Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Bertuğ

Nom complet
Bertuğ Özgür Yıldırım
Data de naixement
12/07/2002 (24 anys)
Lloc de naixement
Kağıthane (Istanbul)
País de naixement
Demarcació
Davanter centre
Altura
191 cm
Bertuğ Özgür Yıldırım
12/07/2002 (24 anys)
Kağıthane (Istanbul),
Turquia
Davanter centre
191 cm
Top 100
Top 250
Tipus 1ª COP G5 EURO Ligue 1 Superlig
Temporades 113225
Temporades seguides al mateix equip -----3
Equips 112213
Partits Jugats 2244472272
Partits complets 222005
Partits titular 143165223
Partits suplent 812822049(#225)
Partits substituit 121145219
Partits incomplets 2024272267
Partits convocat 1212221017
Partits convocat total 3456693289
Guanyats 62143821
Empatats 51101522
Perduts 111203929
Minuts 108831315453934572385
Gols 1211015
Gols de suplent 000009(#40)
Partits Marcant algun Gol 1111015
Promig golejador 0,050,500,020,140,000,21
Doblets 010000
Gols pròpia porta 000000
Targetes grogues 7010038
Targetes vermelles 000000
Edat primer partit 222221212119
Edat últim partit 222223242324
Edat primer partit en marcar 22222221-19
Edat últim partit en marcar 22222221-23
Enfrontaments amb més equips 1843341528
Gols a més equips 1111013
Gols amb més equips 111103
Gols en una temporada 121107
Promig golejador en una temporada 0,050,500,050,200,000,37
Amonestacions en una temporada 707032
Partits substituit en una temporada 12112427
Partits suplent en una temporada 8119119(#140)15
Partits incomplets en una temporada 2022152119
Jornades consecutives jugat 9---812
Jornades consecutives titular 4---25
Jornades consecutives complet 1---01
Jornades consecutives suplent 2---8(#52)8(#70)
Jornades consecutives substituit 3---25
Jornades consecutives partit incomplet 6---89
Jornades consecutives guanyant 1---44
Jornades consecutives empatant 3---22
Jornades consecutives perdent 3---22
Jornades consecutives no guanyant 5---38
Jornades consecutives no empatant 4---45
Jornades consecutives no perdent 4---57
Jornades consecutives marcant 1---02
Jornades consecutives sense marcar 6---88
Jugats seguits 9492812
Jugats consecutius titular 424127
Jugats consecutius complet 121001
Jugats consecutius suplent 3118(#239)119(#22)14(#105)
Jugats consecutius substituit 313127(#197)
Jugats consecutius partit incomplet 1322222228(#148)
Jugats consecutius guanyant 314044
Jugats consecutius empatant 313123
Jugats consecutius perdent 515134
Jugats consecutius no guanyant 5172313
Jugats consecutius no empatant 13213199
Jugats consecutius no perdent 435157
Jugats consecutius marcant 111003
Jugats consecutius sense marcar 1532722215

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 01/09/2024 Getafe - Real Sociedad

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 05/10/2024 Getafe - Osasuna

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 21/09/2023 Rennes - Maccabi Haifa

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 21/09/2023 Rennes - Maccabi Haifa

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 22/07/2026 Başakşehir - Inter Turku

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 26/11/2024 Manises - Getafe

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 26/11/2024 Manises - Getafe

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2024-25 26/11/2024 Manises - Getafe
Col·labora amb BDFutbol!