Xerez1999-00

Entrenador
    Àlies Nom Edat Jornades Partits
NeneAntonio Alberto Montero Torres461-3838
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
GonzálezJosé Luis González Vázquez35
3231301274411-23
 
López RamosDaniel López Ramos23
333328028131210
 
MendozaJesús Mendoza Aguirre22
2823851816610
 
JesuleJesús Barbadilla Cervilla26
33332902845600
 
Juan PedroJuan Pedro Ramos Sevilla24
302824224001200
 
ViqueiraEmilio José Viqueira Moure25
333225126941104
 
OrtizJosé Manuel Ortiz Gómez27
32281942403719
 
CobosJulio Cobos Moreno28
20191211505510
 
PinedaJulio Pineda Romero27
363017626879011
 
Fali MontesRafael Montes Benítez28
352820725676111
 
MaikelMaikel Hermann Naujoks García23
2416781410019
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
Ramón MartíRamón Martí Cuevas28
876167501-10
 
CanitoNatanael Cano Marín23
21171141535320
 
DomínguezJosé Antonio Domínguez Becerra28
18171411430710
 
CabelloJosé David Cabello García22
2661201020503
 
HigueraFrancisco Higuera Fernández34
219212908500
 
AntonioAntonio José González Santos27
16141221250612
 
GallardoJosé Luis Gallardo Montes28
14141301225510
 
PatoAndrés Pato Bernal19
12993881201
 
FrancisFrancisco Jesús Pérez Malia18
7601471300
 
Edu AguilarEduardo Aguilar Leiva19
7522421300
 
Antonio MataAntonio Mata Olivera31
8444496000
 
José VegaJosé Vega Díez18
9316376201
 
IcoFrancisco Javier Hervás Calle21
7106240010
 
JuanluJuan Luis Sánchez Fernández19
5302186000
 
OttaWalter Nicolás Otta26
6006144001
 
ChitoFernando Miguel Cebrián Alarcón23
4004115000
 
GalánFrancisco Javier Galán Moreno18
2200111000
 
José LuisJosé Luis García García22
10019000
 
MorgadoDiego Sánchez Morgado19
10011000
Ha jugat a 1ª divisió
Ha jugat a 2ª divisió
Internacional
Internacional en categories inferiors
      Àlies Dem PJ PT PC PS PX Min TG TV G Minuts/G GP GPP GE PG PE PP
 
González
1
323130102744110000231886
 
Ramón Martí
1
8761067501000110224
 
Francis
2
760164713000000331
 
Pato
2
129930881201881000534
 
Antonio
4
161412211250612625000844
 
Ico
5
710612400100000421
 
Juan Pedro
4
302824242400120000001776
 
Antonio Mata
4
844404960000000134
 
Jesule
4
33332904284560000001878
 
Domínguez
4
18171412143071000001143
 
José Luis
4
1001090000000100
 
Gallardo
4
1414130012255100000743
 
Mendoza
3
28238514181661000001477
 
López Ramos
3
333328042813121000001878
 
Juanlu
6
530231860000000311
 
Ortiz
6
3228194824037192672001877
 
Chito
6
400401150000000202
 
Canito
6
21171144153532000001335
 
Galán
6
220021110000000110
 
Edu Aguilar
6
752234213000000421
 
José Vega
6
93162376201376000720
 
Viqueira
6
33322517269411046730001887
 
Cobos
6
20191216150551000001055
 
Morgado
10
1001010000000010
 
Fali Montes
10
35282077256761112331001988
 
Higuera
10
219212790850000001065
 
Otta
10
60060144001144000312
 
Pineda
9
363017613268790112443001998
 
Maikel
9
241678814100191560001248
 
Cabello
9
266120510205033400001277
1161452 6133 
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
GonzálezJosé Luis González Vázquez27/08/1964ElgoibarGuipúzcoa
1
 
