Santander1950-51

Entrenador
    Àlies Nom Edat Jornades Partits
BarriosAntonio Barrios Seoane401-3030
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
JuanitoJuan González Lorenzo22
2828260241000-49
 
RuizEmilio Ruiz Toro24
27272702430002
 
LorínLorenzo Fernández Learra27
13131301170000
 
FelipeFelipe García Álvarez29
25252502250000
 
HerreroHoracio Arquímides Herrero Erobidar30
24242402160001
 
PinJosé Manuel Benito Entrialgo25
24242402160003
 
MathiesenBørge Carlo Mathiesen32
23232302070000
 
Alsúa IIRafael Alsúa Alonso27
19191801703012
 
MadrazoFrancisco González Madrazo26
18181801620006
 
EchevesteLuis Echeveste Ascasíbar23
262626023400010
 
MahjoubMohamed Ben Mahjoub26
191919017100010
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega26
422229000-11
 
RevueltaApolinar Revuelta Salcines27
14141401260006
 
AmorebietaJesús Amorebieta Larrañaga31
12121201080000
 
TeruelRicardo Teruel García33
12121101075001
 
ElizondoFélix Elizondo Barrio29
1111110990002
 
LoberaMartín Lobera Bascuñana21
00000000
 
JoseítoJosé Iglesias Fernández24
1010100900003
 
MarianoMariano Uceda Valdelvira28
8880720003
 
BermúdezJosé Bermúdez Rodríguez23
8880720000
 
JandroAlejandro Pellón Mata25
5550450000
 
AlfonsoAlfonso Díaz Suárez28
111090000
 
MorucaManuel Fernández Mora18
111090000
 
PilaFrancisco Pila Hernández23
00000000
 
AnechinaLuis Anechina Brunet19
00000000
Internacional
Internacional en categories inferiors
      Àlies Dem PJ PT PC PS PX Min TG TV G Minuts/G GP GPP GE PG PE PP
 
Anechina
1
0000000000000000
 
Lobera
1
0000000000000000
 
Ortega
1
4222029000000011202
 
Juanito
1
2828260224100000004911611
 
Jandro
5
555004500000000311
 
Ruiz
5
272727002430002121521011610
 
Lorín
5
1313130011700000000328
 
Teruel
5
1212110010750011075110624
 
Amorebieta
5
1212120010800000000525
 
Mathiesen
6
23232300207000000009410
 
Felipe
6
252525002250000000010510
 
Elizondo
6
11111100990002495000443
 
Pila
6
0000000000000000
 
Herrero
6
242424002160001216000010410
 
Bermúdez
6
888007200000000224
 
Pin
6
2424240021600037200001059
 
Madrazo
6
181818001620006270000846
 
Alsúa II
6
191918001703012851000847
 
Mahjoub
10
1919190017100010171000757
 
Echeveste
10
26262600234000102340001169
 
Moruca
10
11100900000000001
 
Alfonso
10
11100900000000001
 
Joseíto
10
10101000900003300000406
 
Mariano
10
88800720003240000413
 
Revuelta
10
141414001260006210000536
0149 3260 
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
AnechinaLuis Anechina Brunet1931SaguntValencia
1
 
LoberaMartín Lobera Bascuñana14/02/1929SantanderCantabria
1
 
OrtegaJuan Ambrosio Delgado Ortega19/10/1924Santa Cruz de TenerifeSanta Cruz de Tenerife
1
 
JuanitoJuan González Lorenzo05/12/1928NedaA Coruña
1
 
JandroAlejandro Pellón Mata25/05/1925SantanderCantabria
5
 
RuizEmilio Ruiz Toro07/10/1926MadridMadrid
5
 
LorínLorenzo Fernández Learra15/07/1923ErandioVizcaya
5
 
TeruelRicardo Teruel García25/02/1917GijónAsturias
5
 
AmorebietaJesús Amorebieta Larrañaga03/09/1919BermeoVizcaya
5
 
MathiesenBørge Carlo Mathiesen16/05/1918Copenhaguen
6
 
FelipeFelipe García Álvarez21/01/1921El AstilleroCantabria
6
 
ElizondoFélix Elizondo Barrio25/08/1921BasauriVizcaya
6
 
PilaFrancisco Pila Hernández08/07/1927SantanderCantabria
6
 
HerreroHoracio Arquímides Herrero Erobidar11/11/1920Buenos Aires
6
 
BermúdezJosé Bermúdez Rodríguez27/11/1927Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
6
 
