Entrenadors de Serbia, Primera Divisió

11

Nombre Total d'Entrenadors

Percentatge Respecte al total d'Estrangers

País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província T PJ
Djukić Miroslav Djukić Micić 19/02/1966 Šabac 4 82
Vasiljević Petar Vasiljević Marković 15/11/1970 Belgrad 1 22
Paunović Blagoje Paunović 04/06/1947 Pusto Šilovo 1 11
Stepanović Dragoslav Stepanović 30/08/1948 Rekovac 1 31
Brzić Iván Brzić 28/05/1941 Novi Sad 6 166
Antić Radomir Antić 22/11/1948 Žitište 15 409
Pavić Milorad Pavić 11/11/1921 Valjevo 5 130
Boškov Vujadin Boškov 16/05/1931 Begec 6 199
Milošević Dragoljub Milošević 08/11/1929 Valjevo 5 69
Ćirić Milovan Ćirić 12/02/1918 Belgrad 1 27
Broćić Ljubiša Broćić 03/10/1911 Belgrad 2 24