Donostia1933-34

Entrenador
    Àlies Nom Edat Jornades Partits
Harry LoweHorace Harold Lowe471-1818
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
BeristainTiburcio Beristáin Berriozabal29
1717170153000-30
 
GoyenecheIgnacio Goyeneche Altuna21
18181801620001
 
AranaNemesio Arana Machaín25
16161601440000
 
MarculetaMartín Marculeta Barbería26
17171701530000
 
IpiñaJuan Antonio Ipiña Iza21
16161601440006
 
AmadeoAmadeo Labarta Rey28
15151501350001
 
AyestaranMiguel Ayestaran Elizalde23
14141401260000
 
Tolete 
18181801620004
 
OrtegaÁngel Ortega Salguero20
16161601440004
 
AldazábalValentín Aldazábal Gaztañaga23
12121201080000
 
UrtizbereaSantiago Urtizberea Oñatibia24
11111109900010
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
RojoFélix Salvador González Rojo20
11109000-3
 
InsaustiRamón Insausti Zubeldía23
8880720000
 
CholínIgnacio María Alcorta Hermoso de Ordorica27
7770630002
 
ChiveroMariano Prado Polo19
5550450000
 
LerchundiIsidro Lerchundi Echaburu19
5550450000
 
IrastorzaPedro Irastorza Ayerbe15
111090000
 
Parrondo 
111090000
Internacional
      Àlies Dem PJ PT PC PS PX Min TG TV G Minuts/G GP GPP GE PG PE PP
 
Beristain
1
17171700153000000030746
 
Rojo
1
11100900000003001
 
Lerchundi
5
555004500000000212
 
Goyeneche
5
1818180016200011620100747
 
Arana
5
1616160014400000000646
 
Irastorza
5
11100900000000001
 
Ayestaran
6
1414140012600000000644
 
Marculeta
6
1717170015300000000737
 
Ipiña
6
161616001440006240000547
 
Amadeo
6
1515150013500011350000645
 
Parrondo
10
11100900000000001
 
Tolete
10
181818001620004405000747
 
Aldazábal
10
1212120010800000000336
 
Urtizberea
10
11111100990001099000614
 
Insausti
10
888007200000000332
 
Cholín
10
77700630002315000214
 
Chivero
10
555004500000000302
 
Ortega
10
161616001440004360000745
0028 1033 
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
BeristainTiburcio Beristáin Berriozabal06/12/1904ElgoibarGuipúzcoa
1
 
RojoFélix Salvador González Rojo23/06/1913ErrenteriaGuipúzcoa
1
 
LerchundiIsidro Lerchundi Echaburu12/02/1914OndarroaVizcaya
5
 
GoyenecheIgnacio Goyeneche Altuna30/06/1912ErrenteriaGuipúzcoa
5
 
AranaNemesio Arana Machaín18/12/1908OrdiziaGuipúzcoa
5
 
IrastorzaPedro Irastorza Ayerbe22/04/1918ZaldibiaGuipúzcoa
5
 
AyestaranMiguel Ayestaran Elizalde29/09/1910PasaiaGuipúzcoa
6
 
MarculetaMartín Marculeta Barbería24/09/1907Donostia/San SebastiánGuipúzcoa
6
 
IpiñaJuan Antonio Ipiña Iza23/08/1912OrtuellaVizcaya
6
 
AmadeoAmadeo Labarta Rey31/05/1905PasaiaGuipúzcoa
6
 
ParrondoDonostia/San SebastiánGuipúzcoa
10
 
ToleteDonostia/San SebastiánGuipúzcoa
10
 
AldazábalValentín Aldazábal Gaztañaga14/02/1910ErandioVizcaya
10
 
UrtizbereaSantiago Urtizberea Oñatibia25/07/1909IrunGuipúzcoa
10
 
InsaustiRamón Insausti Zubeldía31/01/1910TolosaGuipúzcoa
10
 
CholínIgnacio María Alcorta Hermoso de Ordorica13/12/1906TolosaGuipúzcoa
10
 
ChiveroMariano Prado Polo04/02/1914TolosaGuipúzcoa
10
 
OrtegaÁngel Ortega Salguero18/02/1913Donostia/San SebastiánGuipúzcoa
10
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta

*Es genera automàticament a partir de les posicions de l'onze titular, és aproximatiu i no reflecteix necessàriament el dibuix tàctic real.

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 21/05/2019
Notificar error