Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Medina

Nom complet
Facundo Axel Medina
Data de naixement
28/05/1999 (27 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Lateral esquerre
Central
Altura
184 cm
Pes
75 kg
Facundo Axel Medina
28/05/1999 (27 anys)
Lateral esquerre
Central
184 cm
75 kg
Top 5
Top 100
Top 250
Tipus G5 EURO Bundesliga Ligue 1 Argentina
Temporades 74162
Temporades seguides al mateix equip 52-52
Equips 33121
Partits Jugats 16813416433
Partits complets 13910113832
Partits titular 16313316032
Partits suplent 50141
Partits substituit 2322210
Partits incomplets 2823251
Partits convocat 12001211
Partits convocat total 18013417644
Guanyats 83528114
Empatats 4421437
Perduts 41614012
Minuts 142971032281140162930
Gols 71161
Gols de suplent 00000
Partits Marcant algun Gol 71161
Promig golejador 0,040,080,250,040,03
Gols pròpia porta 20020
Targetes grogues 636162(#50)13
Targetes vermelles 11010
Edat primer partit 2124272119
Edat últim partit 2727272620
Edat primer partit en marcar 2127272120
Edat últim partit en marcar 2727272420
Enfrontaments amb més equips 311042725
Gols a més equips 71161
Gols amb més equips 21111
Gols en una temporada 21121
Promig golejador en una temporada 0,251,000,250,080,06
Amonestacions en una temporada 15(#189)3115(#5)9
Partits substituit en una temporada 51250
Partits suplent en una temporada 10111
Partits incomplets en una temporada 61361
Jornades Consecutives Jugat --41810
Jornades Consecutives Titular --31810
Jornades Consecutives Complet --11610
Jornades Consecutives Suplent --111
Jornades Consecutives Substituit --220
Jornades Consecutives Partit Incomplet --331
Jornades Consecutives Guanyant --164
Jornades Consecutives Empatant --151
Jornades Consecutives Perdent --122
Jornades Consecutives No Guanyant --152
Jornades Consecutives No Empatant --296
Jornades Consecutives No Perdent --3125
Jornades Consecutives Marcant --111
Jornades Consecutives Sense Marcar --21810
Jugats Seguits 18141810
Jugats Consecutius Titular 59135917
Jugats Consecutius Complet 19011917
Jugats Consecutius Suplent 10111
Jugats Consecutius Substituit 40240
Jugats Consecutius Partit Incomplet 40341
Jugats Consecutius Guanyant 61164
Jugats Consecutius Empatant 50151
Jugats Consecutius Perdent 30133
Jugats Consecutius No Guanyant 50155
Jugats Consecutius No Empatant 1312139
Jugats Consecutius No Perdent 1413145
Jugats Consecutius Marcant 10111
Jugats Consecutius Sense Marcar 69126830

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 20/09/2023 Sevilla - Lens

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 22/02/2024 Freiburg - Lens

Gol

# Temporada Data Partit
1 2026-27 16/09/2026 Bayer Leverkusen - Celje

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 22/08/2024 Lens - Panathinaikos

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 29/08/2026 Elversberg - Bayer Leverkusen

Gol

# Temporada Data Partit
1 2026-27 05/09/2026 Bayer Leverkusen - Union Berlin
Col·labora amb BDFutbol!