PinJosé Manuel Benito Entrialgo10/05/1925GijónAsturias
6
 
MadrazoFrancisco González Madrazo01/09/1924TorrelavegaCantabria
6
 
Alsúa IIRafael Alsúa Alonso09/05/1923IrunGuipúzcoa
6
 
MahjoubMohamed Ben Mahjoub24/08/1924Casablanca
10
 
EchevesteLuis Echeveste Ascasíbar21/04/1927ErrenteriaGuipúzcoa
10
 
MorucaManuel Fernández Mora10/10/1932VargasCantabria
10
 
AlfonsoAlfonso Díaz Suárez30/03/1922Santa Cruz de TenerifeSanta Cruz de Tenerife
10
 
JoseítoJosé Iglesias Fernández23/12/1926ZamoraZamora
10
 
MarianoMariano Uceda Valdelvira30/01/1922Beas de SeguraJaén
10
 
RevueltaApolinar Revuelta Salcines24/01/1923LaredoCantabria
10
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta

*Es genera automàticament a partir de les posicions de l'onze titular, és aproximatiu i no reflecteix necessàriament el dibuix tàctic real.

Partits
DataCompeticióTipusLocalResultatVisitant
10/09/1950LligaJornada 1Alcoyano3 - 3Santander
17/09/1950LligaJornada 2Santander4 - 2Deportivo de La Coruña
24/09/1950LligaJornada 3Sevilla4 - 0Santander
01/10/1950LligaJornada 4Santander1 - 0Atlético de Bilbao
08/10/1950LligaJornada 5Atlético de Madrid9 - 1Santander
15/10/1950LligaJornada 6Santander4 - 0Murcia
22/10/1950LligaJornada 7Valladolid4 - 1Santander
29/10/1950LligaJornada 8Santander2 - 2Barcelona
05/11/1950LligaJornada 9Santander2 - 1Celta de Vigo
12/11/1950LligaJornada 10CD Málaga2 - 0Santander
19/11/1950LligaJornada 11Santander4 - 3Español
26/11/1950LligaJornada 12Real Sociedad5 - 0Santander
03/12/1950LligaJornada 13Santander1 - 0Real Madrid
10/12/1950LligaJornada 14Valencia3 - 3Santander
17/12/1950LligaJornada 15Santander5 - 1Lérida
31/12/1950LligaJornada 16Santander3 - 1Alcoyano
07/01/1951LligaJornada 17Deportivo de La Coruña0 - 1Santander
14/01/1951LligaJornada 18Santander2 - 2Sevilla
21/01/1951LligaJornada 19Atlético de Bilbao3 - 1Santander
28/01/1951LligaJornada 20Santander1 - 0Atlético de Madrid
04/02/1951LligaJornada 21Murcia2 - 0Santander
25/02/1951LligaJornada 22Santander4 - 1Valladolid
04/03/1951LligaJornada 23Barcelona2 - 1Santander
11/03/1951LligaJornada 24Celta de Vigo1 - 0Santander
18/03/1951LligaJornada 25Santander0 - 0CD Málaga
25/03/1951LligaJornada 26Español2 - 1Santander
01/04/1951LligaJornada 27Santander1 - 1Real Sociedad
08/04/1951LligaJornada 28Real Madrid0 - 1Santander
15/04/1951LligaJornada 29Santander0 - 2Valencia
22/04/1951LligaJornada 30Lérida4 - 2Santander
29/04/1951Copa del GeneralísimoVuitens de Final (Anada)Deportivo de La Coruña1 - 0Santander
03/05/1951Copa del GeneralísimoVuitens de Final (Tornada)Santander2 - 0Deportivo de La Coruña
06/05/1951Copa del GeneralísimoQuarts de Final (Anada)Real Sociedad3 - 2Santander
10/05/1951Copa del GeneralísimoQuarts de Final (Tornada)Santander0 - 3Real Sociedad
Progrés Lliga
Rècords

Màxima victòria casa:

4 - 0 contra Murcia

Màxima derrota casa:

0 - 2 contra Valencia

Màxima victòria fora:

0 - 1 contra Deportivo de La Coruña

Màxima derrota fora:

9 - 1 contra Atlético de Madrid

Millor ratxa guanyadora:

3 victòries consecutives

Pitjor ratxa perdedora:

2 derrotes consecutives

Millor ratxa no perdent:

6 partits imbatut consecutius

Pitjor ratxa no guanyant:

5 partits sense guanyar consecutius

Màxima ratxa empatant:

1 empats consecutius

Màxima ratxa no empatant:

6 partits consecutius sense empatar

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 17/06/2019
Notificar error