Plus Ultra1959-60

Entrenadors
    Àlies Nom Edat Jornades Partits
Miguel MuñozMiguel Muñoz Mozún371-2929
 GilJosé Gil Montero 301
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
FlorentinoFlorentino López López25
2020190174500-28
 
EgusquizaMiguel Ibarreche Egusquiza22
26262602340002
 
CasadoPedro Casado Bucho22
23232302070000
 
CallejaEduardo Chicharro Calleja22
22222101925010
 
VillaJuan Manuel Villa Gutiérrez21
282827025070116
 
CarvajalJaime Fernández Carvajal21
26262602340000
 
PallarésAntonio Pallarés Huertas19
25252502250009
 
RamosHéctor Omar Ramos Delgado23
23232302070002
 
Martín EsperanzaIgnacio Martín-Esperanza Tejada23
27272702430009
 
Gento IIJulio Gento López20
21212001838015
 
Gento IIIAntonio Gento López19
20202001800008
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
SansónJosé Santiago Pereira22
666054000-7
 
MartínezPaulino Martínez Martínez20
16161601440001
 
LlorensLluís Llorens Soler20
13131201159015
 
Delfín ÁlvarezDelfín Álvarez Yáñez23
1010100900000
 
Marquitos IIAntonio Alonso Imaz21
1010100900000
 
JustoJusto Rodríguez Gil21
544141500-8
 
LasoJuan José Laso Rhodes24
4440360000
 
SantosSantos Bedoya López20
4440360000
 
EscuderoConstantino Escudero Canet19
2220180000
 
BagneraJuan José Bagnera22
00000000
 
RobertRoberto Torre Arizcuri20
00000000
 
PatiñoCarlos Patiño González19
00000000
  
HerraizSantiago Herraiz Lage19
00000000
 
AparicioFrancisco Aparicio Rambal19
00000000
 
LorenzoJacinto Lorenzo Alcantarilla19
00000000
   CollarLuis Collar Zamorano 
00000000
  
ZárragaManuel Zárraga Maza 
00000000
Ha jugat a 1ª divisió
Internacional
      Àlies Dem PJ PT PC PS PX Min TG TV G Minuts/G GP GPP GE PG PE PP
 
Florentino
1
202019011745000000286104
 
Patiño
1
0000000000000000
 
Sansón
1
666005400000007402
 
Justo
1
544104150000008221
 
Laso
2
444003600000000112
 
Egusquiza
5
26262600234000211700101196
 
Casado
5
2323230020700000000977
 
Aparicio
5
0000000000000000
 
Marquitos II
5
101010009000000000352
   Collar
5
0000000000000000
 
Lorenzo
5
0000000000000000
 
Calleja
5
22222100192501000007114
 
Robert
6
0000000000000000
 
Bagnera
6
0000000000000000
 
Santos
6
444003600000000130
 
Pallarés
6
2525250022500092500009106
 
Delfín Álvarez
6
101010009000000000514
 
Martínez
6
1616160014400011440000835
 
Villa
6
282827002507011615630011116
 
Carvajal
6
262626002340000000012104
 
Ramos
6
23232300207000210350007106
  
Zárraga
10
0000000000000000
 
Martín Esperanza
10
2727270024300092700001197
 
Gento II
10
212120001838015367000894
 
Gento III
10
2020200018000082250001064
 
Escudero
10
222001800000000101
  
Herraiz
10
0000000000000000
 
Llorens
10
131312001159015231000652
0457 3143 
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
FlorentinoFlorentino López López24/08/1934Navalmoral de la MataCáceres
1
 
PatiñoCarlos Patiño González15/01/1940MadridMadrid
1
 
SansónJosé Santiago Pereira25/12/1937MarínPontevedra
1
 
JustoJusto Rodríguez Gil08/12/1938BéjarSalamanca
1
 
LasoJuan José Laso Rhodes20/11/1935Cabanillas del CampoGuadalajara
2
 
EgusquizaMiguel Ibarreche Egusquiza04/04/1937ErandioVizcaya
5
 
CasadoPedro Casado Bucho20/11/1937MadridMadrid
5
 
AparicioFrancisco Aparicio Rambal08/02/1940MadridMadrid
5
 
Marquitos IIAntonio Alonso Imaz06/07/1938SantanderCantabria
5
   CollarLuis Collar Zamorano
5
 
