Àrbitres

# Nom Edat Data Lloc de naixement Província P TG TV
1
49 31/03/1971 Drighlington Inglaterra 5 12 0
2
35 20/02/1985 Ashington Inglaterra 5 13 1
3
42 20/10/1978 Manchester Inglaterra 5 14 1
4
52 02/06/1968 Wirral Inglaterra 4 10 1
5
40 25/12/1980 Wigan Inglaterra 4 12 1
6
35 1985 Manchester Inglaterra 4 18 0
7
49 01/01/1971 Birmingham Inglaterra 3 6 0
8
41 02/03/1979 Sheffield Inglaterra 3 7 0
9
50 18/10/1970 Sunderland Inglaterra 3 14 0
10
Nottinghamshire Inglaterra 3 15 0
11
38 06/10/1982 Nuneaton Inglaterra 3 18 1
12
49 29/10/1971 Portsmouth Inglaterra 2 4 0
13
52 10/10/1968 Oxfordshire Inglaterra 2 5 2
14
Inglaterra 2 7 0
15
49 08/07/1971 Tottenham Inglaterra 2 7 1
16
Inglaterra 1 1 0
17
35 1985 Inglaterra 1 2 0
18
37 05/09/1983 Huddersfield Inglaterra 1 4 0