Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Mastantuono

Nom complet
Franco Mastantuono
Data de naixement
14/08/2007 (19 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Nacionalitat
Argentina
Italia
Demarcació
Migcampista
Davanter
Altura
177 cm
Pes
71 kg
Franco Mastantuono
14/08/2007 (19 anys)
NAC:
Migcampista
Davanter
177 cm
71 kg
Top 10
Top 100
Top 250
Tipus 1ª COP G5 EURO Serie A Argentina
Temporades 112112
Temporades seguides al mateix equip -----2
Equips 112111
Partits Jugats 232298634
Partits complets 104036
Partits titular 112174616
Partits suplent 120124018
Partits substituit 102134310
Partits incomplets 222258328
Partits convocat 10010403
Partits convocat total 3323912637
Guanyats 191206113
Empatats 0010114
Perduts 418247
Minuts 103614215042934681691
Gols 114134
Gols de suplent 000001
Partits Marcant algun Gol 112114
Promig golejador 0,040,500,140,130,500,12
Doblets 001010
Hat-tricks 001010
Gols pròpia porta 000000
Targetes grogues 506014
Targetes vermelles 101000
Edat primer partit 181818181916(#27)
Edat últim partit 181819181917
Edat primer partit en marcar 18(#48)1818181916(#6)
Edat últim partit en marcar 181819181917
Enfrontaments amb més equips 152217627
Gols a més equips 112114
Gols amb més equips 112111
Gols en una temporada 113133
Promig golejador en una temporada 0,040,500,500,130,500,30
Amonestacions en una temporada 505013
Partits substituit en una temporada 10210436
Partits suplent en una temporada 120124017(#162)
Partits incomplets en una temporada 222228323
Jornades consecutives jugat 5---613
Jornades consecutives titular 2---69
Jornades consecutives complet 1---23
Jornades consecutives suplent 2---05
Jornades consecutives substituit 2---22
Jornades consecutives partit incomplet 5---27
Jornades consecutives guanyant 5---13
Jornades consecutives empatant 0---15
Jornades consecutives perdent 1---31
Jornades consecutives no guanyant 1---35
Jornades consecutives no empatant 5---45
Jornades consecutives no perdent 5---28
Jornades consecutives marcant 1---12
Jornades consecutives sense marcar 5---37
Jugats seguits 52118613
Jugats consecutius titular 427269
Jugats consecutius complet 102023
Jugats consecutius suplent 606307
Jugats consecutius substituit 424222
Jugats consecutius partit incomplet 142158219
Jugats consecutius guanyant 919413
Jugats consecutius empatant 001015
Jugats consecutius perdent 213131
Jugats consecutius no guanyant 213135
Jugats consecutius no empatant 23227845
Jugats consecutius no perdent 919428
Jugats consecutius marcant 111112
Jugats consecutius sense marcar 181214316

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 19/08/2025 Real Madrid - Osasuna

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 23/09/2025 Levante - Real Madrid

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 16/09/2025 Real Madrid - Olympique de Marseille

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 20/01/2026 Real Madrid - Monaco

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 17/06/2025 River Plate - Urawa Red Diamonds

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 17/12/2025 Talavera de la Reina - Real Madrid

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 14/01/2026 Albacete - Real Madrid

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 24/08/2026 Roma - Fiorentina

Gol

# Temporada Data Partit
1 2026-27 11/09/2026 Venezia - Fiorentina

Hat-trick

# Temporada Data Partit
1 2026-27 11/09/2026 Venezia - Fiorentina
Col·labora amb BDFutbol!