LorenzoJacinto Lorenzo Alcantarilla14/02/1940MadridMadrid
5
 
CallejaEduardo Chicharro Calleja16/03/1937Alcalá de HenaresMadrid
5
 
RobertRoberto Torre Arizcuri09/09/1939LogroñoLa Rioja
6
 
BagneraJuan José Bagnera29/08/1937Buenos Aires
6
 
SantosSantos Bedoya López03/11/1939MadridMadrid
6
 
PallarésAntonio Pallarés Huertas05/12/1940AlicanteAlicante
6
 
Delfín ÁlvarezDelfín Álvarez Yáñez14/09/1936OurenseOurense
6
 
MartínezPaulino Martínez Martínez27/05/1939San Pedro CastañeroLeón
6
 
VillaJuan Manuel Villa Gutiérrez26/09/1938SevillaSevilla
6
 
CarvajalJaime Fernández Carvajal08/12/1938MadridMadrid
6
 
RamosHéctor Omar Ramos Delgado12/02/1936Montevideo
6
  
ZárragaManuel Zárraga MazaCastro UrdialesCantabria
10
 
Martín EsperanzaIgnacio Martín-Esperanza Tejada05/06/1936VerínOurense
10
 
Gento IIJulio Gento López24/04/1939GuarnizoCantabria
10
 
Gento IIIAntonio Gento López25/10/1940GuarnizoCantabria
10
 
EscuderoConstantino Escudero Canet03/01/1940XàtivaValencia
10
  
HerraizSantiago Herraiz Lage03/07/1940MadridMadrid
10
 
LlorensLluís Llorens Soler09/01/1939OlotGirona
10
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta

*Es genera automàticament a partir de les posicions de l'onze titular, és aproximatiu i no reflecteix necessàriament el dibuix tàctic real.

Partits
DataCompeticióTipusLocalResultatVisitant
13/09/1959LligaJornada 1San Fernando3 - 3Plus Ultra
19/09/1959LligaJornada 2Plus Ultra4 - 2Levante
27/09/1959LligaJornada 3Extremadura2 - 2Plus Ultra
04/10/1959LligaJornada 4Plus Ultra4 - 0Atlético Ceuta
11/10/1959LligaJornada 5Recreativo de Huelva2 - 2Plus Ultra
18/10/1959LligaJornada 6Plus Ultra2 - 2Murcia
25/10/1959LligaJornada 7CA Almería0 - 0Plus Ultra
01/11/1959LligaJornada 8Plus Ultra2 - 3Rayo Vallecano
08/11/1959LligaJornada 9Cádiz1 - 1Plus Ultra
15/11/1959LligaJornada 10Plus Ultra3 - 1Mestalla
22/11/1959Copa del GeneralísimoRonda Previa (Anada)Avilés0 - 1Plus Ultra
29/11/1959LligaJornada 11Badajoz1 - 4Plus Ultra
08/12/1959LligaJornada 12Plus Ultra2 - 2Jaén
13/12/1959LligaJornada 13Mallorca1 - 1Plus Ultra
20/12/1959LligaJornada 14Plus Ultra1 - 1Córdoba
27/12/1959LligaJornada 15Tenerife2 - 2Plus Ultra
03/01/1960LligaJornada 16Plus Ultra4 - 2San Fernando
10/01/1960LligaJornada 17Levante4 - 3Plus Ultra
17/01/1960LligaJornada 18Plus Ultra2 - 1Extremadura
24/01/1960LligaJornada 19Atlético Ceuta2 - 1Plus Ultra
31/01/1960LligaJornada 20Plus Ultra4 - 1Recreativo de Huelva
07/02/1960LligaJornada 21Murcia3 - 0Plus Ultra
14/02/1960LligaJornada 22Plus Ultra4 - 0CA Almería
21/02/1960LligaJornada 23Rayo Vallecano1 - 2Plus Ultra
28/02/1960LligaJornada 24Plus Ultra1 - 0Cádiz
05/03/1960LligaJornada 25Mestalla2 - 1Plus Ultra
13/03/1960Copa del GeneralísimoRonda Previa (Tornada)Plus Ultra3 - 1Avilés
20/03/1960LligaJornada 26Plus Ultra1 - 0Badajoz
27/03/1960LligaJornada 27Jaén1 - 0Plus Ultra
03/04/1960LligaJornada 28Plus Ultra1 - 1Mallorca
10/04/1960LligaJornada 29Córdoba2 - 0Plus Ultra
17/04/1960LligaJornada 30Plus Ultra1 - 0Tenerife
23/04/1960Copa del GeneralísimoSetzens de Final (Anada)Plus Ultra1 - 2Betis
30/04/1960Copa del GeneralísimoSetzens de Final (Tornada)Betis2 - 1Plus Ultra
Progrés Lliga
Rècords

Màxima victòria casa:

4 - 0 contra Atlético Ceuta

Màxima derrota casa:

2 - 3 contra Rayo Vallecano

Màxima victòria fora:

1 - 4 contra Badajoz

Màxima derrota fora:

3 - 0 contra Murcia

Millor ratxa guanyadora:

3 victòries consecutives

Pitjor ratxa perdedora:

1 derrotes consecutives

Millor ratxa no perdent:

8 partits imbatut consecutius

Pitjor ratxa no guanyant:

5 partits sense guanyar consecutius

Màxima ratxa empatant:

4 empats consecutius

Màxima ratxa no empatant:

12 partits consecutius sense empatar

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 24/06/2019
Notificar error