Logroñés1999-00

Entrenador
    Àlies Nom Edat Jornades Partits
BoronatMarco Antonio Boronat Gimeno521-4242
Equip
    Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
13
ValeroVicente Javier Valero Verchili26
2727270243010-32
6
BabunskiBoban Babunski31
343432030041010
16
AranaldeZigor Aranalde Sarasola26
393734233401001
4
HerreraSebastián Herrera Zamora30
353332230271111
3
CavasRicardo Cavas Merino25
272522222381010
22
UrizVicente Uriz Balliriain29
383531331001300
24
David DíezDavid Díez Santamaría25
32322902800000
23
Manolo PérezManuel Pérez Rodrigo23
382810102400806
7
MarínJosé Fernando Marín Abizanda28
362721925461003
19
QuicoFrancisco Javier Rey García32
35301852576208
10
ArenazaIgor Arenaza Chinchurreta25
34291252286506
Suplents
    Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
1
César QuesadaCésar Miguel Quesada de la Gala30
1515150135000-24
15
PepeluJosé Luis Raimundo Romero25
28231852071402
9
ManelManel Martínez Fernández26
191919017103012
20
RiañoRafael Riaño Torrecilla23
1714631136302
14
MolistXavier Molist Berga22
255220841004
21
BorjaBorja Francisco García Martín23
209311949414
11
KalajdžićŽeljko Kalajdžić21
14925814601
25
CabezaJorge Cabeza Jareño20
12616535211
5
Edu MangaEduardo Antonio dos Santos32
9960725500
8
JordiJorge Bretón Matute25
152013410000
27
AltunaJon Altuna Mendizábal19
10525464100
18
Ángel LuisÁngel Luis Fernández Serrano29
10317294300
12
PavlovViktorio Dimitrov Pavlov26
5302253000
28
LozaEzequiel Antonio Loza Fernández23
3310216200
2
TejeraMarcos Marcelo Tejera Battagliese26
00000000
Ha jugat a 1ª divisió
Amb el dorsal en verd es marquen els jugadors amb fitxa del filial
Dorsal     Àlies Dem PJ PT PC PS PX Min TG TV G Minuts/G GP GPP GE PG PE PP
13
Valero
1
272727002430100000328712
1
César Quesada
1
15151500135000000024366
28
Loza
4
331022162000000120
6
Babunski
5
34343201300410100000101014
4
Herrera
4
35333220302711113027000101114
20
Riaño
5
17146381136302568000458
16
Aranalde
3
39373423334010013340000101316
3
Cavas
3
272522222238101000008910
25
Cabeza
3
126164535211535000336
22
Uriz
6
38353134310013000010101216
24
David Díez
6
323229032800000000010913
23
Manolo Pérez
6
3828101018240080640020081218
7
Marín
6
362721962546100384830081117
2
Tejera
6
0000000000000000
11
Kalajdžić
6
149257814601814000356
5
Edu Manga
6
996037255000000144
27
Altuna
6
1052534641000000244
18
Ángel Luis
6
1031732943000000325
12
Pavlov
6
530232530000000032
15
Pepelu
6
28231855207140210350009910
10
Arenaza
10
34291251722865063810009916
19
Quico
10
353018512257620832210091016
14
Molist
10
255220384100421000051010
21
Borja
10
20931169494142370004412
8
Jordi
10
152013241000000002310
9
Manel
9
1919190017103012142000667
113551 6156 
Dorsal     Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
13
ValeroVicente Javier Valero Verchili28/02/1973Castelló de la PlanaCastellón
1
1
César QuesadaCésar Miguel Quesada de la Gala06/07/1969MadridMadrid
1
28
LozaEzequiel Antonio Loza Fernández01/10/1976SantanderCantabria
4
6
BabunskiBoban Babunski05/05/1968Skopje
5
4
HerreraSebastián Herrera Zamora22/04/1969Copenhaguen
4
20
RiañoRafael Riaño Torrecilla03/09/1976ZaragozaZaragoza
5
16
AranaldeZigor Aranalde Sarasola28/02/1973IbarraGuipúzcoa
3
3
CavasRicardo Cavas Merino31/07/1974CáceresCáceres
3
25
CabezaJorge Cabeza Jareño27/03/1979MadridMadrid
3
22
UrizVicente Uriz Balliriain28/09/1970PamplonaNavarra
6
24
David DíezDavid Díez Santamaría14/10/1974LogroñoLa Rioja
6
23
Manolo PérezManuel Pérez Rodrigo31/08/1976BarcelonaBarcelona
6
7
MarínJosé Fernando Marín Abizanda27/11/1971ArnedoLa Rioja
6
2
TejeraMarcos Marcelo Tejera Battagliese06/08/1973Montevideo
6
11
KalajdžićŽeljko Kalajdžić11/05/1978Belgrad
6
5
Edu MangaEduardo Antonio dos Santos02/02/1967Osasco
6
27
AltunaJon Altuna Mendizábal24/06/1980IbarraGuipúzcoa
6
18
Ángel LuisÁngel Luis Fernández Serrano26/02/1970PuertollanoCiudad Real
6
12
PavlovViktorio Dimitrov Pavlov28/05/1973Sofia
6
15
PepeluJosé Luis Raimundo Romero21/03/1974Alhaurín de la TorreMálaga
6
10
ArenazaIgor Arenaza Chinchurreta11/02/1974AretxabaletaGuipúzcoa
10
19
QuicoFrancisco Javier Rey García14/06/1967ViveiroLugo
10
14
MolistXavier Molist Berga06/02/1977GironaGirona
10
21
BorjaBorja Francisco García Martín19/04/1976MadridMadrid
10
8
JordiJorge Bretón Matute13/05/1974CalahorraLa Rioja
10
9
ManelManel Martínez Fernández03/11/1973RipolletBarcelona
9
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Convocat (sense jugar)
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta

