Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Amancio

Nom complet
Amancio Amaro Varela
Data de naixement
16/10/1939
Data de mort
21/02/2023 (83 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Espanya
Altura
168 cm
Amancio Amaro Varela
16/10/1939
21/02/2023 (83 anys)
A Coruña (A Coruña),
Espanya
168 cm
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 1ª + 2ª COP G5 EURO
Temporades 123311
Temporades completes 022---
Temporades substituit 101---
Temporades substitut 000---
Equips 112---
Partits Jugats 337610916339
Guanyats 13344711134
Empatats 1023331101
Perduts 1019294104
Edat primer partit 444242424444
Edat últim partit 454445454545
Enfrontaments amb més equips 1726397175
Temporades consecutives 123---
Jornades consecutives jugat 3376(#171)109---
Jornades consecutives guanyant 344---
Jornades consecutives empatant 233---
Jornades consecutives perdent 222---
Jornades consecutives no guanyant 969---
Jornades consecutives no empatant 899---
Jornades consecutives no perdent 714(#50)14(#146)---
Jornades consecutives marcant 111313---
Jornades consecutives hat-trick 222---
Jornades consecutives encaixant 7811---
Jornades consecutives sense encaixar més de 1 gol 989---
Jornades consecutives sense encaixar 6(#21)36(#90)---
Jugats seguits 337610916339
Jugats consecutius guanyant 3446(#58)32
Jugats consecutius empatant 233121
Jugats consecutius perdent 222122
Jugats consecutius no guanyant 969192
Jugats consecutius no empatant 8991187
Jugats consecutius no perdent 714(#62)14(#126)673
Jugats consecutius marcant 1113136112
Jugats consecutius hat-trick 222121
Jugats consecutius encaixant 7811472
Jugats consecutius sense encaixar més de 1 gol 989793
Jugats consecutius sense encaixar 6(#21)36(#84)16(#21)2

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1984-85 02/09/1984 Real Madrid - Barcelona

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1984-85 19/09/1984 Real Madrid - SSW Innsbruck

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1982-83 22/09/1982 Castilla - Leganés
Col·labora amb BDFutbol!