Entrenadors de Serbia, Bundesliga

4
País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província T PJ
Stepanović Dragoslav Stepanović 30/08/1948 Rekovac 6 142
Beljin Milovan Beljin 07/09/1936 Novi Sad 1 8
Vincze Jenö Vincze 20/11/1908 Vršac 1 4
Čendić Slobodan Čendić 28/08/1938 Kragujevac 3 54