Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Yankov

Nom complet
Zlatko Georgiev Yankov
Data de naixement
07/06/1966 (60 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Defensa
Altura
183 cm
Pes
80 kg
Zlatko Georgiev Yankov
07/06/1966 (60 anys)
Defensa
183 cm
80 kg
Top 100
Top 250
Tipus 2ª COP G5 EURO Bundesliga Superlig
Temporades 111714
Temporades seguides al mateix equip ---4-2
Equips 111314
Partits Jugats 3115261583
Partits complets 21325357
Partits titular 2112261277
Partits suplent 103036
Partits substituit 0090919
Partits incomplets 101201225
Partits convocat 001101110
Partits convocat total 3126262693
Guanyats 1039337
Empatats 0054523
Perduts 21713723
Minuts 2009097223359726667
Gols 001212
Gols de suplent 000000
Partits Marcant algun Gol 001212
Promig golejador 0,000,000,070,080,070,02
Gols pròpia porta 000000
Targetes grogues 2042412
Targetes vermelles 000101
Edat primer partit 262629232930
Edat últim partit 262629312933
Edat primer partit en marcar --29272930
Edat últim partit en marcar --29302930
Enfrontaments amb més equips 3112131222
Gols a més equips 001212
Gols amb més equips 001211
Gols en una temporada 001112
Promig golejador en una temporada 0,000,000,070,250,070,06
Amonestacions en una temporada 204147
Partits substituit en una temporada 009099
Partits suplent en una temporada 103033
Partits incomplets en una temporada 101201210
Ascensos 1-----
Descensos 0-1-11
Jornades consecutives jugat 3---1131
Jornades consecutives titular 2---1031
Jornades consecutives complet 2---28
Jornades consecutives suplent 1---12
Jornades consecutives substituit 0---32
Jornades consecutives partit incomplet 1---43
Jornades consecutives guanyant 1---15
Jornades consecutives empatant 0---22
Jornades consecutives perdent 2---44
Jornades consecutives no guanyant 2---65
Jornades consecutives no empatant 3---48
Jornades consecutives no perdent 1---410
Jornades consecutives marcant 0---11
Jornades consecutives sense marcar 3---531(#81)
Jugats consecutius titular 211061058
Jugats consecutius complet 2126215
Jugats consecutius suplent 102022
Jugats consecutius substituit 003033
Jugats consecutius partit incomplet 108085
Jugats consecutius guanyant 102125
Jugats consecutius empatant 002022
Jugats consecutius perdent 214344
Jugats consecutius no guanyant 2183812
Jugats consecutius no empatant 314648
Jugats consecutius no perdent 1041413
Jugats consecutius marcant 001011
Jugats consecutius sense marcar 3196977(#215)

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1992-93 14/03/1993 Valladolid - Racing de Santander

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1993-94 15/09/1993 Rangers - Levski Sofia

Gol

# Temporada Data Partit
1 1993-94 20/10/1993 Levski Sofia - Werder Bremen

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1994-95 09/08/1994 Olimpija Ljubljana - Levski Sofia

Gol

# Temporada Data Partit
1 1996-97 29/10/1996 Beşiktaş - Legia Warszawa

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1992-93 24/03/1993 Valladolid - Barcelona

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1995-96 22/09/1995 Fortuna Düsseldorf - Uerdingen

Gol

# Temporada Data Partit
1 1995-96 04/11/1995 Freiburg - Uerdingen
Col·labora amb BDFutbol!