva
11/02/1977 Montmeló 13
64
Loreto José Luis Rodríguez Loreto
10/02/1971 Sevilla 13
65
Pozo Rafael Pozo Reinoso
25/04/1967 Barcelona 13
66
Borja Iglesias Borja Iglesias Quintas
17/01/1993 Santiago de Compostela 13
67
Toto Antonio Cruz Cruz
21/01/1959 Jaén 13
68
Aketxe Isaac Aketxe Barrutia
03/06/1989 Bilbao 13
69
Conget Jesús Ángel Conget Blasco
01/08/1970 Tudela 13
70
Iván Rosado Juan Manuel Rosado Mojarro
24/04/1974 Huelva 13
71
Julio Suárez Julio Suárez Cabrera
20/07/1960 Las Palmas de Gran Canaria 13
72
Geni Eugenio Suárez Santos
04/02/1980 Gijón 13
73
Iñigo Iñigo Sáenz Jiménez
05/04/1971 Pamplona 13
74
Jorge Molina Jorge Molina Vidal
22/04/1982 Alcoi 13
75
Israel Israel González Mouriño
28/08/1972 Barcelona 13
76
Airam Airam López Cabrera
21/10/1987 Puerto de la Cruz 13
77
Valverde Francesc Valverde Anzuela
14/04/1954 Oliana 13
78
Rubén Blaya Rubén Blaya Cayuela
06/04/1976 Cartagena 13
79
David Hernández David Hernández Chacón
20/11/1979 Puerto Real 12
80
Masqué Ramón Masqué Rodón
26/07/1960 Reus 12
81
Marić Goran Marić Govorčin
23/03/1984 Novi Sad 12
82
Arriaga Joseba Arriaga Dosantos
28/07/1982 Ermua 12
83
Kali Garrido José Félix Garrido Muro
14/09/1972 Bilbao 12
84
Rayco Rayco García Dauta
23/03/1987 Las Palmas de Gran Canaria 12
85
Manolo Peña Manuel Jesús González Peña
06/05/1962 Olivares 12
86
Miguélez Santiago Miguélez Álvarez
14/10/1973 León 12
87
Sousa Manuel Sousa Montero
27/10/1967 Utrera 12
88
Peña José Luis Peña Revilla
05/08/1972 Santander 12
89
Moncho Ramón Aragón Blanco
10/05/1976 Cádiz 12
90
Luisito José Luis Míguez Iglesias
07/08/1966 Teo 12
91
Carlos García Carlos García Becerra
09/09/1977 Caracas 12
92
Aquino Daniel Aquino Pintos
27/07/1990 Murcia 12
93
Toñeca Antonio Ángel Martín Medina
04/03/1970 Santa Cruz de Tenerife 12
94
Quini Joaquín Álvarez Álvarez
04/07/1980 Madrid 12
95
Julio Julio Javier Pejenaute Pérez
15/06/1957 Milagro 12
96
Pintado Gorka Pintado del Molino
24/03/1978 Donostia/San Sebastián 12
97
Marcos Marcos Estruch Martínez
14/09/1973 Gandia 12
98
Aitor Bouzo Aitor Bouzo Guerenabarrena
04/01/1967 Ermua 12
99
Eloy Jiménez José Eloy Jiménez Moreno
14/06/1971 Hellín 12
100
Aridane Aridane Jesús Santana Cabrera
31/03/1987 Vecindario 12
En actiu la temporada 2019-20