Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Álvaro Rubio

Nom complet
Álvaro Rubio Robres
Data de naixement
18/04/1979 (47 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Espanya
Altura
178 cm
Álvaro Rubio Robres
18/04/1979 (47 anys)
Logroño (La Rioja),
Espanya
178 cm
Top 1
Top 3
Top 5
Top 10
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ªB 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5
Temporades 12211
Temporades completes 000--
Temporades substituit 011--
Temporades substitut 112--
Equips 112--
Partits Jugats 164561116
Guanyats 1161711
Empatats 1171801
Perduts 141226014
Edat primer partit 4544444545
Edat últim partit 4645464546
Enfrontaments amb més equips 142236114
Descensos 101--
Temporades consecutives 122--
Jornades consecutives jugat 143837--
Jornades consecutives guanyant 133--
Jornades consecutives empatant 133--
Jornades consecutives perdent 12(#1)212(#4)--
Jornades consecutives no guanyant 14(#20)614(#105)--
Jornades consecutives no empatant 12712--
Jornades consecutives no perdent 188--
Jornades consecutives marcant 577--
Jornades consecutives hat-trick 011--
Jornades consecutives encaixant 14(#113)714--
Jornades consecutives sense encaixar més de 1 gol 21111--
Jornades consecutives sense encaixar 144--
Jugats seguits 143837114
Jugats consecutius guanyant 13311
Jugats consecutius empatant 13301
Jugats consecutius perdent 12(#2)212(#7)012(#2)
Jugats consecutius no guanyant 14(#35)620(#26)014(#31)
Jugats consecutius no empatant 12712112
Jugats consecutius no perdent 18811
Jugats consecutius marcant 57715
Jugats consecutius hat-trick 01110
Jugats consecutius encaixant 14(#145)715114(#145)
Jugats consecutius sense encaixar més de 1 gol 2111102
Jugats consecutius sense encaixar 14401

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 07/12/2024 Las Palmas - Valladolid

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 12/11/2023 Deportivo Fabril - Valladolid Promesas

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 03/12/2024 Ávila - Valladolid
Col·labora amb BDFutbol!