Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Montiel

Nom complet
Gonzalo Ariel Montiel Gerez
Data de naixement
01/01/1997 (29 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Nacionalitat
Argentina
Espanya
Demarcació
Lateral dret
Altura
176 cm
Pes
70 kg
Gonzalo Ariel Montiel Gerez
01/01/1997 (29 anys)
NAC:
Lateral dret
176 cm
70 kg
Tipus 1ª COP G5 EURO Premier Argentina
Temporades 334318
Temporades seguides al mateix equip 2223-6
Equips 112111
Partits Jugats 521166181499
Partits complets 146163280
Partits titular 3310417896
Partits suplent 191251163
Partits substituit 184244615
Partits incomplets 37549151218
Partits convocat 3004041032
Partits convocat total 82111062224131
Guanyats 207254552
Empatats 151186323
Perduts 173238624
Minuts 270490435057848018351
Gols 010109
Gols de suplent 000001
Partits Marcant algun Gol 010109
Promig golejador 0,000,090,000,060,000,09
Gols pròpia porta 000000
Gols penalty 010003
Targetes grogues 162217518
Targetes vermelles 101001
Edat primer partit 242424242619
Edat últim partit 272827262729
Edat primer partit en marcar -27-25-28
Edat últim partit en marcar -27-25-29
Enfrontaments amb més equips 211132131133
Gols a més equips 010108
Gols amb més equips 010101
Gols en una temporada 010106
Promig golejador en una temporada 0,000,330,000,250,000,25
Amonestacions en una temporada 818355
Partits substituit en una temporada 929264
Partits suplent en una temporada 11111561
Partits incomplets en una temporada 192197125
Jornades consecutives jugat 11---517
Jornades consecutives titular 7---413
Jornades consecutives complet 3---111
Jornades consecutives suplent 3---11
Jornades consecutives substituit 2---32
Jornades consecutives partit incomplet 4---32
Jornades consecutives guanyant 3---26
Jornades consecutives empatant 3---12
Jornades consecutives perdent 2---24
Jornades consecutives no guanyant 4---34
Jornades consecutives no empatant 6---411
Jornades consecutives no perdent 4---28
Jornades consecutives marcant 0---02
Jornades consecutives sense marcar 11---517
Jugats consecutius titular 139130450
Jugats consecutius complet 3230114
Jugats consecutius suplent 414131
Jugats consecutius substituit 323032
Jugats consecutius partit incomplet 728172
Jugats consecutius guanyant 434026
Jugats consecutius empatant 414113
Jugats consecutius perdent 313024
Jugats consecutius no guanyant 515154
Jugats consecutius no empatant 89110516
Jugats consecutius no perdent 8381311
Jugats consecutius marcant 010002
Jugats consecutius sense marcar 5296611456

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 14/09/2021 Sevilla - Red Bull Salzburg

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 25/10/2022 Sevilla - København

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 24/02/2022 Dinamo Zagreb - Sevilla

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2018-19 18/12/2018 River Plate - Al-Ain

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 17/06/2025 River Plate - Urawa Red Diamonds

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 01/12/2021 Córdoba - Sevilla

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 05/12/2024 Olot - Sevilla

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 16/08/2023 Manchester City - Sevilla

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 02/09/2023 Chelsea - Nottingham Forest
Col·labora amb BDFutbol!