Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Grønbæk

Nom complet
Albert Grønbæk Erlykke
Data de naixement
23/05/2001 (25 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
185 cm
Albert Grønbæk Erlykke
23/05/2001 (25 anys)
Migcampista
185 cm
Tipus G5 EURO Premier Bundesliga Serie A Ligue 1
Temporades 341211
Temporades seguides al mateix equip 22-2--
Equips 421111
Partits Jugats 3527411416
Partits complets 6130501
Partits titular 222121019
Partits suplent 1362137
Partits substituit 1672518
Partits incomplets 291346415
Partits convocat 14121101
Partits convocat total 49286121417
Guanyats 10101315
Empatats 660222
Perduts 19113619
Minuts 1888204614383299814
Gols 380102
Gols de suplent 110001
Partits Marcant algun Gol 370102
Promig golejador 0,090,300,000,090,000,13
Doblets 010000
Gols pròpia porta 000000
Targetes grogues 340111
Targetes vermelles 010000
Edat primer partit 231923242423
Edat últim partit 252223252423
Edat primer partit en marcar 2321-24-23
Edat últim partit en marcar 2422-24-23
Enfrontaments amb més equips 3514411416
Gols a més equips 360102
Gols amb més equips 210101
Gols en una temporada 260102
Promig golejador en una temporada 0,140,500,000,140,000,13
Amonestacions en una temporada 130111
Partits substituit en una temporada 852418
Partits suplent en una temporada 732137
Partits incomplets en una temporada 15545415
Descensos 1-1000
Jornades consecutives jugat --211113
Jornades consecutives titular --11015
Jornades consecutives complet --0501
Jornades consecutives suplent --1112
Jornades consecutives substituit --1412
Jornades consecutives partit incomplet --25110
Jornades consecutives guanyant --1211
Jornades consecutives empatant --0111
Jornades consecutives perdent --2313
Jornades consecutives no guanyant --2414
Jornades consecutives no empatant --2515
Jornades consecutives no perdent --1312
Jornades consecutives marcant --0101
Jornades consecutives sense marcar --2619
Jugats consecutius titular 101811015
Jugats consecutius complet 570501
Jugats consecutius suplent 401132
Jugats consecutius substituit 431412
Jugats consecutius partit incomplet 26345413
Jugats consecutius guanyant 241212
Jugats consecutius empatant 120111
Jugats consecutius perdent 313313
Jugats consecutius no guanyant 643424
Jugats consecutius no empatant 1254518
Jugats consecutius no perdent 371332
Jugats consecutius marcant 130101
Jugats consecutius sense marcar 1454649

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 16/08/2022 Bodø/Glimt - Dinamo Zagreb

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 24/08/2022 Dinamo Zagreb - Bodø/Glimt

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 17/09/2020 Mura - Aarhus

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 08/09/2022 PSV - Bodø/Glimt

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 22/07/2021 Larne - Aarhus

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 27/07/2023 Bodø/Glimt - Bohemians

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2023-24 15/02/2024 Ajax - Bodø/Glimt

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 01/02/2025 Ipswich Town - Southampton

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 04/04/2026 Hamburger - Augsburg

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 02/05/2026 Eintracht Frankfurt - Hamburger

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 23/08/2025 Genoa - Lecce
Col·labora amb BDFutbol!