Ranking Gols Pròpia Porta - 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1939-40
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Gols
1
Sobrino Gumersindo Sobrino Fernández
29/03/1923 Santoña 6
2
Pérez Durán Francisco Pérez Durán
16/09/1961 Priego de Córdoba 5
3
David García David García Santana
25/02/1982 Las Palmas de Gran Canaria 5
4
Alonso Miguel Ángel Alonso Muñiz
22/10/1942 Gijón 5
5
Armando Armando Lozano Sánchez
16/12/1984 Motril 5
6
Valle Francisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 4
7
Lasheras Antonio de las Heras Rotaeche
10/07/1935 Bilbao 4
8
Doro Blas Armero Gallego
17/02/1936 Socuéllamos 4
9
Espíldora Francisco Espíldora Muñoz
22/10/1948 Ceuta 4
10
Pinillos Pablo Pinillos Caro
09/07/1974 Murillo de Río Leza 4
11
Jiménez José Jiménez López
05/07/1930 Morón de la Frontera 4
12
Silvi Silvino Fernández Lozano
13/09/1956 Peñarroya-Pueblonuevo 4
13
Preciado Manuel Preciado Rebolledo
28/08/1957 El Astillero 4
14
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 4
15
Bouso Fernando Bouso Caiña
11/02/1933 Madrid 4
16
Català David Català Jiménez
03/05/1980 Barcelona 4
17
Navarro José Luis Navarro del Valle
27/05/1936 Aranjuez 3
18
Millán José Millán González
19/02/1920 Granada 3
19
Bergareche José Luis Bergareche Ariño
27/05/1921 Erandio 3
20
Galán Ernesto Galán Íñigo
17/06/1986 Madrid 3
21
Herminio Herminio González Otero
19/03/1940 O Carballiño 3
22
Robles Pedro Robles Aguilar
04/07/1944 Murcia 3
23
Mariano Mariano Martín Clemente
09/04/1945 Madrid 3
24
Chico Francisco Pérez Pérez
12/02/1973 Lupión 3
25
Niño Fernando Niño Bejarano
16/09/1974 Rota 3
26
Usero Fernando Usero Toledano
27/03/1984 Brazatortas 3
27
Ponte Enrique Ponte Veira
28/07/1925 A Coruña 3
28
Telechia Antonio Telechia Calvo
17/01/1917 Sevilla 3
29
Cabrera Leandro Daniel Cabrera Sasía
17/06/1991 Montevideo 3
30
Hugo Hugo Álvarez Quintas
21/06/1985 Vigo 3
31
Tanco José Francisco Gómez Tanco
22/04/1953 Valverde de Leganés 3
32
Albentosa Raúl Albentosa Redal
07/09/1988 Alzira 3
33
Gaffoor Mickaël Ziard Alain Gaffoor
21/01/1987 Bezons 3
34
Óscar Ramírez Óscar Ramírez Martín
01/03/1984 La Bisbal d'Empordà 3
35
Garre Joaquín Martínez Garre
20/07/1938 Murcia 3
36
Pelegrín Sergio Pelegrín López
18/04/1979 Barcelona 3
37
Herrero Enrique Herrero Cuartango
31/10/1959 Miranda de Ebro 3
38
Ferrándiz Antonio Rafael Ferrándiz Pérez
26/09/1930 Hondón de los Frailes 3
39
Ruymán Ruymán Jesús Hernández Perera
15/10/1986 Las Palmas de Gran Canaria 3
40
Baraja Javier Baraja Vegas
24/08/1980 Valladolid 3
41
Rico Francisco Cívico Rico
1934 Córdoba 3
42
Iñaki Bea Iñaki Bea Jauregi
27/06/1978 Amurrio 3
43
Tucho de la Torre Antonio de la Torre Muñoz
04/07/1937 Marín 3
44
Aurelio Aurelio Santos Rodríguez
01/10/1974 Camas 3
45
Alfonso José Javier Asunción Alfonso
05/04/1951 Bilbao 3
46
Uribe Jesús Uribesalgo Uribechevarría
02/01/1938 Aretxabaleta 3
47
Zamacona José María Zamacona Barroeta
18/05/1939 Bilbao 3
48
Mora José Francisco Mora Altava
11/06/1981 Valencia 3
49