*Es genera automàticament a partir de les posicions de l'onze titular, és aproximatiu i no reflecteix necessàriament el dibuix tàctic real.

Altes
    Àlies Nom Edat Dem Equip origen
BabunskiBoban Babunski31
 
AranaldeZigor Aranalde Sarasola26
Albacete
HerreraSebastián Herrera Zamora30
Las Palmas
Manolo PérezManuel Pérez Rodrigo23
Espanyol
QuicoFrancisco Javier Rey García32
Eibar
ArenazaIgor Arenaza Chinchurreta25
Eibar
César QuesadaCésar Miguel Quesada de la Gala30
Recreativo de Huelva
PepeluJosé Luis Raimundo Romero25
Recreativo de Huelva
MolistXavier Molist Berga22
 
BorjaBorja Francisco García Martín23
Universidad de Las Palmas
KalajdžićŽeljko Kalajdžić21
Villarreal
Edu MangaEduardo Antonio dos Santos32
 
AltunaJon Altuna Mendizábal19
 
Ángel LuisÁngel Luis Fernández Serrano29
Villarreal
PavlovViktorio Dimitrov Pavlov26
 
LozaEzequiel Antonio Loza Fernández23
Noja
Baixes
    Àlies Nom Edat Dem Equip destí
AizkorretaJorge Aizkorreta Jurado25
Extremadura
ClotetDavid Clotet Roca27
Rayo Vallecano
JuberaJosé Antonio Sáenz de Jubera Martínez25
Granada
NayimMohamed Ali Amar33
 
InoInocencio Gómez Lladosa25
Elche
RedondoJuan Luis Fernández Redondo22
Elche
JáuregiXabier Jáuregi Blanco24
Racing de Ferrol
DulceJesús Dulce Prado28
Calahorra
Luis GilLuis Gil Torres23
Murcia
IsmaelIsmael Santiago López López21
Granada
IglesiasLeonardo Andrés Iglesias20
 
ColsaGonzalo Colsa Albendea20
Racing de Santander
FalaschiGustavo Germán Falaschi32
 
Jorge LópezJorge López Montaña21
Villarreal
NoudjeauNicolas Alain Noudjeau Mbianda23
 
