Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Tel

Nom complet
Mathys Henri Tel
Data de naixement
27/04/2005 (21 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Nacionalitat
França
Guadalupe
Demarcació
Davanter
Altura
181 cm
Pes
67 kg
Mathys Henri Tel
27/04/2005 (21 anys)
NAC:
Davanter
181 cm
67 kg
Top 1
Top 3
Top 5
Top 100
Top 250
Tipus G5 EURO Premier Bundesliga Ligue 1
Temporades 65331
Temporades seguides al mateix equip 3333-
Equips 33111
Partits Jugats 1152748607
Partits complets 1401040
Partits titular 3662790
Partits suplent 79212151(#248)7
Partits substituit 2261750
Partits incomplets 1012738567
Partits convocat 442292213
Partits convocat total 15949578220
Guanyats 511810383
Empatats 24513101
Perduts 40425123
Minuts 42417652514167750
Gols 1826120
Gols de suplent 10228(#70)0
Partits Marcant algun Gol 1826120
Promig golejador 0,160,070,130,200,00
Gols pròpia porta 00000
Gols penalty 10100
Targetes grogues 71340
Targetes vermelles 00000
Edat primer partit 16(#47)16(#56)1917(#27)16(#12)
Edat últim partit 2120211917
Edat primer partit en marcar 17(#76)181917(#4)-
Edat últim partit en marcar 21182119-
Enfrontaments amb més equips 481921207
Gols a més equips 1525100
Gols amb més equips 21110
Gols en una temporada 72470
Promig golejador en una temporada 0,230,250,150,230,00
Amonestacions en una temporada 21220
Partits substituit en una temporada 1021020
Partits suplent en una temporada 24(#122)71824(#14)7
Partits incomplets en una temporada 28828(#173)26(#198)7
Jornades consecutives jugat --24191
Jornades consecutives titular --730
Jornades consecutives complet --320
Jornades consecutives suplent --612(#12)1
Jornades consecutives substituit --210
Jornades consecutives partit incomplet --712(#242)1
Jornades consecutives guanyant --241
Jornades consecutives empatant --231
Jornades consecutives perdent --521
Jornades consecutives no guanyant --15(#122)31
Jornades consecutives no empatant --6101
Jornades consecutives no perdent --4101
Jornades consecutives marcant --210
Jornades consecutives sense marcar --1481
Jugats consecutius titular 70740
Jugats consecutius complet 30320
Jugats consecutius suplent 38(#3)1638(#1)7
Jugats consecutius substituit 30320
Jugats consecutius partit incomplet 48(#158)11441(#48)7
Jugats consecutius guanyant 60263
Jugats consecutius empatant 31231
Jugats consecutius perdent 50522
Jugats consecutius no guanyant 19119(#162)32
Jugats consecutius no empatant 1309136
Jugats consecutius no perdent 1314133
Jugats consecutius marcant 20220
Jugats consecutius sense marcar 14114147

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 13/09/2022 Bayern München - Barcelona

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 06/03/2025 AZ - Tottenham

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 16/09/2021 Rennes - Tottenham

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 13/08/2025 PSG - Tottenham

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 16/02/2025 Tottenham - Manchester United

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 06/04/2025 Tottenham - Southampton
Col·labora amb BDFutbol!