Marcos Alberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 3
50
Gerolami Eduardo Omar Gerolami Vives
10/03/1952 Fray Bentos 3
51
Tena Miguel Ángel Tena García
17/01/1982 Almassora 3
52
Lejeune Florian Lejeune
20/05/1991 Paris 3
53
Alaña Ander Alaña Puerta
02/11/1981 Bilbao 3
54
Charcos David Charcos Gastón
09/05/1975 Granollers 3
55
Pascual Pascual Donat Llopis
04/04/1968 Ontinyent 3
56
Herrero Vicente Herrero Linares
05/04/1938 Sagunt 3
57
Rodas Héctor Rodas Ramírez
07/03/1988 Valencia 3
58
Mingo Carles Domingo Pladevall
10/06/1977 Hostalric 3
59
Panchulo Emilio González Morán
02/12/1941 Palencia 3
60
Dani Tortolero Daniel Tortolero Núñez
06/09/1981 Esplugues de Llobregat 3
61
Largo Pedro Largo Carazo
11/06/1972 Barcelona 3
62
Christian Fernández Christian Fernández Salas
15/10/1985 Santander 3
63
De Quintana Ramón de Quintana Dalmau
06/02/1972 Girona 3
64
Xavi Molina Francesc Xavier Molina Arias
19/07/1986 Tarragona 3
65
José Manuel José Manuel Santos Hernández
20/09/1961 Madrid 3
66
Pechuán Vicente Pechuán Ginés
27/08/1920 Valencia 2
67
Pantaleón II Manuel Quevedo Vernetta
11/04/1937 Las Palmas de Gran Canaria 2
68
Sagrado Rafael Sagrado Azurmendi
09/12/1921 Hondarribia 2
69
Luis Manuel Luis Manuel Arias Vega
29/03/1967 Oviedo 2
70
Montejano Santiago Gómez Pintado
25/07/1936 Madrid 2
71
Sáenz Bernabé Sáenz Moragues
07/10/1922 Valencia 2
72
Corona Sebastián Manuel Corona Nacarino
08/07/1976 Lora del Río 2
73
Lucio Lucio Requejo Paredes
2
74
Balta Baltasar Sánchez Martín
09/05/1962 Santander 2
75
Llona Juan Jesús Llona Peña
Asua 2
76
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Ortega
03/04/1986 Mataró 2
77
Goyeneche Ignacio Goyeneche Altuna
30/06/1912 Errenteria 2
78
Borrás Tomás Borrás Masó
20/04/1931 Barcelona 2
79
Matabuena Sergio Matabuena Delgado
12/02/1979 Santander 2
80
Saura José Joaquín Saura Garcia
09/06/1961 Sabadell 2
81
Márquez José Antonio Márquez Fernández
09/11/1962 Moguer 2
82
Cumbreño José Antonio Quintero Vázquez
04/03/1962 Cumbres Mayores 2
83
Cabo
2
84
Cordero Pedro Ignacio Cordero Sánchez
17/08/1968 Cartagena 2
85
Doris Isidoro Gómez Anievas
02/05/1929 Santander 2
86
Oyón José Luis Oyón Bujanda
25/10/1925 Logroño 2
87
Rivero Javier Rivero Bernaola
1930 Bilbao 2
88
Pedreño José Pedreño Miranda
22/11/1936 Cartagena 2
89
Urbano Urbano Santos Palicio
05/02/1975 Gijón 2
90
Aparicio Francisco Aparicio Rambal
08/02/1940 Madrid 2
91
Tosco José Manuel Delgado Tosco
08/03/1933 Icod de los Vinos 2
92
Bonjorn Isidro Bonjorn Gabernet
Badalona 2
93
Marco José Marco Gracia
1928 Samper de Calanda 2
94
Ruiz Miguel Ángel Ruiz García
05/01/1955 Toledo 2
95
Juaneda Juan Juaneda Saurina
04/12/1926 Ciutadella de Menorca 2
96
Aparicio Manuel Aparicio Gutiérrez de la Fuente
26/01/1918 Santander 2
97
Perniche Ricardo Fábregas Aneiros
11/04/1928 Ferrol 2
98
Abeijón Juan Ramón Abeijón Castro
27/01/1921 Noia 2
99
Téllez Óscar Téllez Gómez
02/04/1975 Madrid 2
100
Zamanillo José Antonio Zamanillo Ahedo
07/03/1938 Girona 2
En actiu la temporada 2019-20