JuanjoJuan José Rodríguez Aguado26
Gimnástica de Torrelavega
MoralesJosé Luis Morales Martín26
Numancia
David RuizDavid Ruiz Gómez25
Amurrio
Partits
DataCompeticióTipusLocalResultatVisitant
22/08/1999LligaJornada 1Logroñés3 - 3Levante
28/08/1999LligaJornada 2Tenerife2 - 1Logroñés
05/09/1999LligaJornada 3Logroñés2 - 3Sporting de Gijón
12/09/1999LligaJornada 4Recreativo de Huelva1 - 1Logroñés
19/09/1999LligaJornada 5Logroñés2 - 1Toledo
26/09/1999LligaJornada 6Mérida2 - 2Logroñés
03/10/1999LligaJornada 7Logroñés1 - 1Atlético de Madrid B
10/10/1999LligaJornada 8Leganés0 - 0Logroñés
12/10/1999LligaJornada 9Logroñés3 - 1Osasuna
17/10/1999LligaJornada 10Compostela1 - 0Logroñés
24/10/1999LligaJornada 11Logroñés2 - 2Córdoba
30/10/1999LligaJornada 12Las Palmas1 - 0Logroñés
07/11/1999LligaJornada 13Extremadura3 - 1Logroñés
10/11/1999Copa del Rei1/32 de Final (Anada)Logroñés2 - 1Real Sociedad
13/11/1999LligaJornada 14Logroñés1 - 0Lleida
21/11/1999LligaJornada 15Salamanca3 - 0Logroñés
28/11/1999LligaJornada 16Logroñés4 - 1Albacete
01/12/1999Copa del Rei1/32 de Final (Tornada)Real Sociedad0 - 1Logroñés
05/12/1999LligaJornada 17Badajoz2 - 1Logroñés
11/12/1999LligaJornada 18Logroñés1 - 0Getafe
15/12/1999Copa del ReiSetzens de Final (Anada)Logroñés3 - 2Oviedo
18/12/1999LligaJornada 19Eibar2 - 5Logroñés
04/01/2000LligaJornada 20Logroñés2 - 2Elche
08/01/2000LligaJornada 21Villarreal1 - 0Logroñés
12/01/2000Copa del ReiSetzens de Final (Tornada)Oviedo2 - 1Logroñés
16/01/2000LligaJornada 22Levante1 - 0Logroñés
23/01/2000LligaJornada 23Logroñés0 - 0Tenerife
30/01/2000LligaJornada 24Sporting de Gijón1 - 4Logroñés
06/02/2000LligaJornada 25Logroñés0 - 3Recreativo de Huelva
13/02/2000LligaJornada 26Toledo2 - 1Logroñés
20/02/2000LligaJornada 27Logroñés1 - 2Mérida
27/02/2000LligaJornada 28Atlético de Madrid B0 - 1Logroñés
05/03/2000LligaJornada 29Logroñés0 - 1Leganés
11/03/2000LligaJornada 30Osasuna2 - 0Logroñés
19/03/2000LligaJornada 31Logroñés3 - 1Compostela
25/03/2000LligaJornada 32Córdoba1 - 0Logroñés
01/04/2000LligaJornada 33Logroñés1 - 1Las Palmas
08/04/2000LligaJornada 34Logroñés1 - 1Extremadura
15/04/2000LligaJornada 35Lleida1 - 0Logroñés
23/04/2000LligaJornada 36Logroñés0 - 0Salamanca
30/04/2000LligaJornada 37Albacete2 - 2Logroñés
07/05/2000LligaJornada 38Logroñés2 - 0Badajoz
14/05/2000LligaJornada 39Getafe2 - 2Logroñés
21/05/2000LligaJornada 40Logroñés0 - 1Eibar
28/05/2000LligaJornada 41Elche2 - 1Logroñés
04/06/2000LligaJornada 42Logroñés1 - 0Villarreal
Progrés Lliga
Rècords

Màxima victòria casa:

4 - 1 contra Albacete

Màxima derrota casa:

0 - 3 contra Recreativo de Huelva

Màxima victòria fora:

2 - 5 contra Eibar

Màxima derrota fora:

3 - 0 contra Salamanca

Millor ratxa guanyadora:

2 victòries consecutives

Pitjor ratxa perdedora:

3 derrotes consecutives

Millor ratxa no perdent:

6 partits imbatut consecutius

Pitjor ratxa no guanyant:

6 partits sense guanyar consecutius

Màxima ratxa empatant:

3 empats consecutius

Màxima ratxa no empatant:

9 partits consecutius sense empatar

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 13/05/2019
Notificar error