Ramón MartíRamón Martí Cuevas29/03/1971GodellaValencia
1
 
FrancisFrancisco Jesús Pérez Malia17/12/1981BarbateCádiz
2
 
PatoAndrés Pato Bernal25/07/1980Puerto RealCádiz
2
 
AntonioAntonio José González Santos28/12/1972SevillaSevilla
4
 
IcoFrancisco Javier Hervás Calle04/02/1978Ciudad RealCiudad Real
5
 
Juan PedroJuan Pedro Ramos Sevilla26/07/1975Jerez de la FronteraCádiz
4
 
Antonio MataAntonio Mata Olivera28/08/1968OlivenzaBadajoz
4
 
JesuleJesús Barbadilla Cervilla26/05/1973MálagaMálaga
4
 
DomínguezJosé Antonio Domínguez Becerra08/12/1971MálagaMálaga
4
 
José LuisJosé Luis García García15/01/1977PuentenansaCantabria
4
 
GallardoJosé Luis Gallardo Montes12/09/1971BarcelonaBarcelona
4
 
MendozaJesús Mendoza Aguirre23/02/1977Jerez de la FronteraCádiz
3
 
López RamosDaniel López Ramos24/11/1976Jerez de la FronteraCádiz
3
 
JuanluJuan Luis Sánchez Fernández10/02/1980Jerez de la FronteraCádiz
6
 
OrtizJosé Manuel Ortiz Gómez06/08/1972MálagaMálaga
6
 
ChitoFernando Miguel Cebrián Alarcón11/01/1976Quintanar del ReyCuenca
6
 
CanitoNatanael Cano Marín02/11/1976San FernandoCádiz
6
 
GalánFrancisco Javier Galán Moreno15/10/1981Jerez de la FronteraCádiz
6
 
Edu AguilarEduardo Aguilar Leiva31/01/1980TerrassaBarcelona
6
 
José VegaJosé Vega Díez10/04/1981Jerez de la FronteraCádiz
6
 
ViqueiraEmilio José Viqueira Moure20/09/1974PontepedriñaA Coruña
6
 
CobosJulio Cobos Moreno10/02/1971MéridaBadajoz
6
 
MorgadoDiego Sánchez Morgado21/12/1980HuelvaHuelva
10
 
Fali MontesRafael Montes Benítez21/10/1971Rotterdam
10
 
HigueraFrancisco Higuera Fernández30/01/1965EscurialCáceres
10
 
OttaWalter Nicolás Otta20/12/1973Río Tercero
10
 
PinedaJulio Pineda Romero17/07/1972CamasSevilla
9
 
MaikelMaikel Hermann Naujoks García18/03/1976Iserlohn
9
 
CabelloJosé David Cabello García09/09/1977Remscheid
9
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta

*Es genera automàticament a partir de les posicions de l'onze titular, és aproximatiu i no reflecteix necessàriament el dibuix tàctic real.

Altes
    Àlies Nom Edat Dem Equip origen
MendozaJesús Mendoza Aguirre22
 
JesuleJesús Barbadilla Cervilla26
Poli Almería
ViqueiraEmilio José Viqueira Moure25
Deportivo de La Coruña B
OrtizJosé Manuel Ortiz Gómez27
Poli Almería
PinedaJulio Pineda Romero27
Écija
Fali MontesRafael Montes Benítez28
Melilla
MaikelMaikel Hermann Naujoks García23
Toledo
CanitoNatanael Cano Marín23
Motril
DomínguezJosé Antonio Domínguez Becerra28
Poli Almería
CabelloJosé David Cabello García22
Poli Almería
GallardoJosé Luis Gallardo Montes28
Toledo
PatoAndrés Pato Bernal19
 
Edu AguilarEduardo Aguilar Leiva19
Barcelona B
Antonio MataAntonio Mata Olivera31
Tenerife
IcoFrancisco Javier Hervás Calle21
Manchego
JuanluJuan Luis Sánchez Fernández19
 
José LuisJosé Luis García García22
 
MorgadoDiego Sánchez Morgado19
 
Baixes
    Àlies Nom Edat Dem Equip destí
EspeletaJorge Espeleta Blasco24
Badajoz
Diego LópezDiego Miguel López Santos25
Ceuta
RomeritoAntonio Manuel Ruiz Fernández22
Mallorca
José LuisJosé Luis Moreno Rodríguez26
Balompédica Linense
Raúl MolinaRaúl Molina Alcocer23
Atlético de Madrid B
BukranGabor Bukran24
 
Miguel ÁngelMiguel Ángel Rondán Fernández32
Guadix
FaliRafael Salas Velázquez28
Dos Hermanas
IgnacioIgnacio García Cintado25
Dos Hermanas
GüizaDaniel González Güiza19
Mallorca
SousaManuel Sousa Montero32
Dos Hermanas
TorresJosé Torres Domínguez29
 
