Entrenadors de Guipúzcoa, Primera, Segona i Segona B

101

Nombre Total d'Entrenadors

Percentatge Respecte al total d'Espanyols

Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement T PJ
Alberto Alberto López Fernández 20/05/1969 Irun 3 60
Iraola Andoni Iraola Sagarna 22/06/1982 Usurbil 1 31
Imanol Imanol Alguacil Barrenetxea 04/07/1971 Orio 6 205
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez 28/11/1969 Donostia/San Sebastián 4 101
Ribera José Luis Ribera Uranga 11/06/1965 Azkoitia 3 62
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi 05/09/1977 Elgoibar 3 74
Juan Domínguez Juan Domínguez Otaegi 29/12/1983 Donostia/San Sebastián 1 29
Lopetegui Julen Lopetegi Agote 28/08/1966 Asteasu 4 85
Sergio Francisco Sergio Francisco Ramos 19/03/1979 Irun 1 38
Emery Unai Emery Etxegoien 03/11/1971 Hondarribia 12 428
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano 25/11/1981 Tolosa 1 28
Azkargorta Francisco Xabier Azkargorta Uriarte 26/09/1953 Azpeitia 9 267
Zamora Jesús María Zamora Ansorena 01/01/1955 Donostia/San Sebastián 1 13
Zabala José Luis Zabala Arrondo 15/12/1898 Irun 5 54
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide 01/02/1953 Tolosa 10 334
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu 30/06/1946 Andoain 9 319
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi 31/07/1950 Arrasate 2 54
Aguinaga José Ignacio Aguinaga Crespo 11/05/1948 Beasain 4 76
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga 28/01/1949 Zarautz 1 20
Iriarte Salvador Iriarte Montejo 02/04/1952 Beasain 7 219
Lillo Juan Manuel Lillo Díez 03/11/1965 Tolosa 16 411
Etxarri Mikel Etxarri Sasiain 18/09/1946 Lasarte-Oria 5 190
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia 01/04/1937 Lasarte-Oria 20 490
Fagoaga Iban Fagoaga Aguirre 26/03/1980 Donostia/San Sebastián 1 19
Idiakez Joseba Imanol Idiakez Barkaiztegi 14/03/1972 Donostia/San Sebastián 8 245
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena 01/03/1943 Zarautz 5 172
Irureta Javier Iruretagoyena Amiano 01/04/1948 Irun 23 770
Araquistain José María Araquistain Oñaederra 17/08/1948 Elgoibar 6 173
Boronat Marco Antonio Boronat Gimeno 09/06/1947 Donostia/San Sebastián 11 262
Lacasa Jesús María Lacasa Ayerbe 28/07/1947 Donostia/San Sebastián 4 73
Mendiluce Rafael Mendiluce Elizondo 31/07/1939 Andoain 3 114
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea 07/04/1939 Eibar 8 244
Astorga Luis María Astorga Lete 05/04/1942 Errenteria 12 290
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero 27/03/1972 Donostia/San Sebastián 2 53
Garitano Asier Garitano Agirrezabal 06/12/1969 Bergara 11 325
Mendiluce José Mendiluce Loyola 22/07/1955 Donostia/San Sebastián 1 10
Mandiola Javier Mandiola Alberdi 09/04/1958 Eibar 17 498
Arconada Gonzalo Arconada Echarri 23/07/1961 Donostia/San Sebastián 20 608
Marigil Enrique Marigil Echevarría 27/06/1961 Donostia/San Sebastián 2 50
Ormaetxea Enrique Ormaetxea Axpe 23/02/1953 Eibar 2 54
Pasieguito Bernardino Pérez Elizarán 21/05/1925 Hernani 19 416
Eizmendi José Ramón Eizmendi Urdangarín 29/08/1960 Ikaztegieta 4 103
Expósito Javier Expósito Urdampilleta 18/09/1931 Donostia/San Sebastián 3 96
Segurola Ángel Segurola Olarreaga 09/03/1935 Errenteria 3 73
León Lasa León Lasa Múgica 17/02/1933 Beasain 9 186
Galarraga Román Galarraga Salegui 09/08/1921 Deba 17 473
Gallastegui José Gallastegui Otaduy 13/12/1956 Eibar 2 29
Lizarralde José María Lizarralde Madina 05/02/1941 Legazpi 1 2
