Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Matusiwa

Nom complet
Azor Melo Matusiwa
Data de naixement
28/04/1998 (28 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Nacionalitat
Països Baixos
Angola
Demarcació
Migcampista
Altura
173 cm
Azor Melo Matusiwa
28/04/1998 (28 anys)
NAC:
Migcampista
173 cm
Top 100
Top 250
Tipus G5 EURO Premier Ligue 1 Eredivisie
Temporades 51145
Temporades seguides al mateix equip 3--33
Equips 31123
Partits Jugats 1182211665
Partits complets 76007654
Partits titular 1061010664
Partits suplent 1212101
Partits substituit 2910299
Partits incomplets 41223910
Partits convocat 50144
Partits convocat total 1232312069
Guanyats 45104527
Empatats 24012311
Perduts 49114827
Minuts 92471082492235560
Gols 30030
Gols de suplent 00000
Partits Marcant algun Gol 30030
Promig golejador 0,030,000,000,030,00
Gols pròpia porta 00000
Targetes grogues 20002015
Targetes vermelles 10011
Edat primer partit 2325282320
Edat últim partit 2825282723
Edat primer partit en marcar 23--23-
Edat últim partit en marcar 26--26-
Enfrontaments amb més equips 26122421
Gols a més equips 30030
Gols amb més equips 20020
Gols en una temporada 10010
Promig golejador en una temporada 0,060,000,000,060,00
Amonestacions en una temporada 80086
Partits substituit en una temporada 1010104
Partits suplent en una temporada 61261
Partits incomplets en una temporada 1322134
Descensos 0-001
Jornades consecutives jugat --22217
Jornades consecutives titular --01317
Jornades consecutives complet --0712
Jornades consecutives suplent --221
Jornades consecutives substituit --033
Jornades consecutives partit incomplet --253
Jornades consecutives guanyant --063
Jornades consecutives empatant --131
Jornades consecutives perdent --142
Jornades consecutives no guanyant --264
Jornades consecutives no empatant --1127
Jornades consecutives no perdent --119(#50)5
Jornades consecutives marcant --010
Jornades consecutives sense marcar --22217
Jugats consecutius titular 44104455
Jugats consecutius complet 700713
Jugats consecutius suplent 21221
Jugats consecutius substituit 41043
Jugats consecutius partit incomplet 52254
Jugats consecutius guanyant 61064
Jugats consecutius empatant 30131
Jugats consecutius perdent 41143
Jugats consecutius no guanyant 71274
Jugats consecutius no empatant 222121(#128)10
Jugats consecutius no perdent 1911196
Jugats consecutius marcant 10010
Jugats consecutius sense marcar 59225965

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 15/02/2024 Milan - Rennes

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 17/10/2026 Manchester City - Ipswich Town
Col·labora amb BDFutbol!