CastilloDiego Castillo Marchena20
Dos Hermanas
Sergio BeatoSergio Beato Benítez20
Dos Hermanas
PadulaGino Mauro Padula23
 
BernalFrancisco Bernal Padillo23
 
David NavarroDavid Navarro Valenzuela19
 
AleAlejandro Pablo de Bartolo22
 
LuismiLuis Miguel Rico Fernández22
 
Partits
DataCompeticióTipusLocalResultatVisitant
29/08/1999LligaJornada 1Motril2 - 3Xerez
05/09/1999LligaJornada 2Xerez2 - 0Écija
12/09/1999LligaJornada 3Cádiz1 - 0Xerez
19/09/1999LligaJornada 4Xerez1 - 1Balompédica Linense
25/09/1999LligaJornada 5Sevilla B0 - 1Xerez
03/10/1999LligaJornada 6Xerez5 - 3Talavera
10/10/1999LligaJornada 7Jerez1 - 2Xerez
13/10/1999LligaJornada 8Xerez1 - 1Jaén
17/10/1999LligaJornada 9Ceuta1 - 1Xerez
24/10/1999LligaJornada 10Xerez1 - 0Águilas
29/10/1999LligaJornada 11Poli Almería0 - 1Xerez
07/11/1999LligaJornada 12Xerez1 - 2Guadix
14/11/1999LligaJornada 13Xerez1 - 2Dos Hermanas
21/11/1999LligaJornada 14Betis B0 - 3Xerez
26/11/1999LligaJornada 15Xerez2 - 1Granada
05/12/1999LligaJornada 16Manchego1 - 2Xerez
12/12/1999LligaJornada 17Xerez2 - 0Cacereño
18/12/1999LligaJornada 18Melilla4 - 1Xerez
06/01/2000LligaJornada 19Xerez2 - 1Coria
09/01/2000LligaJornada 20Xerez1 - 0Motril
16/01/2000LligaJornada 21Écija0 - 0Xerez
23/01/2000LligaJornada 22Xerez1 - 1Cádiz
30/01/2000LligaJornada 23Balompédica Linense0 - 0Xerez
04/02/2000LligaJornada 24Xerez1 - 0Sevilla B
13/02/2000LligaJornada 25Talavera1 - 0Xerez
20/02/2000LligaJornada 26Xerez2 - 0Jerez
26/02/2000LligaJornada 27Jaén1 - 0Xerez
05/03/2000LligaJornada 28Xerez1 - 1Ceuta
12/03/2000LligaJornada 29Águilas0 - 2Xerez
17/03/2000LligaJornada 30Xerez2 - 0Poli Almería
24/03/2000LligaJornada 31Guadix1 - 4Xerez
01/04/2000LligaJornada 32Dos Hermanas1 - 1Xerez
08/04/2000LligaJornada 33Xerez1 - 2Betis B
14/04/2000LligaJornada 34Granada1 - 1Xerez
23/04/2000LligaJornada 35Xerez3 - 0Manchego
29/04/2000LligaJornada 36Cacereño0 - 1Xerez
07/05/2000LligaJornada 37Xerez1 - 2Melilla
14/05/2000LligaJornada 38Coria1 - 0Xerez
21/05/2000Promoció a 2ªJornada 1Xerez2 - 1Hércules
28/05/2000Promoció a 2ªJornada 2Universidad de Las Palmas2 - 0Xerez
04/06/2000Promoció a 2ªJornada 3Xerez0 - 0Universidad de Las Palmas
11/06/2000Promoció a 2ªJornada 4Hércules1 - 3Xerez
17/06/2000Promoció a 2ªJornada 5Zaragoza B3 - 1Xerez
25/06/2000Promoció a 2ªJornada 6Xerez0 - 0Zaragoza B
Progrés Lliga
Rècords

Màxima victòria casa:

3 - 0 contra Manchego

Màxima derrota casa:

1 - 2 contra Guadix

Màxima victòria fora:

0 - 3 contra Betis B

Màxima derrota fora:

4 - 1 contra Melilla

Millor ratxa guanyadora:

4 victòries consecutives

Pitjor ratxa perdedora:

2 derrotes consecutives

Millor ratxa no perdent:

8 partits imbatut consecutius

Pitjor ratxa no guanyant:

3 partits sense guanyar consecutius

Màxima ratxa empatant:

3 empats consecutius

Màxima ratxa no empatant:

11 partits consecutius sense empatar

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 21/05/2019
Notificar error