Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Kolo Muani

Nom complet
Randal Kolo Muani
Data de naixement
05/12/1998 (27 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Nacionalitat
França
RD Congo
Demarcació
Davanter centre
Altura
187 cm
Pes
73 kg
Randal Kolo Muani
05/12/1998 (27 anys)
NAC:
Davanter centre
187 cm
73 kg
Top 100
Top 250
Tipus G5 EURO Premier Bundesliga Serie A Ligue 1
Temporades 851225
Temporades seguides al mateix equip 22-2-2
Equips 541112
Partits Jugats 20237303423115
Partits complets 7524141245
Partits titular 1592221332085
Partits suplent 431591330
Partits substituit 83191718840
Partits incomplets 1263426191170
Partits convocat 16420113
Partits convocat total 21841323424128
Guanyats 82186141250
Empatats 577811533
Perduts 6312169632
Minuts 1400219401672280117937736
Gols 5510116929
Gols de suplent 620105(#136)
Partits Marcant algun Gol 509115727
Promig golejador 0,270,270,030,470,390,25
Doblets 510122
Gols pròpia porta 000000
Gols penalty 400211
Targetes grogues 1643607
Targetes vermelles 110100
Edat primer partit 192326232619
Edat últim partit 272727242726
Edat primer partit en marcar 212327232621
Edat últim partit en marcar 272727242725
Enfrontaments amb més equips 81(#81)2418181926
Gols a més equips 37(#217)9111718
Gols amb més equips 54(#139)1112
Gols en una temporada 154115812
Promig golejador en una temporada 0,501,000,030,500,500,33
Amonestacions en una temporada 623603
Partits substituit en una temporada 1761716716
Partits suplent en una temporada 13491313
Partits incomplets en una temporada 261026171022
Jornades consecutives jugat --1520839
Jornades consecutives titular --620728
Jornades consecutives complet --1749
Jornades consecutives suplent --2125
Jornades consecutives substituit --5444
Jornades consecutives partit incomplet --8447
Jornades consecutives guanyant --2255
Jornades consecutives empatant --2223
Jornades consecutives perdent --5123
Jornades consecutives no guanyant --108215(#56)
Jornades consecutives no empatant --5588
Jornades consecutives no perdent --47513
Jornades consecutives marcant --1333
Jornades consecutives sense marcar --154512
Jugats consecutius titular 3306331330
Jugats consecutius complet 901749
Jugats consecutius suplent 512125
Jugats consecutius substituit 505444
Jugats consecutius partit incomplet 11184411
Jugats consecutius guanyant 702457
Jugats consecutius empatant 302223
Jugats consecutius perdent 515223
Jugats consecutius no guanyant 151149315
Jugats consecutius no empatant 10151088
Jugats consecutius no perdent 35(#191)047835(#13)
Jugats consecutius marcant 301333
Jugats consecutius sense marcar 181184812

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 07/09/2022 Eintracht Frankfurt - Sporting de Portugal

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2025-26 26/11/2025 PSG - Tottenham

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 17/09/2026 Juventus - NEC Nijmegen

Gol

# Temporada Data Partit
1 2026-27 17/09/2026 Juventus - NEC Nijmegen

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 24/08/2023 Levski Sofia - Eintracht Frankfurt

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 19/06/2025 Al-Ain - Juventus

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 19/06/2025 Al-Ain - Juventus

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2024-25 19/06/2025 Al-Ain - Juventus

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 10/08/2022 Real Madrid - Eintracht Frankfurt

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 19/10/2025 Tottenham - Aston Villa

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 22/02/2026 Tottenham - Arsenal

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 05/08/2022 Eintracht Frankfurt - Bayern München

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 25/01/2025 Napoli - Juventus

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 25/01/2025 Napoli - Juventus

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2024-25 02/02/2025 Juventus - Empoli
Col·labora amb BDFutbol!