Etxabe Salvador Etxabe Aristi 06/08/1941 Zarautz 1 3
Echezarreta Manuel Echezarreta Tellechea 04/10/1915 Irun 8 223
Elizondo Andoni Elizondo Mendiola 05/08/1932 Donostia/San Sebastián 7 199
Andonegui Gabriel Andonegui Múgica 1911 Ordizia 9 206
Benito Díaz Benito Díaz Iraola 17/07/1898 Donostia/San Sebastián 12 287
Iturraspe Carlos Iturraspe Cuevas 10/06/1910 Donostia/San Sebastián 17 425
Areso Pedro Pablo Areso Aramburu 29/06/1911 Ordizia 2 38
Baltasar Albéniz Baltasar Albéniz Martínez 06/01/1905 Eibar 21 436
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui 07/11/1920 Donostia/San Sebastián 18 461
Elizondo Joseba Elizondo Mendiola 01/06/1927 Donostia/San Sebastián 3 42
Cholín Ignacio María Alcorta Hermoso de Ordorica 13/12/1906 Tolosa 6 99
Urquiri Luis Urquiri Urain 01/09/1906 Deba 13 342
Arregui Ángel María Arregui Ergüín 01/10/1926 Arrasate 1 1
Lasa Juan María Lasa Garmendia 05/05/1931 Ordizia 5 99
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso 09/05/1923 Irun 1 3
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre 09/11/1923 Hondarribia 1 0
Vázquez Santiago Vázquez Díez 02/03/1924 Irun 1 19
Urbieta José Ignacio Urbieta Egaña 24/12/1915 Deba 10 247
Gamborena Francisco Gamborena Hernandorena 14/03/1901 Irun 5 118
Armendáriz Juan Antonio Armendáriz Pagadizábal 19/01/1927 Ordizia 1 1
Caeiro José Valentín Caeiro Igós 14/02/1925 Hondarribia 4 100
Alsúa Antonio Alsúa Alonso 25/10/1919 Irun 1 9
Cuqui Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz 02/05/1913 Donostia/San Sebastián 8 188
Roberto Roberto Echevarría Arruti 06/05/1908 Eibar 1 22
Silveti Sebastián Silveti Amondarain 1895 Donostia/San Sebastián 5 61
Estomba Vicente Estomba Otondo 27/12/1915 Irun 1 14
Marculeta Martín Marculeta Barbería 24/09/1907 Donostia/San Sebastián 3 18
Conde José Luis Conde Cárdenas 04/04/1911 Donostia/San Sebastián 2 14
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez 30/10/1956 Zarautz 1 1
Garde Juan Carlos Garde Álvarez 23/02/1957 Donostia/San Sebastián 2 10
Arriarán Juan Arriarán Aramburu 27/12/1933 Arrasate 3 93
Fernandito Fernando Salvador Mas 30/05/1914 Donostia/San Sebastián 1 3
Ayestarán Francisco Martín Ayestarán Barandiarán 05/02/1963 Beasain 3 19
Arrondo Urtzi Arrondo Cuñado 27/08/1980 Beasain 1 38
Zulaika Aitor Zulaika Aranguren 26/03/1978 Azpeitia 4 104
Gordobil Igor Gordobil Amozarrain 04/08/1971 Arrasate 4 133
Iturralde Alberto Iturralde Alzuri 13/08/1968 Astigarraga 2 34
Turrillas Pablo Turrillas Aranzeta 18/12/1963 Deba 1 24
Alcántara Javier Alcántara Huegun 1931 Donostia/San Sebastián 1 38
Luki Iriarte José Lucio Iriarte Etxeberria 25/07/1968 Errenteria 1 2
Arrizabalaga José María Arrizabalaga Aguirreazaldegui 20/10/1947 Eibar 4 152
Gurruchaga Gaspar Gurruchaga Iraundegui 23/03/1903 Donostia/San Sebastián 1 14
Anatol Manuel Anatol Arístegui 08/05/1903 Irun 1 14
Galdona Pedro Galdona Chacartegui 17/09/1945 Deba 1 30
Eskisabel Iñaki Eskisabel Urrestarazu 15/08/1966 Olaberria 1 11
Lasheras Juan Carlos Lasheras Mendía 03/01/1966 Beasain 3 38
Estébanez Xabier Estébanez Sanz 30/09/1968 Donostia/San Sebastián 1 11
Gorka Etxebarría Gorka Etxebarría Aldasoro 26/02/1972 Donostia/San Sebastián 2 29
Iñaki Sena Ignacio Sena Azcoitia 12/01/1953 Donostia/San Sebastián 1 38
Larrain José Antonio Larrain Castelruiz 13/09/1953 Errenteria 2 17
Asier Santana Asier Santana Calvo 03/02/1979 Idiazabal 5 111
Corral Antonio Corral Artayer 09/06/1919 Donostia/San Sebastián 5 162
Beldarrain Julio María Beldarrain Merino 06/08/1944 Errenteria 1 5