Europa1963-64

Plantilla
         1928-29
     1967-68   
     1966-67   
     1965-66   
  1994-95  1964-65   
     1963-64   
         
         
        1930-31
        1929-30
1ª Divisió
2ª Divisió
2ª Divisió B
Entrenador
    Àlies Nom Edat Jornades Partits
FalcóNarciso Falcó Vidal331-3030
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
GarcíaJuan García Pérez-Chuecos33
2626250225900-25
 
GonzálezAntonio González Sanromán29
27272702430000
 
CamachoFrancisco Camacho Núñez28
26262602340000
 
PedrínJosé Gutiérrez Guirau23
19191801685011
 
TomásLiberto Tomás Serra26
26262602340008
 
SaludRamón Salud Plá23
22222201980001
   RicósVicente Ricós Aguilella 
21212101890003
 
RojasIgnacio Rojas Vazco20
17171701530006
 
ParésPere Parés Serradell28
25252502250003
 
CastañosGinés Castaños Alarcón23
23232302070005
 
VivesFrancisco Vives Capdevila26
15151501350004
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
RamónJuan Ramón Alcina26
544144100-2
 
PonsRamón Pons Civit28
16161601440000
 
BoadaJosé Boada Martí26
14141401260000
 
DuróJosé Duró Beal30
12121201080002
 
MatíasJosé Matías Pérez Muñoz25
12121201080000
 
JoseítoJosé Rivero Pérez26
1010100900000
 
AlfonsoAlfonso Rivero Pérez21
8880720000
 
GilabertJavier Gilabert Caballé27
7770630002
Ha jugat a 1ª divisió
      Àlies Dem PJ PT PC PS PX Min TG TV G Minuts/G GP GPP GE PG PE PP
 
García
1
262625012259000000251268
 
Ramón
1
544104410000002311
 
González
5
27272700243000000001575
 
Matías
5
1212120010800000000327
 
Pons
5
1616160014400000000745
 
Camacho
5
26262600234000000001376
 
Alfonso
5
888007200000000215
 
Pedrín
5
1919180016850111685000946
 
Tomás
6
2626260023400082920001367
 
Duró
6
121212001080002540100822
 
Boada
6
1414140012600000000842
 
Rojas
6
171717001530006255000926
   Ricós
6
2121210018900036300001056
 
Salud
6
22222200198000119800001264
 
Gilabert
10
77700630002315000331
 
Parés
10
2525250022500037500001357
 
Vives
10
151515001350004337100933
 
Joseíto
10
101010009000000000631
 
Castaños
10
2323230020700054140001067
0135 2027 
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
GarcíaJuan García Pérez-Chuecos07/09/1930Santa Coloma de GramenetBarcelona
1
 
RamónJuan Ramón Alcina1937Es CastellIlles Balears
1
 
GonzálezAntonio González Sanromán02/11/1934ZamoraZamora
5
 
MatíasJosé Matías Pérez Muñoz24/11/1938Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
5
 
PonsRamón Pons Civit1935ManresaBarcelona
5
 
CamachoFrancisco Camacho Núñez27/12/1935MadridMadrid
5
 
AlfonsoAlfonso Rivero Pérez15/04/1942La OrotavaSanta Cruz de Tenerife
5
 
PedrínJosé Gutiérrez Guirau19/03/1940BarcelonaBarcelona
5
 
TomásLiberto Tomás Serra03/09/1937BarcelonaBarcelona
6
 
DuróJosé Duró Beal25/04/1933BarcelonaBarcelona
6
 
BoadaJosé Boada Martí04/01/1937La Nou de GaiàTarragona
6
 
RojasIgnacio Rojas Vazco03/06/1943BarcelonaBarcelona
6
   RicósVicente Ricós Aguilella
6
 
SaludRamón Salud Plá02/04/1940BalaguerLleida
6
 
GilabertJavier Gilabert Caballé02/03/1936Santa BàrbaraTarragona
10
 
ParésPere Parés Serradell26/03/1935L'Ametlla del VallèsBarcelona
10
 
VivesFrancisco Vives Capdevila17/03/1937VicBarcelona
10
 
JoseítoJosé Rivero Pérez02/01/1937La OrotavaSanta Cruz de Tenerife
10
 
CastañosGinés Castaños Alarcón08/10/1940SabadellBarcelona
10
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta

*Es genera automàticament a partir de les posicions de l'onze titular, és aproximatiu i no reflecteix necessàriament el dibuix tàctic real.

Partits
DataCompeticióTipusLocalResultatVisitant
15/09/1963LligaJornada 1Langreo0 - 2Europa
22/09/1963LligaJornada 2Europa2 - 0Real Gijón
29/09/1963LligaJornada 3Burgos0 - 2Europa
06/10/1963LligaJornada 4Europa1 - 1Constancia
13/10/1963LligaJornada 5Salamanca1 - 2Europa
20/10/1963LligaJornada 6Europa3 - 0Indauchu
27/10/1963Copa del GeneralísimoRonda Previa (Anada)Mestalla4 - 1Europa
03/11/1963LligaJornada 7Europa3 - 2Alavés
10/11/1963LligaJornada 8Orense3 - 0Europa
17/11/1963LligaJornada 9Europa0 - 0Celta de Vigo
24/11/1963LligaJornada 10Deportivo de La Coruña2 - 0Europa
01/12/1963Copa del GeneralísimoRonda Previa (Tornada)Europa2 - 0Mestalla
08/12/1963LligaJornada 11Europa0 - 1Osasuna
15/12/1963LligaJornada 12Santander2 - 0Europa
22/12/1963LligaJornada 13Europa2 - 1Badalona
29/12/1963LligaJornada 14Hospitalet1 - 1Europa
05/01/1964LligaJornada 15Europa3 - 1Real Sociedad
12/01/1964LligaJornada 16Europa0 - 0Langreo
19/01/1964LligaJornada 17Real Gijón1 - 0Europa
26/01/1964LligaJornada 18Europa1 - 0Burgos
02/02/1964LligaJornada 19Constancia1 - 1Europa
09/02/1964LligaJornada 20Europa2 - 0Salamanca
16/02/1964LligaJornada 21Indauchu4 - 1Europa
23/02/1964LligaJornada 22Alavés0 - 1Europa
01/03/1964LligaJornada 23Europa1 - 1Orense
15/03/1964LligaJornada 24Celta de Vigo3 - 2Europa
19/03/1964LligaJornada 25Europa2 - 0Deportivo de La Coruña
22/03/1964LligaJornada 26Osasuna1 - 0Europa
29/03/1964LligaJornada 27Europa1 - 0Santander
12/04/1964LligaJornada 28Badalona0 - 0Europa
19/04/1964LligaJornada 29Europa1 - 0Hospitalet
26/04/1964LligaJornada 30Real Sociedad1 - 2Europa
Progrés Lliga
Rècords

Màxima victòria casa:

3 - 0 contra Indauchu

Màxima derrota casa:

0 - 1 contra Osasuna

Màxima victòria fora:

0 - 2 contra Langreo

Màxima derrota fora:

3 - 0 contra Orense

Millor ratxa guanyadora:

3 victòries consecutives

Pitjor ratxa perdedora:

3 derrotes consecutives

Millor ratxa no perdent:

7 partits imbatut consecutius

Pitjor ratxa no guanyant:

5 partits sense guanyar consecutius

Màxima ratxa empatant:

1 empats consecutius

Màxima ratxa no empatant:

4 partits consecutius sense empatar

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 21/05/2019
Notificar error